تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 261 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 2603

نام تاپيک: معرفی WD HD Media player ، دستگاه جدید پخش HD

آخر فروم باز vafa1353's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Melbourne

پيش فرض معرفی WD HD Media player ، دستگاه جدید پخش HD

خوب از اونجایی که چند وقت هست دارم به دنبال یک پلیر خوب می گردم که بتونه فایل های HD Rip رو هم پخش کنه ،به دستگاهی کوچک اما با توانایی های فوق العاده برخورد کردم که تو این تاپیک می خوام اون رو معرفی کنم راستش تا اونجایی که من تحقیق کردم در حال حاضر هیچ کدوم از DVD player های موجود در بازار نمی تونن
    mkv. ها رو پخش کنن ( تنها مورد Blueray player های سونی و پاناسونیک بودن که اونها هم قیمتشون بالای 700 تومان بود )اما شرکت وسترن دیجیتال با ارائه این محصول ،مشکل رو حل کرده : WD TV HD Media Player دستگاه کوچکی ست که میتونه تمامی فرمت های صدا ، تصویر ، عکس و هر آنچه را که بخواهید رو براتون پخش کنه .

WD TV به دو روش ، اتصال با کابل HDMI و یا کابل کامپوزیت به TV وصل میشه و از طریق USB تمام فایل های تصویری رو پخش میکنه

فرمت های تصویر مورد پشتیبانی :
    Video -MPEG1/2/4, WMV9, AVI (MPEG4, Xvid, AVC), H.264, MKV, MOV (MPEG4, H.264),
    MTS, TP, TS )

فرمت های صدا :
    Music - MP3, WMA, OGG, WAV/PCM/LPCM, AAC, FLAC, Dolby Digital, AIF/AIFF, MKA

فرمت های عکس :
    JPEG, GIF, TIF/TIFF, BMP, PNG

قابلیت پخش انواع Subtitle
    -SRT (UTF-8), SMI, SUB, ASS, SSA

قیمت در ایران حدود 160 تومان

Banned SAEED_BARCELONA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

باید دستگاه جالبی باشه.

3. این کاربر از SAEED_BARCELONA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Grand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    مدار صفر درجه

پيش فرض

خیلی جالبه...

کجا گیر میاد این wd؟

5. این کاربر از Grand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    مدار صفر درجه

پيش فرض

Combined with a My Passport portable drive (sold separately), this player is the most convenient way to play HD movies or user-generated videos, listen to high-quality digital music and show high-resolution slideshows of your family photos on your TV. Also works with popular USB drives, and digital cameras, camcorders, and portable media players that can be recognized as mass storage devices.
    Designed for My Passport, works with many other USB storage devices - Play content from most popular USB drives,and digital cameras, camcorders, and portable media players that can be recognized as mass storage devices.
    Full HD video playback and navigation - up to 1080p - Experience the spectacular picture quality of HD video and crystal clear sound clarity of digital audio. Use the included remote control to navigate through your entertainment choices using our crisp, animated HD menus.
    Collect without limits - There's no limit to the size of your media collection; just add more USB drives for more space.
    Advanced navigation
    Thumbnail and list views – Browse your content by filename or by thumbnails of photos, album covers and movie cover art.
    Media Library – This unique feature lets you view all your media by media type in one menu regardless of its location in folders or drives. You can view your content by categories such as genre, album, artist and date.
    Search – Search by genre, title, artist, filename and partial filename.
    Photo viewing
    Create custom slide shows with a variety of transitions and background music
    Zoom and pan
    Search by filename, partial filename, most recently viewed and date
    Movie viewing
    Fast forward, rewind, pause, zoom, and pan
    View subtitles
    Music playback
    Fast forward, rewind, pause, shuffle, repeat
    Access two USB drives simultaneously - Two USB ports on the player let you connect two USB storage devices and access them simultaneously. Our Media Library feature aggregates the content on both drives into one list sorted by media type.
    HDMI and composite video connections - The High-Definition Multimedia Interface (HDMI) port lets you connect to the highest quality HDTV or home theater. Additional composite (RCA) outputs ensure compatibility with virtually all television sets.
    Includes free media conversion software - ArcSoft MediaConverter™ 2.5 -- a fast, easy-to-use application that converts photo, video, and music files into formats optimized for use on the WD TV HD Media Player.
    Ultra-compact design - Fits easily into your entertainment center.
    Ideal For

Hassle-free playback of HD movies, home videos, digital music, and photos on your TV.

System Requirements
    My Passport portable hard drive or other USB storage device with supported video or audio content stored on it.
    Standard or high definition television with HDMI or composite video connections

Package Contents

HD Media Player
    Compact remote with batteries
    Media converter software (Windows only)
    Composite AV cable
    AC adapter
    Quick Install Guide
    Last edited by Grand; 26-02-2009 at 23:01.

7. 6 کاربر از Grand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    مدار صفر درجه

پيش فرض ورود Western Digital به دنیای شگفت انگیز HD

با دستگاه پخش صوت و تصویر کمپانی Western Digital ، هارد دیسک USB خود را به یک دستگاه پخش HD مبدل کنید.

به تازگی کمپانی Western Digital که سازنده هارد دیسک های کامپیوتر می باشد ، با طراحی و ساخت دستگاهی، امکان استفاده از صدای فراگیر و تصاویر با کیفیت HD را برای همگان فراهم آورده است.

نام کامل این دستگاه جدید HD Media Player می باشد که نام اختصاری WD TV از سوی کمپانی سازنده برای آن در نظر گرفته شده است.WD TV دستگاهی است مکمل برای هارد دیسک های اکسترنال که با اتصال این هارد دیسک های کوچک 2.5 اینچی از طریق درگاه USB2.0 به WD TV اطلاعات تصویری موجود بر روی این هارد دیسک را پردازش نموده و آنها را برای سیستم های صوتی و تصویری رایج خانگی قابل اجرا می سازد.

از آنجایی که حجم داده های صوتی و تصویری HD به علت کیفیت بالای آنها بسیار زیاد بوده و کاربر قادر به ذخیره سازی این حجم بالا از اطلاعات بر روی یک DVD معمولی نمی باشید پس بهترین راهکار برای لذت بردن از فناوری جدید HDرا در استفاده از WD TV می توان یافت.

گفتنی است WD TV که با پشتیبانی سازگار عرضه می شود، فهرست تصویری کاملی را برای کاربران بر روی صفحه تلویزیون به نمایش می گذارد که توسط کنترل از راه دور مجهز آن می توان اطلاعات موجود بر روی هارد دیسک را مشاهده کرده و اطلاعات دلخواه را از میان آنها جدا و اجرا کرد.

به عنوان مثال با WD TV می توانید به دیدن عکس های دلخواه خود به همراه خانواده تان بنشینید، از شنیدن موسیقی با صدای فراگیر و کیفیت بالا لذت برده و همچنین از دیدن فیلم های با کیفیت لذت ببرید.

این دستگاه همچنین قابلیت اجرای فایلهای زیر نویس فارسی و انگلیسی فیلم با فرمت UTF-8 را دارا می باشد.

این محصول تنها دارای ابعادی معادل (10 X 5) سانتی متر بوده و فضای بسیار کمی را در کنار سیستم صوتی و تصویری خانگی اشغال می کند.

لازم به ذکر است WD TV همراه با یک نرم افزار تبدیل فورمت های مختلف فیلم و عکس ارائه می گردد که امکان اجرای انواع مختلف فایل های چند رسانه ای را از جمله JPG, MPEG1/2/4, WMV9, AVI TIF/TIFF,و بسیاری از فرمت های دیگر را فراهم می آورد.

این دستگاه توسط درگاه های HDMI و Composite A/Vقابل اتصال به تلویزیون می باشد که می توان بسته به مدل تلویزیون آنها را مورد استفاده قرار داد.

منبع: ictna.ir

9. 9 کاربر از Grand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Melbourne

پيش فرض

خیلی جالبه...

کجا گیر میاد این wd؟
    پاساژ پایتخت

11. 5 کاربر از vafa1353 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Melbourne

پيش فرض

من تصمیم داشتم یه دی وی دی پلیر فیلیپس 5996 یا پیونیر 410 بخرم که usp داشته باشه و صدای 5.1
    حالا به نظر شما من که یه دی وی دی ال جی دارم بهتره که این دستگاه رو بخرم یا همون فیلیپس یا پایونیر رو بگیرم؟؟؟؟

13. این کاربر از vafa1353 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    مدار صفر درجه

پيش فرض

من تصمیم داشتم یه دی وی دی پلیر فیلیپس 5996 یا پیونیر 410 بخرم که usp داشته باشه و صدای 5.1
    حالا به نظر شما من که یه دی وی دی ال جی دارم بهتره که این دستگاه رو بخرم یا همون فیلیپس یا پایونیر رو بگیرم؟؟؟؟
    من جای شما بودم همین رو بر می‏داشتم. قیمتش اجازه ریسک رو به آدم میده

15. این کاربر از Grand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

نسبت به قیمتی که داره (99 دلار) واقعا امکانات خوبی داره. البته محدودیت های Technical زیادی داره ولی با توجه به قیمتش نمیشه ازش ایراد گرفت.

به نظر من هنوز نمی تونه رقیب جدی ای برای Apple TV باشه، گرچه نسبت به Apple TV استفاده راحت تری داره و نیاز به Convert کردن نداره ولی نداشتن Upscaling یا DTS 5.1 یا پخش نکردن ویدیو های Protected باعث میشه نسبت به Apple TV چند قدم عقب تر باشه.

در کل نسبت به قیمتی که داره امکانات خیلی خوبی ارائه میده.

17. 9 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Melbourne

پيش فرض

نسبت به قیمتی که داره (99 دلار) واقعا امکانات خوبی داره. البته محدودیت های Technical زیادی داره ولی با توجه به قیمتش نمیشه ازش ایراد گرفت.

به نظر من هنوز نمی تونه رقیب جدی ای برای Apple TV باشه، گرچه نسبت به Apple TV استفاده راحت تری داره و نیاز به Convert کردن نداره ولی نداشتن Upscaling یا DTS 5.1 یا پخش نکردن ویدیو های Protected باعث میشه نسبت به Apple TV چند قدم عقب تر باشه.

در کل نسبت به قیمتی که داره امکانات خیلی خوبی ارائه میده.
    فکر کنم این دو مورد رو که ذکر کردید داره....
    One Fall afternoon, Western Digital announced the WD HD TV Media Player. It promised to play high definition video over HDMI and optical audio, up to 1080p, all for about $120 street price. I was skeptical at first that such a tiny and inexpensive device would solve all of my months of video headaches. But any skepticism disappeared once I hooked the gizmo up to my projector and in about 20 seconds I was watching glorious high definition 1080p with DTS sound.
    Last edited by vafa1353; 27-02-2009 at 13:55.

19. 4 کاربر از vafa1353 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •