تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: درخواست راهنمایی در مورد تداخل مانیتور با sleep و hybernate در ویستا!

حـــــرفـه ای neopersia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض درخواست راهنمایی در مورد تداخل مانیتور با sleep و hybernate در ویستا!

سلام
    من یه مانیتور lcd سامسونگ دارم که کارت صدا داره بعلاوه وبکم و اسپیکر (مدل syncmaster uw1963 سام سرویس)
    این مانیتوره برا اتصال به کیست یک کابل USB داره که باید وصل باشه تا تجهیزاتش کار کنه.
    از وقتی که ویندوز ویستا(ultimate -sp1) نصب کردم حالت sleep و hybernate کار نمیکنه! یعنی وارد حالت خواب میشه ولی همون موقع دوباره برمیگرده به ویندوز و روشن میشه
    دلیلش هم با هزار تا تست کردن پیدا کرد. مشکل همون کابل مانیتوره چون وقتی درش میارم همه چی درست میشه!

توی تنظیمات powercfg همه مواردی رو که میتونه ویندوز رو بیدار کنه حذف کردم به جز کیبورد. یعنی اگه الان دستور powercfg -devicequery wake_armed رو بزنم فقط کیبورد رو نشون میده.
    حالا موندم چطوری این بیدار شدن از طریق usb رو غیر فعال کنم که sleep درست شه! آخه نمیخوام کارت صدای مانیتور از کار بیافته پس اون کابله باید حتماً وصل باشه!

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

2. این کاربر از neopersia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام
    سوالی داشتم خدمتتون :
    من می خواهم یک مانیتور از این مدل بگیرم. سوالم اینه که با توجه به اینکه شما از آن استفاده کرده و می کنید چگونه مانیتورهایی هستند ؟ با توجه به دیگر مانیتورهایی که در این رنج قیمت هستند ، ارزش خریدن دارد ؟

حـــــرفـه ای neopersia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام
    راستش من میخواستم یه دونه T1900 بخرم:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ولی نمایندگیه نداشت گفت یه مدل دیگه دارم که جدید اومده (uw1963):
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    منم با توجه به شرایطم اونو خریدم اون روزا مانیتور قبلیم خیلی چشمامو اذیت میکرد نمیتونستم صبر کنم تا سفارش بدن!. تا الان هم ازش راضیم. ظاهراً ظاهر T1900 رو خیلیا دوست ندارن!

والا من قبلاً با هیچ مانیتور LCD دیگه ای کار نکردم که بگم این مدل چقدر خوبه یا اینکه کجاش مشکل داره تنها چیزی که میتونم بگم اینه که من در کل ازش راضی هستم. میکروفن و وبکمش خوبن ولی روی اسپیکراش نمیشه 100% مثل اسپیکرهای جدا حساب کرد. البته شاید مشکل ویندوز من با درایور کارت صدای مانیتور باشه چون وقتی چند تا برنامه سنگین اجرا میکنم بعضی وقتا صدای مانیتور قطع میشه (برای من این مسئله مهم نیست چون اکثراً از هدفون استفاده میکنم)

-----------------------------------------

اما این مشکل sleep تو ویستا رو هنوز حل نکردم! یعنی هر وقت بخوام سیستم رو sleep کنم باید قبلش کابل مانیتور رو در بیارم! سرویس پک 2 ویستا رو هم نصب کردم مشکل سر جاش باقیه!
    جالبه چون وقتی کلاً USB رو disable میکنم دیگه مشکل sleep نداره ولی خوب اونجوری هم دیگه ماوسم کار نمیکنه! یعنی هر دفعه بخوام اونو فعال و غیر فعال کنم کلی طول میکشه تا ماوس و مودم و مانیتورم بعد از بیدار شدن ویندوز به کار بیافتن!

هیچ نظری در مورد این قضیه ندارید؟
    Last edited by neopersia; 04-07-2009 at 15:27.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

از راهنمایتان متشکرم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

وب کم مانیتور UW1963 تو ویندوز سون کار نمی کنه، کسی می تونه بگه چرا؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •