تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 259 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 2581

نام تاپيک: معرفی گوشی LG KC910 Renoir با لنز 8 مگاپیکسل اشنایدر، صفحه 3 اینچی و امکانات ارتباطاتی کامل

آخر فروم باز Michael Ropy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

واقعا ممنونم که این تاپیک رو زدی! میخواستم بیشتر با این گوشی آشنا بشم. دو تا سوال دارم: نرم افزار های پیش فرضش چطورند؟ با نصب نرم افزار مشکل نداری؟

پروفشنال meghdaad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران اقدسیه

پيش فرض جواب Michael Ropy

واقعا ممنونم که این تاپیک رو زدی! میخواستم بیشتر با این گوشی آشنا بشم. دو تا سوال دارم: نرم افزار های پیش فرضش چطورند؟ با نصب نرم افزار مشکل نداری؟
    خواهش میکنم.
    1-منظورت در مورد نرم افزار های پیش فرض چیه بشتر توضیح میدی که دقیقا منظورت چیه؟
    2-در مورد نصب نرم افزار هم قبلا در پست 7 گفتم که هیچ مشکلی وجود نداره.

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام
    توضیحاتت واقعا عالیه.فقط یه سوال:صداش توی هندزفری و اسپیکر چه طوره؟مرسئ.

آخر فروم باز Michael Ropy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

خواهش میکنم.
    1-منظورت در مورد نرم افزار های پیش فرض چیه بشتر توضیح میدی که دقیقا منظورت چیه؟
    2-در مورد نصب نرم افزار هم قبلا در پست 7 گفتم که هیچ مشکلی وجود نداره.
    منظورم اینه که برنامه پیش فرض چی داره و چطوره؟

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران اقدسیه

پيش فرض جواب Mani Sasy

سلام
    توضیحاتت واقعا عالیه.فقط یه سوال:صداش توی هندزفری و اسپیکر چه طوره؟مرسئ.
    سلام
    تقسیم بندی صدا تو رنوار از 0 تا 20 قابل تنظیم.
    1-صدا تو هندزفری بسیار بلند و با کیفیت، بصورتی که اگه بخوای موزیک با صدای بلند گوش کنی به درجه 16 هم رضایت میدی اگه در هنگام پخش دگمه دالبی رو هم بزنی بسیار با کیفیت تر هم میشه که انگار ساب ووفر گذاشتن تو گوش.
    2-صدا در اسپیکر هم بسیار باکیفیت البته ممکن گوشی هایی باشن که صداشون از رنوار بلند تر باشه ولی اگه تو گوشی های دیگه صدا تا آخر بلند کنی بی کیفیت میشه ولی تو رنوار اینطور نیست و صدا در درجه آخر در هندزفری و اسپیکر بسیار باکیفیت.
    3-و یه نکته دیگه اینکه برد صدای رنوار زیاد و در فاصله دورتری هم قابل شنیدن.
    Last edited by meghdaad; 09-02-2009 at 21:19.

6. این کاربر از meghdaad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو shahab_f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

سلام آقا شهاب ممنون از سوالات.
    مطمئن باشید همیشه به این تاپیک سر خواهم زد.
    اول از همه من اینو بگم که تعصبی نصبت به ال جی ندارم و همیشه از گوشی های نوکیا که تو دوربین همیشه سر بود ترجیح میدادم ولی یه مدتی که نوکیا داره تو دوربینای 3 و 5 مگاپیکسلیش درجا میزنه و مثل اینکه خبر نداره مارکهای دیگه 8 مگاپیکسل زدن و به فکر بالاتر هستن و جدیدآ هم سامسونگ که داره گوشی 12 مگاپیکسل هم میزنه و یه گوشی پروژکتور دار هم در دست ساخت داره و حدودآ 6 ماهی هست که اومنیا وارد بازار شده که 5 مگا پیکسل و ویندوز موبایل و پردازنده 624 مگاهرتز داره که اخیرآ با 24 گیگا بایت حافظه داخلی هم ارائه میشه اگه کسی میخواد فقط به امکانات نگاه کنه اومنیا سرتر از ان97 که هنوز هم نیومده و ویندوز موبایل هم نیست ولی دوربین و کیفیت صفحه نمایش ان97 بهتر از اومنیا خواهد بود ولی اگه دوربین مهم باشه بی شک رنوار بهترین، از امکانات هم کم نداره، هر نرم افزار جاوا هم روش نصب میشه.
    1-در باره پیکسون در پست 5 همین تاپیک گفتم. و این که تو 8 مکاپیکسلیها از همه پایینتر اگه باور نداری از سایت جی اسم آرنا حتما دانلود کن نکته هاش اینکه: به جاهایی که نور آفتاب تابیده رنگها سفید شدن و رنگها واضح نیستن و تو عکسهایی که قسمتی از عکس در سایه و قسمتی در آفتاب دوربین به حالتی تنظیم میشه که فقط میتونه اون قسمتی که تو آفتاب هست واضح بگیره و قسمتی که تو سایه ست کدر و تاریکتر از سایه واقعی میگیره البته فکر نکنید که عکس کاملا بی کیفیت، نه فقط در مقایسه با گوشیهای 8 مگاپیکسل دیگه پایینتر. واگه در عکسها ذوم کنید میبینید که رنگها دون دون شدن.
    2-اون کسی که نوشته هنگ میکنه، این گوشی داشته؟ من که با این گوشه خیلی کار کردم ولی یک بار هم هنگ نکرده چه برسه به این که "هنگ میکنه زیاد". اون کسی هم که گفته "هنگ میکنه زیاد" طرفدار ماک گوشی خودش بوده حتما چیزای دیگه هم نوشته، البته اشکالی نداره طرفدار مارک خاصی بودن.
    3-QWERTY یش هم کوچیک نیست، تقسیم بندیش از اولین پیکسل صفحه نمایش تا آخرین پیکسل (چپ تا راست) پوشونده یه نکته در باره صفحه کلید QWERTY اینکه تفسیم بندی تعدادش و ردیفش تو همه گوشیها یکیه اگه تو یه گوشی به این صورت نباشه دیگه اون صفحه کلید QWERTY نیست و تقسیم بندی حروف باید مثل کیبرد باشه. برای تایپ هم مرکز انگشت به عنوان نقطه اثر در نظر میگیره، حالا اگه هم میخوای با شصت تایپ کنید و هر چقدر هم انگشت شصت بزرگ باشه براش فرقی نمیکنه.
    4-فقط اینو بگم که حساسیتش به اون اندازه هست که اگه قصد شما کلیک باشه مطمئنآ جواب میده.

ممنون آقایzimka_14162 که به این تاپیک سر زدی و همچنین S@nti@go_s&k و Hamed Shams.
    ممنون آقا مقداد از جواب های کاملت ، خیلی حال دادی
    1-البته تو GSMArena ریویویی برای نسخه ابتدایی پیکسونه و در نسخه ی نهایی بسیار پیشرفت کرده ، اگه عکس های جدید رو ببینید ( که تو همون جی اس ام توضیح داده اینا آپدیت شدند) عکس ها خیلی خوب شده ، البته بین 8 مگا پیکسلی ها innov8 اول و C905 آخره و بین رنوآر و پیکسون انتخاب بهترین کمی سخته.

2- اینکه نوشته هنگ می کنه یکی از comment های GSMArena بود ،شایدم CNet، زیاد جدی نگرفتم خودمم.

3-آخه امروز با یه آمنیا کار کردم ، جدا با شصت زدن مشکله ، نه اینکه غیر ممکن باشه ها ، سخته ، اصلا یه سوال ، شما خودت چجوری sms میزنی ؟ QWERTY با انگشت یا با قلم ، یا با قلم رو صفحه نمایش می نویسی؟

راستی GPS رو چیکار کردی ؟؟
    آقا بازم ممنون از توضیحاتت .
    Last edited by shahab_f; 10-02-2009 at 10:54.

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران اقدسیه

پيش فرض جواب Michael Ropy

برنامه پیش فرض چی داره و چطوره؟
    حافظه داخلی گوشی 169 مگابایت بر خلاف gsmarenaکه گفته 100 مگابایت، و هیچ ویدیویی توش وجود نداره به غیر از اینکه 41 تا mp3 و wav کوتاه که تشکیل دهنده صداهای پیش فرض هستد و یه عکس از نقاشی های رنوار که بک گراند گوشی هم هست. که اینا حجمشون نباید بیش از 10 مگابایت باشه ولی با این حال از این 169 مگابایت 118 مگابایتش پره، این 118 مگابایت تشکیل دهنده تمام نرم افزار های تشکیل دهنده گوشی هستند مثل نرم افزار تغییر چهره و بهبود چهره و افکتهای تصویر و برنامه ریز و گوگل مپس و غیره و بسته گوگل شامل (جستجو و ایمیل و نقشه ها و تهیه کننده وبلاگ و یو توب) که بعد از کلیک روی اونا وای فای روشن میشه و جستجوی وای فای میکنه که از اینجا به بعدش امتحان نکردم که به صورت مستقیم به و سیله وای فای میشه ارتباط برقرار کرد.

9. 3 کاربر از meghdaad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز S@nti@go_s&k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام..............
    آقا این دکمه تشکر کجا رفته غیبش زده
    مقداد جان ممنون
    راستی قرار شد فیلمبرداری های روز هم بزاری شایدم گزاشتی من ندیدم به هر حال اگر نزاشتی زحمتشو بکش حالشو ببریم راستی اینترنتشو امتحان میکنی
    از لحاظ سرعت کانکت شدن و صفحه باز کردن ممنون.

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران اقدسیه

پيش فرض جواب shahab_f

ممنون آقا مقداد از جواب های کاملت ، خیلی حال دادی
    1-البته تو GSMArena ریویویی برای نسخه ابتدایی پیکسونه و در نسخه ی نهایی بسیار پیشرفت کرده ، اگه عکس های جدید رو ببینید ( که تو همون جی اس ام توضیح داده اینا آپدیت شدند) عکس ها خیلی خوب شده ، البته بین 8 مگا پیکسلی ها innov8 اول و C905 آخره و بین رنوآر و پیکسون انتخاب بهترین کمی سخته.
    2- اینکه نوشته هنگ می کنه یکی از comment های GSMArena بود ،شایدم CNet، زیاد جدی نگرفتم خودمم.
    3-آخه امروز با یه آمنیا کار کردم ، جدا با شصت زدن مشکله ، نه اینکه غیر ممکن باشه ها ، سخته ، اصلا یه سوال ، شما خودت چجوری sms میزنی ؟ QWERTY با انگشت یا با قلم ، یا با قلم رو صفحه نمایش می نویسی؟
    آقا بازم ممنون از توضیحاتت .
    آقا شهاب باحالی از خودت
    1-اینایی که میگی منم تو gsmarena خوندم و قبلا هم گفتم که تمام عکساش دانلود کردم مطمئن باش اگه پیکسون یا اینوو بهتر بون یکی از اونا رو میخریدم ولی مثل اینکه عکسها دانلود نکردی و اگه هم دانلود کردی با دقت بهشون نگاه نکردی و من همینجا ایرادات شون به صورت عکس نشون میدم، تو چند تا پست که این اولیش.
    2-مطمئن باش که هیچ وقت هنگ نمیکنه.
    3-گوشیی معرفی کن که بهتر عمل کرده باشه، در باره QWERTY تو همون پست گفتم همه مثل هم هستن و اگر هم قبلا با QWERTY کار نکردی بعد از یه مدت عادت میکنی، من خودم اصلا با قلم کار نمیکنم و قلمش بدون استفاده تو کارتنش مونده و با شصت کار میکنم.
    و 1سوال مدل گوشیت چیه؟
    مخلصیم.
    عکسهای اصلی:
    Pixon
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

INNOV8
    کد:

Renoir
    کد:

زوم 100٪: به دیشها و بوته ها و قاب پنجره ها دقت کنید:

Pixon

سرور2

کد:

INNOV8

سرور2
    کد:

Renoir

سرور2
    کد:
    Last edited by meghdaad; 13-04-2009 at 19:43.

12. این کاربر از meghdaad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران اقدسیه

پيش فرض جواب S@nti@go_s&k و 4 فیلم برداری در شب با Renoir

سلام..............
    آقا این دکمه تشکر کجا رفته غیبش زده
    مقداد جان ممنون
    راستی قرار شد فیلمبرداری های روز هم بزاری شایدم گزاشتی من ندیدم به هر حال اگر نزاشتی زحمتشو بکش حالشو ببریم راستی اینترنتشو امتحان میکنی
    از لحاظ سرعت کانکت شدن و صفحه باز کردن ممنون.
    خواهش میکنم S@nti@go_s&k تشکر لازم نیست پست گذاشتن شما از تشکر هم بالاتر.
    1-راستش هنوز فیلمبرداری روز نزاشتم، چون هنوز نگرفتم و متظر هوای آفتابی بدون آلودگیم.
    2-برای امتحان کردن اینترنت باید به پایتخت برم، هر موقه حوصله شو داشتم حتما میرم.

از این موقعیت استفاره میکنم و دوباره فیلبرداری در شب میزارم. البته میدونم که شما دیدید.
    4 فیلم برداری در شب با Renoir
    چهارشنبه 16 بهمن 1387 گرفته شده است.
    لینک های مستقیم:

کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    لینک های غیر مستقیم:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    به زودی فیلمبرداری در روز هم آپ میکنم.
    Last edited by meghdaad; 14-02-2009 at 13:19.

14. 4 کاربر از meghdaad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •