تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 261 اولاول ... 56789101112131959109 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 2603

نام تاپيک: معرفی WD HD Media player ، دستگاه جدید پخش HD

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

اگه منظورت ديسك بلوري هست كه اين دستگاه اصلا ديسك نميخوره. ولي فيلم 1080p ميتونه با هارد اكسترنال و... پخش كنه.

بله بنده میدونم که هارد بهش وصل میشه و دیسک نمیخونه منظور من اینه که آیا فرمت بلو ری رو میتونه پخش کنه یا نه؟

پروفشنال djmilad_mrb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

بله بنده میدونم که هارد بهش وصل میشه و دیسک نمیخونه منظور من اینه که آیا فرمت بلو ری رو میتونه پخش کنه یا نه؟
    دوست من بلوری فرمت نیست یه نوع دیسک نوری ظرفیت بالاست مثل دی وی دی ،شما روی دی وی دی میتونید انواع و اقسام فرمتها رو بریزید

3. این کاربر از djmilad_mrb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه samkaveh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

من موقع پخش یه فیلم hd این پیغام رو میبینم و صدا ندارمdigital audio 1 کابل hdmiهم استفاده میکنم چیکار کنم که صدا داشته باشم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض توضیحات کامل

سلام به تمام حضرات محترم و نسبتا محترم
    به سری اطلاعات در مورد این دستگاه میدم بهتون
    من 4 تا دستگاه WD HD T.V Player توی خونم دارم و تقریبا هر اتاق یه دستگاه دارم
    خیلی ازش راضی هستم
    توی پست های قبلی بعضی از دوستان سوالاتی پرسیده بودن که من یه سری اطلاعات کلی میدم شاید سوالات قبلی پاسخ داده بشه

سوال: حداکثر ظرفیت ساپورت این دستگاه از هارد یا USB Storage (Cool Disk) چقدره؟
    جواب: در فریم ور جدید این دستگاه قابلیت استفاده از USB HUB اضافه شده. یعنی می تونید با استفاده از USB HUb به هر یو اس بی بجای یک هارد چندتا وصل کنید... در حالت عادی و طبق اطلاعات عمومی که درباره Universal Serial Port یا همون USB هست، هر پورت USB قابلیت اتصال 144 دستگاه رو داره.... یعنی با این حساب میشه 288 تا هارد یا یو اس بی درایو رو به این دستگاه وصل کرد... ولی این حالت تئوریک بود... در حالت تجربی من موفق شدم دستگاههای زیر رو به این دستگاه وصل کنم و کاملا برام ایندکس کرد:
    تعداد 34 عدد هارد 1 ترابایت مدل Seagae Freeagent
    تعداد یک عدد هارد 2 ترابایت مدل WD MY BOOK
    تعداد یک عدد هارد 4 ترابایت مدل WD MY BOOK
    تعداد یک عدد کول دیسک 32 گیگابایتی مدل SLICONE
    جمع کل: حدود 40 ترابایت هارد به این درستگاه وصل شد که کاملا دقیق و درست ایندکس کرد فقط یه مشکل داشت... برای DETECT کردن هاردها باید اول اونارو جستجو کنه و یه لیست از محتویاتش برای خودش درست کنه که این کار هم برای هر هارد حدود 3 دقیقه طول میکشه که در کل حدود 2 ساعت 30 دقیقه منتظر بودم که هاردهارو شناسایی کنه ... البته قابل توجه که این شناسایی برای هر هارد فقط یکبار انجام میگیره و دفعه بعد که دستگاه رو روشن کردم در عرض 5 ثانیه دستگاه اماده کار بود... (البته اگه اطلاعات هارد رو عوض کنید، یعنی فیلمهارو پاک کنید یا فیلم جدید اضافه کنید باید دوباره سرچ کنه)

سوال 2: آیا این دستگاه زیرنویس فارسی را نمایش می دهد؟
    جواب: بله ولی فقط در قالب IDX/SUB ... تست شده و کاملا درست عمل میکنه و هیچ مشکلی نداره

سوال 3: آیا این دستگاه قابلیت پخش از DVD-Rom را دارد؟
    پاسخ: توی جستجوهایی که انجام دادم تونستم یه سری فریم ور HOMEBREW (توسط کابران بصورت دستی نوشته شده) پیدا کنم که ادعا می کردند این قابلیت رو به دستگاه اضافه مینکن. البته من تست نکردم ولی در حالت تئوریک جور در میاد... البته من که اصلا این قابلیت به کارم نمیاد و کل ارشیو فیلمهارو روی هارد دارم و خیالم راحته

سوال 4: آیا این دستگاه قابلیت استفاده بصورت شبکه را دارد؟
    جواب: مدل اولیه نه ولی یک مدل جدید با عنوان WD TV LIVE ارائه شده توسط وسترن دیجینال که پورت شبکه داره (قیمتش خیلی گرونتر نیست ولی تو ایران نیومده) که میتونه هاردهای شما رو بصورت شبکه شناسایی کنه. و همچنین قابلیت جالبی داره که میتونه از طریق روتور و شبکه که به اینترنت وصله فیلمهای سایتهایی مثل یوتیوب YOTUBEو پاناروما و سایت هایی مثل این رو توی LCD شما نمایش بده که قابلیت جالبیه واسه همون به محض اینکه وارد ایران بشه 2-3 تا میخرم که از نون شب واجب تره

سوال 5: ساپورت نرم افزاری این دستگاه چجوریه:
    جواب: ساپورت خیلی عالی و زود به زود فریم ور جدید ارائه میشه و حتی یه سری برنامه ها و بازیها هست که کاربرا درست کردن و میشه روش نصب کرد (البته ریسک داره چون فریم ور رسمی نیستن) ولی در کل دستگاه خیلی عالی هست و من میخوام برای WC خونمون هم یکی بخرم

6. 14 کاربر از greenmove بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

آیا این دستگاه را میشه به DVD PLAYER وصل کرد تا از صدای فراگیر 5 کاناله بهره مند شد؟ آیا کسی تست کرده؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

من موقع پخش یه فیلم hd این پیغام رو میبینم و صدا ندارمdigital audio 1 کابل hdmiهم استفاده میکنم چیکار کنم که صدا داشته باشم
    دوستان عزیز-من از این پلیر استفاده می کنم و بسیار راضی هستم. منتها مشکل بالا را دارم. اگر کسی توانسته حل کند راهنمایی کنید.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

Version 1.03 Now Available!

We've received tremendous feedback on WD TV and some great suggestions to improve the product even more. In response to your requests, we're pleased to offer product enhancements to make your viewing experience better than ever. Updating your media player is simple. Just follow the instructions below, grab your remote and enjoy the show!

What's New?

Release 1.03 (11/9/2009)
    (includes all previously released updates)

Added video playlist support
    Added support for the drive lock function on the new My Passport and My Book external storage devices
    Improved metadata support for music. For example, browsing by genre is broken down into artists, then albums, then tracks
    Enhanced cover art, album art, and thumbnail support for media files and folders
    Fixed bugs reported by the WD TV user community

10. این کاربر از samkaveh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوستانی که این دستگاه رو دارن چطور صدای فیلمها اچ دی رو میگیرن مخصوصاdts رو ممنون میشم جواب بدین

آخر فروم باز kiuna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ناکجا اباد

پيش فرض

من این دستگاه رو دیدم
    به نظرم کاملتر از از دستگاه وسترن هست ؟
    کسی ازا ین مدل گرفته ؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز kiuna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ناکجا اباد

پيش فرض

هیچکس نظری نداره ؟
    این دستگاه فرمت iso /vob رو هم می خونه صدای dts رو هم ساپورت میکنه زیرنویس srt ,sub رو هم ساپورت میکنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •