تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 95 از 97 اولاول ... 458591929394959697 آخرآخر
نمايش نتايج 941 به 950 از 965

نام تاپيک: صدای شکم، نفخ و مشکلات مشابه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

یه نکته خیلی مهم: " اوایل رژیم ضد کاندیدا نباید مواد غذایی حاوی مخمر مثل سرکه و مواد حاوی مخمر خورده بشه" انما( تنقیه) هم کمک کننده هست، همون طور که در کتاب قانون ابن سینا برای معالجه قرقر شکم از تنقیه استفاده می کرده، انواع انما ها رو هم داریم، yogurt enema, ginger enema و ... که بسته به شرایط بیمار انجام میشه که اونم باز بر میگرده به اینکه ما دکتری که علائم کاندیدا رو خوب بشناسه نداریم. باکتریهای ماست خیلی کمک کننده هستن، در واقع باید باکتریهای مفید رو جایگزین کاندیداهای از بین رفته کرد.

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

دوستان میشه قرص قوی ضد نفخ معرفی کنید . هر چی تست کردم هیچ چیز جواب نداده نفخ شدید دارم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

دوستان میشه قرص قوی ضد نفخ معرفی کنید . هر چی تست کردم هیچ چیز جواب نداده نفخ شدید دارم
    سلام اگه نفختون دائمی باشه معمولا خوب نمیشه، من یه ساله تمام دکترا رو رفتم و کلی دارو خوردم ولی هنوز تغییری حس نکردم، یه دارو هست که موثره ولی عوارض داره یه کم
    اسمش کولپرمینه و فکر میکنم بدون نسخه نمیدن، بسته ای 12 هزار تومنه و 10 تا داره، دو الی سه ساعت طول میکشه تا اثر بذاره و 6 ساعت اثرش باقی میمونه
    توش روغن نعنای فلفلی داره که مستقیم میره تو روده و باعث کاهش نفخ میشه، من یه مدت اجبارا خوردم ولی بعد از یه مدت باعث ایجاد قلقلک و درد خفیفی تو روده میشه که منم قطعش کردم. سایر داروها فایده ندارن، فقط اینکه سعی کنید صبحا چاییتونو با نبات بخورید، جاهای سرد نشینید، و اول صبح یه ساعت زودتر پاشید و وقتی میرید دسشویی کاملا شکمتونو خالی کنید و ببخشید اینو میگم ولی زور زدن بیش از حد باعث نفخ بیشتر میشه، در آخر هم ممکنه این درد فعلا درمانی نداشته باشه و مطمعنم اگه پول داشته باشیو بری خارج درمونش پیدا میشه

4. این کاربر از saina-sepid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض سروصدای شکم و..

دوستان عزیزی ک باصدای شکم و باد و...سرو کار دارن و مشکلشون حل نشده،از عطاری عرق اترج (بالنگ)تهیــه ڪنیــد و بعــد از هــر وعــده غذایی یه استـــڪان میـــل ڪنید،سریعا بهبــودی حاصلـــه رو مشاهــده میڪنیـــد و منـــم از دعای خیـــرتون بی نصیـــب نــذارید،یا عـــلی

اگه نباشه جاش خالی می مونه Zachyrock's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

با سلام

نفخ بد بو نشانه ی چیست ؟ و ایا راه حلی داره ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

من تمام پیاماتون رو خوندم منم مشکلم صدای شکمه امسالم کنکور دارم اصلا نمیتونم کلاسا رو برم خییییلی ناراحتم خیلی استادام یا بهم میگن دیونه یا مشکل دار و بدبخت چون نمیتونم بیشتر بشینم وقتایی ک میدونم میخاد صدا بده میزنم بیرون تو رو خدا کمکم کنید تو رو خدا

در آغاز فعالیت .Her.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

من تمام پیاماتون رو خوندم منم مشکلم صدای شکمه امسالم کنکور دارم اصلا نمیتونم کلاسا رو برم خییییلی ناراحتم خیلی استادام یا بهم میگن دیونه یا مشکل دار و بدبخت چون نمیتونم بیشتر بشینم وقتایی ک میدونم میخاد صدا بده میزنم بیرون تو رو خدا کمکم کنید تو رو خدا
    سلام ، منم همین مشکلو دارم . میدونی بین هزاران دانش جو یک نفر اینطوری بودن یعنی بد شانس ترین البته من خودمو میگم ولی چه باید کرد .
    برای کنکور بذار خیالت رو راحت کنم . مطمئن باش حتماً کولر دارن کلاسا ، راهرو یا هر جا که باشه صدا نمی پیچه و کسی نمی شنوه . سر کلاسا هم کولری چیزی داری روشن کن که بازم خیالت آسوده باشه ‌.
    دستشویی هم تا احساس کردی داری برو و معطل نکن . صبحانه هم حتماً بخور . پر خوری هم تعطیل کن.و از همه مهم تر : هر جوری و به هر بهونه ای شده حواست رو پرت کن از مسئله ، سریع به یه چیز دیگه فکر کن . و البته استرس ! استرس نابود میکنه تقریباً ، سر منشئش همین استرسه ، استرسم نداشته باش ، تمرین کن که نداشته باشی . همشون تاثیر دارن . سیاه دانه و عسل و آب هم بخور خیلی خوبه . اینم بگم که خوندم و شنیدم که یکی از دلایلاشم کمبود آهنه ، اینم خیلی مهمه . اینم خیلی مهمه . قرص آهن حتماً بخور ، اگر کم نشد یا بهتر نشد دکتر هم برو .
    Last edited by .Her.; 24-02-2017 at 21:41.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

اره کولر که باشه خوبه ولی الان ک زمستونه بعدش من ادم فوق العاده گرماییم وقتایی ک گرمم میشه چون کلافه میشم بدتر میشه

در آغاز فعالیت .Her.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

اره کولر که باشه خوبه ولی الان ک زمستونه بعدش من ادم فوق العاده گرماییم وقتایی ک گرمم میشه چون کلافه میشم بدتر میشه
    بشین کناره پنجره و پنجره رو باز کن وقتایی که گرمته .
    بی توجهی بهترین راهه .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

ماه قبل رفتم دکتر به جای اینکه شکم من صدا بده شکم دکتر صدا میداد

12. این کاربر از Karaoka بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •