تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 49

نام تاپيک: نياز به كمك فوري(حياتي)!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه FX64 Dual Core's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

با سلام

من پيشنهاد ميكنم كه Coockiها و فايل هاي موقتي اينترنتي رو هم از سيستم پاك كنيد. و با Anti virus و Anti adware سيستم رو مجددا چك كنيد.

موفق باشيد.

حـــــرفـه ای Cracki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Yaalda
    سلام لطفا يكي كمكم كنه تور رو خدا من هم آنتي ويروس نورتون دارم هم فاير والش رو دارم هم Spy Sweeper دارم همشونم آپديتن اما يه ويروسي گرفتم وقتي توي اينترنتم همش خود به خود برام صفحات تبليغاتي باز ميشه! صفحه كه باز ميشه يه فلش تبليغاتي ضاهر ميشه!

گاهي هم سيستم ريست ميشه الكي!

در ضمن وقني از نورتون فايروال به يه چيزي اجازه خروج دادي حالا ميخواي ديگه اجازه خروج ندي چطوري بايد تغييرش بدي؟!

هللللللللپ

الان يكي باز شد : اينم يه نمونه:

http://www.ad-w-a-r-e.com/cgi-bin/PopupV3?ID={9F966B7E-CFF8-93F9-5477-921DD17AFD13}&type=normal&mSkip=1&rnd=31718
    دوست عزیز اولین پیشنها من برای شما اینه که از این دو برنامه زیر استفاده کنی.

1 . Ewido Anti Malware 3.5

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کرک..

2. Pest Patrol Anti Spyware

Ad-Aware Professional و نسخه استاندارد اون در شناسایی رجیستر کی هایی که مقدار کدشون
    بیشتر از حدی نرمال باشه ناتوان بوده و قادر به تشخیص آنها نمیباشد. فعلا هم هیچ تغییری در رفع
    این مشکل از طرف LavaSoft ارائه نشده.

پروفشنال arkadas's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

کرکی جان،اگر اشنباه نکنم بعضی نسخه های نورتون هم وقتی تعداد کاراکترهای رجیستری از حد معینی بیشتر باشه،قادر به تشخیص و اسکن کردن اون نیست فکر کنم نسخه دو هزار و سه نورتون.........

حـــــرفـه ای Cracki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

Arkadas جان راستش من از نسخه 2003 نورتون اطلاع دقیقی ندارم. اما خوب شد که شما هم به این نکته اشاره کردید.
    برنامه هایی رو که در سکان رجیستری از حد معین ناتوان هستند و من خبر دارم اینا هستن.

Spy Sweepr
    Microsoft AntiSpyware
    Spybot
    Xoft Spy

گذشته از ناتوان بودن اسکن کردن رجیستری توسط این برنامه هایی که در بالا نام بردم. برنامه Spy Sweepr در هنگام اسکان
    کردن فایلها و فورمت هایی که قادر به اسکان نمیباشد هنگ خیلی شدیدی میکند و حتی اگر هنگ هم نکنه همینطوری
    در تلاش اسکن کردنش خواهد بود تا زمانی که طرف خودش از دستش خسته بشه و این برنامه رو Exit کنه. بطور مثال فایل
    ستاپ Quick Time Pro رو به این برنامه بدی همین جوری گیر میکنه. البته این مسئله در نسخه های قدیمی آن به چشم
    نمیخورد و فایلهایی رو که نمیتونست سکان کنه رو رها میکرد اما در نسخه های جدید دچار نقص شده.

Xoft Spy هم تا جایی که من خبر داشته باشم از موتور جستجوی Ad-Aware استفاده میکنه و به همین دلیل هر نقصی که
    Ad-Aware داره این هم داره.

اینا تقریبا بعضی از مواردی بود که لازم دونستم بیان کنم.

داره خودمونی میشه Yaalda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

9

نقل قول نوشته شده توسط justmp3
    خوب اپلود شد میتونید برای دانلود اقدام کنید:
    موفق باشید
    اين هم حريفش نشد متاسفانه!
    Last edited by Yaalda; 25-01-2006 at 02:24.

تاريخ عضويت
    Nov 2005

2

نقل قول نوشته شده توسط FX64 Dual Core
    با سلام
    من پيشنهاد ميكنم كه Coockiها و فايل هاي موقتي اينترنتي رو هم از سيستم پاك كنيد. و با Anti virus و Anti adware سيستم رو مجددا چك كنيد.
    موفق باشيد.
    بارها اين كار رو كردم با نورتون بيت دفنر و كسپر و برنامه هاي Ad-Aware SE Professional و Spy Sweeper هيچ كدوم نشد متاسفانه!

پروفشنال justmp3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    021 Forever

پيش فرض

یلدا جان یک سوال شما از ن نرم افزارهایی شبیه به kazza یا bearshare استفاده میکنید؟!

تاريخ عضويت
    Nov 2005

2

نقل قول نوشته شده توسط justmp3
    یلدا جان یک سوال شما از ن نرم افزارهایی شبیه به kazza یا bearshare استفاده میکنید؟!
    سلام من از هيچ كدوم از اين نرم افزارها استفاده نمكينم اما ميتون حدس بزنم چي شد كه اين بلا سرم اومد!

من ميخواستم كرك يه برنامه رو دانلود كنم كه براي دانلود به اين سايت لعنتي رفتم! : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om و اشتباها به جاي كليك روي دانلود كرك روي اين كليك كردم! : Download at Warez p2p و به جاي كرك اين برنامه لعنتي رو دنلود كردم: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وقتي اجراش ميكردم حس كردم به اين به كرك نميخوره چون اينستالش خيلي طول كشد بيشتر از برنامه اصلي اما متاسفانه اينستال كردم و بعد فهميدم اشتباهي دانلود كردم و اينه يه برنامه شبه كازا هست! سريع ان-اينستالش كردم اما بعد از اون اين مشكل برام پيش اومد و تا الان هم با 100 تا انتي ويروس انتي اسپاي انتي تروجان اسكن كردم اما درست نشد كه كه نشد! و همينجور برام پنجره تبليغاتي باز ميشه!

پروفشنال justmp3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    021 Forever

پيش فرض

والا چی بگم ... حقیقتش عذاب وجدان گرفتم که چرا کرک از اول براتون اپلود نکردم ولی الان دیگه مشکلیه که پیش اومده و باید دنباله راه حل گشت...

اول اینکه برین تو Program files و فولدره این نرم افزار را به طوره کامل پاک کنید...

اگر از رجیستری هم سر در میاری همه ریشه هاش را نابود کن ...

من در مورد رجیستری زیاد نمیتونم کمک کنم ولی فکر میکنم تاثیر داشته باشه...

امیدوارم مشکل حل بشه

تاريخ عضويت
    Nov 2005

7

نقل قول نوشته شده توسط Cracki
    دوست عزیز اولین پیشنها من برای شما اینه که از این دو برنامه زیر استفاده کنی.

1 . Ewido Anti Malware 3.5

کرک..

2. Pest Patrol Anti Spyware

Ad-Aware Professional و نسخه استاندارد اون در شناسایی رجیستر کی هایی که مقدار کدشون
    بیشتر از حدی نرمال باشه ناتوان بوده و قادر به تشخیص آنها نمیباشد. فعلا هم هیچ تغییری در رفع
    این مشکل از طرف LavaSoft ارائه نشده.
    اينها هم افاقه نكرد! نصف فايلهام خودمم رو پاك كرده اما اين سر و مورو گنده داره تبلغ واز ميكنه!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •