تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 42

نام تاپيک: اموزش : یک روش جالب برای جلوگیری از الوده شدن به ویروس اتوران

آخر فروم باز R@R#M@N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قومس ( سمنان )

پيش فرض

مهدی جان کارت عالی بود !! ولییییییییی
    این روش رو مهران عزیز توی این تاپیک آموزش داده !!
    فقط نگفته که میتونین این فایل رو بصورت سیستمی در بیارین !!
    ولی خاب من با همین روش آقا مهران گل سیستمم رو از این ویروس پاکسازی کردم !!

از بین بردن ویروس Regsvr - New Folder.exe - AutoRun.inf به روش خیلی ساده : http://www.forum.p30world.com/showthread.php?t=295035

ولی بازم یه سوال !!! اکثر فایلهای اتوران.اینف با یه فایل EXE که اکثرآ کارای دیگه ای هم توی سیستم میکنن همراهند
    مثلآ همین نوعی که توی سیستمم بود show hidden file رو از کار انداخته بود و من از همه ی روش هایی که شما گفتین رفتم ولی نتونستم درستش کنم تا آخر فایل EXE اش رو پیدا کردم و اونو از پوشه ی system32 پاکش کردم
    میخوام بدونم میشه کاری کرد که این فایلها هم وارد سیستم نشن و کار نکن !! چون خدایی خود اتوران ها کاری انجام نمیدن و با همین روش ساده میشه از بینشون برد و از کارشون انداخت ولی اون فایلها رو نه !!!
    ممنون اگه توضیح بدین !!

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قومس ( سمنان )

10

برو بچ این کد رو نوشتم اگه میخواهین توی نت پد کپی کنین و بعد با پسوند bat سیوش کنین و بعدشم اجراش کنین و بعدش هم ریست

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    همه ی این کارها سریع انجام میشه !!!
    اینم واسه دانلود :

کد:

3. 2 کاربر از R@R#M@N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

مهدی جان کارت عالی بود !! ولییییییییی
    این روش رو مهران عزیز توی این تاپیک آموزش داده !!
    فقط نگفته که میتونین این فایل رو بصورت سیستمی در بیارین !!
    ولی خاب من با همین روش آقا مهران گل سیستمم رو از این ویروس پاکسازی کردم !!

از بین بردن ویروس Regsvr - New Folder.exe - AutoRun.inf به روش خیلی ساده : http://www.forum.p30world.com/showthread.php?t=295035

ولی بازم یه سوال !!! اکثر فایلهای اتوران.اینف با یه فایل EXE که اکثرآ کارای دیگه ای هم توی سیستم میکنن همراهند
    مثلآ همین نوعی که توی سیستمم بود show hidden file رو از کار انداخته بود و من از همه ی روش هایی که شما گفتین رفتم ولی نتونستم درستش کنم تا آخر فایل EXE اش رو پیدا کردم و اونو از پوشه ی system32 پاکش کردم
    میخوام بدونم میشه کاری کرد که این فایلها هم وارد سیستم نشن و کار نکن !! چون خدایی خود اتوران ها کاری انجام نمیدن و با همین روش ساده میشه از بینشون برد و از کارشون انداخت ولی اون فایلها رو نه !!!
    ممنون اگه توضیح بدین !!
    سلام

خب من تاپیک اقا مهران را ندیده بودم

اما خب مهمترین قسمت این روش سیستمی کردن فولدر بود . که اونا غیر قابل حذف می کنه .

راهی به نظرم فعلا نمی رسه که بشه جلوی فایلهای exe را گرفت . به دلیل این که فایل exe فایل مشخصی نیست .

همون طور که توی پست # [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گفتم متاسفانه فایل exe ی که به ویروس اتوران الحاق می شه یک فایل مشخصی نیست و این فایل exe توی اکثر سیستمها فرق می کنه و نام یکسانی نداره . و همین مسئله حتی برای انتی ویروس ها نیز کار را سخت می کنه .

اما همون طور که شما هم فرمودید منبع اصلی این ویروس توی فولدر system32 هست .

اگه شما با safe mode سیستم را راه اندازی کنید و در این حالت بالا بیایید و با سرچ فایل exe مربوط به ویروس اتوران اون را از داخل فولدر system32 حذف کنید و سپس با روشی که گفته شد فولدر اتوران را توی درایوهاتون درست کنید . به راحتی می تونید با سرچ کردن فایل exe مربوط به ویروس اتوران از داخل درایوها و حذف یکباره اونها از دست این ویروس خلاص شد .

که البته باید نکته های مثل دابل کلیک نکردن و غیره را که قبلا به اونها اشاره کردم را به درستی رعایت کنید .

موفق باشید .

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

برو بچ این کد رو نوشتم اگه میخواهین توی نت پد کپی کنین و بعد با پسوند bat سیوش کنین و بعدشم اجراش کنین و بعدش هم ریست

کد:
    همه ی این کارها سریع انجام میشه !!!
    اینم واسه دانلود :

کد:
    این فایلهای bat توی تاپیک زیر وجود دارند .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما این فایلهای bat دیگه متاسفانه کارساز نیستند . اون هم به خاطر وجود فایلهای exe که به ویروس اتوران الحاق شده اند .

موفق باشی .

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قومس ( سمنان )

پيش فرض

سلام

خب من تاپیک اقا مهران را ندیده بودم

اما خب مهمترین قسمت این روش سیستمی کردن فولدر بود . که اونا غیر قابل حذف می کنه .

راهی به نظرم فعلا نمی رسه که بشه جلوی فایلهای exe را گرفت . به دلیل این که فایل exe فایل مشخصی نیست .

همون طور که توی پست #9 گفتم متاسفانه فایل exe ی که به ویروس اتوران الحاق می شه یک فایل مشخصی نیست و این فایل exe توی اکثر سیستمها فرق می کنه و نام یکسانی نداره . و همین مسئله حتی برای انتی ویروس ها نیز کار را سخت می کنه .

اما همون طور که شما هم فرمودید منبع اصلی این ویروس توی فولدر system32 هست .

اگه شما با safe mode سیستم را راه اندازی کنید و در این حالت بالا بیایید و با سرچ فایل exe مربوط به ویروس اتوران اون را از داخل فولدر system32 حذف کنید و سپس با روشی که گفته شد فولدر اتوران را توی درایوهاتون درست کنید . به راحتی می تونید با سرچ کردن فایل exe مربوط به ویروس اتوران از داخل درایوها و حذف یکباره اونها از دست این ویروس خلاص شد .

که البته باید نکته های مثل دابل کلیک نکردن و غیره را که قبلا به اونها اشاره کردم را به درستی رعایت کنید .

موفق باشید .
    یه سوال دیگه !!!
    میشه تشخیص داد که فایل الحاق شده به اتوران چی هست ؟؟ یعنی بهمین راحتی میشه فهمید ؟؟ چجوری ؟؟؟
    این فایلهای bat توی تاپیک زیر وجود دارند .

روشهای حل مشکل show hidden files و از بین بردن انواع ویروسهای کامپیوتری ( فهرست مطالب در پست اول)

اما این فایلهای bat دیگه متاسفانه کارساز نیستند . اون هم به خاطر وجود فایلهای exe که به ویروس اتوران الحاق شده اند .

موفق باشی .
    چرا ؟؟؟
    این فایل که همین کاری که شما گفتی و توضیح دادی رو انجام میده دیگه !! اگه این کار نکنه تز شما هم کار نمیکنه !!
    چون این فایل = روش شما

7. این کاربر از R@R#M@N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت eamir90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چندین ماه بود دنبال چنین روشی می گشتم. حالا کار می کنه؟

پروفشنال MichaelQwerty's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    روبروی مانیتور کامپیوترم

پيش فرض

روش که گفتن به خوبی عمل میکنه ولی ا ین که به خوای فایل مادر همون که ویروس تو درایو ها کپی میزنه پیدا کنی سخته ولی شدنی
    از طریق cmd می تونی داخل فایل autorun.inf استخراج کنی و فقط مسیر و اسم ویروس در درایو ها پیدا کنی

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قومس ( سمنان )

پيش فرض

از طریق cmd می تونی داخل فایل autorun.inf استخراج کنی و فقط مسیر و اسم ویروس در درایو ها پیدا کنی
    میشه دستورش رو بدی ؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه hosein0251's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

این نرم افزار هم هست
    نرم افزار خوبیه
    Autorun_Virus_Remover_2.3
    Size : 1.2 MB

کد:
    Last edited by hosein0251; 09-02-2009 at 00:35.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

چرا ؟؟؟
    این فایل که همین کاری که شما گفتی و توضیح دادی رو انجام میده دیگه !! اگه این کار نکنه تز شما هم کار نمیکنه !!
    چون این فایل = روش شما
    سلام

درسته این دستور هم کارساز هست . من به اخر این دستور توجه نکرده بودم . فکر میکردم کارش از بین بردن فایل اتوران هست . اما مثل اینکه اخر دستور ، دستور ساخت فایل اتوران هم گذاشته شده .

مرسی .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •