تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: معرفی نرم افزار برای سانسور کردن فیلم زیرنویس دار

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض filme

من 1مشکل اساسي دارم
    ببينيد من چنتا فيلم هاي معمولي دارم منظورم اينه که فيلمام دي وي دي نيس و فرمت avi هستش
    و ببينيد مثلا فيلمم 1ساعت 50دقيقه هست و من فيلما 1ساعت 20دقيقه ميبينم اما از اون به بعد ميخام 5 دقيقه ميخام سانسور کنم
    که 1ساعت 25دقيقه فيلما بذارم باشه که ميشه 5دقيقه را وسط فيلم سانسور کنم
    لطفا کمک کنيد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام ... زیر نویس رو چطوری بچسبونم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

mersi az shoma

کاربر فعال انکودرها inceptro's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام من میخواستم نرم افزاری رو معرفی کنین که سرعت رندربالایی داشته باشه و بتونه از حداکثر توان سیستم بهره ببره.برای انجام اصلاحاتی در فیلم بطوری که بعد از انجام اصلاحات زمان زیادی برای خروجی صرف نشه.مشخصات سیستم هم بالاست.
    ممنون.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

من فيلم 2010 سانسور شده دارم. اما زيرنويسي كه دارم مربوط به نسخه سانسور نشده است. چطور ميتونم اين دوتا رو با هم ست كنم؟
    درستش اینه که بدونی کجاهای فیلم سانسور شده. اگه ندونی کاری نمی تونی بکنی. در صورتی که می دونی: نیاز داری به سابتایتل ورک شاپ. زیرنویس رو از قسمت فایل وارد کن و فیلم رو هم اگه می خوای از قسمت مووی. اون قسمت هایی از فیلم که سانسور شده رو زیرنویسش رو تو متن زیرنویس پیدا کن. مثلن از دقیقه ی 3 تا 6 سانسور شده. اون زیرنویس های سانسوری رو پاک کن. بعد از اون قسمت به بعد زیرنویس رو انتخاب کن تا آخر. بعد برو توی اون آیکون تایمینگ که توی نوار بالای صفحه ست و عکس ساعت داره. ست دیلی رو روی (-) تنظیم کن و میزان دقیقه و ثانیه ی سانسور شده رو که برای مثال 3 دقیقه ست وارد کن. آیکون سلکتد سابتایتلز رو فعال کن و اپلای کن. برای هر قسمت که سانسور شده این کار رو تکرار کن و آخرش سیو از کن. درست میشه اگرم خیلی برات مهم نیست که سیو بشه خب با کی ام پلیر باز کن و با کروشه ها جابهجا کن سابتایتل رو موقع دیدن.

در آغاز فعالیت Ali_Hero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2014
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

با سلام خدمت شما

ببخشید 2 تا سوال داشتم

سوال اول :
    من مثلا یه فیلم رو که زیرنویسش رو از طریق نرم افزار MKV MERGE بهش چسبوندم رو با نرم افزار SolveigMM Video Splitter سانسور میکنم
    ولی بعد از سانسور کردن زیرنویس از بین میره ... چیکار کنم لطفا راهنمایی کنین ...................|||||

سوال دوم :
    یه راه دیگه هم هست که از طریق نرم افزار jetaudo زیرنویس رو رو فیلم حک کنی ... اما از اون روش هم کیفیت فیلم میاد پایین و هم دیگه نمیشه زیرنویس سانسور شده رو دوباره به صورت جداگانه از تو فیلم بیرون بیاری
    .... اصن تو بد وضعیتی گیر افتادم لطفا کمک کنین :::

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

من یه فیلم رو زیرنویس بهش چسبوندم بعد با برنامه boilsoft video spliter قسمتهایی از اون رو کات کردم . و بعدش که فیلم رو نگاه میکردم خیلی خوب سانسور شد وزیر نویس هم داشت . ولی از اون به بعد دیگه نتونستم همین روشو واسه فیلم های دیگه انجام بدم . چون فیلم توی برنامه که درگ میکنم نشون نمیده . چرا اینطوری شده ؟؟ با خیلی از برنامه های دیگه هم کار کردم ولی وقتی سانسور میکنم زیر نویس قطع میشه .لطفا راهنمایی کنیید . یه برنامه سبک میخوام که با زیرنویس سانسور بشه وترجیحا کم حجم . مرسی

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •