تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 9 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 82

نام تاپيک: اسپورت پژو206 با يه طرح جديد

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

اگه یه کار اساسی روی موتور میخوای بکنی خرج زیادی میبره .میتونی با تعویض قطعاتی مثل میل سوپاپها سوپاپ و پیستون وشاتون و میلنگ و فلایول با نمون های سبک و اسپرت الین قدم رو برداری بعد با نصب یه توربو شارژر و هدرهای جدید و سیستم اگزوز اسپرت موتور رو کاملا از نوع بسازی (البته برنامه ریزی ECU تعویض خیلی چیزها هم لازمه)مثلا پمپ انژکتورها ----- هوا و این چیزا
    این از موتور
    در مورد ترمزها هر چهار چرخ باید دیسکهای بزرگتر و پیستونهای ترمز بعلاوه بوستر و پمپ ترمز قویترو سوسپانسیون جدید متناسب با اون رینگ ولاستیک .
    پمپ هیدرولیک فرمان باید تقویت بشه .تعویض کلی مجموعه انتقال نیرو (کلاچ و گیربکس)
    تا حالا که میبینی فقط بدنه این ماشین یه پژو 206 معمولی مونده و کلا باطن ماشین تغییر کرده.
    حالا برسیم به بدنه چون سوسپانسیون ماشین عوض شده پس کمی ماشین محوهاش پهنتر شده و کمی هم ارتفاع پایین میاد.پس یه کیت بدنه خوب و استاندارد براش پیدا کنی اگه طرح ساده ای رو میخوای به نظر من vision بهترین کیت بدنه 206 هستش ساده و مدرن .چراغهای زنون جلو با نئون داخلی و نئون کاری زیر ماشین .چراغهای LED واسه عقب .
    در مورد داخل ماشین بهتره این کارار رو بکنی صندلی ها رو از نوع اسپرت momo یا sparco بخری چهار تا صندلی و حتی به جای صندلی نیمکتی عقب دو تا صندلی تکی بذاری .نور پردازی داخل اتاقم میتونی تغییر بدی.
    اگه این کارای رو که گفتم بکنی واقعا تک میشه .البته نزدیک به 1 سال هم وقت میگیره .

2. 2 کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه zanastark's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    گوشه ای از سکوت قفس

پيش فرض

ممنون رامی جون من اگه بخوام این کارایی که گفتی بکنم چه قدر خرجش میشه وکجا میتونم به بهترین نحو این کارارو بکنم؟
    و این که روی بدنه هم میخوام تغییراتی بدم که ساده نباشه یه بدنه ی تک داشته باشه و ایرودینامیکش هم به سرعتش اضافه کنه!

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

این کارا که من گفتم یه کم هم سطحی فقط گفتم و گذشتم بخوای بکنی نزدیک 20 تومن خرج داره ولی تک تک میکنی ماشین رو .
    در مورد آیرودینامیک ماشین هم اون وقت باید یه بادی کیت طراحی بشه با اسپویلر و فلاپهای ویژه ریس که اونم با طراحی و تست زیاد و ساختش (اگه بتونی از فیبر کربن هم استفاده کنی)نزدیک 5-10 ملیون آب میخوره
    من همه این کارا که گفتم بهشتش آلمان هستش .ولی توی ایران یه چند سری از این کارا رو میتونی بکنی یا کل قطعاتی رو که گفتم عوض بکنی لیست کنی بگردی توی نت بهترین رو انتخاب کنی بگی برات بیارن از اونور بدی اینجا یه اوستای صاب کار واست نصب کنه
    سر جمع میتونی 20-30 تومن آب میخوره ولی واقعا تک میشه و ماشین میشه یه چیز دیگه.
    ================================================== ===========
    دوست من فکر نکنی مسخره کردم ولی چیزی که تو میخوای یعنی تک و یک این همه خرجم بر میداره یعنی واقع یه ماشین تک بخوای از یه ماشین سری ساخت بسازی اینطوری باید کلا ماشین رواز نوع بسازی مثل یه ماشین دست ساز.
    مثلا فکر میکنید چرا ماشینی مثل سالین یه کبری بدون هیچ تجهیزات رفاهی یا ماشینهای سوپر اسپرت با تجهیزات کمتر از یه سدان چندین برابر قیمت دارن واسه خاطر اینه که کار دست هستن و کم تعداد و با تکتولوئژی بالای ساخت موتور از نظر مواد و کارگری.
    یعنی مسله نفر ساعت مطرحه اینجا.
    Last edited by rami_hemi; 18-03-2009 at 00:41.

5. 3 کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    گوشه ای از سکوت قفس

پيش فرض

رامی جون منون از راهنماییت میتونی یه کم بیشتر در مورد فییر کربن توضیح بدی؟
    واین که من هم این عهد رو با خودم بستم که یه چیزی بسازم که نظیر نداشته باشه هزینه رو هم خدا میرسونه اگه این کارو بکنم تمومش کنم این کمک های شما از یادم نمیره!!!!

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

اگه میخوای واقعا یه چیز تک مثل پروژه های بچه ها یا خود من باشه مثلا جمع کردن کامراوی محمد یا کاترهام من ما همه حاضریم باهم کمک نیم و اینا رو پیش ببریم .تا یه روز همه بگیم توی این انجمن این کارا اولین بار اعلام شدن.
    خب فیبر کربن یه پلیمر از کربن هستش مثل فایبر گلاس .با یه رزین خاصی پوشش داده میشه و لایه لایه کار میشه .استحکام خوبی داره و در حد فلزات هستش ولی وزن پایینی داره تنها من یه بی ام و رو میدونم که کاپوت فیبر کربنی داره البته در مقابل وزن کم و استحکام ظاهر خوبی هم داره .
    البته قیمت بالای هم داره ولی کار کردن باهاش و قالبسازیش خیلی از ففلزات آسونه مو کسی که بتونه قالب فایبر گلاس بسازه اینو هم میتونه بسازه.

8. 2 کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    گوشه ای از سکوت قفس

پيش فرض

رامی جون عیدت مبارک ممنون از اطلاعات خوبت شروع می کنم به انجام این کار از همون روز که تعطیلات تموم شد فقط تو بگو اولین کارکه باید بکنم چیه؟
    خوشحال میشم که این کار هم مثل پروزه های شما دربیاد
    وتک باشه

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

خب واقعیتش یه جو.ری قاطی کردم من که چیزی نیستم بابا اهل از دوستان هستن
    ولی خب تا جایی که به ذهنم میرسه میگم .
    خب عزیز ماشین تیپ 5 هستش و قدم قدم میریم جلو اول از همه بگو چقدر هزینه داری من یه چند تا چیز رو سراغ بگیرم بگم بهت
    ولی به نظرم بهترین و اولین کار رو باید از موتور شروع کنی بهتره البته نه همینطوری با کله بری و موتور رو پیاده کنی قدم به قدم .
    میتونی یه ست اگزوز اسپرت روش نصب کنی و با ----- هوای اسپرت والان راستش اون همه بلبل زبونی کردم چیزی به ذهنم نمیرسه بذار کم کم توی فرصتی که میتونم فکر کنم بهت میگم.بهتر میگم دوستان هم که بیشتر از قیمتا اطلاع دارن کمک میکنن
    تعویض شمع ها رو هم توصیه میکنم .حالا باید کمی موتور رو دستکاری کنی تا ماشین کمکم به رخ بیاد.

11. این کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

خب واقعیتش یه جو.ری قاطی کردم من که چیزی نیستم بابا اهل از دوستان هستن
    ولی خب تا جایی که به ذهنم میرسه میگم .
    خب عزیز ماشین تیپ 5 هستش و قدم قدم میریم جلو اول از همه بگو چقدر هزینه داری من یه چند تا چیز رو سراغ بگیرم بگم بهت
    ولی به نظرم بهترین و اولین کار رو باید از موتور شروع کنی بهتره البته نه همینطوری با کله بری و موتور رو پیاده کنی قدم به قدم .
    میتونی یه ست اگزوز اسپرت روش نصب کنی و با ----- هوای اسپرت والان راستش اون همه بلبل زبونی کردم چیزی به ذهنم نمیرسه بذار کم کم توی فرصتی که میتونم فکر کنم بهت میگم.بهتر میگم دوستان هم که بیشتر از قیمتا اطلاع دارن کمک میکنن
    تعویض شمع ها رو هم توصیه میکنم .حالا باید کمی موتور رو دستکاری کنی تا ماشین کمکم به رخ بیاد.
    سلام به همه
    رامین فکر کنم ماشین تیپ 3 هست
    به نظرم خرج این موتور کردن پول اضافی دور ریختنه
    تیپ 5 حالت عادی 110 اسب میداد
    ولی این 1400 سی سی های 8 سوپاپ 75 اسبی پول باید برای کجاش خرج کنه آدم؟؟
    فکر کنم قبلا هم گفتم یکی ست کامل وسایل پژو اسپورت رو روی تیپ 5 نصب کرده 30 تومن خرج کرده 110 اسب شده 176 اسب (به نقل از خودش)
    حالا کلی پول خرج این موتور بشه که چی برسه به 100 - 110 اسب؟؟
    0 - 100 با پراید این 75 اسبی ها راحت 1 ماشین جا میمونن
    یا بیخیال موتور شو یا کلا به فکر یه موتور دیگه باش و یا ........

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

نه پست اول رو چک کردم امیر تیپ 5 هستش
    این موتور خیلی موترو خوبیه استانداردش واقعا محشره.همون tu5 خیلی موتور با حالی هستش .
    این سهیل بیاد در مورد این موتور زیاد میتونه بگه میرم تو تی تی میگردم پیداش میکنم میفرستم اینجا من یه چیزایی هم از اون یاد گرفتم .کل مکار من روی اون پراید قبیلم عوض کردن چراغ بود میخواستم رینگ و لاستیک کنم که مجبوری فروختمش.

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

نه پست اول رو چک کردم امیر تیپ 5 هستش
    این موتور خیلی موترو خوبیه استانداردش واقعا محشره.همون tu5 خیلی موتور با حالی هستش .
    این سهیل بیاد در مورد این موتور زیاد میتونه بگه میرم تو تی تی میگردم پیداش میکنم میفرستم اینجا من یه چیزایی هم از اون یاد گرفتم .کل مکار من روی اون پراید قبیلم عوض کردن چراغ بود میخواستم رینگ و لاستیک کنم که مجبوری فروختمش.
    رامین من این ماشینو با یه ماشین دیگه اشتباه گرفته بودم!!!!
    آره این tu5 ها خیلی ازشون تعریف میشه
    میشه سوپر چیپس زد و توربو صد البته اینتر کولر و عوض کردن ادوات موتور با انواع مقاوم تر و با بازده بیشتر و ست کامل مکش هوا و ست کامل تخلیه دود و ....
    توی تی تی خوندم این تیپ 5 حدودا 69 اسب به چرخها انتقال میده
    که قدرت اصلی موتور هم حدود 2/111 اسب بخار هست
    یه دونه پروژه هست توی تی تی که 206 تیپ 6 هست و توربو بسته
    نمیدونم چرا صاحبش اصلا میلی به افزایش قدرت بیشتر نداره و گفته بسه دیگه
    ولی وقتی شتاب گرفتنش رو از کنار کمری دیدم واقعا لذت بردم ازش

15. 2 کاربر از D r i v e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •