تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مشکل با سرعت رایت دی وی دی رایتر pioneer

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض مشکل با سرعت رایت دی وی دی رایتر pioneer

سلام
    من به تازگی یک دی وی دی رایتر pioneer مدل dvr-s16fxb خریداری کرده ام ولی وقتی خواستم سی دی رایت کنم متوجه شدم با اینکه در دفترچه و روی جعبه نوشته سرعت رایت cd-r تا 40x ولی وقتی با نرو یا برنامه های مشابه می خواهم رایت کنم حداکثر سرعت رو 32x قبول میکنه و بیشتر از اون رو در لیست قرار نمیده با اینکه سرعت سی دی 52x است . همچنین روی دی وی دی های 16x هم سرعت 12x رو به عنوان حداکثر در لیست قرار میده . لطفا در این مورد منو راهنمایی کنید .

کـاربـر بـاسـابـقـه EHSANRF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

دوست عزيز اين سرعت ها بستگي به نرم افزار مورد استفاده و همچنين نوع رسانه خام شما دارد.

3. این کاربر از EHSANRF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوست عزيز اين سرعت ها بستگي به نرم افزار مورد استفاده و همچنين نوع رسانه خام شما دارد.
    ممنون . ولی من قبل از این pioneer یک دی وی دی رایتر suzuki داشتم که سرعت رایت dvd 16x بود و سرعت رایت cd 48x بود و با همین نرم افزارها و سیستم و با استفاده از cd و dvd با مارک و نوع یکسان (سرعت رو هم شامل میشه ) می توانستم با سرعت 48x برای cd و 16x برای dvd رایت کنم . ولی روی این یکی سرعت کمتر از توی دفترچه رو اجازه میده . ممکنه pioneer من تقلبی باشه ؟؟
    در ضمن سرعت این یکی (پایونیر ) 20x برای رایت dvd هست . ولی 12x رو توی لیست انتخاب سرعت میاره . لطفا بگید اگه مشکلی داره برای تعویض ببرم گارانتی .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •