تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 229 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 2290

نام تاپيک: ◄ ™ Sony اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

آخر فروم باز merikh_merikh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

دوستان یه توضیح مختصری در مورد لپ تاپ مورد نظر خودم در این جا میزارم که هم نظرتونو در موردش بم بگید هم یه استفاده ای برده باشید.اینم بگم که این اطلاعات بر گرفته شده از سایت digikala میباشد.
    نقد و بررسيSonyVAIO CS-118 ER :
    سوني سري وايو ‌CS لپ‌تاپ ديگري است که در اين جا به معرفي آن مي‌پردازيم. اين نوت‌بوک علاوه بر برخورداري از صفحه‌نمايشي کارآمد با ابعاد 14.1 اينچ X-black LCD و رزولوشني برابر با 800×1280 پيکسل، قابليت‌هاي خوب و کارآمدي را ارايه کرده است که بسته به نوع کاربري خود از آن‌ها راضي خواهيد بود.

نوت‌بوک سوني سري وايو CS علاوه بر تنوع رنگي خوب، در ابعاد و اندازه‌ي مناسبي نيز طراحي شده است. وزن آن نيز در مقايسه با مدل‌هاي مشابه موجود در بازار وزن خوبي است و به قابليت حمل آن کمک کرده است.

از قابليت‌هاي اتصالاتي اين نوت‌بوک مي‌توان به USB 2.0، FireWire، مودم، Gb LAN، WLAN و بلوتوث اشاره کرد. وب‌کم به کار رفته در اين نوت‌بوک نيز نسبت به مدل‌هاي پيشين و مشابه اين سري به شکل جديدي طراحي شده است. تمام تنظيمات مالتي‌مديايي اين دستگاه در بالاي صفحه کليد آن قرار گرفته‌اند.

باتري به کار رفته در سوني سري وايو CS يک باتري استاندارد يون ليتيوم است که عمر آن به کم‌تر از 3 ساعت مفيد مي‌رسد. از ديگر مشخصه‌هاي به کار رفته در اين نوت‌بوک مي‌توان به دوربين، Wi-Fi، پخش کننده‌ي DVD و سيستم عامل Windows Vista® Home Premium اشاره کرد.

مشخصه‌هاي اصلي نوت‌بوک سوني وايو سري CS:

• پردازنده‌ي Core 2 Duo
    • رم DDR2 SDRAM
    • WLAN
    • دوربين و بلوتوث
    • WiFi
    • صفحه‌نمايش 14.1 اينچي X-black LCD با 800×1280 پيکسل رزولوشن
    • باتري يون ليتيوم
    • DVD Writer/Player
    • سيستم عامل Windows Vista® Home Premium

مشخصات كلي نوت بوك نام نوت بوكSony VAIO CS-118 ER
    سوني وايو سي اس 118 نوع نوت بوكسبک وزن ساخت قيمت1260000 تومان پردازنده نوع پردازندهCore 2 Duo سرعت پردازنده2.26 گيگاهرتز حافظه Cache3 مگابايت سرعت Bus800 مگاهرتز حافظه حافظه RAM3072 مگابايت نوع حافظه RAMDDR2 SDRAM هارد ديسك320 گيگابايت مشخصات هارد ديسك5400 RPM درايو نوريDVD/RW Dual Leyar صفحه نمايش اندازه صفحه نمايش14 اينچ نوع صفحه نمايشXBrite نسبت صفحه نمايشWXGA حداكثر رزولوشن1280*800 ساير مشخصات كارت گرافيكيIntel 4500 MHD - 1300 MB مودمدارد 56K كارت شبكه (LAN)دارد 10/100 شبكه بي سيم (WLAN)دارد WiFi iLink - 1394دارد بلوتوثدارد كارت خوان (Memory Reader)دارد وب كمدارد باتريLi-Ion مدت كاركرد باتري2.5 ساعت باتري دومNo وزن 2.4 كيلوگرم ابعاد سيستم عاملMicrosoft Windows Vista ساير امكاناتداراي Finger Print Reader

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

میشه منظورتو دقیقتر بگی؟! یعنی چون ریکاوریش خوب نیست برنامه نویس ها باهاش مشکل دارن؟
    من از این خاطره ها زیاد دارم ... ریکاوری دو ساعت خوبه ؟ به نظرم فاجعه است و از روی dvd ها هم بدتر طول میکشه ... ریکاوری باید زیر 20 دقیقه انجام بشه

برنامه نویسان و ... رو که گفتم ربطی به ریکاوری نداره و قضیه جداست... دقت کنید من گفتم سیستم های نرم افزاری .... یعنی آپگرید - دانگرید کردن سیستم عامل بسیار مشکل هست و برنامه نویسان اغلب می خواهند یک سیستم عامل با نرم افزارهای شخصی درست کنند ... سونی در این مورد مشکل داره... یک سر به بخش مشکلات بزنید و سرچ کنید ، اغلب با پارتیشن بندی ، نصب ویندوز ، نصب برنامه های خاص مثل msdn و ... مشکل دارند . خودم داشتم و تجربمو گفتم

ریکاوری سونی رو قبول ندارم برای مبتدی ها خوبه ...

یه سوال دیگه: سری sr وضعیتش چه جوریه؟ یه توضیح کلی اگه راجع بهش بدید ممنون میشم. فکر میکنم از cs ها حدود 300 گرم سنگینتره، درسته؟ کلا یه مقایسه بین این دو انجام بدید لطفا...
    sr هم جایگزین سری nr و n که 15.4 اینچی هستند اومد ... کلا سونی اومده و برای تغییر ظاهر ، نصب قابلیت های جدید ، بالا بردن کلاس کاری لپ تاپ هاش ، استفاده از نسل جدید پردازش گرهای cpu و gpu ، سری قدیمی رو تغییر نداده و سری جدیدتر روانه بازار کرده تا تنوع محصول داشته باشه

fw هم جایگزین 15.4 اینچی های قدرتمند و گران fz هستن

مقایسه اگر وقت شد حتما

موفق باشید

3. این کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

به نظر من ریوو از سایت digikala نگذارید چون فوق العاده ناقص و اشتباهه ! از سایت های لاتین و اصلی مانند notebookreview.com استفاده کنید

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

دوست عزیز از راهنمایی هاتون ممنون.
    من از لپ تاپم انتظارات زیر را دارم:
    اینترنت,صدای خوب در حد متوسط,بازی........ وچیزای دیگه که الان درست یادم نمیاد.
    حالا در سونی چنین لپتاپی داریم(اگر ال سی دیشم از اون لپ تاپ مورد نظر کوچکتر یا بزرگتر بود اشکال نداره)؟
    اون لپ تاپی که نام بردم و شما در موردش توضیح دادین برای من چیزه خوبی بود ولی با این مشکل بازیش من مشکل پیدا میکنم.البته اینم بگم که من بازی های زیادی انجام نمیدم.نهایتش یه دو تا بازی در سطح جنرال و یه دو تا هم ماشین بازی........
    حالا چه کار کنم؟
    نه مشکلی نداره ... 14.1 تقریبا نزدیک 15.4 هست و تفاوت زیادی ایجاد نمی کند ... وزن فاکتور مهم تری است برای اغلب افراد ... که اونم توی 12 اینچی یا 13.3 اینچی خودش رو نشون میده

لپ تاپ های سبکتر و سایر LCD کوچیکتر ، ضعیف تر هم هستند

جنرال C&C و یا NFS carbon ممکنه با high detail اجرا نشوند اما بقیه بازی ها یعنی سری های بالاتر ، مشکل دارند

بهتره از سری FW استفاده کنید

6. این کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه jamalu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    Dark side of the Moon

پيش فرض

یه سوال دیگه: سری sr وضعیتش چه جوریه؟ یه توضیح کلی اگه راجع بهش بدید ممنون میشم. فکر میکنم از cs ها حدود 300 گرم سنگینتره، درسته؟ کلا یه مقایسه بین این دو انجام بدید لطفا...
    این جمله رو راجع به وزن تصحیح میکنم... من یه چند تا review دیدم که وزن cs رو زده بود 2.6 کیلو با باتری 6سل
    اگه کسی میتونه صحت این موضوع رو تحقیق کنه و خبر بده.
    وزن sr قطعا کمتر از 2 کیلوگرمه...

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

این جمله رو راجع به وزن تصحیح میکنم... من یه چند تا review دیدم که وزن cs رو زده بود 2.6 کیلو با باتری 6سل
    اگه کسی میتونه صحت این موضوع رو تحقیق کنه و خبر بده.
    وزن sr قطعا کمتر از 2 کیلوگرمه...
    به نقل از نوت بوک ریوو معتبرترین منبع لپ تاپ :

Sony VGN-CS180J/R VAIO 14.1" Notebook - Sangria Red

5.7 lbs
    میشه 2.59 کلیوگرم

Sony VAIO CR150E/B

5.4 lbs
    میشه 2.45 کیلوگرم

Sony VAIO VGN-SR140N/S 13.3" Notebook PC - Silver

4.2 lbs
    میشه 1.91 کیلورگ

پس CS ها سنگیین ترند و SR ها سبک تر

به قول خودتان زیر 1 کیلو هست ... با باتری ... چرا ؟ چون سایز ال سی دی پایینه و سبکه ... کوچکتره دیگه

Last edited by REGISTERED USER; 23-01-2009 at 01:49.

9. این کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه jamalu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    Dark side of the Moon

پيش فرض

ممنون رجیستر (!) جان.
    به نظر من 2.6 کیلو برای یه لپ تاپ 14.1 اینچی زیاده. یکی از دلایلی که از خریدنش منصرف شدم همین بود...

داره خودمونی میشه MatinCracker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام.
    الان بالاترین کارت گرافیک استفاده شده تو سونی در ایران چیه ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

ممنون رجیستر (!) جان.
    به نظر من 2.6 کیلو برای یه لپ تاپ 14.1 اینچی زیاده. یکی از دلایلی که از خریدنش منصرف شدم همین بود...

خوب باید بین 2.2 تا 2.3 باشه ... مثل اچ پی ها ... سنگینی بخاطر طراحی سنگین بدنه و باتری است ...

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

سلام.
    الان بالاترین کارت گرافیک استفاده شده تو سونی در ایران چیه ؟
    تا انجایی که من اطلاع دارم در ایران :

چپیست های NVIDIA GeForce 9600M GT در سری AW سونی که 18.4" هستند ، قوی و بسیار گران (بالای 3.000 دلار)

چپیست های Radeon HD 3480 در سری FW که 15.4 اینچی هستند ... سری ATI 3650 و 3670 هم در سری های FW پیدا شده جدیدا ...

14. این کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •