تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 259 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 2581

نام تاپيک: معرفی گوشی LG KC910 Renoir با لنز 8 مگاپیکسل اشنایدر، صفحه 3 اینچی و امکانات ارتباطاتی کامل

آخر فروم باز ravani_13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بوداپست ( پارتی لند )

پيش فرض

سلام

دمتون گرم , عالی بود

دسته اخر یه مقایسه قیمت و ... این حرف ها هم بزارین که بچه هایی که میخوان بخرن راحت تر باشن .

راستی اگه ال جی توپ ترین گوشی روز رو هم بزنه , نمی دونم چرا نمی تونم پول بابتش بدم شاید بخاطر سابقه ی نه چندان خوبه اون هست در زمینه ی گوشی , ولی اگه همین روند رو که بعد از شکلات در پیش گرفته ادامه بده نظر مردم رو جلب میکنه الانم که رفته رتبه 3 در فروش .

موفق.....

2. این کاربر از ravani_13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hesamkowsar's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    ایران سبز

پيش فرض

مقایسه xperia x1 با LG k30910 renoir...

4. این کاربر از hesamkowsar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Michael Ropy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

مقایسه xperia x1 با lg k30910 renoir...
    بهتر بود دور قیمت رو هم خط میکشیدید! قیمت اکسپریا وحشتناکه (فکر کنم بالای 600 باشه!) در حالی که رنوار فقط 450 تومان قیمت داره که نسبت به کاراییش عالیه.

6. این کاربر از Michael Ropy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    ایران سبز

پيش فرض

بهتر بود دور قیمت رو هم خط میکشیدید! قیمت اکسپریا وحشتناکه (فکر کنم بالای 600 باشه!) در حالی که رنوار فقط 450 تومان قیمت داره که نسبت به کاراییش عالیه.
    اکسپریا الان با گارانتی متفرقه 590...40 تومان فرق دارن...

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو shahab_f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

1

2-اتفاقا ایندفعه کند بودن شاید بهتر باشه چون برای سومین بار مصوبه كميسيون ماده يك برای کاهش تعرفه واردات گوشي تلفن همراه از 25 به 10 درصد رسید. که بايد در نهايت در هيات دولت به تصويب برسه، تو راهه که به هيات دولت برسه و اگه به دور از فشارها به تصويب دولت برسه، و بعدش اجرايي بشه رنوار 75 هزار تومن ارزون میشه.

جدی ؟ چقدر طول میکشه ؟ نکنه شش ماه دیگه تازه اثرشو می بینیم؟

9. این کاربر از shahab_f بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو shahab_f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

درسته :

رنوار ...... گارانتی اصلی ... 490

اسکپریا...گارانتی اصلی ... 740

11. 2 کاربر از shahab_f بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال meghdaad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران اقدسیه

پيش فرض جواب hesamkowsar و ravani_13

از موبایل چه استفاده ای میکنیم؟ فقط برای صحبت کردن؟ چه دلیلی باعث میشه یه موبایل بخریم؟ کاریی های اصلی موبایل چه چیزایی هستند؟ بدون تعصب و منصفانه قضاوت کردن یا طرفدار مارک خاصی بودن؟ با طرفداری از مارک خاص چی به ما میرسه، درصدر کلان سود شرکت؟ کل کل کردن یا قانع کردن یا توضیح دادن؟
    نام سایت gsmarena برای اکثر افراد آشناست و خیلی از ما به دفعات به آن سر زدیم و از عداد و ارقام ظاهری جدولی آن باخبریم، ولی جزئیات دقیق و واقعی را هم دیده ایم یا میدانیم؟ چرا سایت های مختلف و معروف ترین آنها gsmarena بیشترین مقایسه شان دوربین عکاسی موبایله؟ داشتن پردازشگر قوی تا چه حدی کارایی دارد؟ از پردازشگر و رزولیشن بالای صفحه نمایش چه استفاده ای می برید؟ بدون شک داشتن پردازشگر قوی و رزولیشن بالا جزء مزیت های گوشی هستند، ولی آیا از ضروریات گوشیند و قبل از اون چیزهای مهتر و پر استفاده تر وجود ندارند؟ چیز های دیگه مهمتر نیستند تا با استفاده از موبایل، ما را از به همراه بردن وسیله دیگه ای بی نیاز کنه؟ x1 که هیچ زمان مکالمه p910، در سایت 13 ساعت درج شده آیا واقا درسته (تا زمانی که بیرون هستیم شارژ داریم یا باید روزی 2 بار شارژ کنیم)؟ بی شک دومین چیزی که در موبایل مهمه داشتن دوربین عکاسیه، تا حالا به دنبال این بودید که کیفیت عکس چه گوشی از همه بهتر؟ شاید افرادی باشند که دوربین براشون مهم نباشه، وقتی بالای 500 یا 700 هزار تومان برای گوشی هزینه کنیم و نتونیم باهاش عکس بگیریم پس این قیمت بلا چه سودی داشته؟ و فقط مکالمه و اس ام اس؟ گوشی های ارزونتر هم این کارایی رو دارند. ولی هدف من از این تاپیک معرفی و توضیحهات با جزئیات کامل و دقیق و بدون تعصب بوده. دلیل خریدن این گوشی برای من دوربین عکاسی کارامد رنوار بوده و طرفدار هیچ مارک خاصی هم نیستم. گرچه قبلا طرفدار نوکیا بودم که در تاپیکهای قبل توضیحات کامل را گفتم.
    لطفا در هنگام پست، اطلاعات را کامل و با دلیل بیاورید و از سطحی بودن مطلب خودداری کنید.
    ممنونم.
    Last edited by meghdaad; 14-02-2009 at 13:52.

13. این کاربر از meghdaad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    ایران سبز

پيش فرض

درسته :

رنوار ...... گارانتی اصلی ... 490

اسکپریا...گارانتی اصلی ... 740

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    ایران سبز

پيش فرض

از موبایل چه استفاده ای میکنیم؟ فقط برای صحبت کردن؟ چه دلیلی باعث میشه یه موبایل بخریم؟ کاریی های اصلی موبایل چه چیزایی هستند؟ بدون تعصب و منصفانه قضاوت کردن یا طرفدار مارک خاصی بودن؟ با طرفداری از مارک خاص چی به ما میرسه، درصدر کلان سود شرکت؟ کل کل کردن یا قانع کردن یا توضیح دادن؟
    نام سایت gsmarena برای اکثر افراد آشناست و خیلی از ما به دفعات به آن سر زدیم و از عداد و ارقام ظاهری جدولی آن باخبریم، ولی جزئیات دقیق و واقعی را هم دیده ایم یا میدانیم؟ چرا سایت های مختلف و معروف ترین آنها gsmarena بیشترین مقایسه شان دوربین عکاسی موبایله؟ داشتن پردازشگر قوی تا چه حدی کارایی دارد؟ از پردازشگر و رزولیشن بالای صفحه نمایش چه استفاده ای می برید؟ بدون شک داشتن پردازشگر قوی و رزولیشن بالا جزء مزیت های گوشی هستند، ولی آیا از ضروریات گوشیند و قبل از اون چیزهای مهتر و پر استفاده تر وجود ندارند؟ چیز های دیگه مهمتر نیستند تا با استفاده از موبایل، ما را از به همراه بردن وسیله دیگه ای بی نیاز کنه؟ x1 که هیچ زمان مکالمه p910، در سایت 13 ساعت درج شده آیا واقا درسته (تا زمانی که بیرون هستیم شارژ داریم یا باید روزی 2 بار شارژ کنیم)؟ بی شک دومین چیزی که در موبایل مهمه داشتن دوربین عکاسیه، تا حالا به دنبال این بودید که کیفیت عکس چه گوشی از همه بهتر؟ شاید افرادی باشند که دوربین براشون مهم نباشه، وقتی بالای 500 یا 700 هزار تومان برای گوشی هزینه کنیم و نتونیم باهاش عکس بگیریم پس این قیمت بلا چه سودی داشته؟ و فقط مکالمه و اس ام اس؟ گوشی های ارزونتر هم این کارایی رو دارند. ولی هدف من از این تاپیک معرفی و توضیحهات با جزئیات کامل و دقیق و بدون تعصب بوده. دلیل خریدن این گوشی برای من دوربین عکاسی کارامد رنوار بوده و طرفدار هیچ مارک خاصی هم نیستم. گرچه قبلا طرفدار نوکیا بودم که در تاپیکهای قبل توضیحات کامل را گفتم.
    لطفا در هنگام پست، اطلاعات را کامل و با دلیل بیاورید و از سطحی بودن مطلب خودداری کنید.
    ممنونم.
    درست میفرمایید.اما ما میریم گوشی میخریم نه دوربین عکاسی...من دوربین عکاسی دیجیتال نیکون دارم...و هیچوقت نمیام با موبایل عکس بگیرم...چون کیفیت واسم مهمه...دوربین روی گوشی باید به اندازه ای باشه که فقط اگر یه جایی اتفاق ضروری افتاد که نیاز شد عکس بگیریم داشته باشه...پردازشگر قوی هم بهترین چیزی هست که گوشی میتونه داشته باشه...الان دیگه موبایل فقط یه گوشی نیست.بلکه کامپیوتر شده...و مثل کامپیوتر بستگی به cpu ram rom hdd و گرفیک داره...
    راستی چرا باتری این گوشی انقدر ضعیفه؟واسه گوشی های امروزی 100 mah کمه...حتی 1500 ام کمه...

پروفشنال Mah12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

آقایون این بحثا واقعا بیخوده آخه کی گوشی cameraphone رو با پاکت پیسی مقایسه میکنه، این بحث که این گوشی از این گوشی بهتره غلطه، هرکس بر حسب نیازی که داره گوشی میخره ، فقط گوشیهایی رو میشه مقایسه کرد که 90% شبیه باشن و روی 10% بقیه باهم بحث کنید. مثلآ M800 Pixon و همین renoir بد نیست مقایسشون.
    اکسپریا از بهترین پاکت پیسی هاست و renoir هم از بهترین گوشیهای دوربین دار. حالا اگه یکی از دوربین استفاده نداره یا یکی از ویندوز خوشش نمیاد دلیل نمیشه اون یکی رو نفی کنه .
    ممنون از همه

17. 5 کاربر از Mah12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •