تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: word

پروفشنال roohoravan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض word

با سلام.من وقتي در word متني را تايپ ميكنم زير كلمات خط قرمز مياندازد وبايد يكي يكي راست كليك كنم و حذف كنم.راهي هست كه كلا اين اشكال را برطرف كرد؟ در ضمن برنامه من فارسي است.با تشكر

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

فکر کنم از ورلد 99 استفاده میکنی درسته؟
    اون خطهای قرمز مشکلی نیست وقتی نوشته های خودت رو بخوای پرینت بگیری اونا وجودنداره بیشتر بگو چکار میخوای بکنی تا راهنماییت کنم

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

با سلام.من ازword 2003 استفاده ميكنم و فارسي سازش هم نصب كردم البته بدون فارسي ساز هم مشكل را داشت.در ضمن پرينت هم نميگيرم مثلا متني را از جايي كپي كنم ودر word بريزم اين خطها ايجاد ميشه.با تشكر

پروفشنال hesam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    kerman

پيش فرض

برو بچ مشکی نیست این خط ها برای مشکلات املایی هست که متن داردمثلآ شما می نویسید داشته بید ولی wordبید نداره خط قرمز به معنایه غلط املایی میگیرد این خطها در هنگام print میروند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

اون خطهاي قرمز براي غلط گيري هستن. Word شما طوري تنظيم شده كه به طور اتوماتيك غلط ديكته ها رو بگيره. براي برداشتن اون روي Toolbar Icon در Word كليك كرده و بعد به ترتيب روي Tools و Options و گرامر كليك كنيد و در پنجره اي كه باز ميشه در قسمت Grammar/Orthograph تيك رو از جلوي Verify Orthograph برداريد.

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

با سلام.آقا من وقتي متني را هم از جايي مثلا اينترنت كپي ميكنم ودر word ميريزم اين خطها ايجاد ميشه و هم در موارد ديگر.اصلا ربطي به پرينت نداره.چون من نميخواهم پرينت بگيرم فقط ميخواهم آن متنها راسيو كنم و با اين اشكال حال نميده كه سيو كنم.با تشكر

حـــــرفـه ای *NashenaS*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    ∞±

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط kongkido
    با سلام.آقا من وقتي متني را هم از جايي مثلا اينترنت كپي ميكنم ودر word ميريزم اين خطها ايجاد ميشه و هم در موارد ديگر.اصلا ربطي به پرينت نداره.چون من نميخواهم پرينت بگيرم فقط ميخواهم آن متنها راسيو كنم و با اين اشكال حال نميده كه سيو كنم.با تشكر
    دوست عزيز... شما نگران نباش... اصلا مشكلي نيست..
    .
    اون ها فقط جنبه اخطار دارن براي غلط املايي... خطهاي سبز هم نشون دهنده گرامر هست..
    .
    اين خط ها صرفا تشخيص برنامه هست و شما با رايت كليك كردن بر روي اون ها هم ميتوني تغييرات رو قبول كني و هم صرف نظر كني...

موفق باشيد

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

با سلام.آخه عزيزان من اصلا غلط املايي نمي نويسم كه بخواهد غلط بگيرد.قبلا يكي از دوستان براي برطرف كردن اين نقيصه راهي آموزش داد و كلا اين مشكل حل شد ولي من فراموش كردم.در ضمن بايد كل متن را يكي يكي راست كليك كرد وبرطرف كرد.با سپاس

حـــــرفـه ای *NashenaS*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    ∞±

پيش فرض

در ضمن بايد كل متن را يكي يكي راست كليك كرد وبرطرف كرد
    شما ميتوني براي رفع اين مشكل... موقع راست كليك كردن يا ignore all رو بزني يا correct all رو.

شما همچنين سعي كن زبان Microsoft Word رو تغيير بدي و مطمئن شي كه همه رو highlight كردي و اون زبونيه كه مي خاي... مثلا انگليسي
    Last edited by l_n4sh3n4s_l; 26-01-2006 at 03:04.

حـــــرفـه ای R£ɀД's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

بهترين راه رو mahe ziba عزيز گفتن من فقط گفتشون رو تصحيح مي كنم :
    براي برداشتن اون روي Toolbar Icon در Word كليك كرده و بعد به ترتيب روي Tools و Options و گرامر كليك كنيد و در پنجره اي كه باز ميشه در قسمت Grammar/Orthograph تيك رو از جلوي Verify Orthograph برداريد.
    وقتي وارد Options شدي قسمت spelling&grammar رو انتخاب كن بعد تيك chek spelling as you type رو بردار و ok كن اونوقت مشكلت كامل حل ميشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •