تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 145 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 1449

نام تاپيک: ◄ ™ Acer اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

اگه نباشه جاش خالی می مونه MVP77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

14 ◄ ™ Acer اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

سلام
    راستش برای خرید لپ تاپ به مجتمع پارسیان تهران رفتیم و نظرم هم این بود که یک مدل از لپ تاپهای Dell رو بگیریم اما وقتی که داشتیم قیمتها و کانفیگها رو بررسی میکردیم تمامی فروشنده ها از برند Acer تعریف میکردند و بعد از اینکه کانفیگها رو به نسبت و برابر با دل یا سونی مقایسه میکردیم دیدم که واقعا از نظر قیمت بسیار عالی هستند

فروشنده ها میگفتند که مورد استفاده برند ایسر در کانادا هست و یکی از پر فروش ترین لپ تاپها در دنیا هم فعلا ایسر در دست داره

در این بین مدل Acer Aspire 6930 محبوبیت بیشری در این بین داشت با این کانفیگ :
    Core 2 Dou 2Ghz 2mg Cash
    4Gig Ram
    250GB Hdd
    16 Inch LCD
    4500 MHD VGA
    با قیمت 860 هزار تومان
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اما من از مدل Acer Aspire 2930 خیلی خوشم اومد که سایزی داره که مناسب با سلیقه من هست با این کانفیگ:

Core 2 Dou 2Ghz 2mg Cash
    2Gig Ram
    250GB Hdd
    12.1 Inch LCD
    4500 MHD VGA
    با قیمت 930 هزار تومان با گارانتی یکساله سازگار ارقام
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    حالا میخوام نظر کلی تون رو در مورد برند ایسر و در کل مدل Acer Aspire 2930 بدونم

البته اگه میشه در مورد این برند صحبت کنیم و نگیم که مثلا دل یا سونی بهتره و ... تا به نتیجه برسیم .

با تشکر
    Last edited by MVP77; 29-01-2009 at 21:07.

2. 2 کاربر از MVP77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

خیلی جالبه یعنی هیچکس نظری نداره یا اینکه اگر کسی خواست یه بحث تخصصی و تکمیلی در مورد یک برند خاص بکنه باید تاپیک جداگانه نزنه ؟!

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

18 بازدید و بدون نظر

دیگه پی سی با پی سی یه 3 سال پیش خیلی فرق کرده

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

من خودم شخصا راجع به acer بسیار زیاد بحث کردم ... در تاپیک های مشاوره خرید و فروش

و تکرار آنها وقت می خواد .... خوب ، دوستان باید همکاری کنند

6. این کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

محمد جان شما که کلی اوستایی همیشه هم از بیانات فیض بردیم

فقط میخوام خیالم رو راحت کنی و بگی که دنبال این Acer Aspire 2930 برم یا نه ؟

آخه میدونی واقعا اگر خودت هم از نزدیک ببینیش از نظر کیفیت نمیتونی روش عیب بزاری

تنکس

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

کیفیت توی کار ارزیابی میشه نه اینکه بهش دست بزنی

اگر ایسر ارزش خرید کردن داشته باشه ، فقط همین سری Aspire 6 و aspire 2 و Aspire one هست

Extensa که بسیار بی کیفیت و مزخرفه ...

به نظر من اگر بودجه برابری میکنه با مدل مشابه اچ پی ، دل و سونی ، از این برندها تهیه کنید ...

من تجربه ایسر داشتم ... خوبه برای کسی که کارش معمولی هست ولی :

1- صدای نویزش زیاده

2- کیفیت LCD ماته و اصلا خوب نیست

3- جنس بدنه و قطعات پایینه

4- سرعت سیستم عجیب پایینه ( با اینکه قطعات بالا داره اما خوب نیست)

5- گارانتی سازگار خوبه اما خدمات acer اون افتضاحه ... وقتی خراب شد متوجه میشید

موفق باشید

9. 5 کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوست گرامی سلام
    من حدوداً 6 ماه قبل بعد از کمی از این فروم به اون فروم رفتن بالاخره یه Aspire 4710 خریدم،الان بعد از چند ماه کاربری می تونم بگم که:
    1-درکل نسبت به قیمش لپ تاپ خوبیه!
    2-برخلاف نظر دوستمون کاملاً بی سر و صدا است!(البته مدل Aspire One یکمی صدای فنش زیاده)
    3-کیفیت LCD مناسب و در حد قابل قبولیه (ولی زاویه دیدیش پایینه)-ببینید ال سی دی که به کارت گرافیک وصله! هر چه کارت گرافیکتون بهتر باشه کیفتی هم که از ال سی دی می بینید بهتره مگه نه ال سی دی که از خودش رنگ و لعاب نمی ده!
    4-جنس بدنش خوبه (و نسبتاً شیک) و در مورد قطعات هم فکرنمی کنم مشکلی داشته باشه. ببینید چیپ ست تمام لپ تاپ های دنیای یکیه!!! منظورم اینه که فرضاً Intel X3100 که روی ایسره با Intel X3100 که روی سونی یا Dellهست هیچ فرقی نداره! در مورد سایر قطعات هم همین طوریه - فقط در مین بورد و بدنه و باطری متفاوت هستن. برند ایسر سال قبل(2008) پرفروشترین اروپا بود و از این لحاظ از دل فروش بهتری داشته! مخصوصاً تو مینی لپ تاپ ها یعنی ،Aspir One البته با قیمت واقعیش ! (در حدود 350 دلار)، نه اون قیمتی که تو ایران دارن می فروشن!(580 هزارتومان!!!)
    4-ولی ؛کیفیت باطریش اصلاً خوب نیست(راستی باطریش ساخت سونیه!)، (چون به خاطر پایین آوردن قیمتش مجبور هستن که از باطریهای بی کیفیت استفاده کنن)در بهترین حالت ممکنه و اولای کار کردش حدوداً یک ساعت و ربع کار می کنه!متأسفم!!!
    5-از لحاظ عملکر سیستم مشکلی نداره ،ولی خوب بعضی وقت ها یکمی کند عمل میکنه در کل کند نیست!
    6-(در مورد Aspire4710) سایت Cnet از 5 بهش 3 داده ولی کاربرا بهش 3.5 دادن ولی من خودم شخصاً بهش 4 رو از 5 می دم!
    7-چرا بیشتر فروشنده ها این مارک رو توصیه نمی کنند؟ چون سودش کمه! همین. مثلاً شما فرض کن اگه یه لپ تاپ ایسر رو بفرشن 30هزارتومان سود می برن اگه با همون کانفیک دل رو بفروشن 60هزار تومان و اگه سونی رو 90هزار تومان حالا اگه شما فروشنده باشی کدوم رو توصیه می کنی؟!
    و در آخرم بگم که: اولاً دقت کن گران نخری (بیشتر جاها خیلی گران تر از قیمت واقعیش می فروشن مخصوصاً فروشگاهها ی آنلاین !)و دوماً حتماً با گارانتی سازگار ارقام بخر. و قبل از خرید حتماً یه سری به سایت خود ایسر بزن و مدلی که رو می خوای بخری چک کن، مثلاً مدل Aspirer5715 توی خود سایت ایسر اصلاً وجود ندارد!

در قیمت ها پایین(زیر1میلیون) ایسر حرف اول رو می زنه! مکه نه دل و سونی فقط مدلهای بالای یک میلیونش خوبه!(البته سونی که کلاً برای پولدار ها لپ تاپ می سازه!)
    موفق باشی

11. 6 کاربر از karim2222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

1-درکل نسبت به قیمش لپ تاپ خوبیه!
    مسلمه که اینطوره ! acer مقرون به صرفه ترین لپ تاپ هاست و بازار ارزان لپ تاپ ها رو تقریبا در دستش داره

2-برخلاف نظر دوستمون کاملاً بی سر و صدا است!(البته مدل Aspire One یکمی صدای فنش زیاده)
    شما باید به مرور زمان در این مورد نظر بدید ... اما صدای فن پایین رو در بعضی موارد قبول دارم و بعضی موارد خیر

3-کیفیت LCD مناسب و در حد قابل قبولیه (ولی زاویه دیدیش پایینه)-ببینید ال سی دی که به کارت گرافیک وصله! هر چه کارت گرافیکتون بهتر باشه کیفتی هم که از ال سی دی می بینید بهتره مگه نه ال سی دی که از خودش رنگ و لعاب نمی ده!
    من به شما پیشنهاد میکنم اول بروید بخونید LCD یعنی چی !!! کنتراست ، رزولوشن ، رزولوشن عمودی ، کیفیت پانل ، Color enhance و اصطلاحاتی مانند trulife و ... یعنی چی که acer یکی از این ها رو نداره !

پس ، اول برید بخونید که چه فاکتورهایی باعث میشه که کیفیت LCD مدلهای dell XPS M16 و سونی FW اینقدر بالا باشه و Acer اینقدر مات و رنگ های مرده !

4-جنس بدنش خوبه (و نسبتاً شیک) و در مورد قطعات هم فکرنمی کنم مشکلی داشته باشه. ببینید چیپ ست تمام لپ تاپ های دنیای یکیه!!! منظورم اینه که فرضاً Intel X3100 که روی ایسره با Intel X3100 که روی سونی یا Dellهست هیچ فرقی نداره! در مورد سایر قطعات هم همین طوریه - فقط در مین بورد و بدنه و باطری متفاوت هستن. برند ایسر سال قبل(2008) پرفروشترین اروپا بود و از این لحاظ از دل فروش بهتری داشته! مخصوصاً تو مینی لپ تاپ ها یعنی ،Aspir One البته با قیمت واقعیش ! (در حدود 350 دلار)، نه اون قیمتی که تو ایران دارن می فروشن!(580 هزارتومان!!!)
    یکبار پشت لپ تاپ سونی و پشت لپ تاپ ایسر و زیر لپ تاپ دب رو با هم مقایسه کنید .. یا دستتون رو روی قسمت پشتی LCD فشار بدید ...

بحث سر چیپست نیست ... بله همون چیپست نصب شده ! اما خوب همون نوع اپتیک درایو نصب شده ؟ سونی یا NEC ؟ خیر ... بدترین اپتیک درایو Tcorp و ...

کیفیت مونتاز چی ؟ یا موارد دیگر ... اگر بخواهیم ریز بشویم تمام این موارد تفاوت ایجاد میکنه که یک دل مشابه بشود 800 هزار تومان اما این 550 هزار تومان !

4-ولی ؛کیفیت باطریش اصلاً خوب نیست(راستی باطریش ساخت سونیه!)، (چون به خاطر پایین آوردن قیمتش مجبور هستن که از باطریهای بی کیفیت استفاده کنن)در بهترین حالت ممکنه و اولای کار کردش حدوداً یک ساعت و ربع کار می کنه!متأسفم!!!
    دلیلش هم گفتید : ارزانی !

5-از لحاظ عملکر سیستم مشکلی نداره ،ولی خوب بعضی وقت ها یکمی کند عمل میکنه در کل کند نیست!
    روی حالت ماکزیمم پرفورمانس خوبه ... روی حالات دیگر power باید رم سیستم بالا باشه تا با کندی مواجه نشوید ... لپ تاپ های Aspire نسبت به travelmate در این زمینه بهتر طراحی شدند

7-چرا بیشتر فروشنده ها این مارک رو توصیه نمی کنند؟ چون سودش کمه! همین. مثلاً شما فرض کن اگه یه لپ تاپ ایسر رو بفرشن 30هزارتومان سود می برن اگه با همون کانفیک دل رو بفروشن 60هزار تومان و اگه سونی رو 90هزار تومان حالا اگه شما فروشنده باشی کدوم رو توصیه می کنی؟!
    اتفاقا سودش نسبت به سایرین فوق العاده است ... من اختلاف قیمت دبی تا اینجا رو بیش از 300 هزار تومان می دونم ...

مشکل اینه که کیفیت جالب نیست و گارانتی معتبر ای براش نیست ... حتی وقتی مشکلی پیش بیاد سازگار ارقام می گه کاری از دستم بر نمیاد ! مشکلات سر دردسرها و مراجعات بعدیشه !

در مورد حرف آخریتون باید بگم که هر شرکتی کلاس خاص خود را داره .... بعضی ها لپ تاپ با رنج قیم تبالا و کیفیت عالی می سازند مثل Gateway ، apple ، Sony و HP و بعضی ها متوسط : Dell و Toshiba و Asus و بعضی ها ارزان : ACER !!!

13. 4 کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز من قبول دارم که شما بسیار حرفه ای و با اطلاع و تجربه هستید!
    ای استاد LCD !
    -باور بفرمایید ال سی دی لپ تاپ من (4710اسپایر) نه مات هست و نه رنگ هاش مرده! و حتی با دل وسترو دوستم مقایسه کردم ،من شخصاً اختلاف خاصی ندیدم! شما نباید دل XPS با اون قیمتش رو با ایسر 550 هزار تومانی مقایسه کنی و بعد ببینی که به قول شما مثلاً Color enhance دل بهتره !! شما این ال سی دی رو با Dell های مدل اینسپایرون زیر یک میلیون مقایسه کن ببین کدومش بهتره؟

-در مورد گارانتی فکر کنم بدونید که گارانتی منشعب از شرکت سازنده هست، و چون هیچ یک از این شرکتها توی ایران نمایندگی ندارند(بدلیل تحریم ایران) و اکثر نمایندگی ها هم در واقع نمایندگی، نماینده فروش دبی هستند،پس گارانتی توی ایران یعنی کشک!!! و تمامی گارانتی ها نامعتبر هستند!

-در مورد صدا هم که گفتم، من حدوداً 6 ماه دارم روزی حداقل 8 ساعت باهاش کار میکنم هیچ دصدایی ازش ندیدم! حالا شما میگید به مرور زمان باید نظر بدم یعنی مثلاً بعد از 3-4 سال! من اگه این لپ تاپ برام 2-3 سال کار کنه کافیه!

-ایسر اصل(!!!) چینیه، و دست مزد کار گر هم اونجا پاینه،و این دست مزد پایین باعث کاهش قیمت شده! و کارخانه سازنده هم با کم کردن قیمتها در کل سود کمتری رو میبره. بر خلاف مارک های مثل سونی که درسته کیفیتی بالا دارند ولی خوب سود بالایی رو هم از مشتریهاش می گیره!

-من نمی دونم این ایسر بیچاره!! چه هیزم تری به مردم فروخته که هی میگید کیفیتش بده!؟ ایسر های اسپایر 2008 لپ تاپ های خوبی هستند(البته چند مدل فقط!) و نسبت به سری های قبلی بسیار از لحاظ کیفیت بهتر شدند، من فکر کنم شما تو ذهنتون اون تصوری رو که از ایسر های قدیمی دارید باعث شده که روی نظری که در مورد اسپایر های جدید می دید موثر باشه و بگید بده!

جدآً اگر اینقدر بی کیفیت و با گارانتی غیر مطمئن ارضه میشه، چرا در اروپا سال 2008 پرفروش ترین برند بود؟
    (شاید به خاطر بحران مالی جهانی، اروپایی ها پول نداشتن برند دیگری رو بخرن تا بفهمند که "کنتراست ، رزولوشن ، رزولوشن عمودی ، کیفیت پانل ، Color enhanceو..." یعنی چی!!!- بلی! خب ما ایرانی ها ملت فرهیخته و فمیده ای هستیم!)

15. 5 کاربر از karim2222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه רוח שג בלגרד's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

-برخلاف نظر دوستمون کاملاً بی سر و صدا است!(البته مدل aspire one یکمی صدای فنش زیاده)
    شما باید به مرور زمان در این مورد نظر بدید ... اما صدای فن پایین رو در بعضی موارد قبول دارم و بعضی موارد خی
    من دقیقا نصفه شب صدای بلند فن رو کاملا میشنوم

-باور بفرمایید ال سی دی لپ تاپ من (4710اسپایر) نه مات هست و نه رنگ هاش مرده! و حتی با دل وسترو دوستم مقایسه کردم ،من شخصاً اختلاف خاصی ندیدم! شما نباید دل xps با اون قیمتش رو با ایسر 550 هزار تومانی مقایسه کنی و بعد ببینی که به قول شما مثلاً color enhance دل بهتره !! شما این ال سی دی رو با dell های مدل اینسپایرون زیر یک میلیون مقایسه کن ببین کدومش بهتره؟
    من یه مدت با ایسرم طراحی می کردم و کارهای فتوشاپ. چیزی که در میومد و تو لپ تاپ خودم می دیدم از زمین تا آسمون رنگ بندیش با لی سی دی پی سی برادرم فرق می کرد. دیگه نا امید شدم از کار طراحی با لپ تاپ!

17. این کاربر از רוח שג בלגרד بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •