تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 8 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 71

نام تاپيک: 'آموزش برنامه Remote Desktop و چگونگي روشن كردن يك كامپيوتر در جايي ديگر!

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

عبدالرضا جان

آقا مگه شما لينك نويد رو در مورد پارتيشن بندي نديدي؟؟؟

در ضمن اينجا انجمن آموزشه

لطفا سوالاتت رو در انجمن كامپيوتر مطرح كن تا بهشون جواب بديم

ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط darkfall
    اگه كامپيوتر خاموش باشه ميشه يا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    آقا امير اگه كامپيوتر خاموش باشه هم روشن ميشه ؟؟
    برای روشن کردن کامپیوتر از راه دور:
    1-در قسمت ست آپ باید MODEM RING فعال بشه(enable )
    2-ویندوز ایکس داشته باشین
    3- سیستم پسورد نداشته باشه

بقیه رو امیر خان زحمت کشیدن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

سلام

ببخشيد ميشه كمي واضح تر بنويسيد

اول اينكه در چه صورت ميشه اين كارو كرد يعني اينكه كامپيوتر اول بايد روشن باشه به اينترنت وصل باشه يعني در واقع كانكت باشه .................

دوم : به فرض كه مثلا به كامپوترم دست رسي پيدا كردم چه كاري ميتونم انجام بدم ؟

سوم : چطوري ميشه به اين كامپيوتر متصل شد ؟

آخر فروم باز WooKMaN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

11 چگونه ازمحل کارتان به کامپیوتر منزلتان وصل شويد !

برای شبکه کردن دو کامپیوتر از راه دور بوسیله مودم مثلا اگر از محل کارتون بخواید به کامپیوتر منزلتون وصل بشید از این راه میتونید استفاده کنید.
    شما باید کامپیوتر منزلتون رو بصورت میزبان قرار بدید که برای اینکار باید به قسمت Network Connections برید و Create New Connection رو انتخاب کنید در صفحه بازشده Advanced Connection رو انتخاب کنید و به صفحه بعد برید حالا در این صفحه Accept incoming Connection رو انتخاب کنید و به صفحه بعد برید دقت کنید در این صفحه فقط مودم رو تیک بزنید و به صفحه بعد برید در این جا هم Do not Allow رو انتخاب منید و به صفحه بعد برید در این صفحه میتونید به یک یا چند یوزر اجازه دسترسی به کامپیوترتون رو بدید در صفحه بعد روی TCP/IP دو بار کلیک کنید و Specify TCP/IP رو فعال کنید و در قسمت From تایپ کنید 192.168.1.2 و در To تایپ کنید 192.168.1.3 و OK را بزنید حالا Next و بعدش Finish رو کلیک کنید حالا کامپیوتر شما به یک میزبان تبدیل شده

اما برای وصل شدن به کامپیوتر منزلتون باید در کامپیوتر محل کارتون یکی از همین connection ها که برای وصل شدن به اینترنت استفاده میکنید درست کنید و در محل شماره تلفن ، شماره تلفن منزلتون رو بدید و در قسمت یوزر و پسورد همون یوزر و پسوردی رو که در مرحله های قبل انتخاب کردید قرار بدید و dial رو کلیک کنید

بعد از وصل شدن میتونید از برنامه Remote Desktop که در ویندوز موجود هست استفاده کنید و در قسمت IP اون ، IP کامپیوتر منزلتون رو وارد کنید.

موفق باشيد

آخر فروم باز * SadeGh *'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    ایران زمین

پيش فرض

سلام
    آقا دستت درد نكنه كه خيلي دنبالش بودم

مرسي

داره خودمونی میشه metycpu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

8

نقل قول نوشته شده توسط WooKMaN
    برای شبکه کردن دو کامپیوتر از راه دور بوسیله مودم مثلا اگر از محل کارتون بخواید به کامپیوتر منزلتون وصل بشید از این راه میتونید استفاده کنید.
    شما باید کامپیوتر منزلتون رو بصورت میزبان قرار بدید که برای اینکار باید به قسمت Network Connections برید و Create New Connection رو انتخاب کنید در صفحه بازشده Advanced Connection رو انتخاب کنید و به صفحه بعد برید حالا در این صفحه Accept incoming Connection رو انتخاب کنید و به صفحه بعد برید دقت کنید در این صفحه فقط مودم رو تیک بزنید و به صفحه بعد برید در این جا هم Do not Allow رو انتخاب منید و به صفحه بعد برید در این صفحه میتونید به یک یا چند یوزر اجازه دسترسی به کامپیوترتون رو بدید در صفحه بعد روی TCP/IP دو بار کلیک کنید و Specify TCP/IP رو فعال کنید و در قسمت From تایپ کنید 192.168.1.2 و در To تایپ کنید 192.168.1.3 و OK را بزنید حالا Next و بعدش Finish رو کلیک کنید حالا کامپیوتر شما به یک میزبان تبدیل شده

اما برای وصل شدن به کامپیوتر منزلتون باید در کامپیوتر محل کارتون یکی از همین connection ها که برای وصل شدن به اینترنت استفاده میکنید درست کنید و در محل شماره تلفن ، شماره تلفن منزلتون رو بدید و در قسمت یوزر و پسورد همون یوزر و پسوردی رو که در مرحله های قبل انتخاب کردید قرار بدید و dial رو کلیک کنید

بعد از وصل شدن میتونید از برنامه Remote Desktop که در ویندوز موجود هست استفاده کنید و در قسمت IP اون ، IP کامپیوتر منزلتون رو وارد کنید.

موفق باشيد
    خوب آخه نوكرتم نميخواي بگي ما IP طرف مقابل رو توي اينترنت از كجا گير بياريم؟؟؟
    خوب يعني فكر ميكني اين موضوع مهم نيست؟؟؟
    Last edited by metycpu; 04-06-2006 at 00:53.

پروفشنال Roozedidar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

12

نقل قول نوشته شده توسط metycpu
    خوب آخه نوكرتم نميخواي بگي ما IP طرف مقابل رو توي اينترنت از كجا گير بياريم؟؟؟
    خوب يعني فكر ميكني اين موضوع مهم نيست؟؟؟
    عزيز آي پي رو كه شما ميتوني راحت بدست بياري كه روشهاي ساده و مختلفي هست. اما اگه شما منظورت اينه كه قصد بدست گرفتن كنترل كامپيوتر كسي رو داري بدون اجازه اون فرد اون هم راههاي مختلف داره. در آخر يك راه آسونترين راه رو به شما دوست عزيز پيشنهاد مي كنم براي پيدا كردن آي پي كه اونهم سايتهايي مثل سايت هاي زير هست.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و خيلي سايت هاي مشابه. متاسفانه نميدونستم اطلاعات شما در چه سطحي هست و شما هم سوال خود رو دقيق مطرح نكردين. اميدوارم اين جواب مختصر كمكي باشه براي شما...

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

ممنون دوست من
    اين سايت ها براي بدست آوردن ip خودمونه؟؟
    من ميخوام مال طرف رو گير بيارم و در قسمت remote و البته بعد از تنظيمات لازم system هاي طرفين و با مجوز system ميزبان ،desktop اون رو داشته باشم.
    من از يك pc در تهران قصد اتصال به system ي در سمنان را دارم كه داعم يه اينترنت وصله و اگه اشتباه نكنم شبكه lan هست.

ممنون

پروفشنال Roozedidar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

12

نقل قول نوشته شده توسط metycpu
    ممنون دوست من
    اين سايت ها براي بدست آوردن ip خودمونه؟؟
    من ميخوام مال طرف رو گير بيارم و در قسمت remote و البته بعد از تنظيمات لازم system هاي طرفين و با مجوز system ميزبان ،desktop اون رو داشته باشم.
    من از يك pc در تهران قصد اتصال به system ي در سمنان را دارم كه داعم يه اينترنت وصله و اگه اشتباه نكنم شبكه lan هست.

ممنون
    عزيز پيدا كردن آى پي طرف مقابل هم راههايي داره كه چون وارد مقوله حك ميشه بنده در موردش صحبتي نكنم بهتره...

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

دوست من من به سيستم طرف دسترسي كامل دارم
    درواقع يه جورايي كامپيوتر خودمه.
    فكر نميكنم كه توي مقوله هك باشه!
    حالا فكر كنم بتونيد بگيد چون كار ديگه راحت تر شده فكر ميكنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •