تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: قطع شدن اینترنت در حین استفاده با یک Error

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    همه جای ایران سرای من است

پيش فرض قطع شدن اینترنت در حین استفاده با یک Error

سلام دوستان
    جدیدا من به یک مشکل عجیب برخورد کردمه و اون مشکل هم اینه که یک روز پس از سوختن هارد و تعویض هارد کامپیوترم ، هر چه گشتم نتونستم سی دی مودم ام رو پیدا کنم
    مدل مودم : Generic 56k HCF Data Fax Modem
    ورژن : 5.0.0.2
    اما ویندوز خودش مودم رو خوند و من بدون هیچ مشکلی به ای اس پی همیشگی خودم وصل شدم اما همیشه پس از چند دقیقه وصل بودن به اینترنت ویندوز یک ارور به من میده که عکس این ارور رو مشاهده میکنید!

در همین حین به یکباره تم ویندوز من از حالت معمولی به حالت کلاسیک تبدیل میشه و وقتی که به مسیر زیر هم میرم
    Desktop / Properties / Appearance
    میبینم که فقط حالت Windows Classic style وجود داره و هیچ تم دیگه ای وجود نداره ، البته ممکنه پس از چند ثانیه ویندوز دوباره به حالت Windows Xp style برگرده که کلا بحث من روی تم ویندوز نیست !
    مشکل من اینه که پس از چند دقیقه از اعلام این ارور ، اینترنتم قطع میشه و هر چی روی عکس دو تا کامپیوتر کنار ساعت ویندوزم ( کانکشن ) کلیک میکنم باز نمیشه و فقط و فقط باید کامیپوتر را ریستارت کنم تا این مشکل حل بشه ، حتی Log Off هم نمیتونه کمکی به من بکنه !
    توضیحات بیشتر : سی دی ویندوزی که نصب میکنم ، رو حدود دو سال هست که دارم ازش استفاده میکنم و ویندوز اکس پی پروفشنال 2002 و سرویس پک 2 هست و بسیار هم از این ویندوز راضی هستم
    روی هارد قبلی ام سی دی مودم نصب شده بود و هیچ موقع چنین مشکلی نداشت و همواره با هارد قبلی ام به این شرکت ISP وصل میشدم و هیچ مشکلی هم برای من پیش نمی آمد
    یک بار هم ویندوز رو عوض کردم اما مشکلم حل نشد
    آمدن این ارور زمان خاصی ندارد و حتی بعضی اوقات پس از 2 ساعت کانکت بودن هم ممکنه این ارور نیاد اما در اکثر مواقع پس از نیم ساعت این ارور میاد و من رو اذیت میکنه !
    اگر دوستان بتوانند راه حلی پیدا کنند تا بتوانیم مشکلم را حل کنم سپاس گذار میشم
    ( اگر مشکل نصب درایور هست ! میشه یه لینک دانلود درایور بهم بدید تا برم کافی نت و دانلود کنم ؟ )

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

براي پيدا كردن درايور يه تاپيك هست درخواست درايور اونجا يه سري بزن
    اما مشكلي كه داري شايد ويروس داشته باشي
    آنتي ويروس چي داري؟ آپديت شده ؟

پروفشنال s2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    یه گوشه ازخاک ایران

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    همه جای ایران سرای من است

پيش فرض

با تشکر از دوستان عزیز ، ظاهرا باید بگردم و فایل درایور رو دانلود کنم
    نه سیسیتم من ویروس نداره
    بازم ممنون

پروفشنال w0rm's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    شهر راز

پيش فرض

سلام دوستان
    جدیدا من به یک مشکل عجیب برخورد کردمه و اون مشکل هم اینه که یک روز پس از سوختن هارد و تعویض هارد کامپیوترم ، هر چه گشتم نتونستم سی دی مودم ام رو پیدا کنم
    مدل مودم : generic 56k hcf data fax modem
    ورژن : 5.0.0.2
    اما ویندوز خودش مودم رو خوند و من بدون هیچ مشکلی به ای اس پی همیشگی خودم وصل شدم اما همیشه پس از چند دقیقه وصل بودن به اینترنت ویندوز یک ارور به من میده که عکس این ارور رو مشاهده میکنید!

در همین حین به یکباره تم ویندوز من از حالت معمولی به حالت کلاسیک تبدیل میشه و وقتی که به مسیر زیر هم میرم
    desktop / properties / appearance
    میبینم که فقط حالت windows classic style وجود داره و هیچ تم دیگه ای وجود نداره ، البته ممکنه پس از چند ثانیه ویندوز دوباره به حالت windows xp style برگرده که کلا بحث من روی تم ویندوز نیست !
    مشکل من اینه که پس از چند دقیقه از اعلام این ارور ، اینترنتم قطع میشه و هر چی روی عکس دو تا کامپیوتر کنار ساعت ویندوزم ( کانکشن ) کلیک میکنم باز نمیشه و فقط و فقط باید کامیپوتر را ریستارت کنم تا این مشکل حل بشه ، حتی log off هم نمیتونه کمکی به من بکنه !
    توضیحات بیشتر : سی دی ویندوزی که نصب میکنم ، رو حدود دو سال هست که دارم ازش استفاده میکنم و ویندوز اکس پی پروفشنال 2002 و سرویس پک 2 هست و بسیار هم از این ویندوز راضی هستم
    روی هارد قبلی ام سی دی مودم نصب شده بود و هیچ موقع چنین مشکلی نداشت و همواره با هارد قبلی ام به این شرکت isp وصل میشدم و هیچ مشکلی هم برای من پیش نمی آمد
    یک بار هم ویندوز رو عوض کردم اما مشکلم حل نشد
    آمدن این ارور زمان خاصی ندارد و حتی بعضی اوقات پس از 2 ساعت کانکت بودن هم ممکنه این ارور نیاد اما در اکثر مواقع پس از نیم ساعت این ارور میاد و من رو اذیت میکنه !
    اگر دوستان بتوانند راه حلی پیدا کنند تا بتوانیم مشکلم را حل کنم سپاس گذار میشم
    ( اگر مشکل نصب درایور هست ! میشه یه لینک دانلود درایور بهم بدید تا برم کافی نت و دانلود کنم ؟ )
    دوستان منم مشكل همين ارور رو دارم
    ديگه نميدونم چيكار كنم ... ويندوزمم دوباره نصب كردم ولي بازم اين ارور مياد و اينترنتم قطع ميشه درست عين بالا

يعني مال چي ميتونه باشه؟

آخر فروم باز ehsankalak's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

شما میتونید با این برنامه مدل مودمتون رو پیدا کنید :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگر نتونستین درایورشو پیدا کنید بگید !

داره خودمونی میشه rezaabbaspour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    آذربايجان

پيش فرض

ايراد سخت افزاريه (كه البته احتمال دارد به درست نصب نشدن مودم با توجه به نبودن درايور خودش باشه به احتمال كم)

داره خودمونی میشه rezaabbaspour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    آذربايجان

پيش فرض

البته با توجه به اين موضوع كه مطمئنيد ويروس نداريد قبلا من به اين مشكل برخوردم مودمي در منزل داشتم كه درايورشو نداشتم و ويندوز خودش ميشناخت يه لحظه كامپيوتر خاموش ميشد البته اولين لحظه اتصال و در ضمن همون مودم رو دستگاه ديگه درست جواب ميداد و در دستگاه منزل از يك مودم نو با درايور استفاده كردم درست جواب داد

آخر فروم باز Benygh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

این مشکل از یک باگ در ویندوز سرچشمه میگیره که با آپدیت کردن ویندوز خودتون و یا استفاده از ویندوز sp3 xp میتونید جلوی این نوع اررور ها رو بگیرید ...
    معمولا این اررور در شبکه های محلی نیز رخ میده که با یک بسته ی آپدیت حل شده ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •