تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: یه سؤال در مورد غیر فعال شدن task manager

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض یه سؤال در مورد غیر فعال شدن task manager

من همین امروز ویندوزمو عوض کردم اما هم task manager غیر فعال شده هم رجیستری ( task manager disabled by administrator) و هم سیف مود
    show hidden files هم تو قسمت folder option کار نمیکنه، ضمنا از فلش مموری استفاده می کنم که اغلب اوقات به کیس وصله.
    من حدس میزنم این ویروس autorun باشه اما با برنامه autorun virus remover اسکن کردم این ویروس رو هم شناسایی کرد و مثلا پاک کرده اما باز هم این مشکلالت حل نشده با نود هم اسکن کردم اما پیدا نکرده. با روشهایی هم که برای فعال کردن task manager و رجیستری هست هم نتونستم اینارو فعال کنم. چیکار میتونم بکنم برای حل این مشکل؟؟؟؟

آخر فروم باز mmiladd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اُتاقم..!

پيش فرض

من همین امروز ویندوزمو عوض کردم اما هم task manager غیر فعال شده هم رجیستری ( task manager disabled by administrator) و هم سیف مود
    show hidden files هم تو قسمت folder option کار نمیکنه، ضمنا از فلش مموری استفاده می کنم که اغلب اوقات به کیس وصله.
    من حدس میزنم این ویروس autorun باشه اما با برنامه autorun virus remover اسکن کردم این ویروس رو هم شناسایی کرد و مثلا پاک کرده اما باز هم این مشکلالت حل نشده با نود هم اسکن کردم اما پیدا نکرده. با روشهایی هم که برای فعال کردن task manager و رجیستری هست هم نتونستم اینارو فعال کنم. چیکار میتونم بکنم برای حل این مشکل؟؟؟؟

سلام

شما زياد به برنامه autorun virus remover اعتماد نكن.. آنتي ويروس آپديت نصب دارين..؟

يه آنتي ويروس آپديت نصب كنين و بعد تست كنين..

حدس ميشه زد كه از همون فلش مورد حمله قرار گرفته باشين..

اگه نباشه جاش خالی می مونه kian-sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    یه جای خوب!

پيش فرض

عجب مشکلی!!!
    تا قبل از ویندوز عوض کردن این مشکلات رو نداشت؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

منم مدتیه Task Manager ویندوزم غیر فعال شده (Win 7) . دلیلش چی میتونه باشه ؟!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام

شما زياد به برنامه autorun virus remover اعتماد نكن.. آنتي ويروس آپديت نصب دارين..؟

يه آنتي ويروس آپديت نصب كنين و بعد تست كنين..

حدس ميشه زد كه از همون فلش مورد حمله قرار گرفته باشين..
    اول با نود اسکن کردم اما هیچی نشون نداد
    ویندوزهای قبلیم هم همین مشکل رو داشتم اما بهش اهمیت نمیدادم اما الان دیگه کلافم کرده
    الان با autorun eater و چند تا برنامه اینچنینی دیگه اسکن کردم همشون ویروس اتوران رو نشون دادن

آخر فروم باز mmiladd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اُتاقم..!

پيش فرض

اول با نود اسکن کردم اما هیچی نشون نداد
    ویندوزهای قبلیم هم همین مشکل رو داشتم اما بهش اهمیت نمیدادم اما الان دیگه کلافم کرده
    الان با autorun eater و چند تا برنامه اینچنینی دیگه اسکن کردم همشون ویروس اتوران رو نشون دادن

بعيد به نظر مي رسه كه اگه اُتو ران باشه نود نشون نده و برنامه ي ديگه اي نشون بده..

ببين دوست من ؛ اين اطلاعاتي كه شما گذاشتين ممكنه برنامه جاسوسي و تروجان تو كامژيوتر شما باشه

بعضي از برنامه هاي مخرب ميان راه رو بر روي كار بر مي بنده و اُون چيزايي كه شما بالا گفتين رو غير فعال مي

مي كنن..! مثلا Magic ps البته اين يه نمونه قديمه ايشه... با يه آنتي ويروس ديگه تست كنين..

مثلا كسپر يا اَويرا..

آخر فروم باز jax2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    بجنورد

پيش فرض

به احتمال زیاد وقتی شما ویندوزتو عوض کردی بعد نصب بدون داشتن آنتی ویروس روی کی از درایوهات دوبار کلیک کردی و این باعث شده ویروس اتوران که داخل درایوت بده اجرا بشه.
    اول از همه نرم افزارusb disk security رو نصب کنید و بعد کرک اجراش کنید و روش کلیک راست کنید و disable autorun رو بزنید.
    بعد یه آنتی ویروس قوی مثل کسپر2010 یا 2011 نصب کنید و بعد آپدیت قول اسکن کنید.
    اگه سیف مود غیر فعال شده احتمالا شما سالیتی داره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •