تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 28 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 274

نام تاپيک: یادگیری زبان به صورت خود اموز شما چه پیشنهاد میکنین!؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام

من پیشنهاد میکنم از زبان نصرت استفاده کنی

جدا خیلی خوبه

2. 2 کاربر از mohamad434 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

من Tell Me more 9 را دارم استفاده میکنم...واقعا خوبه.. اما هیچکدوم این برنامه ها Speaking را تقویت نمیکنه ! میدونم واسه Speaking بایدکلاس رفت اما متاسفانه من به خاطر دلایلی نمیتونم کلاس برم...کسی هم نیست که باهاش حرف بزنم..میشه بگید چیکار کنم..درضمن Listening من تقریبا خوبه (60-50 %)....

داره خودمونی میشه fight club's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    WILD LAND

پيش فرض

کسی از دوستان از آموزش نصرت پس از اتمام دوره نتیجه گرفته است ! ؟

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی brain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

کسی از دوستان از آموزش نصرت پس از اتمام دوره نتیجه گرفته است ! ؟
    من نصرت 2 رو کامل رفتم ... برای من که بد نبود ... یکم لیسنینگم خوب شدو کمی تو اسپیکینگ راه افتادم ...
    به عنوان یک تمرین اضافی میتونید روش حساب کنید ولی به عنوان یک تمرین اصلی فکر نکنم خوب باشه .... به درد مواقعی میخوره که تو اتوبوسی یا تو مترو و ... روزی 1 تراک گوش بدید .... همین.

6. این کاربر از brain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه fight club's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    WILD LAND

پيش فرض

من نصرت 2 رو کامل رفتم ... برای من که بد نبود ... یکم لیسنینگم خوب شدو کمی تو اسپیکینگ راه افتادم ...
    به عنوان یک تمرین اضافی میتونید روش حساب کنید ولی به عنوان یک تمرین اصلی فکر نکنم خوب باشه .... به درد مواقعی میخوره که تو اتوبوسی یا تو مترو و ... روزی 1 تراک گوش بدید .... همین.
    ممنون دوست عزیز ، من فرصت کافی برای کلاس رفتن ندارم ، لیسنینگم هم با تماشای فیلم تا حدی خوب شده است ، یعنی فیلم دیدن در حال حاضر تنها روش برای یادگیری زبان برای من بوده است ، اما چون تا چند وقت دیگر قصد دارم به خارج از کشور بروم باید به نوعی اسپیکینگ هم قوی کنم ! الان آموزش نصرت را دارم و قصد دارم شروع کنم ، تفاوت نسخه 2 با اولی چیست ؟

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی brain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

الان آموزش نصرت را دارم و قصد دارم شروع کنم ، تفاوت نسخه 2 با اولی چیست ؟
    من نسخه ی 1 رو داشتم ، خیلی بی کیفیت بود ... ولی نصرت 2 عالی بود .... و اینو هم میدونم محتوای درس ها هم تغییر کرده ... حالا بهتر یا بدتر شده رو نمیدونم.

من فرصت کافی برای کلاس رفتن ندارم
    بهترین و سریع ترین و ارزان ترین راه تقویت اسپیکینگ ، کلاسه ... اگه میتونی یه جورایی وقتتو تنظیم کن و برو ... تمارین دیگه ای هم هستش ولی ممکنه هم وقت بیشتری بگیره هم اینکه اون بازدهی رو نداشته باشه ...

یه نگاه هم به اینجا بندازی بد نیست :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ولی بازم گفتم ، روی نصرت به عنوان تمرین اصلی فکر نکن ، فکر نکنم اون چیزی که مد نظرته بشه از نصرت پیدا کرد ، اگه اینجوری بود همه میرفتن نصرت گوش میدادن.

9. این کاربر از brain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت Mehdi-E's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

به نظر من نصرت آموزش كاملي نيست و فقط در حد ابتدايي جهت راه افتادن خوبه ، اگه كسي واقعا قصد يادگيري زبان رو داره ، اول بايد ببينه از زبان چي ميخواد ياد بگيره و در چه حد و حدودي است . بهترين راه اينه كه بتوني متناسب با سطح معلومات خودش يه كلاس انتخاب ، و با حضور مستمر و مفيد پيشرفت كنه . دركنارش آموزش هاي جانبي نظير ديدن فيلم و گوش دادن به موسيقي خيلي مي تونه مفيد باشه .

11. این کاربر از Mehdi-E بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام..من هم نصرت را تا درس آخر (90) خوندم, هر جمله ای را هم که به فارسی میگفت من زودتر به انگلیسی میتونستم بگم,اما بازهم وقتی می خوام حرف بزنم نمیتونم...دلیلشو نمیدونم چیه؟ شاید به خاطر اون ترسه درونیه که تو بیشتر افراد هستش...واقعا کلاس چیزه دیگه ایه ! راستی به این 2 تا سایت یه پایی بزنید بد نیستش !
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

راستی, کسی میدونه طریقه استفاده از CD و کتاب های Family Album چه جوری هستش؟ منظورم اینه که چه جوری باید بخونیمشون؟

14. این کاربر از Amin Safavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

به نظر من نصرت آموزش كاملي نيست و فقط در حد ابتدايي جهت راه افتادن خوبه ، اگه كسي واقعا قصد يادگيري زبان رو داره ، اول بايد ببينه از زبان چي ميخواد ياد بگيره و در چه حد و حدودي است.
    این صحبت ایشان کاملا درسته. آموزش نصرت (حداقل آن مجموعه ای که من خواندم) آموزش Sentences است.
    اگر می خواهید جملات مرسوم را مثلا وقتی وارد رستوران می شوید و ... بدانید مجموعه خیلی خوبی است. برای تقویت Speaking باید ذهنتان Creative (یعنی خلاق ) باشد. یعنی با توانایی تان و همان مجموعه از لغات بتوانید صحبت کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •