تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 9 اولاول ... 56789
نمايش نتايج 81 به 84 از 84

نام تاپيک: يكي از شيوه هاي كرك نرم افزار

داره خودمونی میشه nasserazarsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

14 سلام برا منم دقیقا می نویسه ++Microsoft Visual C

منم یک فایل دارم که پک شده و وقتی آنالیز می کنیم می نویسه++ Microsoft Visual C
    حالا اگه کسی آنپکی براش سراغ داشته باشه ممنون میشیم کمک بکنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه ARMIN_ZOXROX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

منم يه روش بلدم:
    اينم خوب جواب ميده:
    برای استفاده از کرک این سایتها باید به موارد زیر توجه کرد:

1-حتما قبل از باز کردن فایل آنرا با Antivirus خود چک کنید. (ترجیحا Kaspersky ) توجه داشته باشید که آنتی ویروستان داخل فایلهای فشرده مثل zip، rar و ... و نیز فایلهای Exe selfextract را باید پک کند.

2-دستورالعمل داخل فایل *.nfo را بخوانید(به جای * نام فایلتان است!) فایلهای مورد نیاز (که غالب اوقات ویروسی نیستند) در آن ذکر شده است. بنابراین فایلهای دیگر را هر گز اجرا نکنید. (این فایل را باید با notepad یا نرم افزارهای مشابه آن باز کرد)

3-فایلهایی با نامهای crack.exe، run.exe، NiTROUS.exe و... غالبا ویروسی هستند. سعی کنید آنها را تا مطمئن نشدید (مثلا از طریق آنتی ویروس) اجرا نکنید. توصیه می کنم آنها را بلافاصله پاک کنید!

در ذیل مثالی از سایت crackz.ws را (که در زمینه ی ویروس ید طولایی دارد!) می آورم:
    فایل انتخاب شده Kaspersky Anti-Virus v6.0.0.300 است.
    برای دریافت آن به آدرس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می رویم و "Download Crack" را انتخاب می کنیم. (توجه داشته باشید که گاهی قبل از انتخاب Download Crack صفحه ای باز می شود که باید آنرا بست. چون یک ویروس است!)
    نام فایل twk630ea.exe است. این فایل را با winrar باز کنید (هرگز اجرایش نکنید!)
    فایل run.exe ویروس است. آنرا باید پاک کنید.(همانطور که در twk.nfo نامی از آن برده نشده است!) در ضمن این فایل را بسیاری از antivirusهای تشخیص نمی دهند. بقیه ی فایلها سالم هستند و قابل استفاده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

ممنون می شم آنپکر ++ Microsoft Visual C رو برا دانلود بزارین.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

با سلام
    ببخشید من یک فایل فلش exe دارم که دارای تعدادی فایل dll داخل پوشه ای هستش که با اون ها برنامه اجرا میشه، می خواستم ببینم میتونم کاری کنم که به محتوای داخل اون یعنی فیلم ها دسترسی داشته باشم یعنی استخراجشون کرد؟
    با تشکر

صفحه 9 از 9 اولاول ... 56789

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •