تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 30

نام تاپيک: من میخوام عوض بشم. یکی راهشو بهم نشون بده!!

آخر فروم باز timsar jackson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض من میخوام عوض بشم. یکی راهشو بهم نشون بده!!

سلام

من کلا تا پریروز!!! دانش آموز درس خونی نبودم نه اینکه استعداد نداشته باشم اصلا نمیخوندم معدل سومم 11 شد ولی از چند روز پیش

سرم به سنگ خورده و میخوام واقعا درس بخونم این تصمیممو بعد از امتحانای ترم 1 و شروع پیش 2 گرفتم

شاید یکم دیر باشه ولی خب! من از لحاظ پیش 2 مشکلی ندارم چون از اول شروع پیش 2 شروع کردم و دارم

هر شب درس همون روزو میخونم و تمرین میکنم و انشالا با دبیر پیش میرم! من الان انتظار رتبه ی غیر معقولی ندارم

حدود 4000 تا 5000 فکر نکنم رتبه ی غیر قابل دسترسی باشه مگه نه؟

من الان میخوام یکی بهم بگه چه جوری بخونم؟ یعنی پیش 2 رو که دارم با کلاس پیش میرم و تا آخر اسفند که

تمام میشه منم تمامش میکنم ولی میخوام بدونم پیش 1 و پایه رو چه جوری بخونم؟ کی بخونم؟ الان بخونم؟

عید بخونم؟ بعد از عید؟

راستی رشتمم ریاضیه!

اگه کمکم کنین ممنون میشم

آخر فروم باز MaaRyaaMi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام

من کلا تا پریروز!!! دانش آموز درس خونی نبودم نه اینکه استعداد نداشته باشم اصلا نمیخوندم معدل سومم 11 شد ولی از چند روز پیش

سرم به سنگ خورده و میخوام واقعا درس بخونم این تصمیممو بعد از امتحانای ترم 1 و شروع پیش 2 گرفتم

شاید یکم دیر باشه ولی خب! من از لحاظ پیش 2 مشکلی ندارم چون از اول شروع پیش 2 شروع کردم و دارم

هر شب درس همون روزو میخونم و تمرین میکنم و انشالا با دبیر پیش میرم! من الان انتظار رتبه ی غیر معقولی ندارم

من الان میخوام یکی بهم بگه چه جوری بخونم؟ یعنی پیش 2 رو که دارم با کلاس پیش میرم و تا آخر اسفند که

تمام میشه منم تمامش میکنم ولی میخوام بدونم پیش 1 و پایه رو چه جوری بخونم؟ کی بخونم؟ الان بخونم؟

عید بخونم؟ بعد از عید؟

راستی رشتمم ریاضیه!

اگه کمکم کنین ممنون میشم
    سلام
    آفرین و احسنت بر شما

5 ماه تا کنکور فرصت هست ...

شما اگه روی پایه هم تسلط خوبی داشته باشی همچین رتبه ای دور از انتظار نیست

+
    اگه واقعا و جدی ! درس بخونی به نظرم خیلی بهتر از 4000 5000 نصیبت میشه
    چون من خودمم معدلم خیلی خوب نیس
    ولی پارسال که کنکور دادم دیدم تاثیر معدل هم آنچنانی نبوده ... 85 درصدش بر میگرده به خودت و اینکه چه طوری آزمون بدی

3. 3 کاربر از MaaRyaaMi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام
    آفرین و احسنت بر شما

5 ماه تا کنکور فرصت هست ...

شما اگه روی پایه هم تسلط خوبی داشته باشی همچین رتبه ای دور از انتظار نیست

+
    اگه واقعا و جدی ! درس بخونی به نظرم خیلی بهتر از 4000 5000 نصیبت میشه
    چون من خودمم معدلم خیلی خوب نیس
    ولی پارسال که کنکور دادم دیدم تاثیر معدل هم آنچنانی نبوده ... 85 درصدش بر میگرده به خودت و اینکه چه طوری آزمون بدی
    ممنون از روحیه دادنتون ولی جواب سوالمو ندادین

اگه نباشه جاش خالی می مونه حامدرضائی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام

عید بخونم؟ بعد از عید؟

راستی رشتمم ریاضیه!

اگه کمکم کنین ممنون میشم
    ببین من هم درست وضعیت تو رو دارم
    من که سعی میکنم مثلا مبحثی که از شیمی پیش 2 امروز در کلاس خوندیم رو بیام خونه و اونو از ریشه(پایه)که همون برمیگرده به دوم و سوم بخونم و برسم به اونجایی که امروز خوندیم
    مثلا الان فک کن بحث باز ها و اسید هارو بخونیم ؛ بهتره بیایم تو همون روز یا روز دیگه اون قسمت درس رو همراه با بخش باز و اسید های قوی که در سوم هستش رو بخونیم و بعد چنتا تست فقط از تستهای دانشگاهی بزنیم(نه تالیفی).
    ممنون

6. این کاربر از حامدرضائی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Scientific Moderator farshidshd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ๑۩۞۩๑̴

پيش فرض

عید بخونم؟ بعد از عید؟

راستی رشتمم ریاضیه!

اگه کمکم کنین ممنون میشم
    سلام دوست عزیز
    به نظر من شما بهتره همینطوری که پیش 2 رو میخونین 1 رو هم به اندازه ی نصف 2 وقت بزارین واسش و بخونین
    وقتی از 2 مطمئن شدین که تمومه و مشکلی نیست کلا 2 رو بزارین کنار و 1 رو بخونین تا خودتونو برسونین
    همزمان با هم بخون اگه میتونی

8. این کاربر از farshidshd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ***Spring***'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ♠♠♠♠♠♠♠

11

سلام ... دوستان گفتند : همون تسلط روی پایه هم خیلی خوب و مهمه ... برای شروع میتونید یکی از درسهای تخصصی رو جدی تر و بصورت حرفه ای بخونید ( اونی رو که بیشتر آمادگی دارید و دوست دارید ) ، بعد سراغ بقیه برید ...

چند نکته مهم : یکی از مهمترین موارد ( بخصوص برای شما ) بیشترین استفاده از وقت و فرصتی هست که دارید ... البته 100% خود شما این مطلب رو میدونید ... ولی باید از همین الآن خیلی بیشتر دقت بفرمایید ... یه برنامه دقیق بریزید ، حتی مدت خواب ( ساعت خوابیدن و بیدار شدن ) و خیلی از موارد دیگه رو هم برنامه ریزی بفرمایید ...

موبایل ، sms ، تلفن ، ماهواره ، تلویزیون ، اینترنت رو کاملآ تعطیل بشند ...شما وقتی یه برنامه 1 ساعته تلویزیون رو میبینید ( مثلآ یه سریال هفتگی ) ، فقط 1 ساعت از زمانی رو که دارید از بین نرفته ، زمان بیشتری هدر رفته ... چون بعدش بارها و بارها اون برنامه توی ذهن شما میآد و یاد قسمتهای مهم اون سریال میافتید ، و تحلیل اون سریال شروع میشه ... + قسمتی از نیروی یادگیری و حافظه ذهن شما ، برای دیدن برنامه تلویزیونی مصرف میشه ...

حتی نوع غذا و مقدار اون هم مهمه ... غذاهای خیلی سنگین نخورید ... میوه و غذاهای مفید و پر خاصیت رو یادتون باشه ...
    الآن مهمترین کار برای شما : برنامه ریزی ... موفق باشید ...

.

10. 5 کاربر از ***Spring*** بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه حامدرضائی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام ... دوستان گفتند : همون تسلط روی پایه هم خیلی خوب و مهمه ... برای شروع میتونید یکی از درسهای تخصصی رو جدی تر و بصورت حرفه ای بخونید ( اونی رو که بیشتر آمادگی دارید و دوست دارید ) ، بعد سراغ بقیه برید ...

چند نکته مهم : یکی از مهمترین موارد ( بخصوص برای شما ) بیشترین استفاده از وقت و فرصتی هست که دارید ... البته 100% خود شما این مطلب رو میدونید ... ولی باید از همین الآن خیلی بیشتر دقت بفرمایید ... یه برنامه دقیق بریزید ، حتی مدت خواب ( ساعت خوابیدن و بیدار شدن ) و خیلی از موارد دیگه رو هم برنامه ریزی بفرمایید ...

موبایل ، sms ، تلفن ، ماهواره ، تلویزیون ، اینترنت رو کاملآ تعطیل بشند ...شما وقتی یه برنامه 1 ساعته تلویزیون رو میبینید ( مثلآ یه سریال هفتگی ) ، فقط 1 ساعت از زمانی رو که دارید از بین نرفته ، زمان بیشتری هدر رفته ... چون بعدش بارها و بارها اون برنامه توی ذهن شما میآد و یاد قسمتهای مهم اون سریال میافتید ، و تحلیل اون سریال شروع میشه ... + قسمتی از نیروی یادگیری و حافظه ذهن شما ، برای دیدن برنامه تلویزیونی مصرف میشه ...

حتی نوع غذا و مقدار اون هم مهمه ... غذاهای خیلی سنگین نخورید ... میوه و غذاهای مفید و پر خاصیت رو یادتون باشه ...
    با در نظر گرفتن حرفهای ایشان : آقا ما دیگه خدافظ(بریم سر مطالعه)
    بسیار ممنونم

12. این کاربر از حامدرضائی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

.

ممنون از توضیحاتتون چه جوری برنامه ریزی کنم؟ روزانه؟هفتگی؟ ماهانه؟

شما همه چیزو گفتین ولی به سوال اصلی من دقت نکردین

من گفتم چه جوری بخونم؟ گفتم پیش 2 رو دارم با دبیر پیش میرم پیش 1 و پایه رو چه جوری بخونم؟کی بخونم؟

همزمان با همین پیش 2 بخونم؟ چه جوری؟

یه سوال دیگه اینکه این رتبه ای که من گفتم 4000 تا 5000 واسه آوردن این رتبه حدودا میانگین هر درسی باید چند درصد تو کنکور بزنم؟

یکی میگفت اگه متوسط 50 درصد همه رو بزنم به این رتبه میرسم. درسته؟ البته من الان به این فکر نمیکنم که واسه ی چند درصد بخونم

من تمام تلاشمو میکنم چون اگه واسه یه درصد خاص بخونم مطمئنا از اون درصد پایینتری میارم.
    Last edited by timsar jackson; 22-01-2009 at 12:22.

حـــــرفـه ای ***Spring***'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ♠♠♠♠♠♠♠

11

ممنون از توضیحاتتون چه جوری برنامه ریزی کنم؟ روزانه؟هفتگی؟ ماهانه؟

شما همه چیزو گفتین ولی به سوال اصلی من دقت نکردین

من گفتم چه جوری بخونم؟ گفتم پیش 2 رو دارم با دبیر پیش میرم پیش 1 و پایه رو چه جوری بخونم؟کی بخونم؟

همزمان با همین پیش 2 بخونم؟ چه جوری؟

یه سوال دیگه اینکه این رتبه ای که من گفتم 4000 تا 5000 واسه آوردن این رتبه حدودا میانگین هر درسی باید چند درصد تو کنکور بزنم؟

یکی میگفت اگه متوسط 50 درصد همه رو بزنم به این رتبه میرسم. درسته؟ البته من الان به این فکر نمیکنم که واسه ی چند درصد بخونم

من تمام تلاشمو میکنم چون اگه واسه یه درصد خاص بخونم مطمئنا از اون درصد پایینتری میارم.

سلام ... خواهش میکنم ... برای خوندن ، چون سطح و توانایی شما باید معلوم باشه ، بهتر که با همون دبیر پیش 1 ، یا یکی از دبیران و اساتید حرفه ای مشورت بفرمایید ... با توجه به سطح توانایی و معلومات شما باید تعیین بشه ... ولی اگه بتونید همزمان خودنش هم امکانش هست ... مهمترین مطلب : استفاده سریع و خوب از تمام زمانی هست که دارید ( برنامه ریزی بفرمایید ) ...

برای برنامه ریزی هم : باید بصورت روزانه و ساعتی ( و حتی دقیقه ای ) باشه ... یعنی بفرض برای پنجشنبه ( امروز ) مثلآ ناهار : ساعت 1 بعدازظهر ، 10 دقیقه تا 15 دقیقه ... بعدش درسی رو که برنامه ریختید 1 ساعت تا 1 و 15 دقیقه یا بیشتر ... البته بصورت نمونه و مثال بودند ... مشورت با یکی از دبیران و اساتید حرفه ای یادتون باشه ... الآن به رتبه و امتیاز فکر نفرمایید ، ذهن شما رو مشغول میکنه ... فقط بخونید و یادبگیرید ... سریع برنامه ریزی بفرمایید ... و سریعتر از اون شروع بفرمایید ... موفق باشید ...

.
    Last edited by ***Spring***; 22-01-2009 at 12:35.

15. 2 کاربر از ***Spring*** بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال separate's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    برزخ

پيش فرض

سلام اهل کوفه

من هر روز دارم افت تحصیلی میکنم :-s

انگیزه داروم ها ولی حوصلم میپوکه

اساتید راه حلی چیزی بدن!

میخونم میخونم بعد یهو قاطی میکنم کتابو پرت میکنم ... بعد عذاب وجدان! میگیرم. دوباره همین فیلم تکرار میشه

چیکا کنم؟؟؟

17. این کاربر از separate بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •