تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 33 اولاول ... 78910111213141521 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 326

نام تاپيک: به گوشی های خود امتیاز دهید

آخر فروم باز Bs_panzer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Not in your business tough guy !

پيش فرض

دو نمره هم برای خز بودنش دیگه ؟

پروفشنال B.i.r.i.y.a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    در حال حاضر اصفهان...

پيش فرض كاشكي رمش بيشتر بود...

به نظر من تنها مشکل p990 کم بودنه رمشه که البته مشکلی کوچیکی نیست. مثلاً اپرا مینیو باز میکنی میری یه آهنگ گوش کنی میبینی اپرا بسته شده
    درود به همه
    منم p990 دارم و به نظر من اين مشكلات رو داره :
    1. سرعتش پايينه (به دليل ضعيف بودن پردازندش)
    2. رمش خيلي كمه (در بهترين شرايط يعني وقتي تازه گوشي رو روشن ميكني حدود 15MB در اختيار كاربره كه واقعا براي سيستم عامل UIQ3 كمه...)
    3. GPS نداره...
    4. كيبورد فارسي نداره (البته با هك ميشه راش انداخت)
    5. مانيتورش 16 ميليون رنگ نيست...
    6. وقتي Flip رو بسته باشه تقريبا نميتوني با گوشي كار خاصي انجام بدي كه اين خيلي خيلي بده...
    7. ساعت و تاريخ sms هارو اشتباه ميزنه...
    .
    .
    .
    فكر كنم هنوزم مشكل داشته باشه كه فعلا يادم نمياد...
    در كل بهش 8 ميدم چون فقط موارد 1 و 2 برام خيلي مهمه...

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    به امید روزی که ایران نباشم

پيش فرض

خوب منم هیچی ندارم فعلآ
    آقا این هیچه خیلی گوشی خفنیه
    هر کاری بگی واست انجام میده
    خلاصه گوشی من اسمش هیچه و از 10 بهش 11 میدم

البته گوشی بعدیم ایفونه بهش از 10 نمره نمیدم چون با این نمره هایی که شما ها دادید باید به گوشیم 100000000000000000000000000000000000000000 نمره بدم آقا فلانی 1100 داره بهش 8 میده
    یارو امنیا داره بهش 9.5 میده
    بابا ما سقف نمرمون 10 هست یعنی گوشی که 10 میگیره باید همه چیزش (توجه کنید همه چیزش ) در حد عالی باشه و اگه یکی 9.5 میگیره باید فقط یه سر معایب خیلی کوچیک داشته باشه
    من به امنیا نمره 6.5 میدم
    1 نمره به خاطر صفحه ضایعش
    1 نمره به خاطر رام و رم پایینش
    1 نمره به خاطر نداشتن صفحه کلید و خوانا نبودن زیر نور خورشید
    0.5 به خاطر نصب نکردن تعدادی از بازی ها و یا فول اسکرین اجرا نکردنشون

و اما مرحوم x1 (گوشی قبلیم)

بهش از 10 نمره 7.5 میدم
    1 نمره به خاطر جنس بدنه و دوربین نه چندان خوبش
    1 نمره به خاطر صفحه کوچکش در مقایسه با هم رده ها و 0.5 نمره به خاطر وزن زیاد گوشی و cpu پایینش (باز نسبت به هم رده ها)

و اما n95
    من بهش نمره 4 رو میدم
    2 نمره به خاطر سیستم عاملش
    1 نمره به خاطر اینکه رم نمیخوره و صفحش هم لمسی نیست
    1 نمره هم به خاطر صفحه کلید ضایعش
    0.5 نمره به خاطر عکسبرداری ضعیفش
    0.5 نمره به خاطر اینکه اسم nokia روش نوشته شده
    1 نمره به خاطر طراحی نه چندان خوب گوشی و هر بچه ی 2 ساله هم میگیری یه n95 داره

iphone
    من بهش نمره 9.9999999999999 از 10 میدم
    همه چی داره
    اون 0.0000000000001 هم به خاطر اینکه تو ایران نمیشه از تمام مزایاش استفاده کرد
    Last edited by amir_70; 05-09-2009 at 14:29.

آخر فروم باز prince72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    یزد

پيش فرض

من ان 82 دارم واز 10 بهش 10 میدم..
    خداوکیلی گوشی به این شاخی از هر نظر کی دیده؟؟؟؟
    290 تومن بده بهترین امکانات رو بگیر به خصوص دوربین که مخ خیلی ها رو تیلیت میکنه.......

پروفشنال .SA33D.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

6220 C
    بخاطر این ضعفها >> جک 2.5 و اسپیکر تک باند و lcd 2.4 و نداشتن شتابسنج و طراحی تکراریش بهش 8 میدم.
    البته یه کمبودهای دیگه هم هست که به کارم نمیاد. اما درکل با توجه به قیمتش گوشی خوبیه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه SAH-IE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

منم 1202 دارم.

بهش نمره 1.25 از 10 میدم.

0.25 برای اینکه میشه باش صحبت کرد
    0.25 برا اینکه میشه باش SMS داد
    0.25 برا اینکه صفحش زیر نور خورشید خواناست
    0.25 برا اینکه باتریش دوام داره
    0.25 برا اینکه 29تومن خریدمش

7. 6 کاربر از SAH-IE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض n86

تا اینجا به n86 کسی نمره نداده من n86 دارم

نمره من به n86 از 10 نمره 8.5 هست .به خاطر طراحی بد کشویی .و نداشتن دو تا امکان در منو های گوشی .یکی تو تقویم که نمیشه برا تمام مثلا شنبه ها کاری رو یا آوری کنی .چون باید تمام شنبه های سال رو دونه دونه تعریف کنی .گوشی قبلیم میتونستم از گزینه repeat استفاده کنم. و دوم اینکه نمیتونی فقط اطلاعات یا عکسهای داخل مموری کارت رو ببینی.حتما باید از explorer استفاده کنی در غیر اینصورت تمام مثلا عکسهای گوشیو مموری رو با هم نشون میده .

حالا مزایا و معایب گوشی رو از نظر خودم میگم

قبل هر چیز این رو بدونید هر کسی نظر شخصی خودشو در مورد گوشی میده که ممکنه از یه چیزگوشی خوشش بیاد که شما دوست ندارید.من خودم یکسال روی همه گوشی ها تحقیق کردم تا گوشی که مورد پسند م باشه رو بخرم.
    شرایط مورد نظر من این گزینه ها بود
    ترانسفر fm – رادیو –حداقل 5 مگاپیکسل دوربین- کشویی – لمسی نباشه- عمر باطری حداقل یکروز-gps –کیبرد راحت- مموری کارتcpu –بازی زیاد برام مهم نبود.

بعضی ها روی دوربین حساسیت زیاد دارن که اصلا منطقی نیست . یه عکس 5 مگا پیکسلی بقدری کیفیت داره که هرکسی رو راضی میکنه .حالا یکی دنبال 12 مگا پیکسلی نمیدونم چی ازش میخواد.
    بازی ها هم که عمر کیبرد –گرافیک –باطری – مموری - lcd رو کم میکنه و عمر آدم رو هم پوچ ...!!

این گوشی با توجه به وزن تقریبا 150 گرمی تو دست بقد ری خوب و راحت و خوشدست هست که واقعا لذت بخشه.
    قاب پشتی اثر انگشت نمیمونه ولی روی lcd و نوار به ظاهر فلزی دورش اثر انگشت میمونه افتضاح. رنگ هیچ قسمتی از بدنه هم به مرور زمان پاک نمیشه.جنس بدنه و قاب خیلی خوب هست.
    کشویی درحالت باز به هیچ وجه لقی نداره .فقط در حالت بسته اگر باهاش ور بری کمی لقی رو نشون میده که حین کار کردن اصلا محسوس نیست .ولی از بغل که به گوشی نگاه کنید کمی فاصله بین کشویی و گوشی وجود داره که من هیچ خوشم نیومد.
    کلیدها از جنس بسیار خوب و کارآیی خیلی خوب .ولی کلیدهای c و دوکلید چپ و راست زیر lcd به صورت عمودی هستند که کار با اونها مشکله و لی با گذشت زمان عادت میکنید.اما گوشی در حالت بازی یا landscape (افقی) این کلید ها بسیار کارا و آسان استفاده میشوند.
    کلید جهت نما هم به خوبی کار میکنه.
    فیلمبرداری و عکسبرداری در نور خورشید بی نظیره(همتا نداره .آینه..!!) ولی در اتاق یا محل کار که فضا سرپوشیده و بدون نور یا نور کم هست عکسها کمی تاریک تر نسبت به 8910 سامیونگ گرفته میشه .در تاریکی مطلق هم با فلاش جزئیات رو را از فاصله 3 یا 4 متری نشان میدهد( اگر بعد از عکس زوم کنید). در تاریکی بسیار عالی عکس میگیره .بدلیل اینکه WIDE عکس میگیره تصویر دورتر به نظر میاد.قابلیت تنظیم اتوماتیک یا به صورت تنظیم شخصی داره تو عکسبرداری یا فیلمبرداری.در حالت فیلمبرداری هم می شود با فلاش فیلم گرفت .
    صدا روی فیلمبرداری باکیفیت از فاصله 4 متری خیلی خوب و بدون نقص و تصویر فیلمبرداری هم خیلی خوب و راضی کننده هست ولی اگر خیلی زیاد زوم کنید کمی تصویر تیره تر میشود.منظورم از تیره تر شدن یعنی کمی به قهوه ای کمرنگ متمایل میشود.
    تصویر lcd زیر نور خورشید صفر مطلق .به زحمت چیزی دیده میشود. شکل و رنگ منو ها با کیفیت و قشنگ هستند.
    ترانسفر fm بیشتر از 1.5 متر فاصله با رادیو دچار نویز میشود ولی زیر 1 متر بدون نقص کار میکنه.
    صدای طرف مقابل از گوشی کمی بم ولی واضح به نظر میرسه.ولی صدای شما حین صحبت با کیفیت میباشد.
    Gps کمتر از 2 دقیقه با ماهواره ارتباط برقرار میکنه .و تصویر نقشه به حالت افقی هم نمایش داده میشود.(شتاب سنج در حالت gps کار میکنه).
    سرعت اینترنت از کامپیوتر خونه سریعتر هست.
    برای من فکر میکنم باطریش جنس خوب نیست .چون حد اکثر 20 ساعت شارژش خالی میشود .البته فیلمبرداری . عکسبرداری و نصب برنامه اجرای بازی .هر کدام به مدت تقریبی 2 دقیقه یا کمی بیشتر هم انجام میدهم..- در عرض یک ساعت ونیم باطری تخلیه شده .کاملا شارژ میشود.با usb هم شارژ میشود.
    ورژن گوشی من 11.04 هست ولی فکر کنم نیاز به آپدیت مجدد یا ریست داره .چون وقتی چند بار کشویی لنز دوربین رو باز میکنم و عکس میگیرم و چند بار این کار رو انجام بدم خصوصا اگر حالت فیلمبرداری یا عکسبرداری رو تغییر بدم روی دوربین دوم و برعکس .
    دوربین گوشی هنگ میکنه .ولی کلیه کار های دیگه گوشی خوب انجام میشه .فقط دوربین ازکار میفته .که با ریست یا آپدیت مجدد حل میشه.

سرعت باز شدن منوها یا اجرای برنامه ها بستگی به میزان پر شدن حافظه تغییر میکنه .
    در اکثر موارد ورود به منو ها و اجرای آنها بدون وقفه انجام میشه.

در قسمت گالری حالت نشان دادن عکسها به صورت دایره ای هست و من نتونستم این حالت رو عوض کنم . از این حالت خوشم هم نمیاد .اگر راهی داره به من بگید.
    یکی از مشکلات من با این گوشی این بود که برای ورود به مموری کارت جای خاصی یا گزینه ای نداره .من از اکسپلورر استفاده میکنم تا وارد مموری کارت بشم.اگر راهی داره به من بگید.

مثلا من نمیتونم فقط عکسهای داخل گوشی یا فقط عکسهای داخل مموری کارت رو نگاه کنم.همه عکسها و هر فایلی که با پسوند مثلا jpg باشه رو نشون میده .اکر وارد گزینه َALL توی گالری برید.تو گزینه های دیگه هم جایی وجود نداره که عکسهای مموری رو فقط نشون بده (اینجاش خیلی بده )اگر راهی بود به من هم بگید.
    توی calendar که من خیلی باهاش کار میکنم نمشود یک پیغامی رو که ثبت شده در ساعتی خاصی یادآوری کنه رو نمیشه به روز دیگه ای move داد .حتما باید تاریخ پیغام رو به اون روز تغییر بدیم. یا اگر کار رو بخواهیم هر سه شنبه به ما یادآوری کنه باید تمام سه شنبه ها رو دونه دونه تعریف کنیم.(خیلی بده).

در کل این گوشی برای کسی که ازش خوشش اومده ولی میترسه مشکل داشته باشه
    توصیه میکنم حتما بخره ولی با قطعات اصلی نه تقلبی .از یه جای معتبر خرید کنه .
    گوشیش حرف نداره .بقیه جاها دوربین رو مقایسه میکنن و خیلی چیزای دیگه .اینا همه بافته خیالات کاربران هستش .چون همینی که هستش بسیار عالی هست .و خواسته شما رو برآورده میکنه .مگر دنبال گوشی باشید که شرایط گفته شده در چند خط اول را نداشته باشه .

کلید منو به صورت مداوم هر 5 ثانیه به 5 ثانیه با نور سفیدی روشن میشود و خاموش میشود خیلی ملایم .در شب جای گوشی رو نشان میده که راحت پیداش کنی.

صدای گوشی خیلی بلند هست .به طوری که صدای زنگ گوشیم رو رو 40% صدا تنظیم کردم .استفاده از کلید ولوم راحت هست.

رادیو بدون مشکل کار میکنه .
    تو قسمت contact هر چی بخوای هست .هر طور که بخوای میتونی تنظیم کنی.
    در مورد پایه ای که روی دوربین قرار دارد .باید بقدری مواظب باشی که یه بار نشکنه خیلی ظریف هست.
    در پوش پشت گوشی راحت باز و بسته میشه. دیگه نمیدونم در مورد چیش باید صحبت کنم
    ولی اگه سوال داشتید ایمیل بدید

اگر مفید بود لطفا تشکر یادت نره .ممنونم

Mahdi_ezzati@gawab.com
    Last edited by MET237404; 27-10-2009 at 17:18.

9. 2 کاربر از MET237404 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز merikh_merikh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

خوب منم هیچی ندارم فعلآ
    آقا این هیچه خیلی گوشی خفنیه
    هر کاری بگی واست انجام میده
    خلاصه گوشی من اسمش هیچه و از 10 بهش 11 میدم

البته گوشی بعدیم ایفونه بهش از 10 نمره نمیدم چون با این نمره هایی که شما ها دادید باید به گوشیم 100000000000000000000000000000000000000000 نمره بدم آقا فلانی 1100 داره بهش 8 میده
    یارو امنیا داره بهش 9.5 میده
    بابا ما سقف نمرمون 10 هست یعنی گوشی که 10 میگیره باید همه چیزش (توجه کنید همه چیزش ) در حد عالی باشه و اگه یکی 9.5 میگیره باید فقط یه سر معایب خیلی کوچیک داشته باشه
    من به امنیا نمره 6.5 میدم
    1 نمره به خاطر صفحه ضایعش
    1 نمره به خاطر رام و رم پایینش
    1 نمره به خاطر نداشتن صفحه کلید و خوانا نبودن زیر نور خورشید
    0.5 به خاطر نصب نکردن تعدادی از بازی ها و یا فول اسکرین اجرا نکردنشون

و اما مرحوم x1 (گوشی قبلیم)

بهش از 10 نمره 7.5 میدم
    1 نمره به خاطر جنس بدنه و دوربین نه چندان خوبش
    1 نمره به خاطر صفحه کوچکش در مقایسه با هم رده ها و 0.5 نمره به خاطر وزن زیاد گوشی و cpu پایینش (باز نسبت به هم رده ها)

و اما n95
    من بهش نمره 4 رو میدم
    2 نمره به خاطر سیستم عاملش
    1 نمره به خاطر اینکه رم نمیخوره و صفحش هم لمسی نیست
    1 نمره هم به خاطر صفحه کلید ضایعش
    0.5 نمره به خاطر عکسبرداری ضعیفش
    0.5 نمره به خاطر اینکه اسم nokia روش نوشته شده
    1 نمره به خاطر طراحی نه چندان خوب گوشی و هر بچه ی 2 ساله هم میگیری یه n95 داره

iphone
    من بهش نمره 9.9999999999999 از 10 میدم
    همه چی داره
    اون 0.0000000000001 هم به خاطر اینکه تو ایران نمیشه از تمام مزایاش استفاده کرد
    دوست عزيز دوستان به گوشي ها بر اساس نيازي که دارن نمره ميدن و نمرات براساس نياز دوستان داده شده.
    دوستان هم اگه لطف کنن که نيازهاي اصليشونو بگن بهتره تا همه متوجه بشن که شما با چه نياز و هدفي گوشي مورد نظر را خريدين و بر چه اساس امتياز دادين.
    اين طوري تاپيک هم بهتر ميشه.
    تشکر.

11. 2 کاربر از merikh_merikh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mr_khodaei2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

یمن N86 دارم واز 10 نمرع بهش 9 میدم

داره خودمونی میشه Hamed Shams's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    ايران

11 Vote

Nokia 6730 Classic
    9 از 10

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •