تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 181 اولاول ... 54551525354555657585965105155 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 1803

نام تاپيک: ◄ ™ Dell اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

کدام گرافیک از این لپ تاب ها برای بازی بهتره(1538 gforce یا 1538 ati 3450)
    برای بازی xps بهتره چون 256mb gddr3 مموری داره با چیپست gf8600m gt ولی برای مولتی مدیا و فیلم (lcd) و همچنین کارایی بهتر 1537 بهتر است

2. این کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

کسی تو فروم dell latitude e6400 داره یا می دونه که کیفیتشون چطور بوده؟
    از نظر مقاومت در برابر ضربه و آب شبیه t400 لنوو هستش یا نه؟ چون نسبتاً یه قیمت دارند.
    بله ، کیبورد که کاملا ضد آب طراحی شده و بدنه هم نسبتا میشه گفت ضد خش هست و فوق العاده محکم هست ...

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من دوستم یه Dell Latitude D820 داره البته جدیدا نخریده، تقریبا 1 ساله هزینه زیادی هم بابتش داده، به نظر من که اصلا ارزش پولی رو که میدی نداره مخصوصا برای کارهای معمولی، قیافه هم که اصلا نداره و باطریش به یک سال نکشیده نابود شده وقتی برده نمایندگی بهش گفتن عمر مفید این باطری ها همین 1 ساله، حالا باطریش چنده، حدود 150 تومن؟! من که واقعا هیچ چیزی خواصی در این نوتبوک نمی بینم به نظرم با هزینه خیلی کمتر میشه نوتبوک خیلی بهتری گرفت. به نظر من واقعا اگر کسی میخواد یه نوتبوک کاری خوب بگیره فقط Lenovo T400 اصلا مشابه این نوتبوک وجود نداره یکمی قیمتش گرون هست ولی عالیه.
    Last edited by milky way; 16-03-2009 at 15:05.

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

من دوستم یه Dell Latitude D820 داره البته جدیدا نخریده، تقریبا 1 ساله هزینه زیادی هم بابتش داده، به نظر من که اصلا ارزش پولی رو که میدی نداره مخصوصا برای کارهای معمولی، قیافه هم که اصلا نداره و باطریش به یک سال نکشیده نابود شده وقتی برده نمایندگی بهش گفتن عمر مفید این باطری ها همین 1 ساله، حالا باطریش چنده، حدود 150 تومن؟! من که واقعا هیچ چیزی خواصی در این نوتبوک نمی بینم به نظرم با هزینه خیلی کمتر میشه نوتبوک خیلی بهتری گرفت. به نظر من واقعا اگر کسی میخواد یه نوتبوک کاری خوب بگیره فقط Lenovo T400 اصلا مشابه این نوتبوک وجود نداره یکمی قیمتش گرون هست ولی عالیه.
    اگه دوست شما برای کاربرد مالتی مدیا و بازی و آهنگ گوش دادن و اینترنت خریده 100 % اشتباه محض کرده ... اما Latitude ها برای کاربرد مهندسی و طراحی و اینجور چیزا ساخته شدن و تا حالا کسی رو ندیدم که ناراضی باشه ...
    به نظرم باید استفاده بهتری بشه از این دستگاه تا استفاده خونگی ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام

من امروز می خواستم یه لب تاپ dell xps m1530 بخرم ولی بالای کیبورد لب تاب خش داشت و روش vostro 1510 نوشته بود
    فروشنده میگفت این لب تاپ همون از سری dell xps m هستش فقط اسمش vostro 1510 و سیستمش از این مدل بالاتره
    من شک کردم که لب تاپ دست دوم باشه
    می خواستم بدونم چطور تشخیص بدم لب تاپ اصله یا دست دومه؟

داداش می خواستن بندازن بهت ! ببین تو چه مملکتی داریم زندگی می کنیم.

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام

من امروز می خواستم یه لب تاپ dell xps m1530 بخرم ولی بالای کیبورد لب تاب خش داشت و روش vostro 1510 نوشته بود
    فروشنده میگفت این لب تاپ همون از سری dell xps m هستش فقط اسمش vostro 1510 و سیستمش از این مدل بالاتره
    من شک کردم که لب تاپ دست دوم باشه
    می خواستم بدونم چطور تشخیص بدم لب تاپ اصله یا دست دومه؟
    عجب آدمایی پیدا میشن ، عزیز XPS خودش یه سری مستقل هست و Vostro هم همینطور ...
    خدا لعنت کنه این دزد ها رو !!

اگه نباشه جاش خالی می مونه ehbas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

لطفا میشه بگید داخل بسته یا کارتن لپ تاپ
    Dell Vostro 1510
    و
    Vostro 1310
    چه چیزهایی داره؟ کامل لطفا؟
    سلام

1. خود دستگاه ( همراه باتری )
    2. شارژر
    3. مودم external دل
    4. دستمال مخصوص برای پاک کردن lcd
    5. اگر ویندوز داشته باشه، dvd ویندوز ویستا ( مارک دل روش هست و نوشته Reinstallation DVD windows vista )، dvd درایور های ویستا و microsoft works و roxio

اگه نباشه جاش خالی می مونه kiuhnmgtrdcv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

دوستان بیزحمت جزیات و ویژگیهای سری Latitude رو هم بگید. سایتای زیگورات . دلیران و ... همه رو خوندم ولی تجربه کسایی که با این مدل کار کردن قابل اعتماد تره.
    متشکر
    سری latitide سری صنعتی دل هست که یه پورتی هم داره برای کار کردن با دستگاه های cnc

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    نظرتون راجع به مدل Studio 1537 با پردازنده Intel Core 2 Duo 2.53GHz (T9400) و 6M Cache چيه؟
    به نظرتون براي كار طولاني مدت ولي كارهاي عمومي مثل Office، اينترنت، فيلم و بعضاً بازي مناسبه؟
    ممنون مي‌شم راهنمايي كنيد.

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    نظرتون راجع به مدل Studio 1537 با پردازنده Intel Core 2 Duo 2.53GHz (T9400) و 6M Cache چيه؟
    به نظرتون براي كار طولاني مدت ولي كارهاي عمومي مثل Office، اينترنت، فيلم و بعضاً بازي مناسبه؟
    ممنون مي‌شم راهنمايي كنيد.
    لپ تاپ عالی مخصوصا با صفحه نمایش با کیفیت LED و طراحی خیلی خوب و گرافیک معمولی رو به بالا ...
    بله برای کاربرد های مالتی مدیا و Office عالیه ، گاهی بازی هم با این لپ تاپ خوبه ...

12. این کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •