تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 33 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 326

نام تاپيک: به گوشی های خود امتیاز دهید

داره خودمونی میشه alirezamrl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    چه فرقی میکنه!

پيش فرض

سلام دوست من!
    قصد من ناراحتی شما نبود.اگر ناراحتتون کردم معذرت میخوام.من فقط نظر شخصیم گفتم.
    تازه من خودم سونی رو دوست دارم.گوشی قبلیم w810 بود.ازش راضی بودم.من بعد از سامسونگ سونی رو دوست دارم و از نوکیا متنفرم!
    ولی خدایی قبول داری کیفیت ساخت گوشیهای سامسونگ مخصوصا در 2 سال گذشته چغدر نسبت به برندهای دیگه فرق داره وبهتره!مخصوصا نسبت به نوکیا.الان 5800 دستت بگیر i900 هم همینطور یا pixon متوجه حرف من میشی.
    در هر صورت از من دلخور نباش.موفق باشی.

2. 2 کاربر از alirezamrl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه black-devil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام
    من به n 70 امتیاز 5.9
    به n73 امتیاز 9.2
    به k 850 امتیاز 9.1 (چون اعصاب آدم خورد میکنه ، من کلا با کیبوردش مشکل دارم ،بعد دوربین و مانیتور هم زود خش بر میداره)
    به n82 امتیاز 9.8
    به n96 امتیاز 9.9
    *همه ی کم بودن امتیازات یا زیاد بودن آن ها تجربی است*
    *قصد بدگویی را نیز ندارم این ها نظر من بود ، نظر سایر دوستان نیز محترم است*

4. این کاربر از black-devil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mani_lak62's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام منم p1i دارم ازش خیلی راضی ام. وجدانا" مردونه تا حالا حتی یک بار هم هنگ نکرده. برنامه و بازی هم تا دلت بخواد روش نصبه رم 4 روش انداختم. تکون نخورده!!
    فقط 2تا عیب کوچولو داره اینه :
    1- اس ام اس های توی sent رو نمیشه توی فولدر دلخواه move کنی( ولی مال inbox رو میشه) البته بدون نصب نرم افزار میگم
    2- برای خوندن اس ام اس بعدی باید از اون اس ام اس ی که داری میخونی بیرون بیای بری بعدی(از همون جا مثل نوکیا نمره بعدی)
    ... البیته اصلا" مهم نیست p1i کامل و بدن باگ هست. اینو مطمئنم. بهشم نمره 10 تمام رو میدم.

6. این کاربر از mani_lak62 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه alirezamrl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    چه فرقی میکنه!

پيش فرض

سلام واقعا 10 میدی!به نظر من 8 براش کافیه!
    2 نمره ازش کم میکنم چون خیلی شبیه ماشین حساب هست وشبیه تر به گوشی چینی!گوشی باید طراحی داشته باشه تو نمره دادن اینم ملاکه عزیز!
    دیگه سیستم عامل نکته + هست براش!
    چیز دیگه نداره به نظرم.دوربینشم که معمولی هست جز بهترین نیست تو 3.2 ها.
    در کل نظر شما قابل احترام هست.
    مخلصیم.

داره خودمونی میشه Mo7amad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    آسمانخراش

پيش فرض

خب من راجعبه اولین گوشیم 3230 بگم:
    این مقایسه رو به طبع در زمان خودش انجام میدم و میسنجم امکاناتش رو
    صفحه ی بزرگ و با کیفیتی داشت.نرم افزار و بازی هم که زیاد روش نصب میشد.مشکلی عجیب و مسخره چند تا داشت.یکیش این بود وقتی میخاست زنگ بخوره اولش یه بوق میزد و بعد زنگ پخش میشد.هیچ جوری هم نمیشد برداشت این بوق رو.تو جمع هم همیشه تابلو میشدم!
    نکته بعدی و افتضاح این گوشی محل ذخیر مسیج ها بود که فقط میشد رو phone memory ذخیره کرد و به مموری کارت انتقال پیدا نمیکرد(در حالی که 6600 این امکان رو داشت).مشکلی که ایجاد میکرد این بود که بیشتر از 5مگ فایل نمیتونستی با بلوتوس دریافت کنی چون فن مموری 5مگ بود و بخاطر همین یه سری بازی ها رو هم نمیکشید
    دوربینش هم 3ثانیه طول میکشید تا عکس بگیره!

امتیاز من:7 از 10

آخر فروم باز merikh_merikh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

سلام.
    دوستان گوشی های جدید در راه هستن.دوستانی که گوشی میگیرن اگه بیان اینجا و بعد مدتی کار با گوشی به گوشی های خود امتیاز بدن تا همه استفاده کنن خوشحال میشیم.

آخر فروم باز merikh_merikh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

سلام.
    دوستان میخام به گوشی هایی که تا الان دستم بوده و استفاده کردم در این جا امتیاز بدم.البته من خودم تا به حال 2 گوشی بیشتر نخریدم باقیه گوشی ها ماله دوستان بوده که مدتی در دسته من بوده.......
    دوستان هر کسی از گوشی یه نیازی داره و بر اساس نیازش به گوشی امتیاز میده.منم به همین صورت امتیاز میدم ولی تلاش میکنم بیشتر عموم را در نظر بگیرم(منظورم بیشتر نیاز های افراد را در نظرمیگیرم بعد امتیاز میدم)
    از پی1 که در حال حاظر در دستمه شروع میکنم.یکی از ایرادات پی1 که جزعی هم میباشد نداشتن محافظ دوربین میباشد یکی دیگه از ایراداش که من باش مشکلی ندارم و کسی هم ندیدم که باش مشکلی داشته باشه سی پی یو میباشد که گوشی های نوکیا از سی پی یو بالاتری بر خوردار هستن ولی پی1 با همین سی پی یو ای که داره نه کند میباشد نه سرعت پایینی داره وبه نظره من به علت هماهنگی ای که سیستم های این گوشی داره از کندی ان کم میکنه پس این مشکل نیست چون پی1 از سرعت خوبی برخوردار میباشد.مورد دیگه ای که برای پی1 هست دوربین میباشد که خیلی ها میگن دوربین پی1 از بقیه گوشی های هم سطح خود پایینتره.منم این حرف را قبول دارم ولی از یک گوشی بیزینس چه انتظاری دارین؟در ضمن دوربینش هم قابل قبول میباشد.ولی به نظره من دوربین هم زیاد چیزه مهمی نیست چون الان بیشتر افراد یه دوربین مجزا دارن و اینکه دوربین پی1 نیز قابل قبول میباشد.مورد دیگه هم فیلم برداری این گوشی میباشد که بازم به نظره من چون اکثر افراد یه دوربین مجزا دارن این کمبود هم زیاد به چشم نمیاد.به خدا من کمتر کسی را دیدم در مراسم یا جشنی با گوشی فیلم بگیره.....در کل ایرادات پی1 در دوربین میباشد که نیم نمره به خاطره محافظ دوربین و نیم نمره هم به خاطره خود دوربین ازش کم میکنم و بش از 10 نمره 9 میدم.به نظره من پی1 گوشی قابل قبولی میباشد.
    حالا میرن سراغ دبلیو700 گوشی اولی که گرفتم.چون قدیمی هست زیاد در موردش حرف نمیزنم و بش از 10 نمره 6 میدم.البته با توجه به امدن گوشی های جدید این امتیاز رابش میدم.چون الان والکمن3 اومده.دوربین ها پیشرفت زیادی داشتن........
    گوشی بعدی هم ای900 میباشد که مدتی باش کار کردم.به نظره من ای900 یه ایراد بزرگ که داره اینه که به علت تمام لمسی بودن کار کردن باش در بیرون مشکل میباشد تا حدی هم مشکل میباشد که من از فرستادن بلوتوث در بیرون از خانه پشیمون میشدم تا برسم خانه.....یه ایراد دیگه هم که داره اینه که رابط کاربری شرکت های دیگه از جمله اچ تی سی بهتر از ای900 سامسونگ میباشد.رابط کار بری این گوشی نسبت به بقیه کمی بد میباشد.ایراد دیگه هم که داره اینه که دوربین این گوشی در حد 5نیست خوب میباشد اما نه در حد 5 مگاپیکسل.ایراد دیگه هم که به چشم میاد هم سطح بودن ال سی دی با گوشی میباشد که اگه بدون کیف این گوشی را در جیب بزاریم امکان خش افتان روی ال سی دی زیاد میباشد.پس ایرادات این گوشی عبارتند از تمام لمسی بودن که یک نمره منفی میباشد و ایراد بعدی هم رابط کار بری و دوربین میباشد که این دو چون زیاد مهم نیستن برای هر کدوم بیست و پنج صدم نمره ی منفی در نظر میگیرم یعنی این دو با هم نیم نمره ی منفی.ایراد دیگه هم در مورد ال سی دی میباشد که برای این مورد هم نیم نمره ازش کم میکنم.پس در کل شد 2نمره و من به این گوشی از 10 نمره 8 میدم.
    گوشی بعدی هم پی990 میباشد که به نظره من گوشی خوبی میباشد.دوربین این گوشی عالی میباشد هم چنین ال سی دی این گوشی به خوبی محافظت میشه.فقط یه ایراد که داره اینه که از سرعت کمی برخوردار میباشد.درسته که این مورد با اپدیت حل میشه ولی بازم یه ایراده.همچنین ایراده دیگه ای هم که داره نرم افزار به خصوص بازی به سختی روش نصب میشه یعنی حی باید باش ور بری تا نرم افزار به خصوص بازی روش نصب شه.بیشتره منظورم رو برنامه ها و بازی های جاوا بود.برای ایراد اول که کندی این گوشی بود نیم نمره کم میکنم چون قابل حل میباشد و برای مورد دوم چون خیلی مهم میباشد 1 نمره کم میکنم.در کل به این گوشی5/8 میدم از 10 نمره البته 8 هم براش خوبه.
    گوشی های دیگه ای هم هست که بعدن سر فرصت به اونا هم یه امتیازی میدم.
    دوستان توضیحات زیادی داشتم ولی همه را به طور خلاصه نوشتم.........
    Last edited by merikh_merikh; 25-02-2009 at 12:58.

11. این کاربر از merikh_merikh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

13 خداوند هر کس را با سلیقه ی مخصوص به او آفریده است

سلا م خدمت تمام دوستان گلم ....

اول از همه بگم سعی نکنید که نظرات خودتون رو به هم بقبولونید و این رو بدونید که هر کس نظر خودش رو داره ...

خب شروع میکنیم:

+ هر گوشی میتونه نیاز من و شما رو رفع کنه-----به قول گاندی :((زمین جوابگوی نیاز مردم هست ولی جوابگوی طمع اون ها نه!!!))

+ اما هر کس یه گوشی رو به بقیه ترجیح میده و میره اون رو میخره---البته بعضی گوشی ها بعضی موارد رو اصلا" ندارن و حتی نیاز ما رو هم رفع نمی کنن که این باعث عذاب روح گاندی در اون دنیا شده که چرا این حرف رو گفتم....--شوخی کردم--

00-گوشی nokia n73 =ازش زیاد خوشم نمیاد و به نظرم 5 هم بهش زیادیه

+ صبر کنین بهتر اول بگم من از گوشیم چی میخوام تا بهتر بتونین دلیل امتیاز دهیم رو درک کنید:

1.سیستم عامل =مهمترین مورد که خیلی راحت تمامی موارد دیگه رو در کمتر از 0.0005 ثانیه بی ارزش میکنه

2.cpu=چون روی سرعت تاثیر زیادی داره

3.صفحه نمایش= فول تاچ اسکرین بودن صفحه هم از عوامل تعیین کننده محسوب میشه البته اگه با لمسی بودن همراه بشه که دیگه...(من عاشق سرعتم... )

4.حافظه= اصلا" نمیشه با حافظه پایین سر کرد تا چهارتا برنامه میریزی روش کم میاره (منظورم برنامه های پر حجم بود)

5. تنوع برنامه= این یکی دیگه فکر نمی کنم نیاز به توضیح خاصی داشته باشه

00-گوشی nokia n95 , nokia n95 8gig =خب این ها میتونستن گوشی های خوبی باشن ولی بیشتر از 6 تا جا ندارن

00-گوشی p1!= واقعا" نسبت به گوشی های هم تراز خودش خیلی سره و سیستم عاملش با همراهی صفحه لمسی هر نوکیایی رو کمرنگ جلوه بده و اگه با همرده های خودش در نظر بگیریم به نظرم 10 لایقش باشه و لی در کل چون سیمبین 5 هم بهش زیادیه...

00- کلا" با گوشی های نوکیا زیاد حال نمی کنم با سیستم عامل سیمبیان همون 1 بسشونه...

00- samsung i900= واقعا" خوبه چون سی پی یو 624 مگاهرتزی داره و ویندوز موبایل 6.1 و صفحه 3.2 اینچی لمسیولی خب میگن سرعتش در حد سی پی یوش نیست که من خودم در صحت این گفته شک دارم و همین طور میگن زیره نور خورشید زیاد خوانایی نداره به دلیل رزولوشنی که واقعا" حیف بود برای این گوشی که یه عیب محسوب میشه که تا اینجا میشه چیزی حدود 9.5 ولی متاسفانه میگن تمام برنامه ها رو اجرا نمی کنه و از اون هایی هم که اجرا میکنه بعضی ها رو به صورت فول اسکرین نشون نمیده که همین باعث میشه به امتیاز نهایی 7.5 برسه ...(واقعا" حیف بود)

00- sony ericson xperia/x-1 یا htc/x-1 =به نظرم بهتر بود این گوشی مال اچ تی سی می بود ,,گوشی عالی با سیستم عامل ویندوز موبایل 6.1 و صفحه نمایش بزرگ و عالی و سرعت قابل قبول که البته چون سی پی یو و بزرگی صفحه نمایش نسبت به i900 کمتره امتیازه کمتری باید بگیره ولی خب چون توانایی ساپورت وین مو 6.5 رو داره که i900 نداره و هم چنین برنامه هاش موقع نصب و اجرا مشکلی ندارن -تا حد اطلاعات من-پس امتیازی در حد 9.5 لایقشه

sony ericson p990 -00 =گوشی خوبیه ولی چون صفحه کلیدش ضایعه و همین طور قیافه ی کلی همراه با صفحه نمایش عذاب آور به نظر خیلی مونده تا به پای p1 برسه و امتیاز 4 بهش میخوره...

00- بقیه ی گوشی های سونی اریکسون هم که اصلا" ارزش نمره دادن ندارن ... (آخه گوشی بی سیستم عامل و سی پی یو کی دیده)

00- htc touch hd = گوشی عالییه ولی خب اندازه صفحه نمایش استاندارد نیست و همین کار باهاش رو سخت کرده ولی یه سالاره واسه خودش با اون اینتر فیس عالی و صفحه فول تاچ لمسی که احتمالا" خازنی هم هست و سیستم عامل معرکه چیزی کمتر از 9.75 نباید بهش داد ((ای کاش بخاطر لجبازی با آیفون صفحه نمایشش رو خراب نمی کرد چون جدا" دیگه از حد گذشته 3.8 اینچ خیلی بزرگهههههههههههههههههه))---البته اینو من نمیگم برید بررسی تخصصی ها و نظر مردم رو بخونید...

00- htc = کلا" گوشی های اچ تی سی امتیاز های بالایی کسب می کنند در حد 8 و 9 چون واقعا" معرکن

00- i-mate = راستش من خودم از این برند خیلی خوشم میاد چون گوشی هاش خیلی خوبن ولی خب هر چی باشه به پای htc نمی رسن و امتیاز هایی دز حد 7 الی 9 بهشون میرسه

و حالا میرسیم به گوشی های خودم:

گذشته=nokia n70=راستش خود گوشی های n70 زیاد تعریفی ندارن چون زیاد هنگ می کنن (مخصوصا" این اواخر همه قاطی بودن) و همینطور حافظه ای که راضی کننده نبود ولی برای من کافی بود چون من فقط برای برنامه ازش استفاده میکردمو امتیاز 3 هم به سرش زیاده ولییییییییییییییییییییییی یی

n70 خودم آخرش بود چون هم آپدیتش کرده بودم هم اینقدر برنامه خفن روش نصب کرده بودم و تغییرات توش داده بودم بعضی وقت ها باور این که این یه n70 یه کم سخت میشد با تموم گوشی های فامیل میاوردم مقایسه میکردم هیچ کدوم جلوش حرفی واسه گفتن نداشت همشون کم میاوردن و تنها جوابشون این بود "تو به زور برنامه این کارارو میکنی" از هر لحاظ بگی سر بود:

1.سرعت = با نصب 5 فایل منیجر مختلف و مدیریت فوق العادده دقیق فایل هام حتی از ویندوز موبایل و گوشی های لمسی مثل p1 سریعتر باهاش کارام رو انجام میدادم

2.هنگ = مگه هنگ می کرد ...اصلا" مونده بود به دلم یه بار هنگ کنه ولی خب من فایل منیجرها رو داشتم به علاوه task manager براش نصب کرده بودم که تا میخواست هنگ کنه مچشو میگرفتم و نمی زاشتم و فقط چند بار تا مرز هنگ کردن رفت ولی با برنامه ریستارتر غافلگیرش کردم

3.بنامه های جانبی = حتی n95 , n95 8gig هم جلوش کم میاورد هر برنامه ای که اونا داشتن منت ورژن بالاترش رو داشتم هر قابلیتی که اونا داشتن و من نداشتم با برنامه اون قابلیت رو به صورت پیشرفته تر در اختیار داشتم

4.ظاهر = تا دلتون بخواد تم های کمیاب و فوق العاده زیبا داشتم مخصوصا" وقتی تم لامبورگینی رو با اون قاب مشکی که براش خریده بودم و اون بند نارنجی که میزاشتم قدش همیشه همه دخترای فامیل ازم میگرفتنش و بعدش می خواستن که موبایل اونها رو هم این شکلی کنم یا مثلا" با تم آیفون که من خودم خیلی دوستش داشتم هر کی میدید ازم میخواست یا بیشتر از اون وقتی کاملترین تم ویستا رو از بین هزاران تم ویستا پیدا کرده بودم و نوار ابزار ویندوز ویستا و همینطور صداهای اون و کلا" براتون بگم من هر تمی رو که نصب می کردم چیزی حدود 5 الی 6 برنامه دیگه چاشنی کارش می کردم که باعث میشد همه محو زیبایی این گوشی بشن و وقتایی که قاب تمام مشکی که با بدبختی پیدا کرده بودم میزاشتم روش همه از دور که میدیدن برای اولین میگفتن محسن گوشیت که تازه خرب=یدی چیه؟ خیلی قشنگه ...

در کل باید بگم که n70 خودم که چون دلم نیومد بفروشم دادمش به داداشم نمره ی 10 در بین همترازهاش و 8 در کل رو کسب میکنه....

حال = nokia 1200 = راستش گشتم ارزون ترین گوشی ممکن رو بخرم ولی الان به حدی ازش خوشم میاد که برای همیشه نگهش میدارم حتی وقتی گوشی تازه ای بخرم

یادمه وقتی اینو خریدم همه بروبچ خوشحال بودن و میخواستن حالم رو بگیرن چون وقتی n70 داشتم خیلی حالشون گرفته میشد اومدن گفتن محسن حالا چی داری بگی منم به فکر فرو رفتم...(thinking)

اون لحظه چیزی نگفتم ولی بعد از مدتی یه چیزایی پیدا کردم

گفتم آقا گوشی من بازم از ماله همه شما سره گفتن چرا ؟ گفتم خب

1.بیاید من حاظرم با n95 8gig که 2 تا cpu داره مسابقه بزارم ببینم کدوم یکی از گوشی هامون سریعتر روشن میشه و بالا میاد (آخه این گوشی ها چون هیچی ندارن خیلی سریع میان بالا)

2.با هر کدومتون بخواین حاظرم مسابقه بزارم ببینیم کدوم یکی میتونه گوشی اون یکی رو ویروسی کنه(آخه این گوشی ها چیزی ندارن که بخواد ویروسی بشه)

3.بیایید با گوشی هامون کار کنیم ببینیم کدومشون زودتر هنگ میکنه (اخه چون این گوسی ها هیچی ندارن اصلا" هنگ نمی کنن)

4.کدومتون جرئت داره مسابقه پرتاب موبایل بزاریم ...

5.بیایید وزن ها و ابعاد رو مقایسه کنیم و...

آقا ما همین طور گفتیم و گفتیم تا اونم قبول کردن که بازم گوشی من سره............

ولی خب اگه جدی بخوایم بحث کنیم تا حالا هیچ کس 1200 نخریده ولی بعدش پشیمون شده باشه منم همین طور با این حال امتیاز 0 مناسب این گوشی عالی خواهد بود(ولی من خودم اون رو خیلی دوست دارم)

آینده = بدون شک گوشی آینده من Iphone 3g frimware 0.3 خواهد بود و امتیاز من به این گوشی از 10 امتیاز 20 میباشد...

اگه سلیقه ی من رو در ابتدای نوشته خونده باشید درک خواهید کرد که:

1.سیستم عامل بی نظیر مک

2.صفحه نمایش بزرگ و فول تاچ اسکرین و البته استاندارد با قابلیت لمسی از نوع خازنی و خب مالتی تاچ

3.میزان بیش از حد برنامه

4.طراحی و گرافیک(اینتر فیس) بی نظیر اون چه سخت افزاری و چه نرم افزاری

5.cpu 620 مگا هرتزی

6.حافظه 16 گیگا بایتی که شاید فریمور 3 در آیفون 32 گیگی عرضه بشه

و..... اگه بخوام از آیفون بگم میشه یه کتاب اگه وارد بحث بشم معمولا" دیگه ترمز میبرم تا آخرش میرم در کل برای اطلاعات بیشتر تو اینترنت بگردین

بالاخره همه ی این ها دست در دست هم باعث میشن تا من حتی امتیاز 100 رو هم برای این گوشی بی نظیر مناسب بدونم...

در هر صورت همون طور که در اول بحثمون هم گفتم اینها نظرات شخصیه و به هیچ وجه نمیشه گفت کدوم درسته کدوم نه

یه مثال میزنم تا موضوع روشن بشه :

من و یکی از دوستام همش تو کف برنامه و سیستم عامل و این حرفاییم...

داداشم زیاد واسش فرقی نمی کنه بیشتر دوست داره همه چیز رو در کنار هم داسته باشه (حالا در حد متوسط باشه هم کافیه)

پسر داییم عشق دوربین

پسر خالم میگه خوشگل باشه

خواهر زن داییم که همسن خودم میگه گوشی فقط صدا

داداشه دوستم عشق صفحه کلید کامل با قابلیت ویریش و نمایش پرونده های آفیس و pdf

و ...

امیدوارم حرف هام مفید بوده باشن

13. 2 کاربر از smart00boy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه pouyacapitan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    tabriz city

پيش فرض

من به n85 خودم 9 می دم!!
    چون صداش خوب نیست و بعضی وقت ها جای انگشت می مونه روش!!

داره خودمونی میشه W580's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Nokia X6-16Gb Box

پيش فرض

من پی 1 دارم بهش 7.5 میدم به چند دلیل:
    1.سرعت کم
    2.لمسی کمی ضعیف
    3.بازی جاوا اصلا خوب اجرا نمی کنه (نمنه اش PES2009 شما با یه n73 دار بلوتوثی بازی کنید میبینید که n73 چقدر بهتره)
    4. دوستام به گوشیم به جای پی وان میگن لیوان
    5. در مقابل n73 خیلی کم میاره
    6.از کار کردن باهاش آدم خسته میشه
    7.منوی تماس نا مناسب
    8 نداشتن دکمه ی بر قراری تماس و قطع کردن که خیلی جا ها با عث ضایع شدن آدم میشه
    یه بار توی یه جلسه نشسته بودم یادم رفت سایلنت کنم 1 ربع زور زدم نشد قطع کنم
    یا 2 بار منو به دلیل صدای گوشی انداختن بیرون
    9.(مهم ترین دلیل) اینکه گوشی موقع سایلنت برای پخش آهنگ باید از سایلنت در بیاد به همین دلیل اغلب یاد آدم میره دوباره سایلنت کنه و زنگ می خوره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •