تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 145 اولاول ... 41011121314151617182464114 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 1449

نام تاپيک: ◄ ™ Acer اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

داره خودمونی میشه Mohamad.r620's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

من هرچی تو اینترنت گشتم کانفیگی که سی پی یو 2.6 6 مگ کش (فکر کنم T9600) داشته باشه ندیدم حتی تو سایت خود ایسر هم قویترین سی پی یوش رو 3 مگ کش ذکر کرده.
    یه نگاه به اینجا بنداز :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این که چیزی نیست ، تو سایت خود Acer اگه سر بزنی چند تا مدل جدید داره ( Aspire 8940g و Aspire 5940g ) که با پردازنده های پرقدرت Core i7 و کش 8 مگ L2 عرضه میشن . پرقدرت تر از اینها هم وجود داره ، دو مدل Aspire 5942 و Aspire 8942 با پردازنده Core i7-820QM و 8 مگ کش L3 عرضه میشن.
    راستش من قصد خرید Aspire 8730 رو داشتم ، ولی با دیدن این مدلها پشیمون شدم ، از بین این 4 مدل حتما یکی رو میخرم ، هم خوشگلن هم پر قدرت . به نظر من که خیلیم از لپ تاپهای Dell و Hp و Vaio بهتر هستن ، اونها فقط اسم در کردن

آخر فروم باز BLACK-BLACK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهرون,لواسون,دارآباد

پيش فرض

یه نگاه به اینجا بنداز :
    کد:
    این که چیزی نیست ، تو سایت خود Acer اگه سر بزنی چند تا مدل جدید داره ( Aspire 8940g و Aspire 5940g ) که با پردازنده های پرقدرت Core i7 و کش 8 مگ L2 عرضه میشن . پرقدرت تر از اینها هم وجود داره ، دو مدل Aspire 5942 و Aspire 8942 با پردازنده Core i7-820QM و 8 مگ کش L3 عرضه میشن.
    راستش من قصد خرید Aspire 8730 رو داشتم ، ولی با دیدن این مدلها پشیمون شدم ، از بین این 4 مدل حتما یکی رو میخرم ، هم خوشگلن هم پر قدرت . به نظر من که خیلیم از لپ تاپهای Dell و Hp و Vaio بهتر هستن ، اونها فقط اسم در کردن
    خیلی ممنون

توضیحی مختصر:
    1-سایت دیجی کالا(همون نقطه چینا) اشتباه زیاد داره.
    2-من فقط در مورد 8730 گفتم که کانفیگ با سی پی t9600 تو هیچ سایت معتبری ازش ندیدم.
    3-قویترین نت بوکهای ایسر کماکان همون مشکل سنگینی رو دارن
    4-با 1.200 دیگه کسی نمیاد ایسر بخره 200 تومن دیگه بذاره روش میره یه 2020 اچ پی میخره

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

3-قویترین نت بوکهای ایسر کماکان همون مشکل سنگینی رو دارن
    یکی از قوی ترین لپ تاپ های Acer همین مدل و Aspire 5940g هست که 3 کیلوگرم وزن داره ، فکر نمیکنم زیاد تفاوتی با وزن 2.7 کیلوگرمی 2020 HP داشته باشه
    4-با 1.200 دیگه کسی نمیاد ایسر بخره 200 تومن دیگه بذاره روش میره یه 2020 اچ پی میخره
    این نظر شماست ، شاید اگه اینجا هم آمریکا یا کانادا بود شما انقدر به سمت HP , Dell و Sony نمی رفتین.
    به هرحال من که حاضر نیستم به خاطر وزن کم ، قیافه HP رو تحمل کنم ، منتظر میمونم تا یکی از این 4 مدل Acer وارد ایران بشه ، مخصوصا اون مدل Aspire 8942 که فکر کنم الان شاخ بازاره با اون پردازشگر Core i7-820QM و 8 مگ کش L3
    قیافشم که یکه یکه

آخر فروم باز BLACK-BLACK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهرون,لواسون,دارآباد

پيش فرض

یکی از قوی ترین لپ تاپ های Acer همین مدل و Aspire 5940g هست که 3 کیلوگرم وزن داره ، فکر نمیکنم زیاد تفاوتی با وزن 2.7 کیلوگرمی 2020 HP داشته باشه
    این نظر شماست ، شاید اگه اینجا هم آمریکا یا کانادا بود شما انقدر به سمت HP , Dell و Sony نمی رفتین.
    به هرحال من که حاضر نیستم به خاطر وزن کم ، قیافه HP رو تحمل کنم ، منتظر میمونم تا یکی از این 4 مدل Acer وارد ایران بشه ، مخصوصا اون مدل Aspire 8942 که فکر کنم الان شاخ بازاره با اون پردازشگر Core i7-820QM و 8 مگ کش L3
    قیافشم که یکه یکه
    با وزن 2020 زیاد تفاوتی نداره ولی با سیستمش چرا.رم 20 20 رو میتونی تا 8 گیگ ارتقا بدی
    2020 تیونر دیجیتالی داخلی داره.

ولی این 8942 هم عجب چیزیه ها!قیمتش رو کسی خبر داره چنده؟

ولی 4.6 کیلوگرم خیلی زیاده.
    Last edited by BLACK-BLACK; 22-01-2010 at 08:42.

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

با وزن 2020 زیاد تفاوتی نداره ولی با سیستمش چرا.رم 20 20 رو میتونی تا 8 گیگ ارتقا بدی
    2020 تیونر دیجیتالی داخلی داره.
    تمام مدلهایی که معرفی کردم هم تا 8 گیگ رم رو پشتیبانی میکنند و هم تیونر دیجیتالی دارند ، اینا رو از سایت Acer اینجا برات میذارم ، ببینید (برای هر 4 مدل) :
    کد:
    کد:
    ولی این 8942 هم عجب چیزیه ها!قیمتش رو کسی خبر داره چنده؟
    معرکست ، رقیب نداره ، هنوز وارد ایران نشده ، منتظریم
    ولی 4.6 کیلوگرم خیلی زیاده.
    مدلهای Aspire 5940g و Aspire 5942 تقریبا با همین کانفیگ عرضه میشن و وزنشونم 3 کیلوگرم هست ، ولی صفحه 15 اینچ دارن و صفحه کلید عددی ندارن

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

11 جواب

مبارکه اتفاقا ما هم چند روز پیش یکی برداشتیم واسه دوستم ولی یه چیزه عجیبی که دیدم امتیازی بود که ویندوز7 بهش داده بود. به cpu 5.4 داده بود!!!! که مطمئنم باید 5 باشه. ولی امتیازه نهاییش 4.1 یود!! اونم به خاطر ویندوز آئرو.
    ماله شما چنده؟ و راستی چند گرفتیش؟
    دوست عزيز ممنون
    مرسي من توي ويستا چك كردم دقيق يادم نيست ولي بالاي 6 بهش نمره داد.
    جالب اينجاست كه يك عده نوشته بودن فنش بسيار پر صداست در حالي كه اصلا صدا نداره و كاملا بي صداست
    گفتم تنها مشكل من سرعت پائين DVD Writer و كش پائين CPU‌هستش كه دارم ارتقاش ميدم.
    ولي از دل و توشيبا و سوني كه كار كردم خيلي روانتر و بهتره
    به نظرم كاراييش خيلي بهتره
    سريع آپ ميشه و به سرعت برنامه هامو لود ميكنه
    چون كارم بيشتر با DVD همش دارم رايت ميكنم
    ولي كم نياورده و تا حالا يك دونه هم نسوزونده
    دوستان موفق باشين.

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

آخ قيمت يادم رفت
    660 با گارانتي سازگار ارقام
    از مركز كامپيوتر پائين چهارراه طالقاني گرفتم بورس نوت بوك اونجا اتفاقا هر كي ميومد مشكل داشت با ماركهاي Dell , Sony
    جالب اينجا بود كه يكي اومده بود ميگفت خدايي دل خيلي آشغاله.

تاريخ عضويت
    Sep 2006

11 جواب

CPU Dual core با کارت گرافیک ATI 512 خوبه یا CPU Core 2 due با کارت گرافیک اینتل؟؟؟؟؟؟؟

اگه میشه جواب بدین چون موندم تو دو راهی

َAcer 5738 یا 5738ZG
    دوست عزيز
    توي دوراهي چرا اولا Dual Core و Core 2 Duo يك فرقهاي اساسي با هم دارن توي كانفيگ و ساختار داخليشون به سايت اينتل بري بهتر ميفهمي يعني Core 2 Duo بهتر از Dual Core عمل ميكنه در ضمن گرافيكي بگير كه بتونه HD‌رو برات ساپورت كنه
    من كامپيوتر دسكتاپم داراي خروجي HD و DVI رو هم ساپورت ميكنه مدل مادربردم هم G45 گيگابايت هستش
    كه واقعا شگفت انگيزه و نوت بوك هم داراي Ati Radeon 4570HD با خروجي HDMI هستش
    موفق باشين.

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

تذکر :

دوستان عزیز بارها اعلام کردیم تالار بحث و تبادل نظر محلی برای مشاوره گرفتن در مورد خرید لپ تاپ و بررسی مشکلات لپ تاپ شما نیست .
    اینگونه درخواست های مشاوره باید در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و مشکلات مربوطه باید در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مطرح شوند نه در تاپیک های بحث و تبادل نظر برند ها .
    لطفا قوانین رو رعایت بفرمایید تا از این به بعد باعث اخطار گرفتن خود و دیگران نشوید .

با تشکر
    pami_wega
    ( این پست در تمام تاپیک های برند ها گذاشته شده است )

10. این کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال wahid2003vj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    هرمزگان-بندرعباس-خلیج تا ابد فارس

پيش فرض

بالاخره ديشب رفتيم لب تاب خريديم

5738ZG از بازار رضا 630 $

الان هم توي شارژ اوليه هست

خدايش به نسبت قيمتش هم طراحيش قشنگه و هم كانفيگ مناسب داره...

12. این کاربر از wahid2003vj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •