تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 10 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 95

نام تاپيک: پژو 405 یا پرشیا یا سمند lx یا ریو

آخر فروم باز Mojtaba-MCI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

راستش هیچ کدوم از اینارو نگرفتم
    پرشیا elx انتخاب شد
    نظرتون چیه؟
    عالیه دوست من...
    دیگه هر قسمتی رو که خواستی می تونی قبل از اینکه تحویلش بگیری سفارشی کنی.
    خود ایران خودرو به شکل استاندارد اینکارا رو انجام می ده.
    به هرحال از نظر من بین این چند گزینه بهترین انتخابو داشتی.
    من هرگز دوست ندارم سمت اون سمند غول پيكر برم
    همینطوره ، بدنه ی سمند خیلی بزرگ طراحی شده که شاید با اون قدرت موتور توو حرکت براش مشکل ایجاد بشه...
    البته منظورم این نیست که چون بزرگه پس حتما مطمئن هم هست ، منظورم اینه که نسبت به هیکل و اندازه و قدرت موتورش بدنه ی بزرگی داره!
    Last edited by Mojtaba-MCI; 21-02-2009 at 16:43.

2. 2 کاربر از Mojtaba-MCI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

پرشیا elx انتخاب شد
    نظرتون چیه؟
    چند وقت پیش گفتم بازم میگم
    ما elx داریم
    راضی هم هستیم ازش
    برای ما کلا 17900 تموم شد ولی اگه درست حساب کنی شاید حدود 17 تومن!!
    ولی به نظرم الان خیلی گرونه و میشه انتخاب بهتری از elx هم داشت

4. این کاربر از D r i v e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Farshadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

پرشیا elx انتخاب شد
    نظرتون چیه؟
    خوبه.

متاسفانه در این قیمت رقیبی مستقیم نداره که بخواییم باهاش مقایسش کنیم.

6. این کاربر از Farshadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال bbp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خوب من هم بيام يه نظر كوچولو بدم.
    دور و اطراف من هر روز همه اينا هست...
    من خودم پرشيا مدل 82 دارم بسيار بسيار راضي ام ازش(در حد اندازه خودش نه زانتيا)...
    اما اگز صفر ميخواي بگيريد اصلا طرف پرشيا صفر نريد كيفيت افتضاح اصلا قابل قياس با پرشيا مدل 81-82 نيست به عبارتي هرچي بيشتر مي گذره كيفيتها به شدت مياد پايين.
    اگر براي خانواده 5 نفري ميخوايد استفاده كنيد سمند با اينكه اصلا علاقه اي بهش ندارم(ذاتا بدم مياد ازش) اما براي خانواده خوبه...
    اگر براي خودتون ميخوايد يه 405 يا ريو با قيمت كمتر بگيريد اما بهش برسيد با 2 تومن روشون خرج كنيد براي يه جوون جوابگو خواهد بود.

در رابطه با elx هم اگر من باشم يه چند ميليون تومن ديگه ميزارم روش ميرم ماكسيما تميز ميگيرم كه حرف نداره...
    ولي اگر يه مدت بگذره و بيشتر بريد تو نخ اينجور ماشينا ميفهميد آشغال=محصولات ايرانخودرو...

موفق باشيد.

8. این کاربر از bbp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظر من برو پارس بگير اصلا قيافش دمود نيست حداقل نسبت به 405 وسمند فقط طراحي داخلي زياد جذاب نيست خوب تو اين لحاظ سمند بهتره سمند بعد از يه مدت درب هاش به علت وزن زياد به صدا در مياد ديدم كه تعطيل، در عوض سمند صندلي هاي بهتري نسبت به پارس داره ،هر دو ماشين براي مسافرات خيلي خوب هستن سرعت هر دو هم تقريبا يكي .
    اين سمند هاي جدبد كه 16 سوپاپ هستن و وزنشم كمي سبك كردن خيلي خوبه در كل انتخاب بين اين دو تا ماشين خيلي سخته و بايد ديدصاحبش از ماشين چه انتظاراتي داره

اگه نباشه جاش خالی می مونه YOUCOM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    www.faranohesab.ir

پيش فرض

بذارید منم نظرمو بگم
    از قدیم از خانواده سمند بدم میومد تا اینکه دائی جونم یه 405 خرید. وقتی سوار شدم و یه دوری باهاش زدم همه چی دستم اومد. وزن درهای این خودرو به مقدار زیادی کاهش پیدا کرده بطوری که یه بچه سه ساله هم میتونه به راحتی اونو تا آخر باز و بسته کنه. در ضمن اگر یه دوری تو اینترنت بزنید میتونید کلیپهای زیادی از تصادفات 405 رو ببینید، مطمئنا با من هم عقیده میشید. برای خرید اتول باید فاکتور امنیت رو در سطح اول قرار داد. فکر میکنم پرشیا هم از این قاعده مستثنا نباشه و برادران پژو از لحاظ امنیت دارن با پراید برابری میکنن فقط ظاهر و قدرت اونهاست که بازار رو براشون نگه داشته. ولی ایران خودرو برای حفظ آبروی خودش هم که شده فعلا از این کارا (زیاد) روی سمند انجام نمیده.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگه از لحاظ کلاس برات مهم تره پرشیا مناسبتره ولی اگر من جای شما بودم قطعآ lx رو به علت امکانات بیشتر انتخاب می کردم چون در مقابل پولی که پرداخت میکنید ارزش خرید داره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

بذارید منم نظرمو بگم
    از قدیم از خانواده سمند بدم میومد تا اینکه دائی جونم یه 405 خرید. وقتی سوار شدم و یه دوری باهاش زدم همه چی دستم اومد. وزن درهای این خودرو به مقدار زیادی کاهش پیدا کرده بطوری که یه بچه سه ساله هم میتونه به راحتی اونو تا آخر باز و بسته کنه. در ضمن اگر یه دوری تو اینترنت بزنید میتونید کلیپهای زیادی از تصادفات 405 رو ببینید، مطمئنا با من هم عقیده میشید. برای خرید اتول باید فاکتور امنیت رو در سطح اول قرار داد. فکر میکنم پرشیا هم از این قاعده مستثنا نباشه و برادران پژو از لحاظ امنیت دارن با پراید برابری میکنن فقط ظاهر و قدرت اونهاست که بازار رو براشون نگه داشته. ولی ایران خودرو برای حفظ آبروی خودش هم که شده فعلا از این کارا (زیاد) روی سمند انجام نمیده.
    مگه ایرانخودرو ابرو داره

13. این کاربر از rezazzzjjj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت adriyano's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

با ارز سلام خدمت دوستان
    این elx رو که می گین کاملن طرح ایرانه ..اگه این کارخونه بدبخت میدونست خوبه خودش مونتاژمی کرد
    2-من به جای elx می رم رنو مگان میگیرم گه هم تازه معرفی شده نه اینکه پژو دهه 1960 رو بگیرم
    3- سمند lxاز پژو پارس 100% سرتره چون هم امکاناتش از جمله سنسور دنده عقب...صندلی های برقی...ترموز abs....دیگه می خوای چی بگم...بابا تو جاده با سرت بالای 180 خلی خیلی مستحکمه منظورم قابل کنترله
    من lx دوگانه دارم که یه مزیتش هم زنگ نزدن بدنه سمند در هر شرایت چون رویه گالوانیزه می زنن تو مونتاژ
    در ضمن تو جاده میرفتیم با فامیلامون پرشیا تا حده 190 میتونست دنبالم بیاد ولی این lx هست که تا حد 210 بدون هیچ مشکلی با خیال تخت میره.......خدایی میره ه ه ه ه ه ه

داره خودمونی میشه farzan.B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Mehrshahr

پيش فرض

پرشیا عزیز..

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •