تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 229 از 229 اولاول ... 129179219225226227228229
نمايش نتايج 2,281 به 2,290 از 2290

نام تاپيک: ◄ ™ Sony اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Zafar, Tehran

پيش فرض

دو تا بهم این کانفیگ رو دادن
    بازار رضا این رو داد (پلاک 33):
    f 15 a 18 cx+ : corei7ultra 2ghz 4mb / ram:12gb / 1tb+8gb ssd / bluray rw geforce 740gt 2gb ddr5 / full hd touch ips / بدنه کربن

یه مغازه تو پایتخت لیستش تموم شده بود از روی لیست خودش دستی نوشت اونجا هم همینا رو نوشت فقط گرافیک رو نوشت 735 اصرار هم داشت منظورت از ultra سری U نیست

4800 هم قیمت دادن هردو
    من اینو از تو یه فروشگاه پیدا کردم. فکر میکنم مد نظر شما بوده باشه.
    SVF 15A18CX/B
    40,500,000
    Intel® Core™ i7-3537U Processor(4M Cache,2.0 up to 3.1 GHz)
    12GB
    1TB
    15.6" FullHD Touch
    GeForce GT735 (2GB)
    DVD-RW
    W8
    2.5Kg

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Zafar, Tehran

پيش فرض

دو تا بهم این کانفیگ رو دادن
    بازار رضا این رو داد (پلاک 33):
    f 15 a 18 cx+ : corei7ultra 2ghz 4mb / ram:12gb / 1tb+8gb ssd / bluray rw geforce 740gt 2gb ddr5 / full hd touch ips / بدنه کربن

یه مغازه تو پایتخت لیستش تموم شده بود از روی لیست خودش دستی نوشت اونجا هم همینا رو نوشت فقط گرافیک رو نوشت 735 اصرار هم داشت منظورت از ultra سری U نیست

4800 هم قیمت دادن هردو
    f15a18cx با پنل ips را هرگز ندیدم. من اوایل آذر یه این فروشگاه را که شما بهش اشاره کردید، رفته بودم. تو لیست لپ تاپ هاش f15a18cx بود با مشخصاتی که شما نوشتید، ولی پنل ips نداشت. من هم تو تبلیغ این سری ندیدم بگن پنل ips، قیمت هم داد بود اون موقع که 4.250.000 که البته الان باید حدود 4 تا 4.100.000 باشه. در مورد گارانتیش پرسیده بودم، گفت گارانتی اصلی شرکت سونی، گفتم یعنی چی؟ سونی که نمایندگی نداره، گفت: گارانتی اصلی شرکت سونی! که من متقاعد شدم. شما اگه موفق به خرید شدید و یا تجریه ای دارید بفرمایید.
    من بین این گزینه و asus 550jv مردد هستم، اکه بابت صفحه کلید ایسوس نبود تا الان ایسوسو گرفته بودم!

داره خودمونی میشه amt1231's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

f15a18cx
    من بین این گزینه و asus 550jv مردد هستم، اکه بابت صفحه کلید ایسوس نبود تا الان ایسوسو گرفته بودم!
    صفحه کلید 550jv مشکلش چیه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Zafar, Tehran

پيش فرض

صفحه کلید 550jv مشکلش چیه؟
    مثل سونی برای تایپ خوب نیست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Zafar, Tehran

پيش فرض

سلام. من VAIO Fit 15 SVF15A18CXخریدم، متاسفانه راهنمای مناسبی برای نحوه شارژ به من داده نشده(راهنمای کلی داده شده). طبق راهنما ابتدا باید از لپ تاپ استفاده کنم تا دشارژ بشه. سپس باید 10 ساعت در شارژ قرار بدم و پس از مصرف مجدد باطری نیز باید مجددا 10 ساعت در شارژ قرار بدهم و برای بار سوم هم این عمل را باید تکرار کرد تا سلول های باتری احیا شود.
    و اعلام شده که هنگامی که استفاده طولانی مدت از برق دارید باطری را از دستگاه جدا کنید و ... که اینجاش نگرانم کرده، زیرا که مشخصا توضیح مربوط به این دستگاه نیست(باطری من جدا نمیشه)!

دو تا سئوال دارم.
    1- چطور دستگاه را کالیبره کنم؟(آیا روش ذکر شده برای این دستگاه مناسب است؟)
    2- چطور با باطری رفتار کنم؟
    آیا باید دستگاه در مواردی که امکان دسترسی پریز هست، دائم به برق متصل باشه و در این صورت با شارژ شدن کامل باطری ، دستگاه مستقیم از برق استفاده می کند و به باطری هم آسیبی نمی رسد و یا اینکه هر بار که شارژ کامل انجام شد باید دستگاه را از برق جدا کرد و باطری را تا حدود 30 در صد شارژ مورد استفاده قرار داد؟.
    فکر می کنم که چندین روز اتصال دستگاه به برق مشکلی برای باطری ایجاد نمی کند و عمر این باطری را کوتاه نمی کند.
    تا کنون طبق دستور کار، یک بار دستگاه را برای دشارژ استفاده کردم که تا شارژ 7% رفت و سپس خاموش شد و پس از اون دستگاه را به مدت 10 ساعت به برق وصل کردم.
    بنظر میاد باطری دستگاه این باشه " باطری غیر قابل تعویض لیتیوم-یون با ظرفیت 3650 میلی‌آمپرساعت" ویا شاید هم باطری لیتیوم یون VGP-BPS34: (خبر ندارم. دستگاه را تا حصول استراتژی مناسب خاموش کردم!)
    در هر دو مورد(1 و 2) لطفا راهنمایی بفرمایید که روش صحیح کالیبره کردن باطری این دستگاه چیست و چطور باید از باطری استفاده کرد.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    تبریز، شهر اولین ها

پيش فرض

دوستان یه سوالی دارم

فرق کلی بین وایوو fit و وایو pro چیه؟

میشه گفت تفاوت قیمتی که دارن زیاده (پرو بیشتره) از طرفی هم مدل های پرو خیلی کمتره و فیت بیشتره.

چیزی که من دیدم پرو وزن کمتر و کانفیگ کمی پایین تری داره، شاید به خاطر وزنش گرونتر هست.

------------------------

یه سوال دیگه
    Sony VAIO Fit 15E SVF153290X - Touch و

Sony VAIO Fit 14E SVF142190X Touch حدود 4 تومن و

Sony VAIO Fit 15E SVF1532APXB حدود 5 تومن هست در حالی که تفاوتشون تقریبا تو رم 8 و 16 هست. نظرتون در این مورد چیه؟

--------------------
    ظاهرا دیجی کالا بعضی مدل ها را زده که ایران رهجو تو سایتش نزده و از طرفی دیجی با گارانتی سریر میده.

نظرتون در مورد خرید از دیجی کالا با گارانتی سریر چیه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

بچه ها سری svf15a18cx آیا پیدا میشه تو بازار؟ یا قدیمی شدن و دیسکانتینیو؟!

کلا سونی ارزش خرید داره با علم بر این موضوع که دیگه خط تولید سونی وایو فروخته شد و تمام شده؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

برای خانومی میخوام لپ تاپ تهیه کنم،مدل
    Sony VAIO Fit 15E SVF1532DCYW
    منتها خیلی حساس بود که گارانتیش خوب باشه و مثلا بعدا مشکلی نداشته باشه...اگه خواست هر کاری روی لپ تاپش انجام بده،ارتقا،تعمیر و ...خلاصه خودتون حساسیت این زنهارو که میدونید دیگه،بیشتر نگم..
    منم از گارانتی سریر خیلی اطلاعات خاصی ندارم،دوستان اگه میشه راهنمایی کنید که با خیال راحت اینو براشون تهیه کنم...
    درمورد خود لپ تاپ هم اگه کسی تجربه ای داره بگه ممنون میشم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

برای رفتن به ریکاوری و کسایی که تو ویندوز 8 به مشکل میخورن
    shift+restaret

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

اونایی که سری فلیپ میخوان خیلی لپ تاپ عالیه فقط تو بازیها بشدت داغ میکنه.من دارم فقط تنها مشکلش تو بازیهای کیفیت بالاست
    البته اندروید هم نصب کرپم خیلی باهاله تو صفحه 15 اینچی
    کسی سوالی داشت میتونه بپرسه در مورد فلیپ
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •