تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 51

نام تاپيک: 5800و ایفون جنجالی ترین گوشی ها رودر رو

آخر فروم باز Re Z a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

تاپیک مسیر اصلیش که اشتباه بود بدترم شد رفت تو مایه های بنز و ژیان و ماشین الات

پروفشنال meghdaad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران اقدسیه

پيش فرض

تاپیک مسیر اصلیش که اشتباه بود بدترم شد رفت تو مایه های بنز و ژیان و ماشین الات
    smoking جون درسته این تاپیک اشتباه بود ولی از مسیر منحرف نشده، مثال بود و سورن همون 5800 و s500 همون آیفون.
    Last edited by meghdaad; 17-03-2009 at 00:12.

3. 2 کاربر از meghdaad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Re Z a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

دقیقا. من اصلا منظور بدی نداشتم منظورم در کل همون اصل تاپیک بود امید وارم منظورمو بد برداشت نکرده باشید و مثالی که زدینو باهاش موافقم
    موفق باشید

آخر فروم باز merikh_merikh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

دوستان خداييش ايفن با اين همه کيفيت و گرافيک در مقابل 5800 بايد قرار بگيره......
    ايفن دنيا را تکون داد ولي 5800 نوکيا دوستان هم تکون نداد........
    ايفن يه چيزه ديگس......

6. این کاربر از merikh_merikh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

بازم سلام

ببین مقداد پسر گلم بردار من چه میدونم دوست من یا حتی آقای محترم نیازی نیست که بخواییم نظراتمون رو به هم تحمیل کنیم اصلاً از قدیم گفتن هر چقدر پول بدی آش می خوری خوب شما مایه داری آیفون می خری بعد ان شا الله بنز می خری بعد با تعصب شروع می کنی ازش حمایت می کنی خوب حق داری پولتو پاش دادی ولی یکی هم مثل نوکیا به فکر من فقیر هم هست حالا عیب داره به جای اینکه همیشه پولدار ها خوش باشند از الکی یک فقیر در توهماتش فکر کنه یک گوشی خوب داره
    ای بابا سال جدید داره شروع میشه دست بردار هرکس باید از انتخابش راضی باشه لزوماً همه ی انتخاب ها درست نیست و این رو بدون نه شما نه مدیر شرکت نوکیا و نه اپل هیچ کدوم صلاحیت نظر دادن و مقایسه کردن رو ندارن خوده مشتری بهتر میتونه تشخیص بده که با بودجه خودش چه گوشی خوب هست راستی برای این که خیلی هم از دست من ناراحت نشی بگم سال نو مبارک

8. 3 کاربر از behzadbusiness بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها hasanmotori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

بازم سلام

ببین مقداد پسر گلم بردار من چه میدونم دوست من یا حتی آقای محترم نیازی نیست که بخواییم نظراتمون رو به هم تحمیل کنیم اصلاً از قدیم گفتن هر چقدر پول بدی آش می خوری خوب شما مایه داری آیفون می خری بعد ان شا الله بنز می خری بعد با تعصب شروع می کنی ازش حمایت می کنی خوب حق داری پولتو پاش دادی ولی یکی هم مثل نوکیا به فکر من فقیر هم هست حالا عیب داره به جای اینکه همیشه پولدار ها خوش باشند از الکی یک فقیر در توهماتش فکر کنه یک گوشی خوب داره
    ای بابا سال جدید داره شروع میشه دست بردار هرکس باید از انتخابش راضی باشه لزوماً همه ی انتخاب ها درست نیست و این رو بدون نه شما نه مدیر شرکت نوکیا و نه اپل هیچ کدوم صلاحیت نظر دادن و مقایسه کردن رو ندارن خوده مشتری بهتر میتونه تشخیص بده که با بودجه خودش چه گوشی خوب هست راستی برای این که خیلی هم از دست من ناراحت نشی بگم سال نو مبارک
    حرفه دوستان ديگه هم همينه. اونا هم ميگن اين دوتارو نبايد مقايسه كرد چون توي يك رنج قيمتي نيستن

10. 3 کاربر از hasanmotori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال meghdaad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران اقدسیه

پيش فرض

بازم سلام
    1-ببین مقداد پسر گلم بردار من چه میدونم دوست من یا حتی آقای محترم نیازی نیست که بخواییم نظراتمون رو به هم تحمیل کنیم
    2-اصلاً از قدیم گفتن هر چقدر پول بدی آش می خوری خوب شما مایه داری آیفون می خری بعد ان شا الله بنز می خری بعد با تعصب شروع می کنی ازش حمایت می کنی خوب حق داری پولتو پاش دادی ولی یکی هم مثل نوکیا به فکر من فقیر هم هست حالا عیب داره به جای اینکه همیشه پولدار ها خوش باشند از الکی یک فقیر در توهماتش فکر کنه یک گوشی خوب داره
    ای بابا سال جدید داره شروع میشه دست بردار هرکس باید از انتخابش راضی باشه
    3-لزوماً همه ی انتخاب ها درست نیست و این رو بدون نه شما نه مدیر شرکت نوکیا و نه اپل هیچ کدوم صلاحیت نظر دادن و مقایسه کردن رو ندارن خوده مشتری بهتر میتونه تشخیص بده که با بودجه خودش چه گوشی خوب هست راستی برای این که خیلی هم از دست من ناراحت نشی بگم سال نو مبارک
    1-عمو جان جلو جلو سال نو تو هم موبارک، ناراحت نشدم هر کسی فرهنگ خودشو داره تو پست زدن یا حرف زدن ولی تو پست زدن یکمی بیشتر دقت کن و هر موقه اطلاعاتت کامل بود پست بزن نمونش پست 16 خودت ، این جور که به نظر میاد شما داری تحمیل میکنی چون من من چیزی رو بی دلیل و بدون توضیح نگفتم.
    2-ما هم مثل خیلی ها زورمون میاد پول بالای آیفون خرج کنیم و نکردیم. من نسبت به هیچ برندی تعصب ندارم اگه تو مشاوره خرید گوشی بری پیشنهادم بیشتر به خرید گوشی نوکیا بوده و برند های دیگه هم تو پیشنهاداتم بوده و کمتر اون مدلی رو که دارم پیشنهاد کردم. من طرفدار گوشی خوب هستم نه برند خوب تو نظر سنجی بهترین برند هم شرکت نکردم فقط به همین دلیل چون هیچ برندی نتونسته کامل در تمام انواع مدلها فعالیت کنه ولی هر کدوم مدلهایی خوبی تولید کردند ولی همه مدلهاشون خوب نبودند.
    3-حرفات متناقضه یجا گفتی "نه شما" که منظورت منم "نه مدیر شرکت نوکیا و نه اپل هیچ کدوم" خودتو نگفتی پس بخاطر همین این پست زدی و "خوده مشتری بهتر میتونه تشخیص بده" پس من هم و خودتو هم جزء مشتری هستیم، مشتری میگه که چی خوبه چی بده چی مناسبه هدف از فورام p30world هم همینه، اگه اینطور نبود که باید در فورام تخته میکردیم کسی نیاد پست بزنه. و اگه به پست 30 در همینجا دقت کنی منظورم این بوده که برای قیمت 360 تومان 5800 مناسبه حالا هر کسی پست های منو میخونه که نباید داغ کنه یا خونش در رگش به خروش بیاد. با فروش بیشتر نوکیا یا آیفون و یا هر برند دیگه با تبلیغ من یا خودت هیچ سودی وارد جیبمون نمیشه.
    Last edited by meghdaad; 18-03-2009 at 12:57.

12. 3 کاربر از meghdaad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز merikh_merikh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

به نظره منم بايد گوشي ها را با هم قيمت هاي خودشون مقايسه کرد.......مثلن ايفن که گوشي خوبيه بايد باشه چون شرکت اپل اين همه براش هزينه کرده و داره با قيمت بالايي هم ميفروشه پس اگه خوب نباشه چي باشه؟!!!!!!!

14. این کاربر از merikh_merikh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن Tornado2800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

به نظره منم بايد گوشي ها را با هم قيمت هاي خودشون مقايسه کرد
    اگه منظورت قیمت اینجاست

قیمت واقعی ایفون رو نگاه کن

16. این کاربر از Tornado2800 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن Tornado2800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

به جای اینکه اینطوری طرفداری گوشیهاتون کنید یه بحث علمی کنید....
    من نه میگم آیفون بهتره
    نه 5800
    بلکه میگم:

یه چیزی این داره اون نداره
    یه چیزی اون نداره این داره

خیلی ها بحث کلاس رو باز می کنند
    کلاس گوشی که بگید 600 تومنی ، 800 تومنی تو جیبتونه ؟

به قول یکی از دوستان:
    کسی که آیفون می خره هدفش اینه که بگه من 800 تومن پول گوشی دادم و باهاش کلاس بذاره
    یکی داره نون اسمش رو میخوره
    یکی داره نون زحمت و تلاشش رو میخوره
    در مورد این عکس هم درست و یا غلط بودنش مسولیتی قبول نمی کنم همینطوری
    فکر کنم همین قدر که نوشتم هم زیادیه
    چون بعدش همه ایفنی جماعت و یا نوکیا جماعت میریزن سرم.

18. 2 کاربر از Tornado2800 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •