تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 190 از 190 اولاول ... 90140180186187188189190
نمايش نتايج 1,891 به 1,896 از 1896

نام تاپيک: Mass Effect 2

پروفشنال رضا جنگنده's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Skyrim

پيش فرض

سلام
    من دوباره این بازیو شروع کردم تا از سیوش نسخه 3 رو شروع کنم.
    واسه همین این دور برام مهمه
    یه چند تا سوال داشتم.
    یکی اینکه اون ستون که کنار آبیه هسته و رنگش قرمزه (فکرکنم اسم آبیه پاراگون بود) به چه درد می خوره؟
    اونجا هست که اشلی رو دوباره می بینه اشلی خیلی بد برخورد می کنه نمی شه کاری کرد باهامون بیاد
    من هر کاری کردم نشد
    راستی من این بازیو تا حالا تموم نکردم ولی تا دیسک 2 چند بار رفتم که هر بار به دلیلی نتونستم تمومش کنم.برا اینکه خوب تمومش کنم بدون اینکه داستان هم لو بره اگه نکته ای هست بهم بگین
    مرسی
    کسی نیست کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ashil1234's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام من یه مشکل داشتم با اینکه ,dlc های مس افکت 2 رو اجرا کنم اول از هم اینکه من بازی رو نصب کردم بعد پچ 1.02 رو نصب کردم بعد هم کرکش رو ریختم بهد رفتم تو بازی توی options بعد extras و بعد online و دوتا گزینه رو NO کردم بعد از بازی اومدم بیرون و دو تا دی ال سی arrival و terminus armor رو نصب کردم بعد dlc unlocker رو اجرا کردم و yes کردم حالا که میرم تو بازی یه پیغام توی منو میاد و میگه :

unable to autorize the listed dlc please log into cerbures network with account used to purchase dlc
    arrival
    terminus armor

بعدش رفتم توی بازی و دوباره مرحله ی آخر رو رفتم ولی نه اون armor اومد ونه اون مرحله ی arrival.

لطفا کمکم کنید.

آقایون کسی زحمت نکشه خودم حلش کردم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام دوستان امیدوارم که خوب باشید من تازه با مس افکت اشنا و در حال بازی کردنم البته خیلی هم تازه نیست از حدود یه سال پیش دارم بازی میکنم دنبال یه چیزی میگردم اما اصلا نمیتونم هیچ جا پیداش کنم میخواستم اگر براتون مقدوره لینک دانلودmass effect pinnacle station دی ال سی رو برام در جواب بزارید ممنون !!!!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام دوستان امیدوارم که خوب باشید من تازه با مس افکت اشنا و در حال بازی کردنم البته خیلی هم تازه نیست از حدود یه سال پیش دارم بازی میکنم دنبال یه چیزی میگردم اما اصلا نمیتونم هیچ جا پیداش کنم میخواستم اگر براتون مقدوره لینک دانلودmass effect 1 pinnacle station دی ال سی رو برام در جواب بزارید ممنون !!!!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

سلام. من DLC genesis رو دانلود کردم. اما وقتی اجراش می‌کنم، پیغام میده که باید mass effect 2 رو نصب کنم. بازی نصب هستش و وقتی با منو باز اجراش میکنم میگه بازی در حال اجراس. اما در کل اجرا نمیشه. اگه کمک کنید ممنون میشم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

با سلام لطفا کرک فیکس mass effect 1 که گلگسی مپ درست شه بزارین خیلی دنبالش گشتم نبود . ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •