تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 56 از 261 اولاول ... 64652535455565758596066106156 ... آخرآخر
نمايش نتايج 551 به 560 از 2603

نام تاپيک: معرفی WD HD Media player ، دستگاه جدید پخش HD

کـاربـر بـاسـابـقـه AB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

11

عطا جان
    من تو بخش سیتینگ وقسمت اضافه کردن انکودینگها گشتم فقط چند نوع مثل: کره ا ی و چینی و ....... بود ومتاسفانه عربی نداشتش
    برای منم عربی نداره.چی کار کنم؟

2. این کاربر از AB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ata_webmaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    north of iran

پيش فرض

آخرین فریم رو از سایتش دنلود کنید و بعد آپدیت کنید

تاريخ عضويت
    Feb 2005

11

آخرین فریم رو از سایتش دنلود کنید و بعد آپدیت کنید

آپدیت کردم

5. این کاربر از AB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

این کار این همه درد سر نداره فایل زیر نویس رو با فرمت TXT توی همون فولدری که فایل فیلم هست با نام خود فیلم دقیقا خود فیلم ذخیره کن خود پلیر لتوماتیک میچسبونش به فایل فیلم...
    !!!!!!!!!!!!!!!!!

برای منم عربی نداره.چی کار کنم؟

قبلا هم گفتم این پلیر زیرنویس فارسی با فرمت SRT رو ساپورت میکنه ولی از فونت فارسی پشتیبانی نمیکنه!
    دوستان هم میتونن با برنامه Txt2VobSub زیر نویس SRT رو به Sub/idx تبدیل کنن که کلا 3 دقیقه طول میکشه

تاريخ عضويت
    Feb 2005

11

قبلا هم گفتم این پلیر زیرنویس فارسی با فرمت SRT رو ساپورت میکنه ولی از فونت فارسی پشتیبانی نمیکنه!
    دوستان هم میتونن با برنامه Txt2VobSub زیر نویس SRT رو به Sub/idx تبدیل کنن که کلا 3 دقیقه طول میکشه
    اینو امتحان کردم.کیفیتش خیلی بده.تنظیمات خاصی هم نداره.

تو مانیتور نسبتا خوب نشون میده ولی وقتی رو تلویزیون بزرگ پخش میکنم زیرنویسو خیلی بد نشون میده.

رنگهاش هم قروقاطیه.تو تلویزیون رنگی رو انتخاب کردم(سیاه) نشون میده ولی رو پی سی سبز نشون میده.

8. این کاربر از AB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه bigman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام

آيا اين دستگاه dvd هم ميخونه ؟؟؟؟؟؟؟

اگه جواب منفيه ميشه دستگاهي را معرفي كنيد كه فرمت mkv را توسط dvd و usb پخش كنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

اینو امتحان کردم.کیفیتش خیلی بده.تنظیمات خاصی هم نداره.

تو مانیتور نسبتا خوب نشون میده ولی وقتی رو تلویزیون بزرگ پخش میکنم زیرنویسو خیلی بد نشون میده.

رنگهاش هم قروقاطیه.تو تلویزیون رنگی رو انتخاب کردم(سیاه) نشون میده ولی رو پی سی سبز نشون میده.

تنظیمات که داره... ولی تو تلویزیون اونجوری نشون نمیده که شما تنظیم کردین ولی میتونین با چن بار صحیح و خطا به تصویر مطلوب برسین

مثلا شما میتونین antialias رو ، مشکی- Outline رو هم مشکی و Text رو زرد انتخاب کنین و font size هم 22

---------- Post added at 09:06 PM ---------- Previous post was at 09:04 PM ----------

سلام

آيا اين دستگاه dvd هم ميخونه ؟؟؟؟؟؟؟

اگه جواب منفيه ميشه دستگاهي را معرفي كنيد كه فرمت mkv را توسط dvd و usb پخش كنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    این پلیر فقط توسط usb وهارد اکسترنال تغذیه میشه و درایوی برای dvd نداره (البته فرمت .Vob رو ساپورت میکنه)
    پلیری ندیدم که mkv رو هم از درایو dvd و هم از usb ساپورت کنه (البته شاید با بلوری پلیر بشه)

11. 2 کاربر از farshidcivil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ata_webmaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    north of iran

پيش فرض

!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز کی میگه ساپورت نمی کنه پس ما اینهمه زیر نویس فارسی اس آر تی می بینیم کشکه
    ساپورت می کنه خوبم می کنه فقط تو بعضی از کلمه ها گ پ ژ چ رو جدا می نویسه ولی می نویسه که قشنگ قابل خوندن هست

13. این کاربر از ata_webmaker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوست عزیز کی میگه ساپورت نمی کنه پس ما اینهمه زیر نویس فارسی اس آر تی می بینیم کشکه
    ساپورت می کنه خوبم می کنه فقط تو بعضی از کلمه ها گ پ ژ چ رو جدا می نویسه ولی می نویسه که قشنگ قابل خوندن هست
    من خودم اين دستگاه رو گرفتم جنريشن 1 هستش هر كاري ميكنم نمياد زيرنويس فارسيش همون srt موندم شما چطور ميبينيد من تبديل ميكنم بهsub

خواهشا بگين كجا رو بايد درست كنم گفتين برين بذارين رو عربي اخه اصلا عربي نداره لطفا دقيق بگين كدوم گزينه بذاريم نشون بده خوهشا دقيقبگين ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

تنظیمات که داره... ولی تو تلویزیون اونجوری نشون نمیده که شما تنظیم کردین ولی میتونین با چن بار صحیح و خطا به تصویر مطلوب برسین

مثلا شما میتونین antialias رو ، مشکی- Outline رو هم مشکی و Text رو زرد انتخاب کنین و font size هم 22

---------- Post added at 09:06 PM ---------- Previous post was at 09:04 PM ----------

این پلیر فقط توسط usb وهارد اکسترنال تغذیه میشه و درایوی برای dvd نداره (البته فرمت .Vob رو ساپورت میکنه)
    پلیری ندیدم که mkv رو هم از درایو dvd و هم از usb ساپورت کنه (البته شاید با بلوری پلیر بشه)
    دستگاه ايكس باكس 1 ميتونه فرمتهاي mkv رو بخونه منتهي بايد بريزي رو هاردش با هجم بالا رو

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •