تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 23

نام تاپيک: نظر قطعي اساتيد فن را در مورد اين مين

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

اين مين با چيپست 955 اينتل ICH7
    از سلرون دي تا پنيوم دي و اكيتريم را ساپورت ميكنه باس 1000 را هم ساپورت ميكنه رم هم DDR2 از باس 400 تا 1000 را قبول ميكنه. صداي 8 كاناله دالبي و semi SLI و 2 تا LAN

آخر فروم باز mahdy2021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Iran-Tehran

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط berkut
    اين مين با چيپست 955 اينتل ICH7
    از سلرون دي تا پنيوم دي و اكيتريم را ساپورت ميكنه باس 1000 را هم ساپورت ميكنه رم هم DDR2 از باس 400 تا 1000 را قبول ميكنه. صداي 8 كاناله دالبي و semi SLI و 2 تا LAN
    به نظر من هم از همه نظر خوبه ولي با مادربردهاي ارزونتر از اين هم ميشه يه سيستم توپ بست حالا مثلا 5 كابل sata به چه درد ما ميخوره و ساير امكانات غير لازم ديگه

عجيبه ما هنوز رم با باس 1000 نديدم چقر تكنولوژي سريع پيشرفت ميكنه

4x DDR2 SDRAM DIMM (up to 8 GB DDR2-400/533/667 with/without ECC; it supports dual channel mode, but the total memory size in both channels must be the same)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

اين كه چيزي نيست توي مدلP5WD2-E-permium ايسوس گفته كه از سي پي يو هاي 65 نانومتري هم كه قراره بياد پشتيباني ميكنه ضمنا با چيپس 975 هسش

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط mahdy2021
    به نظر من هم از همه نظر خوبه ولي با مادربردهاي ارزونتر از اين هم ميشه يه سيستم توپ بست حالا مثلا 5 كابل sata به چه درد ما ميخوره و ساير امكانات غير لازم ديگه
    درسته شايد من از به همه كابلهاي ساتاي اون نيازي نداشته باشم يا شايد هرگز از فاير واير اون استفاده نكنم ولي مسئله اينه كه من ميخواهم يك سيستم عمري ببندم!
    خلاصه اينكه يه 4 سالي با هام راه بياد و آپگريد بشه ميشه گفت من فكر آينده را ميكنم.
    چونكه اين يك سيتم خانگي هستش من ميخواهم باش كار طراحي وب و مولتي مديا باهاش انجام بدم برادرام هم نرم افزارهاي مهندسي روس ميريزن مثل كاتيا براي همين فكر ميكنم جميه محاسن را يكجا تقريبا داره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط mahdy2021

عجيبه ما هنوز رم با باس 1000 نديدم چقر تكنولوژي سريع پيشرفت ميكنه
    راستش من از اين پاراگراف مقاله آنانتك اينو فهميدم اگر اشتباه ميكنم راهنماييم كنيد

Memory performance at the top is also a concern for many users, and in that arena, the Intel 955x-based Asus P5WD2 Premium is the clear winner. The P5WD2 is the first production board that we have tested to offer a DDR1066 ratio, which will work at standard stock speeds. As we saw in this review, the P5WD2 also managed to reach 1066 memory speed at stock CPU speed on a 1066FSB CPU with Corsair DDR2-667 low latency memory (CM2X512A-5400UL). This is the first time that any memory has ever performed at DDR2-1066 in our motherboard or memory testing. OCZ also reached similar bandwidth levels at DDR2-1000 at tighter memory timings, but the 1066 crown belongs to Corsair and Asus for now .

The important point is that DDR2-1066 is reachable on the Asus P5WD2 at stock speeds if the memory is capable of running at DDR2-1066. The available ratios on the Asus P5WD2 ensure that whatever memory capabilities you have can be reached on this board. The Corsair is the first 1066 performance that we have tested, but it is not likely the last. In the future, we will likely see memory with even greater stability and better timings at 1066 and we are confident that the Asus P5WD2 Premium will be able to handle that memory at 1066 speed.

اين هم لينكش
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون

آخر فروم باز mahdy2021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Iran-Tehran

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط berkut
    راستش من از اين پاراگراف مقاله آنانتك اينو فهميدم اگر اشتباه ميكنم راهنماييم كنيد
    اين هم لينكش
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون
    مگه چي شده؟
    يعني پس شما مي خواين يه سيستم با رم با باس 1066 ببنديد
    كي انشا الله؟
    البته اون مغازه اي كه از اين رمها داره بايد خيلي به روز باشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه samdeath's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

به نظر من هيچ وقت نبايد جديد ترين سيستم رو خريد چون نسبت به كاراييش خيلي گرونتر هستش وصرف نداره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

خوب من هم فعلا رم هاي رايج را ميبندم هروقت رم 1000 اومد ارتقا ميدم براي همين گفتم كه يك مادربوردي مي خواهم بردارم كه حالا حالا ها جاي ارتقا داشته باشد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط samdeath
    به نظر من هيچ وقت نبايد جديد ترين سيستم رو خريد چون نسبت به كاراييش خيلي گرونتر هستش وصرف نداره
    با نظرتون موافقم ولي با يك استثنا
    مادربورد قلب يك سيستم هستش ساير قطعات را ميشه پايين تر بست كه ارزون دربياد بعدا كه قيمت اون قطعه مورد نظرت كه متعادل شد و پايين اومد بري و عوضش كني ولي مادربورد اين طور نيست
    مادربورد ارزون بيخ ريش صاحبشه ارتقاش كمه ظرف يه مدت كوتاهي ميبيني كه ديگه نمي توني آپگريدش كني تعداد يو اس بي هاش كمه باسهاي رمش پايينه توي انتخاب سي پي يو براش گزينه هاي كمتري داري...

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •