تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 24 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 238

نام تاپيک: ▓ Microsoft Outlook سوالات، مشکلات و مباحث در اینجا ▓

در آغاز فعالیت mahdavi66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

سلام به همه عزيزاي p30world
    يك سوال داشتم كه سرتون رو درد مياره:

آيا در اين نرم افزار ميشه تنظيماتي رو انجام داد كه ايميل هاي ناخاسته رو دانلود نكنه؟!

توضيح: (ايميل هاي ناخاسته در جانك ايميل ميره ولي بخاطر حجم زيادشون ميخوام كه اصلا دانلود نشن)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض مشکل outlook 2007

سلام دوستان؛
    حدود یک ماه پیش شروع به استفاده از outlook 2007 کردم و از اکانت جیمیل استفاده میکنم بعد از گرفتن ایمیل هایم در outlook حدود 8 گیگابایت از هارد دیسکم را اشغال کرد ، بخاطر همین ایمیلهای حاوی فیلم و عکس هایی که دارای حجم بالایی بودند را پاک کردم ،یعنی بدون اغراق سه هزار میل حجیم را پاک کردم و سطل آشغال outlook را خالی کردم اما باز هم فضای اشغال شده هارد دیسک آزاد نشد.
    به نظر شما چطور می توانم از شر این مشکل خلاص شوم.
    متشکرم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

با سلام

برای Outlook تقویم شمسی (رایگان) کسی ندیده؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض طریقه sync آتلوک

سلام
    میخواستم بدونم چطوری میشه همه اطلاعات توی اتلوک را با یه کامپیوتر دیگه سینک کنم و اطلاعاتش رو هماهنگ کنم
    یعنی یه فایل آتلوک توی چند تا کامپیوتر هماهنگ بشه.
    ممنون میشم اگه جواب رو به ایمیلم بفرستید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    خیلی ممنونم

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام به همه عزيزاي p30world
    يك سوال داشتم كه سرتون رو درد مياره:

آيا در اين نرم افزار ميشه تنظيماتي رو انجام داد كه ايميل هاي ناخاسته رو دانلود نكنه؟!

توضيح: (ايميل هاي ناخاسته در جانك ايميل ميره ولي بخاطر حجم زيادشون ميخوام كه اصلا دانلود نشن)
    سلام
    راهی برای دانلود نشدن جانک میل سراغ ندارم ولی هر چند مدت یک بار از طریق مرورگر، وارد صندوق ایمیل خود شوید و ایمیل های ناخواسته را انتخاب کنید و دکمه Report Spam یا Mark as Spam را بزنید تا جزو لیست سیاه قرار بگیرند.

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام دوستان؛
    حدود یک ماه پیش شروع به استفاده از outlook 2007 کردم و از اکانت جیمیل استفاده میکنم بعد از گرفتن ایمیل هایم در outlook حدود 8 گیگابایت از هارد دیسکم را اشغال کرد ، بخاطر همین ایمیلهای حاوی فیلم و عکس هایی که دارای حجم بالایی بودند را پاک کردم ،یعنی بدون اغراق سه هزار میل حجیم را پاک کردم و سطل آشغال outlook را خالی کردم اما باز هم فضای اشغال شده هارد دیسک آزاد نشد.
    به نظر شما چطور می توانم از شر این مشکل خلاص شوم.
    متشکرم

سلام
    از کجا می گویی که 8GB فضا اشغال شده؟ من سالهاست دارم از صندوق جیمیل استفاده می کنم و هنوز حتی 1GB از آن هم پر نشده است. اما به هر حال می توانی همه ایمیل ها را select کنی و با کشیدن و رها کردن (Drag & Drop) آنها را در یکی از پوشه های هارد دیسک ذخیره کنی و سپس همگی آنها را از آتلوک حذف نمایی. وقتی حذف کنی، باید فضا خالی شود. ضمناً در آتلوک اکسپس، یک ابزار برای فشرده سازی ایمیل های قدیمی وجود دارد که باعث می شود جای کمتری بگیرند اما در آتلوک مطمئن نیستم که هست یا نه.

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام
    میخواستم بدونم چطوری میشه همه اطلاعات توی اتلوک را با یه کامپیوتر دیگه سینک کنم و اطلاعاتش رو هماهنگ کنم
    یعنی یه فایل آتلوک توی چند تا کامپیوتر هماهنگ بشه.
    ممنون میشم اگه جواب رو به ایمیلم بفرستید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    خیلی ممنونم
    اولاً کافیه که از ابزار اکسپورت آتلوک استفاده کنی و همه اطلاعات دلخواه را داخل یک فایل ذخیره کنی و بعد، در کامپیوتر دیگر، آن را ایمپورت کنی. الآن جای گزینه ها را یادم نیست ولی این ابزارها را در آتلوک دیده ام.
    ثانیاً اینجا کسی جواب را به ایمیل کسی ارسال نمی کند. اگر می خواهی برای پیگیری تاپیک ها مشکلی نداشته باشی و یا از طریق ایمیل از جوابها مطلع شوی، دو راه داری:
    1- در کنترل پنل همین تالار، در قسمت تنظیمات، حالت پیشفرض Thread Subscription (یعنی اشتراک در گفتگوها) را روی «اشتراک بدون ایمیل» بگذار که در این صورت، هر وقت در یک تاپیک، پیام بدهی، به طور خودکار در آن تاپیک مشترک می شوی و هر وقت در کنترل پنل، وارد قسمت اشتراک ها بشوی، گفتگوهای مورد نظر را می بینی و آنهایی که جواب گرفته اند با فونت پررنگ نشان داده می شوند.
    2- در همان قسمت کنترل پنل که گفتم، حالت پیشفرض اشتراک را روی «اطلاع رسانی فوری به وسیله ایمیل» بگذار که در این صورت علاوه بر بهره مندی از مزیت های حالت 1، هر وقت جوابی به گفتگوی مورد نظر شما داده شود، از طریق ایمیل مطلع خواهی شد.
    3- در تاپیک دلخواه، گزینه اشتراک را بزن و سپس اشتراک از طریق ایمیل را انتخاب کن تا فقط موقعی که کسی به این تاپیک پیام می دهد از طریق ایمیل مطلع شوی.

آخر فروم باز LordMMD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوستان من جدیدا از Outlook 2010 استفاده میکنم. البته برای مدیریت زمان و وارد کردن قرار ها و وظایف و کارها و ...
    یک کمی مشکل هست کار باهاش.
    هیچ مجله ای ، منبعی کتاب خوبی براش سراغ دارید ؟

آخر فروم باز nemesis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

من از outlook express استفاده می کردم

سوال 1
    قسمتی داشت که می تونستی تنظیم کنی تمامی ایمیل هایی که برات میان فونتشون عوض بشه و مثلا ً Tahoma بشه !

outlook 2007 این قابلیت رو داره؟ چون من کلی گشتم و پیدا نکردم

سوال 2

راهی هست که بشه تو outlook 2007 تمامی پوشه ها یک سری ستون خاص داشته باشند و اینطور نباشه که من برای تمام پوشه ها یکی یکی تنظیم کنم یا اینکه تمام پوشه ها بر اساس یک ستون خاص ارنج بشن.

چون پوشه های من زیاده و نمیتونم یکی یکی اینکارارو انجام بدم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام
    خسته نباشید
    یکی پیدا بشه این آت لوکو به زبون ساده بگه
    تموم دستور العملا را اجرا کردیم ولی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •