تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 9 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 82

نام تاپيک: اسپورت پژو206 با يه طرح جديد

آخر فروم باز 2299's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    همین نزدیکی

پيش فرض

این دوتا رو کامل بخونین
    206 تیپ 6 توربو
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

206 تیپ 5
    کد:

Last edited by 2299; 24-03-2009 at 18:55.

داره خودمونی میشه zanastark's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    گوشه ای از سکوت قفس

پيش فرض

امیر جون تیپ 5 هستش ماشین
    اگه نظرتون اینه که تیپ6 بهتره توان اینو دارم که عوضش کنم و تیپ 6 بگیرم چون در نظر دارم یه چیزی بسازم که تک باشه اینو میگم قدرت موتور رو هم میخوام تا هرجا که راه داره افزایش بدم حالا قیافش موند واسه بعد هم مونده
    خیلی ممنون از راهنماییتون

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    همین نزدیکی

پيش فرض

امیر جون تیپ 5 هستش ماشین
    اگه نظرتون اینه که تیپ6 بهتره توان اینو دارم که عوضش کنم و تیپ 6 بگیرم چون در نظر دارم یه چیزی بسازم که تک باشه اینو میگم قدرت موتور رو هم میخوام تا هرجا که راه داره افزایش بدم حالا قیافش موند واسه بعد هم مونده
    خیلی ممنون از راهنماییتون
    نه عزیز این چه کاری هست
    تیپ 5 خیلی خوبه فقط این ecu 7.4.4 هست یا 7.4.5 (همینجوری ) بنظر من شما اگه دست رسی به خارج دارین و یک پارتی خفن تو راهنماییو رانندگی اول برین موتور 206 RC رو بخرین بزارین رو این بعد برین سراغ اون کارهایی و که گفتن انجام بدی واقعا ماشین تک و شاخی میشه راحت میتونی کل ماشینای خیلی گرون تر هم بخابونی
    اون دوتا پروژه هم حتما بخون

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    گوشه ای از سکوت قفس

پيش فرض

مرسی 2299 جون عزیز حتما مطالعه می کنم واینکه دسترسی به خارج دارم ولی پارتی تو گمرک ندارم عزیز

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    همین نزدیکی

پيش فرض

مرسی 2299 جون عزیز حتما مطالعه می کنم واینکه دسترسی به خارج دارم ولی پارتی تو گمرک ندارم عزیز
    نه گمرک نه راهنماییو رانندگی که بتونی تغیر حجم ایجاد شده تو موتورو تو کارت ماشین بنویسی

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

تیپ 5 خیلی خوبه فقط این ecu 7.4.4 هست یا 7.4.5
    اینطور که من خوندم فرق این 2 ecu خیلی زیاد هست و کد 7.4.4 خیلی سر تر از 7.4.5 هست به طوری که به طور محسوسی قابل حس هست!
    نه تیپ 5 خیلی عالی هست
    دلت میاد لذت رانندگی با ماشینی که گیربکسش دستی هست با اون قدرتی که شما مد نظر دارین با اتوماتیک عوض کنین؟
    تیپ 5 همین طوریشم خیلی ماشین خوفی هست چه برسه به اینکه دست کاری بشه و تبدیل به یه هیولای کوچیک خیابونی بشه
    دوست من این ماشین روی شاخه خودته ها اگه بخوای دست کاریش کنی یعنی برای فروشش یکم دچار دردسر میشی
    مگه اینکه به یکی مثله خودت که عشق این کار باشه بفروشیش

7. این کاربر از D r i v e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    همین نزدیکی

پيش فرض

ecu 7.4.4 هم شتاب ماشینو بیشتر میکنه هم مصرفو کم میکنه اینا اومدن برای اینکه نمیدونم یورو چند رو بدست بیارن این ecu7.4.5 رو زدن
    برای اینکه بیشتر از موضوع سر در بیارین به لینک زیر مراجعه کنید

کد:

9. این کاربر از 2299 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    گوشه ای از سکوت قفس

پيش فرض

ممنون از دوستان عزیز و از راهنماییهاتون راستی امیر جون اگه میخواستم بفروشمش دیونه نبودم که این کارارو بکنم
    میخوام یه غول کوچولوی خیابونی بسازم که همه دهنشون وا بمونه
    دلم هم نمیاد گیربکس دستی این ماشین رو به اتوماتیک تبدیل کنم چون تا اونجایی که اطلاع دارم ماشین های با سرعت زیاد و شتاب زیاد همشون گیربکسشون دستی هستش نه اتوماتیک

11. این کاربر از zanastark بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    گوشه ای از سکوت قفس

پيش فرض

در مورد پارتی تو ی راهنمایی رانندگی هم باید بگم که به وسیله باب شاید بتونم کارهایی بکنم

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    همین نزدیکی

پيش فرض

تعویض موتور :

کلا تعویش موتور شامل 2 قسمت هست ./
    قسمت اول چه موتوری صلاحیت داره ؟
    تعیوض موتور فابریک فعلی شما با انواعی که نوع سوخت مصرفی و تعداد سیلندر هاش با مال شما متفاوت باشه کاملا ممنوع هست . مثلا یه موتور 4 سیلندر رو نمیتونی با 6 عوض کنی و یا یه بنزینی رو دیزلی کنی . راه داره ... اما آخرش بهتون یاد میدم !

موتور ماشین شما که قصد تعویض دارید نباید آلایندگی های خروجیش قابل رویت باشه ! دود نکنه تو روز روشن .
    بعد از کامل بودن و مطمئن بودن از سلامت موتور اقدام میکنید برای درخواست تعویض موتور از اداره راهنمایی و رانندگی .
    اونجا از شما میپرسن که موتوری که میخواین تعویض کنید خارجیه یا ایرانی ...

اگه موتور خارجی بوده باشه یا باید برگ سبز گمرکی مبنی بر مالکیت شما بر اون موتور ارائه بدید یا قاکتور خرید از اوراق فروشی های معتبر و دارای کد . اگر هم موتور ایرانی باشه باید برگ خرید از کمپانی رو داشته باشید .
    بعد از اون باید از افسر بخواین تا دلیل شما مبنی بر تعویض رو یه جوری منطقی قلمداد کنه ! نه اینکه بگین این موتور فابریک 405 90 اسبی هست این موتور mi16 هم 185 اسبی و حالش بیشتره ! نه . بعد افسر شما رو به سمت شورای حل اختلاف راهنمایی میکنه . شما میرین و یه مبلغ ناچیزی رو در صورت نیاز واریز میکنید و بهدش هم مجوز قانونی میگیرین برای تعویض خودرو و میرین راهنمایی بقسه کار هاش رو انجام میدن .

اما این حالتی هست که یه فرد منطقی قبل از هر کاری انجام میده . یکی مثل من میره اول موتور رو تعویض میکنه . بعد یه روز جلوم رو میگیرن ! و بعدش هم هدایت به سمت پارکینگ !!

بعد ماشین تو پارکینگ میخوابه تا مراحل بالا طی بشه + یه جریمه ناقابل . البته نه از اون جریمه های افسر . جریمه ای که حل اختلاف در نظر میگیره .و اگر برگ سبز گمرکی نداشته باشد دیگه اون موتور ضبط و تا زمانی که فابرکش رو نگیرین ترخیص بی ترخیص .

اما یه کلک ! این رو هم سرهنگ خودش سوتی داد شما برین حالشو ببرین !

اگه طلبه موتور 6 سیلندر هستین که روی 4 سیلندر سوار کنید مدارک مربوط به ترخیص گمرکی و مالکیت اون موتور خریده شده رو آماده کنید و خودتون بدون اطلاع قبلی مواتور رو عوض کنید !! بعد که شما رو بگیرن و. خودتون هم حتی برین ( البته اگه بگیرن میخوابونن) یه راست میرین شوارای حل اختلاف یه جریمه ای پرداخت میکنید و مدارک مربوط به برگ سیز و این چیزها رو رو میکنید و دیگه اونها متالسفانه نمیتونند بگند نه ! و کار تعویض موتور رو به ناچار قانونی میکنند ...!!!!

البته بعضی ها ممکنه گیر بدن و تا دادگاه هم بفرستنتون ....
    منبع :tuningtalk
    nomber1, 405baz

14. این کاربر از 2299 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •