تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 28 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 274

نام تاپيک: مقايسه omnia i900 با سونی اریکسون Xperia™ X1

آخر فروم باز Amin.M.1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض مقايسه omnia i900 با سونی اریکسون Xperia™ X1

با توجه به اينكه قيمت x1 كاهش زيادي داشته و گفتم شايد خيلي ها (مثل خودم) تو انتخاب بين اين دو تا دچار مشكل بشن اين تاپيك رو زدم تا همه تجربياتشون رو بگن واسه شروع من چند مورد رو ميگم.دوستان لطف كنن كامل كنن.

1-رزولوشن x1 بالاتر هست ولي اندازه صفحه x1 كوچكتره(امنيا3.2 ولي x1 سه اينج)
    2- دوربین i900 پنج ولي ايكس وان 3.15
    3-رم و رام بیشتر xperia تقريبا دوبرابر امنيا
    4-داشتن كيبرد در x1 كه مزيت بزرگيه
    5-حافظه داخلی بالاتر i900
    6-باتري x1 دو برابر بيشتر از امنيا charge نگه ميداره.
    Last edited by Amin.M.1986; 14-02-2009 at 17:47.

2. 3 کاربر از Amin.M.1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال VBYOFSKI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهرانسر

پيش فرض

همچين تاپيكي قبلا بود:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

4. این کاربر از VBYOFSKI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

همچين تاپيكي قبلا بود:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    واي شرمندم من خودم هم حدود 1 ماه پيش اين تاپيك رو خونده بودم ولي فراموشم شده بود . الان فكر ميكنم بد نباشه به علت تغيير قيمت ها و تجربيات جديدي كه دوستان بدست آوردن و اينكه كاربرهاي جديدي هم وارد اين بحث ها شدن و اون تاپيك قبلي هم از دور خارج شده دوباره مقايسه صورت بگيره ولي اگه دوستان نظرشون اين باشه كه تاپيك بسته بشه من حرفي ندارم ..
    Last edited by Amin.M.1986; 14-02-2009 at 18:47.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali_MacBook_Apple's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

با توجه به اينكه قيمت x1 كاهش زيادي داشته و گفتم شايد خيلي ها (مثل خودم) تو انتخاب بين اين دو تا دچار مشكل بشن اين تاپيك رو زدم تا همه تجربياتشون رو بگن واسه شروع من چند مورد رو ميگم.دوستان لطف كنن كامل كنن.

1-رزولوشن x1 بالاتر هست ولي اندازه صفحه x1 كوچكتره(امنيا3.2 ولي x1 سه اينج)
    2- دوربین i900 پنج ولي ايكس وان 3.15
    3-رم و رام بیشتر xperia تقريبا دوبرابر امنيا
    4-داشتن كيبرد در x1 كه مزيت بزرگيه
    5-حافظه داخلی بالاتر i900
    6-باتري x1 دو برابر بيشتر از امنيا charge نگه ميداره.
    به موارد صحیحی اشاره کردی ، بجز مورد آخر ، به گفته دارندگان اکسپریا ، میانگین دو روزی یک بار شارژ می کنن ، من با استفاده زیاد در مدت همین دو روز شارژ می کنم ، اما اکثراً بعد از سه روز شارژ می کنم ، حتی یک بار 5 روز گوشیم رو شارژ نکردم ، پس چجوری اکسپریا دو برابر نگه می داره ؟
    به نظر من در حالت بد بینانه برابرن.
    موشن سنسود امنیا رو هم جا انداختی که ضعف بزرگ اکسپریاست.
    اما در کل بهتره تاپیک بسته بشه ، آخه قبلاً زیاد بحث شده و هیچ نتیجه ای هم گرفته نشده ، باید ببینی سلیقه خودت چیه و چه چیزایی بیشتر واست اهمیت داره و خودت در نهایت یه جمع بندی بکنی.

آخر فروم باز hesamkowsar's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    ایران سبز

پيش فرض

به موارد صحیحی اشاره کردی ، بجز مورد آخر ، به گفته دارندگان اکسپریا ، میانگین دو روزی یک بار شارژ می کنن ، من با استفاده زیاد در مدت همین دو روز شارژ می کنم ، اما اکثراً بعد از سه روز شارژ می کنم ، حتی یک بار 5 روز گوشیم رو شارژ نکردم ، پس چجوری اکسپریا دو برابر نگه می داره ؟
    اما در کل بهتره تاپیک بسته بشه ، آخه قبلاً زیاد بحث شده و هیچ نتیجه ای هم گرفته نشده ، باید ببینی سلیقه خودت چیه و چه چیزایی بیشتر واست اهمیت داره و خودت در نهایت یه جمع بندی بکنی.
    2روز یه بار در صورتی که 24 ساعته باهاش ور بریم.من خودم همش دارم باهاش ور میرم تا 100% چیزایی که داره رو پیدا کنم.در این حالت 2 روز میمونه.نورشم از اتوماتیک برداشتم رو 100% هست.چون با صفحه تاریک حال نمیکنم

8. این کاربر از hesamkowsar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

علي جون دمت گرم كه انقدر كمك ميكني ولي من در مورد شار‍‍‍ز با توجه به سايت gsmarena گفتم شما ميتوني از اونجا ببيني ديگه اينكه متوجه نميشم كه بايد با توجه به نياز انتخاب كرد يعني چي ؟ من بيشتر واسه يادگيري زبان پاكت رو لازم دارم يعني اولويت اول واسم نرم افزار هايي مثل ديكشنري و فلش كارته.. وديگه اينكه سال 4 مهندسيم و خوره كامپيوتر هم هستم. ويرايش آفيس و كد هم تا حدي لازمم ميشه. عشق فيلم و موسيقيم هستم. يه سري نرم افزار كاربردي مثل ماشين حساب و ......... هم كه لازممه.تا حدي هم اينترنت ولي نه زياد در حد مسنجر و گاهي سايت باز كردن ولي خوب اينترنت هم مهمه. پي دي اف هم گاهي اوقات مجبورم رو پاكت باز كنم. به نظر شما امنيا واسم بهتره يا اكسپريا.. من واقعا خودم نميدونم

آخر فروم باز Hamid..God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

علي جون دمت گرم كه انقدر كمك ميكني ولي من در مورد شار‍‍‍ز با توجه به سايت gsmarena گفتم شما ميتوني از اونجا ببيني ديگه اينكه متوجه نميشم كه بايد با توجه به نياز انتخاب كرد يعني چي ؟ من بيشتر واسه يادگيري زبان پاكت رو لازم دارم يعني اولويت اول واسم نرم افزار هايي مثل ديكشنري و فلش كارته.. وديگه اينكه سال 4 مهندسيم و خوره كامپيوتر هم هستم. ويرايش آفيس و كد هم تا حدي لازمم ميشه. عشق فيلم و موسيقيم هستم. يه سري نرم افزار كاربردي مثل ماشين حساب و ......... هم كه لازممه.تا حدي هم اينترنت ولي نه زياد در حد مسنجر و گاهي سايت باز كردن ولي خوب اينترنت هم مهمه. پي دي اف هم گاهي اوقات مجبورم رو پاكت باز كنم. به نظر شما امنيا واسم بهتره يا اكسپريا.. من واقعا خودم نميدونم
    باسه اکسپریا یه ماشین حساب هست که قابلیت رسم نمودارم داره

اگه خیلی به ماشین حساب حرفه ای نیاز داری

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

2روز یه بار در صورتی که 24 ساعته باهاش ور بریم.من خودم همش دارم باهاش ور میرم تا 100% چیزایی که داره رو پیدا کنم.در این حالت 2 روز میمونه.نورشم از اتوماتیک برداشتم رو 100% هست.چون با صفحه تاریک حال نمیکنم
    البته منم گفتم که ، اگه زیاد باهاش ور برم ، مثلاً آهنگ زیاد گوشی کنم و فیلم زیاد ببینم بعد از دو روز.
    البته روی نور اتوماتیک جوری تنظیم میشه که هرگز صفحه تاریک نشه.
    اما کلاً من فکر نمی کنم از نظر باتری خیلی تفاوت کنن.

12. این کاربر از ali_MacBook_Apple بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

دوست من سایت GSMarena احتمالاً زمانی رو تست کرده که هنوز آپدیت جدید نیومده ، آره اون موقع شازژ امنیا مشکل داشت و هر روز باید شارژ می شد ، اما این مشکل الان برطرف شده و با حداکثر کار بعد از دو روز نیاز به شارژ داره.
    کارایی که گفتی رو چون هر دو گوشی ویندوزن به نحو احسن انجام می دن ، هر دو آفیس ویرایش می کنن ، پی دی اف نشون می دن ، انواع نرم افزارهای ویندوز موبایل هم روشون نصب می شه.
    یک پکیج باحال هم اومده که به ماشین حساب امنیا اضافه می شه ، وقتی ماشین حساب رو باز می کنی ، یه ماشین حساب معمولی جلوته ، اما تا برش گردونی با موشن سنسور صفحه برگردونده می شه و تبدیل میشه به یه ماشین حساب مهندسی ، که من خیلی باهاش حال کردم.
    من به شخصه فیلم و موسیقی برام خیلی مهمه ، مثل خودت ، برای همین بخاطر صفحه بزرگتر امنیا و 16GB حافظه جانبیش و حالت Divix ساپورتش ، امنیا رو انخاب کردم چون حس کردم توی این زمینه قویتره.
    اینترنتم که باید گفت هر دو گوشی در یک سطحن ، چون هر دو هم از اپرا موبایل پشتیبانی می کنن هم از انواع وسایل ارتباطی مثل WiFi.
    مطمئن باش با هیچ کدوم از این دو گوشی از نظر نرم افزاری به مشکل بر نمی خوری ، چون فکر نمی کنم برای هیچ سیستم عاملی به اندازه ویندوزموبایل نرم افزارای مختلف اومده باشه.
    اینکه میگم ببینی نیازات چیه ، منظورم اینه که ببینی چه امکاناتی بیشتر به کارت میاد.
    مثلاً اگه کیبرد برات ضروریه ، دور امنیا خط بکش ، اگه سبکتر و باریکتر بودن مهمتر امنیا ...
    خلاصه باید کامل امکانات دو گوشی رو ببینی ، البته توی سرعت هم امنیا سی پی یوش بالاتره و باید گفت سریعتره ، اما رم و رام اکسپریا بالاتره ...
    دیگه باید ببینی کدوم مهمترن...

14. این کاربر از ali_MacBook_Apple بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Mah12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

اینطور که از حرفای شما برمیاد فکر کنم اکسپریا واسه شما بهتره بیشتر به خاطر کیبرد میگم. بخصوص که دوربین تو اولویتهای شما نیست در بیشتر گزینه ها اکسپریا گزینه مناسبتریه، بخصوص واسه pdf که رزولوشن مهمه، واسه فیلم هم تو Gsmarena گفته خیلی پرقدرته تا 1500kbps بیتریت رو راحت اجرا میکنه، توی هدفون هم صدای خیلی خوبی داره بهتر از آیپاد تاچ. کلآ انتخاب سختی با توجه به نیازهات نداری، اگه دوست داشتی یه چیزی بگیری که هم دوربینش خوب باشه هم صداش بلند باشه ( تو بلندگو) در ضمن پاکت پیسی باشه i900 بهترین گزینست.
    سپاسگذارم

16. 2 کاربر از Mah12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 28 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •