تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 129 از 229 اولاول ... 2979119125126127128129130131132133139179 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,281 به 1,290 از 2290

نام تاپيک: ◄ ™ Sony اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

آخر فروم باز piroooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

سلام
    يه سوال من لپ تاپ سوني‎ VPCEA16FG از ايران رهجو خريدم و درباره رجيستر كردن بهم گفتن خود شركت اين كارو انجام ميده آيا لازمه خودم رجيستركنم؟
    وبعد ازبيرون آوردن ازجعبه برچسبي رو دستگاه نبود كه بخوام پارش كنم؟ در ضمن بعداز روشن كردن دستگاه تاريخ هم درست بود و فقط تنظيمات زبان اومد..‎ ‎اين مورد درباره لپ تاپ هاي سوني به همين صورته؟
    زمان خريد همه دكمه هاي مربوط به fn روامتحان كردم و همش درست بود غير از‎ break وpause ‎ كه بمن گفتن با برنامه مخصوص بخودش كاربرد دارن و نتونستم اين دوتا دكمه رو امتحان كنم ميخوام بدونم وقتي همه دكمه هاي‎ fn ‎سالمه امكان مشكل داشتن اون دوتاكه امتحان نشدن وجود داره؟
    سوال ديگه اينكه غيراز شارژ 8ساعته و ريكاوري بايد چيكاركنم؟
    ممنون از راهنمايتون
    نیازی به رجیستر نیست(برای کشور ما هیچ مزیتی نداره)
    خوب معمولا یه هلوگرام روی جعبه هست...
    تاریخ که باید درست باشه توی تنظیمات اولیه بایوس شرکت سازنده اینکار را انجام میده...
    برای اولین بار بعد از روشن شدن یک سری تنظیماتی و آپشن هایی میاد که تنظیمات زبان هم شاملش میشه..
    سوالتون در مورد دکمه FN را متوجه نشدم...
    بعد از شارژ و ریکاوری دیگه کارهای اولیه مورد نیاز (نصب نرم افزار ها و پارتیشن بندی و ...) کار خاصی نیاز نیست...

2. این کاربر از piroooz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران،عباس آباد! فعالیت فعلی: Moderating Profile

پيش فرض

سلام
    میخواستم بدونم سری VAIO NW بهتره یا سری W؟
    میشه فرق های و میزیت هارو بگین و اینکه برای گیم منساب هستند یا نه

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

نیازی به رجیستر نیست(برای کشور ما هیچ مزیتی نداره)
    خوب معمولا یه هلوگرام روی جعبه هست...
    تاریخ که باید درست باشه توی تنظیمات اولیه بایوس شرکت سازنده اینکار را انجام میده...
    برای اولین بار بعد از روشن شدن یک سری تنظیماتی و آپشن هایی میاد که تنظیمات زبان هم شاملش میشه..
    سوالتون در مورد دکمه FN را متوجه نشدم...
    بعد از شارژ و ریکاوری دیگه کارهای اولیه مورد نیاز (نصب نرم افزار ها و پارتیشن بندی و ...) کار خاصی نیاز نیست...
    ممنون
    منظورم چندتا كليد آبي رنگي هست كه در قسمت بالاي كيبورد قرار گرفته وبا فشاردادن ونگه داشتن كليدfn كارميكنن شامل كم وزياد كردن صدا وچن تافانكشن ديگس، كه من بانگه داشتن كليد fn امتحان كردم همش كارميكنه ومشكلي نيست ولي دوتا كليد هست كه بانامbreakوpauseهستند و نتونستم تستشون كنم ولي اين دوتاكليدهم جزو همون كليدهاهستن كه بانگه داشتن fnكارميكنن..فروشنده به من گفت اين دوتادكمه زمان اجراي نرم افزارهاي خاص كاربرد دارن مثلاbreakتوبرنامه نويسي..
    حالاسوالم اينه بنظرتون وقتي همه كليدها سالم هستن ممكنه اين دوتاكليدمشكل داشته باشن؟ من خودم نميدونم زمان اجراي چه برنامه اي بايد ازين دوكليد استفاده كرد..
    ميدونم زيادي وسواس بخرج ميدم..
    بازم ممنون

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران،عباس آباد! فعالیت فعلی: Moderating Profile

پيش فرض

سلام
    خواهشا جواب من رو هم بدید
    خیلی فوری هست

داره خودمونی میشه scar_h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    اصفهان

12

توي پاساژ طالقاني تو اصفهان ديدم كه يه چيزي بود كه پشت لپ تاپ ميچسبوندي براي اثر انگشت!
    طبقه پايينش بود.
    مثل اين كاوراييه كه براي گوشي هاي لمسي هست و ميزنن
    خیلی ممنون دوست عزیز که جواب دادین
    ببخشید منظورتون از طبقه پایین طبقه همکف بود یا زیر زمین آخه تو این پاساژ مغازه ها آدم رو به همدیگر پاس میدن اگه دقیق بگین ( اسم مغازه ) ممنون میشم ..
    یه سوال دیگه هم داشتم جایی رو توی اصفهان نمیشناسین مودم EDGE , GPRS داشته باشه برای لپ تاپ میخوام همه جا رفتم نبود ....

داره خودمونی میشه enriquelover's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام! دوستان سري f آمريكاييش با چينيش فرقي نداره از نظر كيفي؟
    آخه منطقي به نظر نمي ياد كه بي تفاوت باشن!
    الان من f12 رو قيمت گرفتم 1800 تقريبان با كانفيگ f115 ! ولي ميگن خب آمريكاييه فرق داره و از اين حرفا!
    من كه به كل گيج شدم! از طرفي ميگن asus و toshiba توو جهان كمترين خرابي رو دارن! از طرفي ميگن asus هايي كه تو ايران ميان چينين! نبايد بازار ايران و با جهان قياس كرد! بعدم ميگن سوني level 1 هستش و asus ميره رو level 3 و level 4 ما مونديم چه كنيم هر كي يه چيز ميگه! 2 هفتس دارم تحقيق مي كنم كله پايتخت رو زير و رو كردم همه انجمنارم خوندم فقط گيج شدم!

---------- Post added at 01:17 AM ---------- Previous post was at 01:16 AM ----------

ميشه يكي در مورد f123 , f127 به من كمي توضيح بده؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه enriquefk2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام
    NW Series 15.5
    جایگزینی برای سری NS سونی. این سری از نوت بوک های سونی ضمن ارائه عملکردی قابل قبول دارای قیمتی بسیار مناسب هستند. NW دارای صفحه نمایش 15.5 اینچ و رزولوشنی برابر با 768×1366 با نسبت تصویر 16:9 است. لپ تاپ های این سری دارای پردازنده های دو هسته ای از نوع Intel Core 2 Duo بوده و حداکثر قابلیت پشتیبانی از 8GB RAM و 400GB هارد دیسک را دارند. از ویژگی های بسیار مهم این سری وجود کارت گرافیک بسیار قوی ATI از نوع HD4570 با 512MB حافظه اختصاصی یا Dedicate است. در صورتی که میزان RAM سیستم شما 4GB باشد کارت گرافیک در کل حافظه ای برابر با 2280MB در اختیار خواهد داشت. از محاسن دیگر این سری وجود 2 کلید خاص است. یک کلید ویژه برای خاموش و روشن کردن نمایشگر لپ تاپ طراحی شده است و باعث کاهش مصرف باطری در مصارف خاص چون شنیدن موسیقی خواهد شد. کلید ویژه دیگر با نام WEB برای استفاده از اینترنت و گردش در دنیای Web بدون روشن کردن و ورود به سیستم عامل دستگاه است. از ویژگی های لپ تاپ NW نسبت به لپ تاپ NS وجود پورت HDMI است که یک خروجی جهت انتقال صوت و تصویر با کیفیت HD از لپ تاپ به HDTV و یا یک سینمای خانگی است. درایو نوری سری NW به صورت اختیاری یا optional از تکنولوژی بلوری پشتیبانی می کند. این سری همانند لپ تاپ های NS فاقد بلوتوث هستند. لپ تاپ های NW با طراحی بسیار زیبا و ظاهر بافت دار خود فعلا در سه رنگ قهوه ای گردویی، سفید خاص و نقره ای تولید می گردند. حداکثر میزان شارژدهی این سری با استفاده از باطری استاندارد 4 ساعت و با استفاده از باطری ظرفیت بالا برابر با 6.5 ساعت است. نوت بوک NW با ابعادی برابر با 24.9×3.048×37.08 سانتی متر و باطری استاندارد خود 2.72 کیلوگرم وزن دارد. از تفاوت های دیگر این دستگاه نسبت به سری NS عدم وجود مودم Dial-Up در آن است.
    منبع:kpslaptop.com

اما سوالت
    اول که اصلا واسه بازی مناسب نیستند شما مثلا 500 میخوای بدی سریه W بعد انتظار بازی هم داری؟کارای معمولی هم لنگ میزنه
    اصلا قابل مقایسه نیستن خوب معلومه NW بهتره

9. این کاربر از enriquefk2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه enriquefk2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام! دوستان سري f آمريكاييش با چينيش فرقي نداره از نظر كيفي؟
    آخه منطقي به نظر نمي ياد كه بي تفاوت باشن!
    الان من f12 رو قيمت گرفتم 1800 تقريبان با كانفيگ f115 ! ولي ميگن خب آمريكاييه فرق داره و از اين حرفا!
    من كه به كل گيج شدم! از طرفي ميگن asus و toshiba توو جهان كمترين خرابي رو دارن! از طرفي ميگن asus هايي كه تو ايران ميان چينين! نبايد بازار ايران و با جهان قياس كرد! بعدم ميگن سوني level 1 هستش و asus ميره رو level 3 و level 4 ما مونديم چه كنيم هر كي يه چيز ميگه! 2 هفتس دارم تحقيق مي كنم كله پايتخت رو زير و رو كردم همه انجمنارم خوندم فقط گيج شدم!

---------- Post added at 01:17 AM ---------- Previous post was at 01:16 AM ----------

ميشه يكي در مورد f123 , f127 به من كمي توضيح بده؟
    نه فرقی ندارند
    زیاد به این حر ف هایی که میزنند توجه نکن
    اول که همین توشیبا هم فروش جهانیش ار ایسوس بیشتره چه برسه به بقیه
    در مورد خرابی هم آره امار اومده تو خیلی سایت ها هم هست که Asus کمترین خرابی اما اصلا معتبر نیست این نمودار ها و نتایج تویه همین نمودار Hp بشترین خرابی رو داشته در حالی که الان بیشتر فروش رو تو اروپا داره و بیشترین محبوبیت رو تویه گوگل از نظر سرچ داره اگه اینقدر بد بود مطمینن تاثیر منفی رو فروشش میزاشت ماکه بیشترین لپ تاپی که واسه گارانتی میاد و خرابی داره میارن واسه تعویض Lenovo هست اما توصیه میکنم واسه خرید برند لپ تاپ رو اصلا اولویت قرار نده مهم کانفیگ بهتره در مورد برند ها هم همشون غیر چند تا که تازه کارن مشکلی ندارند
    در مورد این دو مدل هم کانفیگش یا دربارش خیلی از صفحات هست اگه سرچ کنی

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

ممنون
    منظورم چندتا كليد آبي رنگي هست كه در قسمت بالاي كيبورد قرار گرفته وبا فشاردادن ونگه داشتن كليدfn كارميكنن شامل كم وزياد كردن صدا وچن تافانكشن ديگس، كه من بانگه داشتن كليد fn امتحان كردم همش كارميكنه ومشكلي نيست ولي دوتا كليد هست كه بانامbreakوpauseهستند و نتونستم تستشون كنم ولي اين دوتاكليدهم جزو همون كليدهاهستن كه بانگه داشتن fnكارميكنن..فروشنده به من گفت اين دوتادكمه زمان اجراي نرم افزارهاي خاص كاربرد دارن مثلاbreakتوبرنامه نويسي..
    حالاسوالم اينه بنظرتون وقتي همه كليدها سالم هستن ممكنه اين دوتاكليدمشكل داشته باشن؟ من خودم نميدونم زمان اجراي چه برنامه اي بايد ازين دوكليد استفاده كرد..
    ميدونم زيادي وسواس بخرج ميدم..
    بازم ممنون
    ممنون ميشم‎ ‎جواب‎ ‎اين سوال‎ ‎ هم‎ ‎بدين

آخر فروم باز piroooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

ممنون ميشم‎ ‎جواب‎ ‎اين سوال‎ ‎ هم‎ ‎بدين
    کلید Pause و Break که در محیط ویندوز اثری ندارند...
    معمولا تو کامپایلر برنامه نویسی کاربرد دارند...
    شما دیگه زیاد وسواس به خرج ندید...

13. 2 کاربر از piroooz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •