سلام
بهترین راه برای وصل شدن ریموت زدن هست
بباید از سیستم مقصد آی پی داشته باشین و ریموتش بسته نباشه
آی پی چون Dynamic مال اکثر افراد هست میتونید بگین بره به سایت Iptools.com ای پی مورد نظری که نشون میده به شما بده و شما با نوشتن دستور mstsc و باز شدن پنجره مورد نظر و نوشتن آی پی ریموت رو انجام بدین و یا به این صورتmstsc /v xxxxxxxx که اون حرف های ایکس باید آی پی مورد نظر باشه
شما جابجایی فایل و .... رو من پیشنهاد میدم به صورت آپ لود انجام بدین چون ارتباط های ریموت اینا بیشتر برای حل مشکلات و... هست و کمتر کسی از این کار استفاده میکنه و من تجربه نداشتم
و اگه نخواین از امکانات خود ویندوز استفاده کنید از برنامه Teamviewer میتونید برای همین ریموت زدن استفاده کنید
دو طرف برنامه رو نصب و در پایان زمان اجرا کردن یکی پسوورد و آی پی که برنامه میده رو برای اتصال به دیگری میده و وصل میشه
و اگه هم کلا سرور یا کامپیوتری Ip Static داشت راه بالا بدون رفتن به سایت مورد نظر عملی ست و اونجا دیگه آی پی رو شما دارین
اجازه نمیده که ریموت کنم! سیستم مقابل هم اوکی هست! اما اصلاً کلاً یه جورایی کانکت نمیشه که اصلاً بخوام ریموت کنم یا نه! من ADSL دارم و سیستم مقابل هم از طریق اینترنت ایرانسل و بلوتوث لپ تاپ به اینترنت وصلیم!
پ.ن: نگفتین، ریموت کردن و جا به جایی اطلاعات از طریق ریموت، از پهنای باند کم میکنه؟!