تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 30 از 31 اولاول ... 20262728293031 آخرآخر
نمايش نتايج 291 به 300 از 306

نام تاپيک: درخواست نرم افزار

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود.
    نرم افزار ویدیو پلیری هست که madvr رو ساپورت کنه؟ یا بشه بهش اضافه کرد؟
    یه سوال دیگه هم دارم , چرا wine نرم افزارایی مثل speed fan رو نمیتونه بدرستی اجرا کنه؟ راه حلش چیه؟
    درود بر شما. در مورد ویدئوپلیر و اون فرمت خاص اطلاعی ندارم ولی زیاد امیدی به wine نداشته باشین. اکثر نرم افزارها رو یا ساپورت نمیکنه یا بد اجرا میکنه. سعی کنید نیازهاتونو با نرم افزارهای اپن سورس لینوکسی پوشش بدین

Sent from my Lenovo A1000 using Tapatalk

2. این کاربر از vahidmir2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن گنو لینوکس V i r u s e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    bin/

پيش فرض

درود.
    یه سوال دیگه هم دارم , چرا wine نرم افزارایی مثل speed fan رو نمیتونه بدرستی اجرا کنه؟ راه حلش چیه؟
    سلام
    madvr یک رندرر اختصاصی ویندوز هست که با directx کار میکنه. کدک یا فرمت خاصی نیست که احتیاج به ساپورت توی گنو/لینوکس داشته باشه. رندرر های گنو/لینوکسی هم همون کار رو انجام میدن. xv تقریبا بدون مشکل ترینش هست ولی از opengl هم میتونید برای رندر سریعتر استفاده کنید.
    در مورد wine.. برنامه هایی که مستقیما با سخت افزار مکاتبه میکنن معمولا درست کار نمیکنن. دلیلی هم نداره که ساپورت بشن. میتونید از برنامه های پیشفرض گنو/لینوکس مثل sensors استفاده کنید
    نکته مهم اینه که در گنو/لینوکس ویندوز و برنامه هاشو کلا فراموش کنید. اکوسیستم این دو سیستم عامل کاملا باهم فرق میکنه

4. 2 کاربر از V i r u s e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

درود.
    اگه دنبال چیزی میگردید که بتونه کیفیت و امکاناتی در حد madVR توی دنیای لینوکس ارائه بده،بدون شک برو سراغ mpv
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    به شخصه نرم افزاری ندیدم که بتونه باهاش رقابت کنه.VLC که شخصا اصلا ازش خوشم نمیاد و دلیل محبوبیتش رو نمیفهمم (غیر از بحث شبکه)
    SMPlayer هم که فقط یه پوسته هستش و اصطلاحا موتور اصلیش یا mplayer هست یا همین mpv
    برنامه نویس اصلی madVR هم در مورد این برنامه بحث کرده،مدارکش توی وب موجوده.
    در مورد اینکه چرا madVR اپن سورس نیست و امکانات mpv بهتره یا madVR و ...
    دلم میخواد یه تاپیک اختصاصی براش بزنم ولی هم تنبلم هم میترسم دانش فنی کافی نداشته باشم
    Last edited by CafeNet999; 19-08-2016 at 23:34. دليل: توضیح :)

6. 2 کاربر از CafeNet999 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز HORROR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    هیچ جا

پيش فرض

ممنون برای توضیحاتت مفیدتون. یه سوال دیگه هم دارم: موزیک پلیری هست که بتونه به صورت حرفه ای جای foobar 2000 رو بگیره؟بطور مثال بشه محیط نرم افزار رو کاملا شخصی سازی کردو براحتی لیست طولانی آلبوم ها رو لود کنه و بهینه باشه و از خروجی هایی مثل asio یا wasabi استفاده کرد ( شاید هم در آینده نیاز به این دو نباشه) .

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

در مورد foobar2000 میتونم DeaDBeeF رو پیشنهاد بدم.هرچند شخصا باهاش کار نکردم.کلا من بیشتر videophile هستم تا audiophile
    کد:
    خود foobar2000 هم با wine اجرا میشه مشکلی فکر نکنم داشته باشه

در مورد asio یا wasabi هم فکر میکنم PulseAudio نیازهاتون رو برطرف کنه.اگه درست منظورتون رو متوجه شده باشم.
    کد:

9. این کاربر از CafeNet999 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون برای توضیحاتت مفیدتون. یه سوال دیگه هم دارم: موزیک پلیری هست که بتونه به صورت حرفه ای جای foobar 2000 رو بگیره؟بطور مثال بشه محیط نرم افزار رو کاملا شخصی سازی کردو براحتی لیست طولانی آلبوم ها رو لود کنه و بهینه باشه و از خروجی هایی مثل asio یا wasabi استفاده کرد ( شاید هم در آینده نیاز به این دو نباشه) .
    موزیک پلیر audacious عالیه. از نظر ظاهری هم بی شباهت به foobar نیست. امکاناتشم فوله تقریبا‌. فقط در زمینه شخصی سازی اینترفیس شاید راضیتون نکنه

Sent from my Lenovo A1000 using Tapatalk

11. این کاربر از vahidmir2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن گنولینوکس Ali_RNT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

من خودم از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده میکنم که مال مجموعه نرم افزار KDE هست، یعنی اگر روی دسکتاپی به جز KDE بخواهید اجراش کنید باید حجم تقریبا زیادی (۸۰ مگ) دانلود کنید و ممکنه ظاهرش چندان اوکی نباشه. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم میشه تغییر داد و در مورد ASIO، درایور ASIO فقط برای ویندوزه و قابل نصب روی لینوکس نیست ولی ALSA میتونه با اون خروجی بده.. احتمالا...

Last edited by Ali_RNT; 23-08-2016 at 13:45.

13. 2 کاربر از Ali_RNT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه sajjads24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    شوشتر

پيش فرض

دوستان من از xmms چندین ساله استفاده میکنم امکاناتشم عالیه میتونید این برنامه رو هم استفاده کنید.

15. 3 کاربر از sajjads24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

17. 2 کاربر از saeediranzad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

19. این کاربر از saeediranzad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •