تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 120 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 1191

نام تاپيک: معرفی گوشی LG KM900 Arena با اینترفیس اس کلاس و دوربین 5 مگاپیکسل

آخر فروم باز Vamp!r3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    توی فکرای سمی !

پيش فرض

بازم دوباره اومدم...اين گوشي تم مي خوره؟...رو اين گوشي سيستم عامل نيست؟...(نميدونم كجا خوندم كه گفته بود سيستم عامل مخصوص lg روشه...)...ببخشيد اينقدر سوال ميكنم...

آخر فروم باز Michael Ropy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

تم که به نظرم نصب میشه. باید دید. اینترفیس S-Class Touch UI داره که اختصاصی الجی هست با پلتفرم جاوا. گوشی GM730 شبیه اینه ولی عوضش ویندوز موبایل داره + اینترفیس S-Class. البته یه چیزهایی از این کم داره. مثل حافظ داخلی 8 گیگ و چیپ اختصاصی گرافیکی و FM Transmitter.

ببخشيد اينقدر سوال ميكنم...
    خواهش میکنم! من که از خدامه! ناسلامتی مدیر تبلیغات شرکت الجی هستم دیگه! (شوخی)

عکس از GM730:

Last edited by Michael Ropy; 23-03-2009 at 07:17.

3. این کاربر از Michael Ropy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Vamp!r3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    توی فکرای سمی !

پيش فرض

بازم سوال...آرنا سوكت 3.5 نداره؟...اینترفیس S-Class چيه؟...آرنا داره؟...خبر جديدي ازش نيست؟...

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو shahab_f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

تم که به نظرم نصب میشه. باید دید. اینترفیس S-Class Touch UI داره که اختصاصی الجی هست با پلتفرم جاوا. گوشی GM730 شبیه اینه ولی عوضش ویندوز موبایل داره + اینترفیس S-Class. البته یه چیزهایی از این کم داره. مثل حافظ داخلی 8 گیگ و چیپ اختصاصی گرافیکی و FM Transmitter.

خواهش میکنم! من که از خدامه! ناسلامتی مدیر تبلیغات شرکت الجی هستم دیگه! (شوخی)

عکس از GM730:

eeee...این چه خوبه ، کی میاد اینیکی ؟ قیمت مورد انتظار چقدره ؟

تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

شهاب جان مثل اینکه گوشی های جدید الجی رو ندیدی؟ هنوز از تاریخ ریلیزش اطلاعی ندارم. فکر کنم همراه آرینا و بقیه بیاد. به احتمال زیاد از آرینا جون ارزونتر باشه البته اگه مایکروسافت بذاره (یعنی منظورم هزینه ویندوز موبایل هست).

7. 2 کاربر از Michael Ropy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

چرا درپوش لنز نداره ؟

==============

كيفيت صفحه نمايشش در مقايسه با آيفون و 5800 چه طوره؟
    همین یه عکس فقط پیدا شد :

دو سایت مختلف دوتا تاریخ عرضه ی متفاوت زدن برای این گوشی ، Expansys.co.uk دهم آوریل (21 فروردین ) به قیمت 425 پوند (600 هزار تومان) و Mobiles.co.uk بیست و هفتم مارچ 7 فروردین (یعنی همین جمعه ) رو اعلام کردند.
    (با این قیمت ها ، سامسونگ آمنیا HD که 3 مگاپیکسل دوربین قوی تر ، سیمبین ، 0.7 اینچ ضفحه بزرگتر و ال سی دی OLED داره حداقل باید 800 تومن قیمتش باشه،که خداییش منطقیه ، نمی دونم چرا همه توی این فروم روی 400-500 حساب باز کردن، من شرط می بندم تا حداقل اول زمستون قیمتش زیر 600 نمیاد)
    البته این خارجی ها خیلی تنوع خرید دارن ، مثلا اگه با O2 یه قرار داد دو ساله ببندن آرنا رو رایگان میگیرن ! یا یه قرار داد 18 ماهه با T-mobile برای ماهی 30 یورو به شما یه آرنای مجانی + اس ام اس نامحدود + 700 دقیقه مکالمه رایگان در ماه میده این همراه اول بی مصرف ما اونوقت ...

9. 2 کاربر از shahab_f بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

چرا درپوش لنز نداره ؟
    مطمئنی؟ شاید اتو باشه.
    دو سایت مختلف دوتا تاریخ عرضه ی متفاوت زدن برای این گوشی ، expansys.co.uk دهم آوریل (21 فروردین ) به قیمت 425 پوند (600 هزار تومان) و mobiles.co.uk بیست و هفتم مارچ 7 فروردین (یعنی همین جمعه ) رو اعلام کردند.
    (با این قیمت ها ، سامسونگ آمنیا hd که 3 مگاپیکسل دوربین قوی تر ، سیمبین ، 0.7 اینچ ضفحه بزرگتر و ال سی دی oled داره حداقل باید 800 تومن قیمتش باشه،که خداییش منطقیه ، نمی دونم چرا همه توی این فروم روی 400-500 حساب باز کردن، من شرط می بندم تا حداقل اول زمستون قیمتش زیر 600 نمیاد)
    البته این خارجی ها خیلی تنوع خرید دارن ، مثلا اگه با o2 یه قرار داد دو ساله ببندن آرنا رو رایگان میگیرن ! یا یه قرار داد 18 ماهه با t-mobile برای ماهی 30 یورو به شما یه آرنای مجانی + اس ام اس نامحدود + 700 دقیقه مکالمه رایگان در ماه میده این همراه اول بی مصرف ما اونوقت ...
    600 تومان خیلی خوبه. من گفتم به خاطر کاهش قیمت بی نظیر رنوار این هم سریع کاهش پیدا کنه. من آخرین قیمتم از رنوار 370 بود!!!

11. این کاربر از Michael Ropy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

مطمئنی؟ شاید اتو باشه.

600 تومان خیلی خوبه. من گفتم به خاطر کاهش قیمت بی نظیر رنوار این هم سریع کاهش پیدا کنه. من آخرین قیمتم از رنوار 370 بود!!!
    من از رو عکسش گفتم درپوش لنز رو. تو یه فروم هم خوندم نداره .
    آره 600 خوبه ولی قبول داری که آمنیا hd حالا حالا ها طرفای 600 هم نمیرسه ، نه؟

تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

به خاطر صفحه خازنی فکر نکنم. چون صفحه خازنی قیمت رو می بره بالا.

14. این کاربر از Michael Ropy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

اینترفیس S-Class چيه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •