تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 229 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 2290

نام تاپيک: ◄ ™ Sony اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

اين سوال رو براي اين پرسيدم كه توي خريد بين cs و fw مردد شدم ... هر دو از نظر cpu و ... يكي فرض كردم ولي به نظرم fw قشنگ تره ولي از طرفي جمع و جور تر بودن cs برام يه مزيته ...
    بازي و اينا هم كه نمي كنم ... فوتوشاپ و كاراي معمولي ... و البته فيلم زياد مي بينم.
    حالا شما يه راهنمايي كنين. تو تاپيك مشاوره كه به جواب نرسيدم.
    Cs پايين تر از fw نيست ؟ از نظر نوع كارت گرافيكش و كيفيت ال سي دي(نه اندازه)
    کیفیت LCD هر دوی انها یکسانه و کارت گرافیک FW قویتر هست ... این مشخصه چون حافظه مجزای بیشتری داره و نوع چیپست اون radeon HD هست و برای بازی هم مناسبه

مهم ترین فاکتور را اینطوری انتخاب کنید :

1- ورزن کمتر برای حمل و نقل و قیمت پایین تر : CS

2- وزن بیشتر ولی استفاده برای همه کار در منزل و حمل و نقل کمتر : FW

تماشای فیلم روی مانیتور بزرگ ها بهتره

2. 2 کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

جناب aria_electric_fars

بخش مشاوره خرید و فروش از اینجا که بحث و تبادل نظر تخخصی هست مجزاست

پست شما پاک شد

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

دوست عزيز ميشه از اين سري چند مدل را نام ببريد؟همچنين اگه مدل هاي ديگري غير از اين سري سراغ داريد نام ببريد.کلن يه چند مدل خوب از سوني که براي اينترنت و بازي و کار با برنامه ها و هارد بالا و اسپيکر خوب و نيز گرافيک بالا و همچنين ال سي دي خوب براي تماشاي فيلم و ديگر چيزها دارا باشد را نام ببريد.
    ممنون.
    راستي من يکي از اشنا هامون در سوعد زندگي ميکنه.به نظره شما ان جا ارزانتر گير مياد که بگم از ان جا برام بيارن؟
    نظرتون در مورد sony vaio fw-190neh چیه؟با توجه به انتظاراتی که دارم نظرتونو بگین.در کل لپ تاپ خوبی هست یا نه؟
    والا معرفی مدل fw قبلا شد دیگه ... فقط باید ببینید که کدوم گرافیک ، سی پی یو بالاتری داره که با بودجه شما بخونه ... لیست قیمت همه جا هست دیگه

سونی در اروپا گرانتر از دبی هست ولی با قضیه کم شدن قیمتش هنگام ورود به کشور (مالیات بر ارزش افزوده اجناس) ، قیمتش حدود 150 تا 200 کمتر در میاد

ببینید ، الان من اینو توی لیست ام ندارم ... خودتوت یک چک بکنید دیگر ... فقط سی پی یو و گرافیک ، و بعد هارد و رم مهمترین فاکتورها هستند

5. این کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز merikh_merikh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

شما خودتون چه پیشنهادی در مورد سونی دارید؟
    اگه میشه یه لطفی کنید و یه سایت خوب در مورد لپ تاپ های سونی که به زبان فارسی هم باشه معرفی کنید.ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه huggy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    زندان

پيش فرض

سلام
    من در حال خرید لپتاپ هستم.اطلاعاتی در باره سری sr به دست آوردم:
    این سری همگی 13.3" LED هستند که باعث سبک شدن وزن لپتاپ شده ، حدود 1.8 گرم. فقط این که این تکنولوژی جدید led از lcd بهتر هست یا نه رو نمی دونم.این تکنولوژِی باعث شده کهscreen خیلی ظریفی پیدا کنه. cpu ها همه core 2 dou هستند و از 2.26 داره تا 2.4 . رم و هارد رو هم که خودت میتونی تغییر بدی با این حال مدلهای مختلف این سری رم 2 تا 4 گیگ دارن و هارد هم من از 160دیدم تا 320.چون شخصا نیاز به کارت گرافیکی بالا ندارم چندان اطلاعاتی هم ندارم.

حالا اگه کسی اطلاعات بیشتر داره ممنون میشم ، مخصوصا در باره screenesh.

پروفشنال venlo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

كدوم يك از مدل هاي vaio آمريكاييه ؟‌مي شه همش رو بنويسين؟
    چون اخبار گفت سوني هاي مونتاژ چين و دل مونتاژ چين و توشيبا مونتاژ چين همش غير استاندارده ....!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

سلام
    من در حال خرید لپتاپ هستم.اطلاعاتی در باره سری sr به دست آوردم:
    این سری همگی 13.3" led هستند که باعث سبک شدن وزن لپتاپ شده ، حدود 1.8 گرم. فقط این که این تکنولوژی جدید led از lcd بهتر هست یا نه رو نمی دونم.این تکنولوژِی باعث شده کهscreen خیلی ظریفی پیدا کنه. Cpu ها همه core 2 dou هستند و از 2.26 داره تا 2.4 . رم و هارد رو هم که خودت میتونی تغییر بدی با این حال مدلهای مختلف این سری رم 2 تا 4 گیگ دارن و هارد هم من از 160دیدم تا 320.چون شخصا نیاز به کارت گرافیکی بالا ندارم چندان اطلاعاتی هم ندارم.

حالا اگه کسی اطلاعات بیشتر داره ممنون میشم ، مخصوصا در باره screenesh.
    led ؟ بله بسیار شفاف تر و روشن تر از lcd هست ... مشکلش قیمتشه و عمرش ... و حساس تر هم هست

بقیه اطلاعات درسته ...

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

كدوم يك از مدل هاي vaio آمريكاييه ؟‌مي شه همش رو بنويسين؟
    چون اخبار گفت سوني هاي مونتاژ چين و دل مونتاژ چين و توشيبا مونتاژ چين همش غير استاندارده ....!!
    زیاد ! مثلا مدلهای sr و sz سونی ، ژاپنی و آمریکایی زیاد دارند ولی fw و fz ، کوچکی شون آمریکایی هستند

ولی cr ها 99 درصد چینی هستند

کیفیت همه خوبه ، ژاپنی بهتر آمریکایی و چینی هست اما همه کیفیت بالا تولید می شوند

11. 2 کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز merikh_merikh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

والا معرفی مدل fw قبلا شد دیگه ... فقط باید ببینید که کدوم گرافیک ، سی پی یو بالاتری داره که با بودجه شما بخونه ... لیست قیمت همه جا هست دیگه

سونی در اروپا گرانتر از دبی هست ولی با قضیه کم شدن قیمتش هنگام ورود به کشور (مالیات بر ارزش افزوده اجناس) ، قیمتش حدود 150 تا 200 کمتر در میاد

ببینید ، الان من اینو توی لیست ام ندارم ... خودتوت یک چک بکنید دیگر ... فقط سی پی یو و گرافیک ، و بعد هارد و رم مهمترین فاکتورها هستند

اگه میشه یه لطفی کنید و یه سایت خوب در مورد لپ تاپ های سونی که به زبان فارسی هم باشه معرفی کنید.ممنون

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

مریخی جان من یک کلمه از سایت های فارسی زبان رو قبول ندارم چون سایت تخصصی لپ تاپ نداریم و سایت های مزخرفی مثل دیجی کالا هم فقط برای تبلیغ بنا شدند و همه چیز را بنا به مصلحت توش دست می برند و تغییر میدن ... به نظرم بهترین سایت همینه :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پیشنهاد من : سونی اگر بودجه اش رو دارید و با ویستا هم مشکلی ندارید ، حتما با گارانتی معتبری اون را بخرید

14. این کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •