تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: خرید لپ تاپ ایسوز مدل x54hy از سایت کیمیا آنلاین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض خرید لپ تاپ ایسوز مدل x54hy از سایت کیمیا آنلاین

این مدل لپ تاپ رو از سایت کیمیا آنلاین انتخاب کردم .از چند نفر فروشنده سوال کردم گفتن که این مدل با این قیمت نیست . وبه این خاطر پایین است که cpu این مدل رو که اصلی آن به صورت i3 است را برداشته و بجای آن i5 می گذارند . ایا این مسئله درست است یا اینکه فرد فروشنده اشتباه می کند.آیا تو این مدل می توان cpuزو عوض کرد .ممنون می شم اگه زود جواب بدین چون دنبال ی لپ تاپ خوبم در حد معمولی کار کنه.
    اینم مشخصات کلی آن:
    Intel® Core™ i5 2450M Sandy Bridge, 3M Cache, BUS 1333 MHz
    4.0 GB DDR3

500 GB SATA
    15.6" LED Bright
    ATI Radeon™ HD 7470M 1.0 GB UpTo 4.0 GB
    r
    DVD-RW, Card Reader, Webcam, LAN, WiFi, HDMI, Bluetooth, USB 3.0

قبلا ااز افرادی که در این تاپیک راهنماییم می کنند کمال تشکر رو دارم .
    Last edited by mohabatbiend; 27-12-2012 at 11:43.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوست من من در مورد اینکه سی پی رو تعویض کردند اطلاعی ندارم که البته بعید میدونم چنین کاری بکنند ولی تجربه شخصی بنده به من میگه که خیلی از این فروشنده ها هیچگونه اطلاعی از جنسی که میفروشند ندارند بعضا تو سایتها یا حتی لیست قیمت هایی که برخی فروشنده ها تو مغازه هاشون میزارند دیدم که یه محصول رو با جزئیات اشتباه قرار دادند مثلا گرافیک 630 زده 650 یا ظرفیت 750 رو زده 1ترا بعد هم که سوال میکنی میگه نه درست نوشتم اما وقتی موقع خرید که میشه میبینی نه اشتباه بوده از این جورمسایل زیاد ÷یش میاد شما سایت سازنده رو ببین اگه همچین کانفیگی تولید نکرده بدون اشتباه دارند میگن اگه تولید کرده که هیچ

3. این کاربر از rahshab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

حرفتون درسته مرسی 'این کانفیگ i3 بود .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام
    من اسكندرى از همدان يه مقدار پول جمع كردم تا يه تبليت بخرم، قبلا از ديجى كالا خريد كرده بودم و ذهنيتم به خريد اينترنتى مثبت شده بود، ولى تبليتى كه من خواستم بخرم در سايت كيميا آنلاين [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كمى ارزانتر بود لذا منم به راحتى گول خوردم و از اين سايت خريد كردم، بله يه تبليت دست دوم با صفحه و بدنه مخدوش برام فرستادند و ادامه ماجرا... جالب اينجاست كه برچسب تعمير روى تبليت را هم نكنده بودند و يا حتى به خود زحمت پاك كردن لكه هاى تبليت را نداده، برام فرستادند و كل حرف و حديث ديگر، خداوند شاهده آتش گرفتم هيچ چاره اى نداشتم جز اينكه در اين انجمن عضو شوم و درد دلم را براى ديگران بازگو كنم شايد كمى آرام شوم.

6. این کاربر از اسكندرى بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •