تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 145 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 1449

نام تاپيک: ◄ ™ Acer اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

خوب دوستان

از امروز بحث و تبادل نظر لپ تاپ های acer فقط در این مکان
    متشکر

داره خودمونی میشه mahmood1361's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    من خودم فروشنده نوت بوك تو شهرستان هستم و از اطلاعات مفيد همه ي شما دوستان استفاده مي كنم بنده به شخصه نوت بوك زياد ديدم و برندهاي مختلفي رو آوردم حرف همه دوستان درسته مقايسه برندي درست نيست يعني اينكع بگيم چه برندي از همه سر چون سوال اشتباه است
    هر برند مدل هايي داره ما بايد بهترين مدل و برند رو نسبت به بودجه وكارايي خودمون انتخاب كنيم
    در مورد نوت بوك هاي ACER بايد بگم بيشتر مدل هاي ارزونش تو بازار ما فروش داره
    و اكثر كساني كه بالا 1 ميليون هزينه مي كنند سراغ اين برند نمي ياند و ترجيح مي دن يك برند معروف تر و با اسم و رسم بيشتر تو بازار ما بخرن كه حقم دارن
    چون در كنار كارايي مارك هم مهمه
    خلاصه دوستان acer به نظر من مارك خوبيه ولي براي قيمت هاي پايين اگه دوستان قصد هزينه بالا دارن از برندهاي VAIO ٍِDELL و HP استفاده كنيد
    مخصوصا VAIO تكميلترين برند قيمتش نسبت به طراحيش و كيفيتش اينقدر هم بالا نيست كه بعضي دوستان مي گند چون مثلا FW سوني رو با يك Inspiron دل مقايسه مي كنند از لحاظ قيمت در حالي كه اين سري رو بايد با سري XPs دل مقايسه كرد
    باز هم از نظرات همه دوستان تشكر مي كنم

3. 4 کاربر از mahmood1361 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

من دقیقا نصفه شب صدای بلند فن رو کاملا میشنوم

من هم نصف شب صدای نفس کشیدن بغل دستیم رو می شنوم!!!

درضمن ممکن است فن لپ تاپ شما خراب باشه! نه؟

من یه مدت با ایسرم طراحی می کردم و کارهای فتوشاپ. چیزی که در میومد و تو لپ تاپ خودم می دیدم از زمین تا آسمون رنگ بندیش با لی سی دی پی سی برادرم فرق می کرد. دیگه نا امید شدم از کار طراحی با لپ تاپ!
    دوست عزیز!
    شما نباید LCD لپ تاپ رو با LCD پی سی مقایسه کنی! مسلمه که LCD پی سی بهتره!
    اگر اینطوری باشه :
    من شخصاً LCD دل xps و سونی را با مانیتور CRT قدیمی های LG مثل /faltron) T730B)مقایسه کردم! CRT از لحاظ کیفیت خیلی خیلی بهتر بود! (البته منتظر نظر تکمیلی استاد LCD باشید!--->پست ها ی قبلی رو بخونید!<---)

در ضمن من تا حالا هرچی طراح حرفه ای دیدم نه ئتنها با لپ تاپ کار نمی کردند بلکه اصلاً از LCD استفاده نمی کنند و فقط با CRT کار می کنند علیرغم معایبی که مثل مصرف زیاد و اشعه زیادو... تنها بخاطر همون کیفیتش !

اگه نباشه جاش خالی می مونه Sorou5h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا قبول كنيم كه ايسر زير يه تومن خوبه
    براي كاربر عادي هم به نظر من كيفيت رنگ و رزلوشن بالا يا پايين زياد تفاوتي نداره
    چون خودمون داريم ميگيم كاربر عادي
    كسي كه بخواد طراحي هاشو با لب تاپ بكنه خب معلومه كه عادي حساب نميشه و يه لب تاپ معمولي جوابگو نيازش نيست
    ايسر زير يه تومني هاش برا كاربر معمولي خوبه....
    ولي كسي كه ميخواد حرفه اي از لپ تاب استفاده كنه خب معلومه برا آش خوردن بيشتر بايد بيشنر پول بدي....

اگه نباشه جاش خالی می مونه Elis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

اما من از مدل acer aspire 2930 خیلی خوشم اومد که سایزی داره که مناسب با سلیقه من هست با این کانفیگ:

core 2 dou 2ghz 2mg cash
    2gig ram
    250gb hdd
    12.1 inch lcd
    4500 mhd vga
    با قیمت 930 هزار تومان با گارانتی یکساله سازگار ارقام
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    حالا میخوام نظر کلی تون رو در مورد برند ایسر و در کل مدل acer aspire 2930 بدونم

البته اگه میشه در مورد این برند صحبت کنیم و نگیم که مثلا دل یا سونی بهتره و ... تا به نتیجه برسیم .

با تشکر
    سلام منم در مورد این لپ تاپ میخوام اطلاعات کسب کنم که آیا ارزش داره هزینه کنم یا خیر

برای استفاده روزی 3-4 ساعت میخوام و گرافیک و بازی برام مهم نیست فقط عمر زیادی داشته باشه که میخوام بدونم آیا این لپ تاپ عمر قطعاتش چجوریه ؟ کسی این مدل 2930 رو داره ؟

در ضمن الآن قیمتش فکر کنم اومده روی 850 آیا با این قیمت ارزش خرید داره یا خیر ؟

از نظرات اساتید استفاده میکینیم .

اگه نباشه جاش خالی می مونه Elis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

خیلی ممنون از راهنمایی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوست عزیز

اگر مطالب قبلی را با دقت مطالعه می کردید ، شاید دیگر نیازی به پرسیدن نداشتید !

به نظر من ، شمایی که گرافیک برایت مهم نیست و به گفتۀ خودت روزی چند ساعت کوتاه برای کارهای معمولی قصد استفاده دارید ، لازم نیست اینقدر هزینه کنید !

شما می توانید مدل 4710 را با قیمت حدوداً 500 هزار تومان برای این نوع استفاده در نظر بگیرید و نیازی به این هزینۀ بالا نیست ، و با مبلغی کم ، در صورت تمایل و نیاز ، هارد و رم آن را ارتقا دهید ، مثلاً در صورت نیاز به هارد بالاتر ، یک هارد اکسترنال بگیرید که هم بهتر و سریع تر است و هم باکلاس تر و مطمئن تر !

عمر قطعات هم بستگی به استفاده شما دارد. هر قطعۀ الکترونیکی عمری خاص دارد ، (مثلاً قطعۀ ایکس 15 هزار ساعت !) خوب ، بدیهی است هر چه کمتر استفاده نمایید بیشتر عمر می کند . ضمناً چیپست ها و بسیاری از قطعات تمامی لپ تاپها ساخت یک کارخانه است و از این منظر تفاوت چندانی باهم ندارند ، پس قطعات این لپ تاپ هم مثل سایرین است . البته انشاالله !

و از وارد نمودن ضربه و تکانهای بیجا و نوسانات برق هم بپرهیزید !!!

سری هم به سایت سازنده و سایتهای Cnet و Notebook Review بزنید ، برایتان مفید خواهد بود !

9. این کاربر از karim2222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای H@mid-Vista's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تنها دليل سم پاشي عليه ايسر سود كمش در بازار هست
    هيچ اشكال فني هم نداره
    البته شايد با يك لپ تاپ خيلي تاپ مثل سوني قابل قياس نباشه
    ولي كيفيت خوبي داره
    نگران هم نباشين گارانتي خيلي خوبي داره
    من خودم ايسر 5738 دارم
    هيچ مشكلي هم نداره و مثل اسب داره كار مي كنه

11. 2 کاربر از H@mid-Vista بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن گنو لینوکس V i r u s e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    bin/

پيش فرض

سلام
    منم 5738z دارم
    خیلی راضیم
    برای من 2 چیز مهمه: سرعت کار،قیمت مناسب
    که هر دو تاش تامین شده!
    همونطور که دوستان گفتن ایسر در لپ تاپ های زیر 10000000 ریال بهترین برند هست (فکر نکنم جای شکی باشه)
    منم که یه کاربر معمولیم، بیشتر برنامه نویسی میکنم و گاهی هم بازی های 2-3 قرن پیش میکنم خیلی مقرون به صرفه هست

داره خودمونی میشه mahmood1361's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ACER Acpire 5738z

يك گزينه ايده آل جديد با قيمت مناسب براي دوستاني كه كار سنگيني ندارن
    1- cpu t4200 فركانس 2000 همراه با 1 مگابايت كش و FSB 800
    2- رم 2 گيگابايت DDR3 با باس 1066 در اين محصول ارزون واقعا جالبه
    3- صفحه نمايش 15.6 عريض مجهز به تكنولوژي LED LCD كيفيت مطلوب و جالب
    4- طراحي زيبا در رنگ سرمه اي
    5- گرافيكشم كه intel 4500 كه براي كاربران باكاربري معمولي عاليه
    6- و مهمترين مزيت امكانات بالا در كنار قيمت مناسب زمان نوشتن اين مطلب 580.000 واقعا قيمت عادلانه اي براي اين محصول

كساني كه مي خواهن زياد هزينه نكن اين محصول ارزش يكبار ديدن رو داره تو اين رنج قيمتي تو برندهاي ديگه چنين كانفيگي و نوت بوكي نديدم
    هميشه شاد باشين و خندون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •