تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 39

نام تاپيک: معرفي دبیرای خوب و آموزشگاهای خوب

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام دوستان خوبم....منم تا پارسال نگران درس و کنکور و نگرانی قبول شدن و این حرف ها بودم.....تجربه بهم نشون داد رفتن به آموزشگاه هیچ نتیجه ای نداره جز طلف شدن وقت و پول به نظرم دبیر خصوصی یا نیمه خصوصی بگیرین.......من با دو تا از دوستام که تقریبا در یک سطح بودیم معلم میگرفتیم هم برامون به صرفه تر بود هم نتیجه عالی میگرفتیم.....اگه به دنبال یک دبیر خوب فیزیک میگردین من آقای تاجفر را بهتان معرفی میکنم .....سعی کنید دنبال دبیرهای با سن بالا یا خیلی معروف نگردید چون اونها فقط پول شهرتشان را 10 برابر بیشتر از دبیر های دیگه ازتون میگیرن....دبیر باید کار بلد باشه...صبور و از همه مهمتر روش تدریسش خوب باشه و روش تست زنی یادتون بده......
    ---------
    امیدوارم همتون موفق باشین.....من الان دانشجوی سال اول عمران هستم و واقعا خوشحالم که تمام سختیهایی که کشیدم جواب داد امیدوارم همه شما ها هم موفق باشین...
    Last edited by Babak; 04-11-2012 at 19:24. دليل: حذف شماره و نام

کاربر فعال علوم انسانی mohammad varaste's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    کشور37 شهر 37 کوچه37 پلاک37

پيش فرض

کسی کلانتریان : معلم ریاضی و فروتنی: معلم فیزیک میشناسه ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام

کسی می دونه بهترین معلم درس های( ریاضی و فیزیک) برای سوم تجربی در رشت کیه و کجا درس می دن؟ یکی کمکم کنه .خیلی گیرم

کاربر فعال انجمن آموزش عالی alavi71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام دوست من
    توجه کنید برخی موسسات از اساتید خوبی بهره نمی برند.
    ولی اغلب موسسات یک جلسه رایگان رو دارند.
    شما در اون شرکت کنید اگر خوب بود ادامه بدهید.
    در این ضمینه از افرادی که سابقه شرکت در این کلاس ها را داشتند تحقیق کنید
    موفق باشید

5. این کاربر از alavi71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

ریاضی: مهندس رضوی - خوانچه زر- مهندس دادبام - مقدم نیا - مهندس حدیدی

فیزیک: مهندس عربشاهی ـ مهندس میر حسینی - مهندس سپنتافر - غلامعلی محمود زاده - هومن باستی

شیمی: دکتر بابایی - دکتر لطفی نیا

زیست: دکتر عالی پور - دکتر عمارلو

ادبیات: سبطی - احمدنیا

عربی: ایادفیلی - واعظی

زبان: مفتون - کیاسالار

معارف: فردی
    به نظر من که اینها بهترینن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام خدمت دوستان کنکوری
    من اولش قصد رفتن به کلاس را نداشتم
    ولی تو برگه اگهی یه چیزی نظرم را جلب کرد گفتم بذار ببینم شاید واقعا من اشتباه میکنم
    رفتم جلسه اول رو دیدم انگار خواب میدیدم واقعا اون روز دیدم به فیزیک عوض شد وقتی مفهوم چیزا رو میفهمیدی نمیدونی چه ذوقی داشت یه روش هایی که اصلا نمیخواست فرمول حفظ کنی مثلا لوله های صوتی - تارهای مرتعش - الکتریسیته- گرما- نور و اینه عدسی!!!!!!! حرکت- نوسان!!!! فیزیک اتمی!!! محشر بود
    یادمه استاد گفت : " طوری درس میدم که بعد کلاس مثل خودم درس بدید" بچه های ریاضی که اکثرا فکر کنم رفتن تو کار تدریس فیزیک
    اون کسی نبود به جز "مهنــــــــــــــــدس شش بلوکی" شاگرد استاد علیرضا عربشاهی بود
    اینم شماره اش : 09117601976

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض فیزیک

سلام خدمت دوستان کنکوری
    ولی تو برگه اگهی یه چیزی نظرم را جلب کرد گفتم بذار ببینم شاید واقعا من اشتباه میکنم
    رفتم جلسه اول رو دیدم انگار خواب میدیدم واقعا اون روز دیدم به فیزیک عوض شد وقتی مفهوم چیزا رو میفهمیدی نمیدونی چه ذوقی داشت یه روش هایی که اصلا نمیخواست فرمول حفظ کنی مثلا لوله های صوتی - تارهای مرتعش - الکتریسیته- گرما- نور و اینه عدسی!!!!!!! حرکت- نوسان!!!! فیزیک اتمی!!! محشر بود
    یادمه استاد گفت : " طوری درس میدم که بعد کلاس مثل خودم درس بدید" بچه های ریاضی که اکثرا فکر کنم رفتن تو کار تدریس فیزیک
    اون کسی نبود به جز "مهنــــــــــــــــدس شش بلوکی" شاگرد استاد علیرضا عربشاهی بود

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام خدمت دوستان کنکوری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام خدمت دوستان کنکوری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام دوستان.اگه میشه دبیرای خوب زیست و فیزیک و ریاضیو تو اصفهان بهم معرفی کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •