تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 26 از 26 اولاول ... 162223242526
نمايش نتايج 251 به 259 از 259

نام تاپيک: ویروس sality (سالیتی) و روش پاک کردن آن (Removal Sality)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام

دوستان سیستممو با avira اسکن میکنم ویر.س Win32.Sality.L گرفته فایلای EXE با چی میتونم ویروسو از فایلام پاک کنم؟؟
    دوستان واساتيد بعداز سه روز كامپيوتر فلش وموبايلم روازاين ويروس پاكسازي كردم اين ويروس تمام فايلهاي exeروخراب كرد حتي برنامه هاي نصب نشده اول ويندوزوعوض كردم ودربوت اخرسي دي ويندوزو ازدرايودراوردم وسيستم باكسپراسكيresuredis10بوت واسكن شد اما قبلش توفلشم يك win aoturun remover نصبيده بودم بعدكه اسكن كسپرتمام شد سيستم بالااومدبلافاصله بافلش سيستمو اسكن كردم چندين اتوران حذف كرد بعدش اويرا نصبيدم واسكن كامل حتي حافظه موبايلم پاكسازي تمام فقط دوستان من مبتديم تواين كارا اما يك توصيه حافظه هاي جانبي يادتون نره اين ويروس بدجور بهشون علاقمنده تا مثل من دوباره مجبورنشيد ويندوز بنصبيد

---------- Post added at 12:42 PM ---------- Previous post was at 12:39 PM ----------

راستي بااويرا ريپركنيد فايلهاتون تعمير ميشه

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

دوستان واساتيد بعداز سه روز كامپيوتر فلش وموبايلم روازاين ويروس پاكسازي كردم اين ويروس تمام فايلهاي exeروخراب كرد حتي برنامه هاي نصب نشده اول ويندوزوعوض كردم ودربوت اخرسي دي ويندوزو ازدرايودراوردم وسيستم باكسپراسكيresuredis10بوت واسكن شد اما قبلش توفلشم يك win aoturun remover نصبيده بودم بعدكه اسكن كسپرتمام شد سيستم بالااومدبلافاصله بافلش سيستمو اسكن كردم چندين اتوران حذف كرد بعدش اويرا نصبيدم واسكن كامل حتي حافظه موبايلم پاكسازي تمام فقط دوستان من مبتديم تواين كارا اما يك توصيه حافظه هاي جانبي يادتون نره اين ويروس بدجور بهشون علاقمنده تا مثل من دوباره مجبورنشيد ويندوز بنصبيد

---------- Post added at 12:42 PM ---------- Previous post was at 12:39 PM ----------

راستي بااويرا ريپركنيد فايلهاتون تعمير ميشه
    اما به نظر من آویرا انتخاب خوبی نیست برای این ویروس سالیتی ، شناسایی میشه ، ولی تعمیرش هیچ تضمینی نیست ، بارها بوده که آویرا خود فایل اجرایی رو به همراه ویروس پاک کرده ، یا گاها خراب کرده ، بهترین انتخاب همون Sality remover هست از شرکت کاسپراسکای،

و یا برنامه ی Dr.Web که عملکردی خوب برای تعمیر سالیتی و ویروت دارن

حالا شما احیانا نوع سالیتی تون قدیمی بوده شاید ، ولی سالیتی های پیشرفته به این راحتی تعمیر نمیشن ،

Take Care

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام.
    سيستم من هم به اين ويروس الوده شد task manager از كار افتاده بود كه حالا ويندوز عوض كردم درست شده اما اگه دابل كليك كنم دوباره فعال ميشه.روي هر فايل exe كه كليك ميكنم دوتا فايل يكي اتوران و يكي ديگه (نامشخص) تو همه درايو هاي پي سي ميندازه اگه اشتباه نكنم ويروس اتوران به اين ويروس چسبيده!
    دوستان راهي هست يا بايد قيد تمام نرم افزارهاي سيستم رو بزنم.ممنون از راهنماييتون
    Last edited by aaaaalibaz; 07-01-2012 at 02:50.

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

سلام.
    سيستم من هم به اين ويروس الوده شد task manager از كار افتاده بود كه حالا ويندوز عوض كردم درست شده اما اگه دابل كليك كنم دوباره فعال ميشه.روي هر فايل exe كه كليك ميكنم دوتا فايل يكي اتوران و يكي ديگه (نامشخص) تو همه درايو هاي پي سي ميندازه اگه اشتباه نكنم ويروس اتوران به اين ويروس چسبيده!
    دوستان راهي هست يا بايد قيد تمام نرم افزارهاي سيستم رو بزنم.ممنون از راهنماييتون
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام با دو ابزار بالا اسکن کنین ، فقط فایلاتون رو تعمیر میکنه مشکل حل میشه و پاک هم نمیشه

Take Care

5. 2 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام . بچه ها سیستم من همه یف ایل های exe اس به شکل nero در اومده بود و برنامه ها باز نمی شد ،سعی می کرد با nero باز کنه ولی اخطار می داد و نمی آورد . nero را از تو کنترل پنل پاک کردم . آیکون برنامه ها برگشت به حالت عادی ولی دیگه گزینه یopen نداره.
    چیکار کنم من؟سالیتیه این ویروس؟
    من دستور العمل بالا را اجرا کردم ولی از اونجا که سالیتی کیلر چون پسوند exeداره کار نمی کنه مجبور شدم با f8،repair windows برنم تو محیط داس و رانش کنم. شروع کرد به ران کردن و بعد یه مدت طولانی complete شد ولی صفحه داس همین جوری باز مونده بود یه چیزی در مورد registery نوشته بود.من صفحه را بستم و restart کردم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد.
    در ضمن این فایل registery تون لینکش خرابه.
    بچه ها کمک.خواهش می کنم
    مرسی

داره خودمونی میشه tiraxtork's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

میشه دوستان لطف کنن بگن مختصر که از کجا بفهمیم سالیتی گرفتیم تو تسک منجیر چه پروسه هایی رو اجرا میکنه؟
    و سئال دومم اینکه اگر برنامه هایی مثلل شما am!nمطرح کردین برای اسکن اجرا کنیم اشکال داره ضرر نداره

در آغاز فعالیت dr_moosavi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    یه گوشه خلوت شیراز

پيش فرض

[QUOTE=dr_moosavi;7775339]سلام بنده با فایل های exe بعد از نصب با این پیغام خطا رو برو میشم و فایل های exe قدیمی روی سیستم با این پیام رو برو میشم با انتی ویروس شید اسکن کردم با اویرا هم همین طور اما مشکل همچنان پابرجاست اگه نظری دوستان دارن بدن که یک ترا اطلاعاتم تو هواست

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

میشه دوستان لطف کنن بگن مختصر که از کجا بفهمیم سالیتی گرفتیم تو تسک منجیر چه پروسه هایی رو اجرا میکنه؟
    و سئال دومم اینکه اگر برنامه هایی مثلل شما am!nمطرح کردین برای اسکن اجرا کنیم اشکال داره ضرر نداره

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

سلام
    امروز فقط در یکی از درایوهای کامپیوترم کلیه فایلها و فولدرهایی که با نام فاسی بودن ناپدید شدند و تنها یک فولدر با نام انگلیسی باقی مانده.
    من در حال کار بر روی دو تا فایل اکسل و اتوکد بودم وجالب هست ان فایلهارو مرتب ذخیره میکرد و هیچ پیغام خطایی داده نمیشد اما وقت به درایو مراجع کردم فایلها و فولدرها نبود.
    ممکن هست این ویروس رو گرفته باشه؟ دلیش چی میتونه باشه؟
    Last edited by mohsenmas; 28-10-2014 at 21:21.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •