تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 28 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 274

نام تاپيک: یادگیری زبان به صورت خود اموز شما چه پیشنهاد میکنین!؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ARASH BAHAL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    جنوب کرمانشاه

پيش فرض

خدمت شما دوستان عزیز بگم من پدرم بالا سرم هست و به من کمک میکنه در ضمن کلاس من رفتم نه که نرفتم 4 ترم کلاس رفتم اما خودم تشخیص دادم بخونم بهتر چون امسال کنوری بودم دستگاه g5 درست کردم و به طرز چشم گیری پیشرفت کردم میتونم بگم در عرض 9 ماه 2000 تا لغت رفت تو حافظه بلند مدتم میدونم اگه کار نکنم یادم میره من اول مهر دارم میرم دانشگاه و خیلی به زبان علاقه دارم و روزانه یه سری کتاب ها مثل 504 میخوام که تمریناش رو حل کنم هر روز هم یه چند صفحه از short story های بابامو ور میدارم میخونم اما بازم کم هست میخوام مهارت speaking رو ببرم بالا به قول بابام تو بلدی اما زبونت بسته هست واسه حرف زدن اینم میدنم با تکرار و تمرین درست میشه از انجا که پدرم من فوق العاده تنبل هست ! و حوصله نداره با من کار کنه در حد جواب دادن به چند تا سوال قبلا که جوون تر و سر حال تر بود با هم حرف میزدیم و کتاب interchange با هم کار میکردیم الانم گاه گاهی میریم دنبال خارجی ها اما نمیتونه نقش یه معلم full time رو واسه من داشته باشه در کل دست همتون درد نکنه ممنون میشم منو راهنمایی کنین

با سلام

دوستان چه موافق کلاس رفتن باشین یا مخالف باید توجه کنید که برای بالا بردن مهارت speaking اگه کلاس بهترین جا نباشه یکی از بهترین و راحت ترین راه ها است!!

دوست عزیز شما خوبه که خودت میگی تو خونه اگر کسی هم باشه که انگلیسیش full باشه نه وقتشو داره و نه حوصلشو که در خدمت آدم باشه!
    بالاخره هرکسی تا یه حدی میتونه تحمل کنم!(بابا این میشه چی؟.....بابا اون میشه چی؟....خب بابا اگه این با اون بیاد میشه چی؟!!!!!)

به نظر من اگه شما میخای زبان رو تا حدی که تو مکالمه مشکل نداشته باشی یاد بگیری باید از هر ابزاری که داری استفاده کنی!

برا ما که زبون مادریمون فارسی و میخایم یه زبان دیگه رو کامل یاد بگیریم راه سختی در پیشه!!

اصلا شما یه بچه رو نیگاه کن !!

چجوری حرف زدن یاد میگیره؟

بابا مامانش باهاش تمرین میکنن »خودش حرف زدن بزرگ ها رو نگاه میکنه تا تلفظ کردنو یاد بگیره»اون قد داد و هوار میکنه و چرت و پرت میگه(!) تا بالاخره حرف بزنه!!

در کل:

به نظر من مطالعه و تمرین کاربردی در کنار کلاس میتونه بسیار مفید باشه.
    Last edited by ARASH BAHAL; 06-08-2009 at 19:07.

2. 3 کاربر از ARASH BAHAL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه GodFatherAmin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برای یادگیری لغات ماکزیمم نارسیس رو پیشنهاد می کنم.

کاربر فعال انجمن MaFia_King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    خواب و رویا

پيش فرض

چندین بار در مورد اینطور روش ها بحث شده ... خلاصه اش اینه که بهتره آدم بره کلاس ...
    کلاس اصله ، اگه نخوای بری ، دیگه به نظر من که فرقی نداره چه نرم افزاری استفاده کنی و همه شون در یه سطحن (=متوسط)... یعنی شما اگه نخوای از جاده هراز و چالوس و فیروزکوه بری شمال ، دیگه فرقی نداره از کدوم جاده خاکی و فرعی بری ...

اگه زبان رو همونطور که گفتی "خیلی" دوست داری ، پس یعنی "حوصله " اش رو داری ... پس باید کلاس بری ... اگه حوصله کلاس رو نداری ، پس اونقدرها هم دوستش نداری ...

سلام

دوستان ببخشيد يه سوال:

حالا اگر كسي به كلاس دسترسي نداشته باشه،ديگه هيچ راهي نيست كه زبان ياد بگيره حتي اگر علاقه هم داشته باشه؟

ممنون

5. این کاربر از MaFia_King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه GodFatherAmin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

دوستان ببخشيد يه سوال:

حالا اگر كسي به كلاس دسترسي نداشته باشه،ديگه هيچ راهي نيست كه زبان ياد بگيره حتي اگر علاقه هم داشته باشه؟

ممنون
    سلام
    انسان هرکاری که بخواد می تونه انجام بده.
    آقای علی پیرهانی بدون داشتن استاد توانسته 19 زبان دنیا رو یادبگیره اینجا میتونید این مقاله رو بخونید:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by GodFatherAmin; 20-08-2009 at 13:57.

7. 4 کاربر از GodFatherAmin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام

دوستان ببخشيد يه سوال:

ممنون
    قطعاً بدون کلاس هم عملیه ... من اصلاً خودم معتقدم موفق ترین ها کلاس چندانی نرفتند (IMO) ... اما مساله اینه که ما باید موقع نسخه پیچیدن حالت کلی و استانداردی رو در نظر بگیریم و آخرش یه حکمی بدیم که به درد 90 نفر بخوره ؛ حالا اگه 10 نفر از طرق دیگه موفق شدند ، خوش بحالشون (و اصلا بیان و به ریش ما بخندن- اشکال نداره!)

اون چیزی که آخرش یه نفر رو در زبان آموزی موفق می کنه ، صرفاً این نیست که کلاس رفته یا نه ، کلاس های معروف رفته یا نه ، خوداموزی کرده یا نه ، از کی شروع کرده ... بلکه اصلش اینه که چقدر زحمت کشیده ، چقدر علاقه مند بوده و در کنارش چقدر هم استعداد داشته ...

وگرنه راههای رسیدن به خدا متعدده ! .. خداوکیلی من وقتی شروع کردم به خود آموزی نه نرم افزاری داشتم ، نه 5 تا دیکشنری ، نه انواع و اقسام کتابهای آموزشی: دیکشنری 1974 آکسفورد مامانم رو فقط داشتم، با سری streamline بابام و یکی دوتا کتاب دست دوم دیگه ... (حالا لازم نیست گریه کنید! - سر همین قضیه انقدر اصرار کردم به بابام که سال 73 کامپیوتر خرید و دو سال بعدش هم وصل شدیم به اینترنت) ... ولی میخوام بگم شروعش با علاقه بود ، نه با خرید انواع کتابها یا تردید سر اینکه راه درست کدومه ..

موفق باشی ..

داره خودمونی میشه sfsf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

14

با تشكر فراوان از همه دوستان ولي من بالاخره نفهميدم با چي شروع كنم من زياد از زبان خوشم نمياد براي همين حاضر نيستم سر كلاس بشينم و اصلا وقتش هم ندارم مي خوام همون چند ساعت كلاس رو تو خونه بخونم يه جوري كه تا 6 سال ديگه مدرك تافل يا IELTS با نمره بالا بگيرم انگليسيم هم در حد متوسطه مثلا يه كتاب گرامر خوب باشه كه كم كم با هاش جلو بيام و همه چيرو برا اين آزمون ها ياد بگيرم البته GRAMMER IN USE رو خوندم ولي بعد يه هفته درساي قبلي رو يادم ميره چون زياد تمرين نداره. READING و WRITING رو هم بايد طي يكي دو سال خيلي با لا بكشم
    خواهشا كمك كنيد من تقريبا همه تاپيكاي اينجا با 200 سايته ديگرو رو خوندم ولي جواب نگرفتم
    يه سوال كتاب Study English - IELTS Preparation چه طور به درد من مي خوره؟

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با تشكر فراوان از همه دوستان ولي من بالاخره نفهميدم با چي شروع كنم من زياد از زبان خوشم نمياد براي همين حاضر نيستم سر كلاس بشينم و اصلا وقتش هم ندارم مي خوام همون چند ساعت كلاس رو تو خونه بخونم يه جوري كه تا 6 سال ديگه مدرك تافل يا IELTS با نمره بالا بگيرم انگليسيم هم در حد متوسطه مثلا يه كتاب گرامر خوب باشه كه كم كم با هاش جلو بيام و همه چيرو برا اين آزمون ها ياد بگيرم البته GRAMMER IN USE رو خوندم ولي بعد يه هفته درساي قبلي رو يادم ميره چون زياد تمرين نداره. READING و WRITING رو هم بايد طي يكي دو سال خيلي با لا بكشم
    خواهشا كمك كنيد من تقريبا همه تاپيكاي اينجا با 200 سايته ديگرو رو خوندم ولي جواب نگرفتم
    يه سوال كتاب Study English - IELTS Preparation چه طور به درد من مي خوره؟
    wow ... شک دارم تا حالا انقدر جمله ناامیدکننده توی یه پست دیده باشم ... ولی می دونی ، حقیقت اینه که شما صرفاً صادق هستی ، یعنی اون نمایی که ترسیم کردی، شاید شرح حال خیلی از کسانی باشه که نیاز به مدرک زبان دارن ، اما نه حوصله اش رو دارن و نه وقتش و ... عیناً در مورد موسیقی هم اینطوره ، همه دوست دارن گیتار بزنن، اما نه حوصله یادگیری اش رو دارن و نه وقتش ...

من جواب صحیحی واسه سوال شما به ذهنم نمیاد (ایشالا دوستان باتجربه تر از من راهنمایی بهتر بکنن) ... اما اینو یادت باشه که راه ساده ای وجود نداره ؛ مسیر سخته و همینه که هست... و تنها توصیه ای که به ذهنم میاد اینه که یا سعی کن قضیه رو یه جوری واسه خودت شیرین کنی (با دوستت درست بخون - یا با دوستت کلاس برو - یا معلم بگیر - یا...) یا اینکه بجای قرص از آمپول استفاده کن (دوره های فشرده که صرفاً می خوان مباحث رو مثل قیف به شما منتقل کنن تا بتونی توی اون امتحان موفق بشی) ... زندگی سخته و همینه ...

ببخشید که وقتت رو گرفتم و آخرش هم راه حل خاصی ارائه ندادم ...

11. 15 کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mr6768's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ســـــــــاری

پيش فرض

من به شما نرم افزار Rosseta Stone و Learn to speak english deluxe رو پیشنهاد می کنم.

13. این کاربر از mr6768 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه t.63's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    on the MOON

پيش فرض

با سلام

آیا کسی از دوستان درباره روش آموزشی Effortless English که توسط A.J Hoge ارائه شده اطلاعاتی داره ؟
    تا اونجا که من search کردم دیدم که بیشتر روی listening تاکید داره و روش آموزشی اون جالب به نظر می رسه.

آخر فروم باز linkin_park's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ّرای لغت من این 3 کتاب رو پیشنهاد میکنم :

Elementary Vocabulary - Bj Thomas
    Intermediate Vocabulary - Bj Thomas
    Advanced Vocabulary - Bj Thomas

کتاباش ریخته تو بازار ... دونه ای 1000 تومنه . بهترینه ! چون با عکس و تمرین تو خودش توضیح داده و کاملا درگیرت میکنه .... جالبه اونایی که ادعای Vocab اشون هم میشه وقتی Elementary شو میخونن میبینن کلی لغت هنوز یاد ندارن ...

برای گرامر هم بهترین مرجع به نظر من Practical English Usage از Michael Swan هست . یا یه کتاب هم Longman زده که از این یه کم قطور تره ولی اولی کتاب خوش دست تریه .

من خودم با مراجع بالا دارم Self- Study میکنم قبلا 3 سال پشت سرهم کلاس رفتم ... ول کردم ..... کلاس واسه من یه کم وقت تلف کردن بود چون ریتم آموزش کنده واقعا ......

16. 3 کاربر از linkin_park بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •