تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 10 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 91

نام تاپيک: کسانی که قصد خرید مادربورد x58 دارن حتما بخونن.

آخر فروم باز mhv_kntu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام.
    خب یه مادربرد جدیدی که اومده اینه که به نظر بد نمیاد : Mb dfi lp dk x58-t3eh6
    قیمتش هم 315 تومن.

در مورده قیمتش مطمئنی؟! من هم هفته پیش 400 قیمت داشتم.

آخر فروم باز Professor Massoud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

در مورده قیمتش مطمئنی؟! من هم هفته پیش 400 قیمت داشتم.
    والله منم تو سایت دیدم ولی فکر میکنم مدلی که شما میگی یخورده با این فرق میکنه و 400 تومن هم هست.

3. این کاربر از Professor Massoud بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

والله منم تو سایت دیدم ولی فکر میکنم مدلی که شما میگی یخورده با این فرق میکنه و 400 تومن هم هست.
    درسته ! شما منظورت MB DFI LP DK X58-T3eH6 بود .
    من منظورم MB DFI LP UT X58-T3eH8 بود.

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

در کل مادربرد خوبیه برای اورکلاک ولی نه برای کاربرهای مبتدی. اورکلاک کردن با این مادربرد درسته که به نتایج نسبتا خوبی میشه رسید ولی به راحتی مادربردهای ASUS یا GIGABYTE نیست.

3D Performance این مادربرد هم اونچنان تعریفی نیست (نسبت به محصولات مشابه از ASUS, GIGABYTE یا EVGA) ولی برای کسی که محدودیت بودجه داره گزینه خوبی به حساب میاد.
    در مورد 3D Performance در حالت Gaming performance و single card یا single Gpu که اکثر بازیبازهای ایرانی در این حالت کار می کنن اختلاف مادربوردهای x58 با هم بسیار ناچیز و حداکثر 1 یا 2 fps هست و ارزش خرج اضافی برای مادربورد نیست و اختلاف قیمت رو روی vga بزارین بهتره. ولی در حالت sli و crossfire اوضاع فرق می کنه و تفاوت بین مادربوردهاب مختلف x58 چشمگیر میشه.
    در مورد اور نتایجی که من دیدم همشون تو شرایط یکسان و استفاده از یک نوع یکسان aircooling بود و کسی از میزان سختی کار صحبت نکرد

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

در مورد 3D Performance در حالت Gaming performance و single card یا single Gpu که اکثر بازیبازهای ایرانی در این حالت کار می کنن اختلاف مادربوردهای x58 با هم بسیار ناچیز و حداکثر 1 یا 2 fps هست و ارزش خرج اضافی برای مادربورد نیست و اختلاف قیمت رو روی vga بزارین بهتره. ولی در حالت sli و crossfire اوضاع فرق می کنه و تفاوت بین مادربوردهاب مختلف x58 چشمگیر میشه.
    بسیار ناچیز نیست ولی بعضی وقت ها خیلی هم محسوس میشه. 3D Performance با FPS تفاوت داره
    البته گفته بودم در صورتی که محدودیت بودجه هست این مادربرد گزینه خوبیه برای خرید.

در مورد اور نتایجی که من دیدم همشون تو شرایط یکسان و استفاده از یک نوع یکسان aircooling بود و کسی از میزان سختی کار صحبت نکرد
    شما وقتی اورکلاک می کنی چند تا متغیر رو همینطوری روی Auto می گذاری؟ وقتی Auto می گذاری مادربرد خودش تنظیم می کنه. حالا این مقداری که تنظیم میشه توی مادربرد های مختلف تفاوت داره، بعضی ها مثل ASUS یا GIGABYTE روی این حالت خوب کار می کنند که با Auto گذاشتن به مشکل بر نخوری، بعضی از بردها هم مثل اکثر DFI ها اصلا با Auto نمیشه 10 درصد اورکلاک کرد.

این میشه سختی یا راحتی کار!
    اونطور که شنیدم این مادربرد از این نظر جزو خوش قلق هاش نیست و از نظر پایداری 3D هم نسبتا جالب نیست. کلا هدف تولید کننده های این مادربرد، ارائه محصولی برای Gamer ها نبوده.

7. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال iraniran2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

اينم يه ريويو از سايت toms براي مقايسه مادربردهاي x58
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    البته اين سايت msi رو برنده اعلام كرده كه من تو اكثر سايتها و مجلات ايراني و خارجي ديدم اين برد نسبت به بقيه ضعيفتر بوده. حتي توي چارتهاي همين ريويو هم ام اس آي نسبت به اسوس اكثرا عقب تره. دليل اينكار رو هم اينطوري ميشه توجيه كرد كه چون msi اسپانسر تامز هستش اين برد رو برنده اعلام كرد.
    Last edited by iraniran2; 25-02-2009 at 22:17.

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

بسیار ناچیز نیست ولی بعضی وقت ها خیلی هم محسوس میشه. 3D Performance با FPS تفاوت داره
    اونطور که شنیدم این مادربرد از این نظر جزو خوش قلق هاش نیست و از نظر پایداری 3D هم نسبتا جالب نیست. کلا هدف تولید کننده های این مادربرد، ارائه محصولی برای Gamer ها نبوده.
    من فقط منظورم کارایی این مادربوردها توی گیم ها بوده و بنچ های مختلفی که از مادربوردهای مختلف x58 در حالت single card گرفتن با fps مقایسه کردن . مطمئنن 3d performance یه چیزه کلی تره و با fps تفاوت داره.
    ضمنن من باز می گم هیچ طرفداری از biostar نمی کنم هر مادربوردی p/p ارزونتر داشته باشه طرفدار اونم
    اگه asus p6t deluxe حدود 320 بود اصلا این تاپیک رو نمیزدم.

پروفشنال iraniran2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

حالا به نظر شما كدوم بهتره؟
    asus p6t deluxe يا DFI LP UT X58-T3eH8

اگه نباشه جاش خالی می مونه kavehmech's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

درود.
    قيمت biostar tpower x58 الان چنده؟

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

اينم يه ريويو از سايت toms براي مقايسه مادربردهاي x58
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    البته اين سايت msi رو برنده اعلام كرده كه من تو اكثر سايتها و مجلات ايراني و خارجي ديدم اين برد نسبت به بقيه ضعيفتر بوده. حتي توي چارتهاي همين ريويو هم ام اس آي نسبت به اسوس اكثرا عقب تره. دليل اينكار رو هم اينطوري ميشه توجيه كرد كه چون msi اسپانسر تامز هستش اين برد رو برنده اعلام كرد.
    من فقط منظورم کارایی این مادربوردها توی گیم ها بوده و بنچ های مختلفی که از مادربوردهای مختلف x58 در حالت single card گرفتن با fps مقایسه کردن . مطمئنن 3d performance یه چیزه کلی تره و با fps تفاوت داره.
    ضمنن من باز می گم هیچ طرفداری از biostar نمی کنم هر مادربوردی p/p ارزونتر داشته باشه طرفدار اونم
    اگه asus p6t deluxe حدود 320 بود اصلا این تاپیک رو نمیزدم.
    چیزی که از FPS مهم تره (مخصوصا در تست مادربرد) نحوه تغییر کردن FPS هست که در بنچمارک ها اصلا قابل تشخیص نیست. بعضی از بردها در بعضی مواقع یک پایین اومدن ناپایدار در FPS دارند (مثلا از 80 به 50 و دوباره به 80) که موقع بازی کاملا حس میشه ولی موقع بنچمارک گرفتن در Average FPS تاثیر محسوسی نداره.

حالا به نظر شما كدوم بهتره؟
    asus p6t deluxe يا DFI LP UT X58-T3eH8
    خب بستگی به استفاده داره، ولی برای سیستم های خونگی و Game استفاده از محصولاتی که بیشترین فروش رو دارند معقول تر به نظر می رسه، یعنی ASUS P6T Deluxe .

13. 2 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •