تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 140 از 145 اولاول ... 4090130136137138139140141142143144 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,391 به 1,400 از 1449

نام تاپيک: ◄ ™ Acer اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

پروفشنال soheiltaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    اهل تهرانم،تكه ناني دارم،سر سوزن ذوقي،ولي فعلا اصفهان

پيش فرض

مگه فن سی پی یو نباید همیشه کار کنه ؟ ؟!!!!!
    دمای معمولی سی پی یو چنده ؟ چجوری میشه دمارو فهمید ؟
    فن سی پی یو منم همیشه در حال کاره !!!!

آخر فروم باز majidli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهرانپارس

پيش فرض

مگه فن سی پی یو نباید همیشه کار کنه ؟ ؟!!!!!
    دمای معمولی سی پی یو چنده ؟ چجوری میشه دمارو فهمید ؟
    فن سی پی یو منم همیشه در حال کاره !!!!
    منظور ازینکه مدام کار میکنه اینه که با شدت بیشتری در حال کار هست بطوری که مدام صداش شنیده میشه که فقط این مورد در زمان اجرای برنامه های سنگین ایجاد میشه
    نرم افزارای مختلفی هست برای چک کردن مثل HWmonitor و...

پروفشنال soheiltaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    اهل تهرانم،تكه ناني دارم،سر سوزن ذوقي،ولي فعلا اصفهان

پيش فرض

بله چک کردم ... ممنون
    دمای core 17 در حالت عادی چند باشد باشه ؟
    راستی من وقتی دارم با باطری لپ تاپ کار میکنم جدیدا ... یه لحظه نور مانیتور کم میشه و بعد سریع عادی میشه و این در طول کار با لپ تاپ چند بار اتفاق میوفته ...
    ولی وقتی به برق وصل باشه اصلا اینطوری نمیشه
    مشکل خاصیه به نظر شما ؟

داره خودمونی میشه 147milad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

دوستان سلام.من تاپیکی برای acer v3 772gپیدا نکردم برای همین اینجا پست دادم.اگه میشه منو راهنمایی کنید که این مدل خوبه یا نه.مشخصات هم در پایین مینویسم.از برند ایسر راضی هستید و اینگه این مدل رو بیشتر برای بازی میخوام.لطفا طی این چند روز کمک کنید تا بهترین انتخاب را کنم.
    4702 haswel
    17.3 full hd
    gtx760 2g فکر کنم با 4 هم پیدا شه
    16گیگ رم.

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهرانپارس

پيش فرض

بله چک کردم ... ممنون
    دمای core 17 در حالت عادی چند باشد باشه ؟
    راستی من وقتی دارم با باطری لپ تاپ کار میکنم جدیدا ... یه لحظه نور مانیتور کم میشه و بعد سریع عادی میشه و این در طول کار با لپ تاپ چند بار اتفاق میوفته ...
    ولی وقتی به برق وصل باشه اصلا اینطوری نمیشه
    مشکل خاصیه به نظر شما ؟
    دمای سی پیو به شرایط مختلفی بستگی داره نوع ویندوز 32 بیتی یا 64 ، میزان خمیر سیلیکون، برنامه های در حال اجرا معمولا دما باید بین 40 تا 42 باشه
    این قضیه وقتی شارژر رو جدا میکنید اتفاق میفته؟و وقتی شارژر وصله نور مانیتور زیاد میشه؟
    اگه این باشه که امری عادیه که تو قسمت power option که هنگام قطع و وصل بودن شارژ عوض میشه
    تیک گزینه balance رو بزارید ببینید مشکل برطرف میشه!

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهرانپارس

پيش فرض

دوستان سلام.من تاپیکی برای acer v3 772gپیدا نکردم برای همین اینجا پست دادم.اگه میشه منو راهنمایی کنید که این مدل خوبه یا نه.مشخصات هم در پایین مینویسم.از برند ایسر راضی هستید و اینگه این مدل رو بیشتر برای بازی میخوام.لطفا طی این چند روز کمک کنید تا بهترین انتخاب را کنم.
    4702 haswel
    17.3 full hd
    gtx760 2g فکر کنم با 4 هم پیدا شه
    16گیگ رم.
    لپتاپ خوبیه ولی فک نمکینی تو جابه جایی اذیتت کنه؟(به علت سنگینی میگم)
    دو مدل lenovo y510 و asus n550 هم یه بررسی بکنید

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

لپتاپ خوبیه ولی فک نمکینی تو جابه جایی اذیتت کنه؟(به علت سنگینی میگم)
    دو مدل lenovo y510 و asus n550 هم یه بررسی بکنید
    در مورد این دو مدل قبل از ایسر تحقیق کردم و حتی بازار رفتم.لنوو که اچدی هست و هنگام کار سنگین میگن سمت چپ دستگاه داغ میشه و ایسوس هم با اینکه مشخصات و کیفیت خوبی داره قیمتش خیلی حباب داره و نزدیک 4 تومن هست در حالی که من این ایسر رو در یکی از فروشگاه های انلاین 3.400 دیدم.چون برای بازی میخوام وزن و 17اینچ رو ترجیح میدم.این مدل میگن گرافیک خیلی قوی ای داره.در کل میخوام بدونم شما دوستان که از این برند استفاده کردین نقاط قوت و ضعفش چیه.میتونه چند سالی کار منو راحت راه بندازه و نیاز منو برطرف کنه

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهرانپارس

پيش فرض

در مورد این دو مدل قبل از ایسر تحقیق کردم و حتی بازار رفتم.لنوو که اچدی هست و هنگام کار سنگین میگن سمت چپ دستگاه داغ میشه و ایسوس هم با اینکه مشخصات و کیفیت خوبی داره قیمتش خیلی حباب داره و نزدیک 4 تومن هست در حالی که من این ایسر رو در یکی از فروشگاه های انلاین 3.400 دیدم.چون برای بازی میخوام وزن و 17اینچ رو ترجیح میدم.این مدل میگن گرافیک خیلی قوی ای داره.در کل میخوام بدونم شما دوستان که از این برند استفاده کردین نقاط قوت و ضعفش چیه.میتونه چند سالی کار منو راحت راه بندازه و نیاز منو برطرف کنه
    ایسر برند خیلی خوبیه تا چند وقت پیش نبض بازار دست ایسر بود به دلیل سخت افزار قوی و در عین حال قیمتی مناسب تر از برندای دیگه
    مدل v3 یکی از پر فروشترین مدلای ایسر بوده و من تاحالا نزدیک 10 دستگاه برای اطرافیان خریدم و هیچ کدوم هیچ مشکلی نداشتن

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

ایسر برند خیلی خوبیه تا چند وقت پیش نبض بازار دست ایسر بود به دلیل سخت افزار قوی و در عین حال قیمتی مناسب تر از برندای دیگه
    مدل v3 یکی از پر فروشترین مدلای ایسر بوده و من تاحالا نزدیک 10 دستگاه برای اطرافیان خریدم و هیچ کدوم هیچ مشکلی نداشتن
    دوست عزیز به نظر شما این مدلی که من میخوام رو خرید اینترنتی بخرم یا از بازار.شما نمایندگی یا مغازه ای سراغ دارید که این لپتاپ رو بفروشه و هم مطمئن باشه و گارانتی معتبر داشته باشه.به نظرتون از کجا خرید کنم.

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهرانپارس

پيش فرض

دوست عزیز به نظر شما این مدلی که من میخوام رو خرید اینترنتی بخرم یا از بازار.شما نمایندگی یا مغازه ای سراغ دارید که این لپتاپ رو بفروشه و هم مطمئن باشه و گارانتی معتبر داشته باشه.به نظرتون از کجا خرید کنم.
    به نظر من برو بازار تا بتونی یه قیمت کف پیدا کنی/لپتاپو بررسی کنی و با خیال راحت خرید کنید
    تهران ساکن هستید؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •