تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 174 اولاول ... 51112131415161718192565115 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 1735

نام تاپيک: راه حل مشکل عدم شناسایی هارد و ظرفیت 0 در مکستور Diamond Max 22 و سیگیت 7200.11 و هارد های مشابه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوست عزيز رابط rx و tx كه به هارد وصل ميكني چك كن احتمالا قعطي داره
    موفق باشي
    مرسی از کمکت ولی متاسفانه نشد.راستی گراند رو هم باید به هارد وصل کرد؟
    tx وrx هارد مکستور رو هم بهم میگی کدومه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

مژده مژده مژده بالاخره بعد از سه شب بیخوابی سه تا پاکت سیگار که خورده ریه ها دادم بالاخره هارد 1000 گیگ ماکستور م
    با روش آقا حامد گل بازیابی شد
    جا داره از آقا حامد گل تشکر فراوان داشته باشم
    در دو پست قبل اعلام کرده بودم که موفق نشده بودم ولی یادم افتاد هارد قبل ازاین مشکل دینامیک مد بود پس از روش آقا حامد یک بار هارد را بیسیک مد کردم و ویندوز هارد 1000 گیگ ماکستور را شناخت سپس فرمت سریع کردم پس از آن دوباره به حالت دینامیک برگشتم و هارد بظاهر فرمت شده را با نرم افزار استیلار فونیکس ریکاوری ان تی افس دارم ریکاوری میکنم 244میلیون سکتور باید بازیابی بشه پس میشه 16 17 ساعت تا آماده میشه

خلاصه آقا حامد گل گلاب دستت درد نکنه کاری بود در خدمتم.......

3. این کاربر از koroosh2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه MJHamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خونمون؟!...خونتون؟!...

پيش فرض

مژده مژده مژده بالاخره بعد از سه شب بیخوابی سه تا پاکت سیگار که خورده ریه ها دادم بالاخره هارد 1000 گیگ ماکستور م
    با روش آقا حامد گل بازیابی شد
    جا داره از آقا حامد گل تشکر فراوان داشته باشم
    در دو پست قبل اعلام کرده بودم که موفق نشده بودم ولی یادم افتاد هارد قبل ازاین مشکل دینامیک مد بود پس از روش آقا حامد یک بار هارد را بیسیک مد کردم و ویندوز هارد 1000 گیگ ماکستور را شناخت سپس فرمت سریع کردم پس از آن دوباره به حالت دینامیک برگشتم و هارد بظاهر فرمت شده را با نرم افزار استیلار فونیکس ریکاوری ان تی افس دارم ریکاوری میکنم 244میلیون سکتور باید بازیابی بشه پس میشه 16 17 ساعت تا آماده میشه

خلاصه آقا حامد گل گلاب دستت درد نکنه کاری بود در خدمتم.......
    با سلام خدمت شما دوست عزیز

مبارکه

شما هم سومین نفر هستی که هاردت رو درست کردی

شما دقیقاً همون مداری که تو آموزش بود رو درست کردی؟میشه بگی کلاً هزینش چقدر شد؟

داینامیک مد و بیسیک مد رو هم یه توضیح کامل بده برای آیندگان

نتیجه رکاوری هم اعلام کن.

خوشبختانه شما نیومده رفتی ولی بازم به این تاپیک سر بزن
    دعا هم یادت نره
    Last edited by MJHamed; 28-05-2009 at 01:51.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خونمون؟!...خونتون؟!...

پيش فرض

esam150d عزیز سلام

شما باید اتصالات رو به شکل زیر متصل کنید.اگه از باتری استفاده میکنید احتمالاً باید ground رو هم وصل کنید بستگی به مدار دارد ، مداری که من در اختیار داشتم usb to ttl بود و ظاهراً احتیاجی به این کار نداشت.

اگه نشد از برنامه زیر استفاده کنید.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    که تنظیمات آنرا باید به شکل زیر انجام دهید

Baud :38400
    Data Bits : 8
    Stop Bits :1
    Parity : none
    Flow Control : none

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خونمون؟!...خونتون؟!...

پيش فرض

تکراری
    لطفاً پاک شود
    Last edited by MJHamed; 28-05-2009 at 03:14.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام حامد جان ازت سپاس گذارم هارد من هم برگشت کم کم داشتم دق میکردم چون واقعا اطلاعات حیاتی روش داشتم
    مشخصات هارد 500GB STM3500320AS مشکل نشناختن هارد زمان بوت شدن

اول اینکه من چون رشتم الکترونیک بود از قبل چنین تبدیل هایی رو داشتم روز اول با MAX 232 جواب نگرفتم که حتما IC من مورد دار بوده روز دوم با یک تبدیل usb به TTL امتحان کردم که نتیجه داد .

تنها فرقی که در زمان برگرداندن هارد با مقاله آقای حامد دیدم این قسمت بود
    Max Wr Retries = 00, Max Rd Retries = 00, Max ECC T-Level = 14, Max Certify Rewr
    ite Retries = 00C8
    User Partition Format Successful - Elapsed Time 0 mins 00 secs

که حدود 3 ثانیه طول کشید و پیغام 10% در آن نبود

تبدیل usb به TTL را میتوانید از جهان کیت واقع در خیابان جمهوری پاساژ فرشته به قیمت حدود 8000 تومان خریداری کنید .

فقط یک مشکلی برای آپدیت پیدا کردم این است که ورژن firmware کنونی هاردم را از کجا میتوانم ببینم و دوم اینکه در سایت اصلی خبری از مدل STM3500320AS نیست چون سایت مربوط به سی گیت است تنها مدل مشابه ST3500320AS است . آیا برای آپدیت از firmware شرکت سی گیت برای مکستور استفاده میشود؟ .

8. 2 کاربر از pouya.aryan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه aminomid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

دوست عزیز این آدرس رو چک کن حتما هست:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در ضمن ورژن FirmWare روی خود هارد نوشته.

10. این کاربر از aminomid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

با سلام :
    1- من دقیقا آن مدار ساده تر را که آقا حامد گل درسایت فروم سخت افزار ارائه کرده بود ساختم البته درنهایت فرقی ندارند مدار ارائه شده در اول این تایپیک با دو ورودی و خروجی بود که با جامپر قابل تنظیم بود ولی من برای راحتی ازمدار ساده استفاده کردم فقط نکته خیلی خیلی مهم اینه که:
    1:- حتما باید سیم گراند یا شاسی بدنه مدار به بدنه کیس متصل باشه چون درغیر این صورت ترمینال شروع به چرت وپرت نویسی میکنه
    2:- ای سی که خریدم با شماره MAX232 بود سالم هم بود و کار نداد ولی خوشبختانه آی سی Max232 ازقبل هم داشتم که اون کارداد خلاصه به یک آی سی 2 آی سی اکتفا نکنید ای سی مورد استفاده دقیقا با شماره HIN232CP از سری P0336AA07 بود
    3:- هزینه کل با احتساب آی سی اضافه 10000ریال بود یعنی هیچ
    4:- ریکاوری در حال انجام میباشد بالاخره هارد 1000گیگ میباشد و روش کلی فیلم HD هست و طول میکشه ولی اول ریکاوری حدود 4 میلیون سکتور که رد شد متوقفش کردم و تعدادی فیلم از جمله جومونگ را شناخت و براحتی بازیابی شد و دیشب دیدم
    البته من قبلا با نرم افزار ذکر شده ریکاوری با هاردی که به اشتباه فرمت شده و پارتیشنهایش بهم ریخته و روی اون کلی نرم افزار و ....داشتم براحتی کار کردم و بازیابی نمودم و 100% جواب میده از این بابت 100% مطمئن هستم.
    5- داینامیک مد حالتی است که روش نمیتونی سیستم عامل نصب کنی ولی بیسیک مد قابل نصب برای سیستم عامل میباشد
    برای نصب سیستم عامل حتما هارد باید بیسیک مد باشد و برای حالت هارد قابل حمل وقابل اتصال و قطع شدن(در حالت روشن بودن دستگاه) باید داینامیک مد باشد.
    مادربرد من این قابلیت را دارد که میشود در حالت روشن اتصال برق و ساتا به هارد بدی و قطع کنی مثل یک هارد قابل حمل رفتار میکنه ایکون اون هم مثل هارد های دیگه میباشد خلاصه میشه در حالت روشن هارد اضافی را وارد یا خارج سیستم کنی
    ومشکل من ازاینجا شروع شد که در این حالت داینامیک بود و اومدم این ویستای لعنتی را نصب کنم که گیر داد و هارد 1000گیگ را سرخود دستکاری کرد و بهم ریخت خلاصه طی مراحل نصب ویندوز و داینامیک بیسیک مد شدن بود که این مشکل بوجود اومد و هارد 1000گیگ تبدیل شد به 32مگابایت . والا خدایش هارد خوبیه
    بازم سپاسگذاری میکنم
    سوالی بود در خدمتم.

12. این کاربر از koroosh2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

مشکل برطرف شد ورژن قبلی MX15 بود که به MX1A تغییر پیدا کرد.

بازم ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه 125's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام حامد جان ،
    متاسفانه منم به مشکل شما برخوردم،
    یه سوال این که یکی از بچه ها گفته بود که:
    نقل قول:
    یه راه دیگه که دوستان بهش اشاره نکردند اینه که میشه با یه تبدیل ساتا به یو اس بی از هارد استفاده کرد فقط یه مشکل که داره اینه که باید با یه هارد بدون مشکل سیستم رو بوت کنید بعد می تونید فیش یو اس بی رو وصل کنید و مثل فلش کارد ازش استفاده کنید فقط یادتون باشه موقع روشن کردن سیستم کابل یو اس بی رو جدا کنید که سیستم بالا بیاد
    آیا این روش عملیه؟
    چون من فقط اطلاعاتم برام مهمه و اگه با این روش هاردم بالا بیاد و بتونم اطلاعات رو تو یه هارد جدید بریزم این هارد آشغال رو میندازم سطل آشغال دیگه

یه چیز دیگه این که وقتی هاردتون درست شد، اطلاعاتتون کم و زیاد نشده بود ؟ یا قاطی نشده بود؟

منتظر جوابتون هستم
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •