تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 261 اولاول ... 41011121314151617182464114 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 2603

نام تاپيک: معرفی WD HD Media player ، دستگاه جدید پخش HD

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

يه سوال ديگه هم داشتم چطوري ميشه فرمت يه فلشو تبديل با ان تي اف اس كرد تا فايل با حجم بالا رو بشه روش ذخيره كرد؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ata_webmaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    north of iran

پيش فرض

چقدر گرون ارزش نداره اگر تهرانی تا 160 هم گیر میاد

اگه نباشه جاش خالی می مونه xdvbxkaomx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

سلام

شرمنده دوستان چون کسی جواب نداد مجبور شدم سئوالمو یه بار دیگه بپرسم چون ترسیدم سئوالم لابلای پستهای تکراری بی جواب بمونه اینم سئوال بنده خواهش میکنم یکی که خودش تست زده بیاد جواب اینا رو بده

دوستان ببخشید آخرش یکی روشن و واضح در مورد ساپورت زیرنویس فارسی توضیح نداد یکی میگه ساپورت میکنه یکی میگه نمیکنه ، یکی میگه srt و sub اون یکی میگه sub و idx و ... خواهش میکنم دوستایی که این دستگاه رو دارن و ادعا میکنن فارسی ساپورت میکنه سه تا زیر نویس تست کنن از هر فورمت یکی و بعد نظرشونو بگن ضمنا نسخه فریمورشونو هم بگن خواهشا و اگه دستشون هست آپلود کنن اینجا تا بقیه هم که نمیتونن زیر نویس فارسی داشته باشند بعد از آپدیت فریمور نظرشونو بگن
    یه سئوال دیگه کسی از دوستان خودش فورمت AVCHD رو که دوربینهای HD جدید رو هاردشون ضبط میکنن رو با این دستگاه تست کرده؟
    و مورد آخر اینکه یکی از دوستانی که به دستگاه Seagate FreeAgent Theater+ HD Media Player رو داره هم این تستها رو روش انجام بده و نظرشو بگه ممنون ازتون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوستان منديروز براي اولين بار يه فيلم اچ دي با فرمت mkv رو نگاه كردم تو همين پلير واقعا معكرست حرف نداره من خيلي راضيم ازش صدا هم بخوبي مي اومد در ضمن دوستان زير نويس با فرمت sub/idx رو به خوبي ساپورت مي كنه من تا حالا همه جوره دستگاهيي داشتم ولي باور كنين اين خيلي خوبه اصلا يه چيزه ديگست اگه كسي مي خواد بخره ترديد نكنه حتما بخره كلا خيلي خوبه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

12

دوستان منديروز براي اولين بار يه فيلم اچ دي با فرمت mkv رو نگاه كردم تو همين پلير واقعا معكرست حرف نداره من خيلي راضيم ازش صدا هم بخوبي مي اومد در ضمن دوستان زير نويس با فرمت sub/idx رو به خوبي ساپورت مي كنه من تا حالا همه جوره دستگاهيي داشتم ولي باور كنين اين خيلي خوبه اصلا يه چيزه ديگست اگه كسي مي خواد بخره ترديد نكنه حتما بخره كلا خيلي خوبه

دوست من ، همین پلیر کدومه ؟
    منظورتون سیگیت هست یا وسترن ؟! زیرنویس فارسی رو هم ساپورت کرد ؟ مشکلی بابت گ و چ و ژ و پ نداشت ؟ " ی " ها متصل بود ؟

مرسی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوستان سلام
    بارها توی تایپیکهای مختلف این سئوال مطرح شده ولی تا حالا هیچ جواب مستدل یا تجربی به این داده نشده که آیا پلیر وسترن لایو با معمولی به لحاظ کیفیت تصویر سرعت پردازش با هم تفاوتی دارن یانه توی یه پست بالاتر یکی از دوستا به نقل از جائی اشاره کرده که مدل WD TV Live میتونه DTS رو ساپورت کنه ولی مدل معمولی نمی تونه در صورتیکه توی سایت وسترن هیچ اشاره ای نشده و جالب اینجاست توی سایت وسترن رو ی بسته بندی مدل معمولی ( منظور مینی نیست ) DTS حک شده بود ولی روی مدل WD TV Live این نشان نبود !!!
    حالا خواهش من و دیگران از دوستانی که تجربه عملی استفاده از این وسیله رو دارن اینه که تفاوت عملی این دو مدل در چیه و ایا مطالب پستهای بالا صحت داره با توجه به تفاوت غیر منطقی این دومدل توی بازار تهران البته مثل اینکه فعلا مدل لایو توی بازار گیر نمیاد با قیمت 160 اگه دوستان جائی سراغ دارن معرفی کنن
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه ata_webmaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    north of iran

پيش فرض

من 160 تومان طبقه زیر زمین پاساژ ایران قیمت گرفتم

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

دوستان سلام
    بارها توی تایپیکهای مختلف این سئوال مطرح شده ولی تا حالا هیچ جواب مستدل یا تجربی به این داده نشده که آیا پلیر وسترن لایو با معمولی به لحاظ کیفیت تصویر سرعت پردازش با هم تفاوتی دارن یانه توی یه پست بالاتر یکی از دوستا به نقل از جائی اشاره کرده که مدل WD TV Live میتونه DTS رو ساپورت کنه ولی مدل معمولی نمی تونه در صورتیکه توی سایت وسترن هیچ اشاره ای نشده و جالب اینجاست توی سایت وسترن رو ی بسته بندی مدل معمولی ( منظور مینی نیست ) DTS حک شده بود ولی روی مدل WD TV Live این نشان نبود !!!
    ممنون

سلام :
    تو این صفحه

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    قسمت Specifications نوشته که DTS ساپورت میشه و اون مشکل حل شده و در مورد زبان فارسی برای زیرنویس SRT تا اونجایی که من متوجه شدم وسترن دیجیتال قول داده که تو ورژن های بعدی آپدیت فریمور از زبان عربی پشتیبانی بکنه البته عربها خیلی تو سایت وسترن ازشون خواستن که اینکار رو بکنن و اونا هم موافقت کردن برای همین من فکر کنم بهتره همه اونایی که این دستگاه رو دارن و اونایی که میخوان بخرن تو سایت وسترن ازشون بخوان که زبان فارسی رو هم پشتیبانی بکنه اینهم لینکه صفحه درخواست کاربران عرب از وسترن دیجیتال

کد:
    با توجه به اینکه این محصول رو ماها پول میدیم و میخریم طبیعتا" وسترن دیجیتال باید به درخواست ماهم جواب مثبت بده برای همین من یه پست زدم تو سایتشون و اولین نفر هستم که ازشون خواهش کردم زبون فارسی رو هم به لیست زبانهای زیرنویسشون اضافه کنن خواهش میکنم همه برن بعد از ثبت نام تو سایت نظرشونو بگن تا شاید با زیاد شدن درخواستها وسترن دیجیتال خواسته ما رو عملی بکنه اینهم لینک صفح درخواست :
    کد:
    ضمنا یادتون باشه حتما نظر بدین چون اگه اینجا رو نگاه کنین
    کد:
    میفهمین که قبول ساپورت زبان عربی بالای 2400 امتیاز آورده پس حتما درخواستتونو بنویسید و بعد از ارسال نطر دگمه votes رو بزنید و امتیاز 3 رو انتخاب کنید
    Last edited by xdvbxkaomx; 02-01-2010 at 00:21.

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

ضمنا دوستان تا حالا کسی دانگل وایرلس این محصول رو گرفته از پی دی افهاش اونچیزی که دستگیرم شده با وصل دانگل وایرلس خیلی بیشتر حال میده و یا اگه کسی از دانگل یه مارک دیگه استفاده کرده بگه ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

یعنی با نصب دانگل وایر لس روی مدل معمولی میشه براحتی درایوها رو شیر کرد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •