تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 531 123451151101501 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 5301

نام تاپيک: Windows Seven مباحث و مشکلات

حـــــرفـه ای Masоud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

در این تاپیک تمام مباحث مربوط به ویندوز 7 بحث و گفتگو می گردد

با تشکر از همراهی شما عزیزان

2. 2 کاربر از Masоud بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Where my body is but my heart isn't

پيش فرض

سلام
    خوب ويندوز 7 نسخه بتا هستش
    برای اینکه مشکلاتش معلوم بشه
    ولی در مورد مشکل شما اوّل بايد نوع مادربردتون رو بگيد
    تا بعد ببينيم ميشه مسأله رو حل کرد يا نه
    فقط حدس ميزنم بهbios و تنظيمات اون مربوط بشه
    راستی متن پيغام اون صفحه آبی هم اینجا ذکر کنيد

4. این کاربر از ess3nce بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

دوست عزیز مادربوردم asus p5qlpro هستش در مورد اون صفحه ی آبی هم بگم که من نمی دونم چی نوشته آخه ماشالله پر از متنه ، تازه تو دو سه ثانیه هم ریست می شه

داره خودمونی میشه ProEngineer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    NY رو عشق است...

پيش فرض

با سلام به دوستان

امیدورام دیگه لااقل اینجا بتونم جوابی برای این مشکلاتم بگیرم. ( بهتره بگم امیدوارم دوباره این تاپیک رو نبندن و پاسمون بدن یه جای دیگه )

به هر حال من با 7 زیاد مشکل دارم

1 : من آخرین ورژن Deamon Tools Lite رو از سایتش گرفتم ولی موقع نصب میگه باید سیستمت رو ریست کنی.
    خوب تا اینجاش درست ( چون توی ویستا هم همین طوری بود )
    بعد که سیستم میاد بالا خودش اتوماتیک اجرا میشه ولی اینبار به جای نصب دوباره می خواد مثل دفعه قبلش سیستم رو ریست کنه.
    این کار رو چند بار انجام دادم ولی نصب نمیشه
    نا گفته نماند که من قبلا این مشکل رو توی ویستا هم دیده بودم

2 : تموم Gadget های من از کار افتادن.

3 : نرم افزار Skygrraber به هیج وجه کار نمی کنه ولی Progdvb آخرین ورژنش درست و خوب هست

4 : آیکن های Notification Area رو نمی شه مخفی کرد. منظورم اینه که وقتی آیکنی رو میذاری روی Hide Icon and notification یا Show Icon این تنظیمات بعد از یه مدتی به هم میخوره

5 : این کرک هایی هم که توی اینترنت هست هیچ کدوم کار نمی دن. فقط یکی شون بود که تونست مدت زمان 30 روزه ویندوز رو ریست کنه. واتر مارک هم که به قوت خودش پابرجاست

6 : من نرم افزار JetAudio رو دوست دارم، ولی نمی دونم چرا توی 7 ، قسمت File Type Association وقتی Check All می کنم و Update رو می زنم ، چیزی Save نمیشه. ( در واقع JetAudio نمیشه نرم افزار Default سیستم برای اجرای این فایل ها. راستی کیفیت پخش فیلم ها ( حتی HD ها ) توی این نرم افزار اصلا خوب نیست توی ویستا این جوری نبود

7 : بازم اگه به مشکلی برخوردم مطرح می کنم. ولی با همه این تفاسیر من همین 7 رو روی سیستمم نگه میدارم . به خاطر سرعتش توی لود کردن بازی ها، سرعتش توی کپی کردنه فایل ها به خصوص به فلش دیسک ، مثلا باورتون میشه نزدیک به 1200 فونت مختلف رو در عرض 8 ثانیه روی سیستم نصب کرد، و ...
    Last edited by ProEngineer; 03-02-2009 at 19:28.

7. 2 کاربر از ProEngineer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه saeed@'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    دیارکریمان

پيش فرض

اقایان من هم با این مشکلات فوق روبه رو شدم و اینک تا سال 2012 باید از xp استفاده کرد ارور صفحه ابی و نصب نشدن Deamon Tools از مشکلاتی است که ماکروسافت باید انها را حل کند ... همه با این مشکل رو به رو هستن

پروفشنال yaghob.boss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    مغز رایانه - CPU

پيش فرض

با سلام دوستان من ويندوز رو نصب كردم و مشكلاتم هم رفع شد ولي يه مشكل كوچولو دارم اونم اينكه يه برنامه اي داره به صورت مخفيانه از اينترنتم استفاده ميكنم هرچي گشتم پيدا نكردم كه چه برنامه اي داره استفاده ميكنه در ضمن برنامه NetLimiter هم روش كار نميكنه كه از طريق اين برنامه بفهمم

10. این کاربر از yaghob.boss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    مغز رایانه - CPU

پيش فرض

با سلام به دوستان

امیدورام دیگه لااقل اینجا بتونم جوابی برای این مشکلاتم بگیرم. ( بهتره بگم امیدوارم دوباره این تاپیک رو نبندن و پاسمون بدن یه جای دیگه )

به هر حال من با 7 زیاد مشکل دارم

1 : من آخرین ورژن deamon tools lite رو از سایتش گرفتم ولی موقع نصب میگه باید سیستمت رو ریست کنی.
    خوب تا اینجاش درست ( چون توی ویستا هم همین طوری بود )
    بعد که سیستم میاد بالا خودش اتوماتیک اجرا میشه ولی اینبار به جای نصب دوباره می خواد مثل دفعه قبلش سیستم رو ریست کنه.
    این کار رو چند بار انجام دادم ولی نصب نمیشه
    نا گفته نماند که من قبلا این مشکل رو توی ویستا هم دیده بودم

2 : تموم gadget های من از کار افتادن.

3 : نرم افزار skygrraber به هیج وجه کار نمی کنه ولی progdvb آخرین ورژنش درست و خوب هست

4 : آیکن های notification area رو نمی شه مخفی کرد. منظورم اینه که وقتی آیکنی رو میذاری روی hide icon and notification یا show icon این تنظیمات بعد از یه مدتی به هم میخوره

5 : این کرک هایی هم که توی اینترنت هست هیچ کدوم کار نمی دن. فقط یکی شون بود که تونست مدت زمان 30 روزه ویندوز رو ریست کنه. واتر مارک هم که به قوت خودش پابرجاست

6 : من نرم افزار jetaudio رو دوست دارم، ولی نمی دونم چرا توی 7 ، قسمت file type association وقتی check all می کنم و update رو می زنم ، چیزی save نمیشه. ( در واقع jetaudio نمیشه نرم افزار default سیستم برای اجرای این فایل ها. راستی کیفیت پخش فیلم ها ( حتی hd ها ) توی این نرم افزار اصلا خوب نیست توی ویستا این جوری نبود

7 : بازم اگه به مشکلی برخوردم مطرح می کنم. ولی با همه این تفاسیر من همین 7 رو روی سیستمم نگه میدارم . به خاطر سرعتش توی لود کردن بازی ها، سرعتش توی کپی کردنه فایل ها به خصوص به فلش دیسک ، مثلا باورتون میشه نزدیک به 1200 فونت مختلف رو در عرض 8 ثانیه روی سیستم نصب کرد، و ...
    با سلام دوست من . درمورد مشكل اولتون بايد بگم اين نرم افزار فقط با اكسپي سازگار هست نه با ويستا و 7

واما در مورد مشكل 5 يكي از اين سريال ها محدوديت رو بر ميداره واسه من كه اولي كار كرد
    jydv8-h8vxg-74rpt-6bjpb-x42v4
    482xp-6j9wr-4jxt3-vbpp6-fqf4m
    7xrcq-rpy28-yy9p8-r6hd8-84gh3
    d9rhv-jg8xc-c77h2-3yf6d-ryrj9
    rfftv-j6k7w-mhbqj-xymmj-q8dch

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    مغز رایانه - CPU

پيش فرض

سلام به همگی . آقا من با مشکل روبرو شدم . چند وقت پیش من نسخه ی 64 بیتی رو دانلود کردم و نصب کردم فوق العاده بود برای من چون که با ویستا هم تا قبلش کار نکرده بودم . اما نمی دونم که چی شد که بعد از دو روز تو قسمت بوت ایراد می گرفت وقتی هم که بین xp و 7 ، 7 رو انتخاب می کردم وقتی که می خواست log in بشه سیستم ریست می شد تا اینکه دو روز پیش که 7 رو انتخاب می کردم صفحه ی آبی رنگ که فکر کنم همون صفحه ی به اصطلاح مرگ ram هستش بالا میاد سیستم ریست می شه .
    می خوام بدونم کسی با این مشکل تا حالا روبرو شده یا نه آیا این مربوط به نسخه ی 64 بیتی هستش یا نه ؟

مشخصات سیستمم هم اینه
    cpu core2doe e7400 2.8 Gh
    ram 2*2G (4GB) patriot

واسه من هم همينطور شد . البته من فقط 7 رو نصب كردم و وقتي كه netlimiter رو نصب ميكردم اين طوري ميشد ولي تا قبل از نصب اين برنامه سالم كار ميكرد

داره خودمونی میشه ProEngineer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    NY رو عشق است...

پيش فرض

با سلام دوست من . درمورد مشكل اولتون بايد بگم اين نرم افزار فقط با اكسپي سازگار هست نه با ويستا و 7

واما در مورد مشكل 5 يكي از اين سريال ها محدوديت رو بر ميداره واسه من كه اولي كار كرد
    jydv8-h8vxg-74rpt-6bjpb-x42v4
    482xp-6j9wr-4jxt3-vbpp6-fqf4m
    7xrcq-rpy28-yy9p8-r6hd8-84gh3
    d9rhv-jg8xc-c77h2-3yf6d-ryrj9
    rfftv-j6k7w-mhbqj-xymmj-q8dch

نتها این سریال ها بلکه تقریبا 50 تا دیگه رو هم داشتم که کلی شون رو تست کردم. به محض وصل شدن به اینترنت ....

Deamon Tools Lite توی ویستا راحت کار می کرد. فقط یادم یه بار این مشکل واسم پیش اومد که نمی دونم چی جوری رفعش کردم

راستی من مشکله Skygrabber رو حل کردم. توی دایرکتوری pcap باید اون فایله رو بزاریش رو XP یا Vista و با Admin اجراش کنی تا نصب بشه. بعدش دیگه وقتی Skygrabber رو اجرا کتی مشکلی نداره

آقا بقیه مشکلات

لطفا

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    مغز رایانه - CPU

پيش فرض

نتها این سریال ها بلکه تقریبا 50 تا دیگه رو هم داشتم که کلی شون رو تست کردم. به محض وصل شدن به اینترنت ....

Deamon Tools Lite توی ویستا راحت کار می کرد. فقط یادم یه بار این مشکل واسم پیش اومد که نمی دونم چی جوری رفعش کردم

راستی من مشکله Skygrabber رو حل کردم. توی دایرکتوری pcap باید اون فایله رو بزاریش رو XP یا Vista و با Admin اجراش کنی تا نصب بشه. بعدش دیگه وقتی Skygrabber رو اجرا کتی مشکلی نداره

آقا بقیه مشکلات

لطفا
    اين Skygrabber چه نرم افزاري است؟؟؟ نمي دوني چه برنامه از اينترنت من استفاده مي كنه من كه هرچي گشتم پيدا نكردم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •