تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 145 اولاول ... 4147484950515253545561101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 1449

نام تاپيک: ◄ ™ Acer اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

آخر فروم باز starn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

خود گارانتی سازگار که کیف و موس نمی ده مگه خود اون مغازه ای که ازاش میخری مثلا یه 30 تمن وز قیمت رپتاپ کشیده باشه (که سود بیشتری بکنه) یه کیف و موس هم همراش میده که (الاکی میگه اصل acer ) به نظر من خودت با سلیقه ی خودت کیف و موس بخری بهتره

2. این کاربر از starn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز max_3d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

متاسفانه خبری بدی دارم که قلبو بدجوری جریحه دار کرده لپتاپ مدل 5741Gکه 1 هفته ای بیشتر عمر نکرده از همون چیزی که روز اول میترسیدم دیگه باید بترسم پست 481 من هم سند این موضوع هست !!!
    روز اول که خریدم پارتیشن بندی کردم بعد ویندوز 7 64بیت نصب کردم ولی مشکلی که داشت این بود که بعد از مدتی مثلا 3 بار خاموش و روشن کردن روی لوگوی اول گیر میگرد موقعه بالا اومدن و بعد یه صفحه ابی میاد همون BLUE PAGEمعروف !!!!یا موقعی که بالا می آمد ویندوز در حین فیلم نگا کردن قفل میکرد خب اینجاست که تمام دنیا رو سرم خراب بشه اخه حقه لپتاپی که پلم میخری همچین مشکلی از اول داشته باشه !!!
    خلاصه یه چیزهایی حالیمونه از کامپیوتر باید به عرض برسونم که به احتمال 90% هاردم بدسکتور گرفته!!!!دلیل م دارم با برنامه acronis وقتی میخوام یه بکآپ از ویندوزم بگیرم در حین بکآپ گیری ارور بدسکتور در فلان شماره سکتور هارد میده!!!!! خب دوستن باید چکار کنم به نظرتون من شیراز هستم اگر بفرستم گارانتی سازگار تا بیاد تهران وبرگرده شیراز تقریبا 20 روز طول میکشه !!!!
    و یه راه دیگه داره بدسکتور اگر نرم افزاری بود و ک بود سکتور خراب با نرم افزار مربوطه برطرفشم کنم اونم اگر بشه د تالار گفتمان سازگار هم مطرح کردم در بخش مربوطه جالب اینجا بود در یکی از تاپیکها یه بنده خدایی باز همین مشکل رو داشت اونم 2 هفته بود خریده بود و یکی از مسئولان سازگار جوابشو داده بود که ویروسی شده و باید با انتی ویروس برطرف شه و اگر درست نشد بفرست گارانتی!!!!
    خب دوستان نظرتونو میخوام شدیدا

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

بدسکتور افتادن روی هارد دلیل بر خرابی کامل دستگاه نمیشه دوست عزیز
    به احتمال زیاد خودتون اشتباه کردید و احتمالا به دستگاه در حین کار ضربه زدید
    اولین کار این هست که هارد رو با یه برنامه جانبی Low Level Format کنین ، اگر قابل حل شدن باشه تو همین مرحله درست میشه
    اگر نه مطمئنا گارانتی باید ببرید

5. این کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

بدسکتور افتادن روی هارد دلیل بر خرابی کامل دستگاه نمیشه دوست عزیز
    به احتمال زیاد خودتون اشتباه کردید و احتمالا به دستگاه در حین کار ضربه زدید
    اولین کار این هست که هارد رو با یه برنامه جانبی Low Level Format کنین ، اگر قابل حل شدن باشه تو همین مرحله درست میشه
    اگر نه مطمئنا گارانتی باید ببرید
    برادر دقیقا روز اول که مثل پر قو آوردم خونه و ویندوز نصب کردم اینطوری شد یعنی 3 ساعت بعد از خریدن لپتاپ مطمئنم ضربه نخورده
    الانم دارم با برنامه hdd regenerator دارم رفع بدسکتور میکنم تا الان 47 بدسکتور پیدا کرده و خوشبختانه تونسته این چند تا بدسکتور رو ترمیم کنه البته تا الان 20% فعلا بیشتر نرفته
    Last edited by max_3d; 24-09-2010 at 10:35.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

با سلام
    حدود دو هفته میشه که لپ تاپ ایسر 5741گرفتم
    مشکل من اکتیو نشدن ویندوز 7 روی لپتاپ است. به هیچ عنوان اکتیو نمیشه با چند ویندوز 7 مختلف که همگی با قابلیت اکتیو کردن
    هستند ودر کامپیوتر دیگه تست شده اند امتحان کردم. با لودر های مختلف هم برای اکتیو کردن استفاده کردم ولی جواب نمیده
    با گارانتی سازگار هم تماس گرفتم جواب درست وحسابی ندادند
    تو رو خدا هر کسی میدونه این مشکل رو چه جوری میشه رفع کرد یک کمکی کنه حالم اساسی گرفته شده
    با تشکر

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

درود
    خب بچه ها بعد 5 ساعت با نرم افزار مربوطه رفع بدسکتور شده 47 بدسکتور پیدا کرد و ترمیم شد و الان دیگه مشکلات قبلی رو نداره یعنی دوستان دیگه نیازی به بردن به گارانتی نداره چون سابقه بدسکتور هارد داشته؟؟؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

درود
    خب بچه ها بعد 5 ساعت با نرم افزار مربوطه رفع بدسکتور شده 47 بدسکتور پیدا کرد و ترمیم شد و الان دیگه مشکلات قبلی رو نداره یعنی دوستان دیگه نیازی به بردن به گارانتی نداره چون سابقه بدسکتور هارد داشته؟؟؟؟؟؟؟؟
    نه نیازی نیست .
    احتمال خیلی زیاد دیگه مشکلی نخواهی داشت .

یه توضیح اضافی : نرم افزار ،سکتور خراب سخت افزاری رو ترمیم نمیکنه ، بلکه فقط کاری میکنه که به اون سکتور آدرس دهی نشه .

بدسکتور میتونه نرم افزاری هم باشه (soft bad sector). که علت های زیادی داره . از جمله ویروس .

ایشالا مشکلت واسه همیشه حل شده باشه

10. این کاربر از meysam230 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

بحث های مشاوره ای فقط و فقط در تالار مشاوره ، 1 میلیون بار ! خسته شدم
    خواهشا رعایت کنید

12. 2 کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

با سلام
    حدود دو هفته میشه که لپ تاپ ایسر 5741گرفتم
    مشکل من اکتیو نشدن ویندوز 7 روی لپتاپ است. به هیچ عنوان اکتیو نمیشه با چند ویندوز 7 مختلف که همگی با قابلیت اکتیو کردن
    هستند ودر کامپیوتر دیگه تست شده اند امتحان کردم. با لودر های مختلف هم برای اکتیو کردن استفاده کردم ولی جواب نمیده
    با گارانتی سازگار هم تماس گرفتم جواب درست وحسابی ندادند
    تو رو خدا هر کسی میدونه این مشکل رو چه جوری میشه رفع کرد یک کمکی کنه حالم اساسی گرفته شده
    با تشکر
    سلام دوست گلم من این مارک لپ تاپ6 ماه دارم مشکلی هم باهاش ندارم ویندوز سون 64 و 32 هم نصب کردم شما اگه می خوای اکتیو کنی باید کرک کنی نرم افزار کرک 7 رو بگیر مشکل حل میشه من الان ویندوز 7 32 بیت دارم با کرک اکتیو کردم اپدیت هم کردم

آخر فروم باز P A R S A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Dublin|Atlanta|New.York

پيش فرض

سلام
    لپ تاپ های Acer از نظر صدای فن و داغی چطور هستن!؟ خصوصا 5741
    Asus (مدل k40 ie) که واقعا عالی بود، کاملا بی صدا و خنک، حالا میخوام ببینم Acer ها چطورن!؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •