تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 24 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 238

نام تاپيک: ▓ Microsoft Outlook سوالات، مشکلات و مباحث در اینجا ▓

در آغاز فعالیت somi_es's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض سلام

منم باید از اوت لوک استفاده کنم
    با راهنماییات خیالم راحت شد .پیشاپیش مرسی

2. 2 کاربر از somi_es بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای a6l3i's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    تهران - NY

پيش فرض

سلام دوستان
    1- چطور میتونم به Outlook بگم که ایمیل ها رو پاک نکنه. آخه بعضی وقت ها ایمیل هامو با سیستمم چک میکنم و بعضی وقتها با لپ تاپ . درحالیکه دوست دارم آرشیو ایمیل هام تو لپ تاپ ذخیره شن!!

2- چطوری میشه واسه چند نفر رو یه سیستم اکانت تعریف کرد و تو هر کدوم چندین ایمیل تعریف کرد؟

3- تنظیمات ام رو روی یه سیستم انجام دادم ، حالا چطور میشه همه اکانت های ساخته شده ، Contact ها ، inbox ها و ..... کلا همه چیز رو به یه سیستم دیگه ( لپ تاپ ) اضافه کرد. البته نمیخوام ایمیل هایی که تو اون هست و یا اکانتهایی که توش دارم پاک شه.

ممنون . . .
    Last edited by a6l3i; 18-09-2009 at 15:22.

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    1- چطور میتونم به Outlook بگم که ایمیل ها رو پاک نکنه. آخه بعضی وقت ها ایمیل هامو با سیستمم چک میکنم و بعضی وقتها با لپ تاپ . درحالیکه دوست دارم آرشیو ایمیل هام تو لپ تاپ ذخیره شن!!

2- چطوری میشه واسه چند نفر رو یه سیستم اکانت تعریف کرد و تو هر کدوم چندین ایمیل تعریف کرد؟

3- تنظیمات ام رو روی یه سیستم انجام دادم ، حالا چطور میشه همه اکانت های ساخته شده ، Contact ها ، inbox ها و ..... کلا همه چیز رو به یه سیستم دیگه ( لپ تاپ ) اضافه کرد. البته نمیخوام ایمیل هایی که تو اون هست و یا اکانتهایی که توش دارم پاک شه.

ممنون . . .
    1- nدر قسمت تنظیمات اکانت، اکانت مربوطه را انتخاب کن و Modify را بزن تا تنظیمات اکانت ظاهر بشه (گزینه ها را تقریبی میگم و ممکنه اسم بعضی دکمه ها را اشتباه بگویم ولی شما میتونی پیدا کنی). در تنظیمات اکانت، قسمت Advanced یه گزینه هست به نام:
    Keep a copy of messages on server
    که آن گزینه را تیک بزن. ضمناً اگر اکانت جیمیل داری، در تنظیمات جیمیل هم باید تنظیم کنی که آیا می خواهی ایمیل ها پس از دانلود شدن از طریق سرویس POP3 داخل جیمیل آرشیو شوند یا پاک شوند یا چه اتفاقی برایشان بیفتد (به طور پیشفرض، آرشیو می شوند).

2- برای تعریف اکانت های مختلف برای نفرات مختلف، برای روی ویندوز، اکانت های مختلف درست کنید و هر نفر، آتلوک را برای خودش تنظیم کند. هر تعداد آدرس ایمیل را که بخواهد تعریف کند می تواند و از این حیث، محدودیتی ندارد.

3- تنظیمات اکانت را می توانی export کنی و به صورت یک فایل ذخیره کنی و داخل کامپیوتر دیگر، Import کنی. Contact ها را هم به صورت جداگانه می توانی export کنی و داخل کامپیوتر دیگر ایمپورت کنی. ایمیل ها را هم همینطور. اکسپورت و ایمپورت تنظیمات اکانت، از طریق قسمت Tools> Accounts انجام میشه و بقیه قضایا (فکر می کنم) از طریق File> Export.

اگه مشکلی داشتی بگو.

5. این کاربر از javad2625 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز DariushGreat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

9

سلام آقا جواد!
    بدو به دادم برس!!!!!!!

ویندوزم پرید! آخرین بک آپی که از ایمیل هام داشتم 4200 تا ایمیل بود. الآن از 5000 تا زده بالاتر... من باس چی کار کنم که دوباره بشینه ادامه اون 4200 تا رو دانلود کنه و از اول شروع به دانلود نکنه...؟! سرویس دهنده من هم جی میل هست!

شاد و پیروز باشی

حـــــرفـه ای a6l3i's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    تهران - NY

پيش فرض

... برای تعریف اکانت های مختلف برای نفرات مختلف، برای روی ویندوز، اکانت های مختلف درست کنید و هر نفر، آتلوک را برای خودش تنظیم کند. هر تعداد آدرس ایمیل را که بخواهد تعریف کند می تواند و از این حیث، محدودیتی ندارد.
    سلام ، ممنون جواد جان ،
    1- پس اینجور فهمیدم که با یک یوزر ویندوز ، نمیشه واسه چند نفر contact ساخت و حتما باید log off یا switch کنم به یه یوزر دیگه.

2- من ویندوز لپ تاپ ( اورجینال ) دارم ولی آفیس اورجینال نیست . اخیراً که ویندوز رو آپدیت کردم میگه آفیس Geniun نیست ولی واردش میشه و send و receive هم داره. مشکلی در آینده نداره ؟ ( مثل محدودیت زمانی ) یهو نگیره قفلش کنه !!!

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام آقا جواد!
    بدو به دادم برس!!!!!!!

ویندوزم پرید! آخرین بک آپی که از ایمیل هام داشتم 4200 تا ایمیل بود. الآن از 5000 تا زده بالاتر... من باس چی کار کنم که دوباره بشینه ادامه اون 4200 تا رو دانلود کنه و از اول شروع به دانلود نکنه...؟! سرویس دهنده من هم جی میل هست!

شاد و پیروز باشی
    داریوش جان نگران نباش
    کار راحتیه. از طریق مرورگر وب، به داخل صندوق جیمیل خودت و بعد به قسمت تنظیمات و بعد هم به قسمت Forwarding میری و در آنجا یک گزینه داره که گفته آیا میخواید همه ایمیلها دانلود بشه یا فقط ایمیلهای شما از حالا به بعد دانلود بشه؟ گزینه از حالا به بعد رو که فکر می کنم From now on باشه انتخاب می کنی و Save می کنی. به همین راحتی.

9. 3 کاربر از javad2625 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام ، ممنون جواد جان ،
    1- پس اینجور فهمیدم که با یک یوزر ویندوز ، نمیشه واسه چند نفر contact ساخت و حتما باید log off یا switch کنم به یه یوزر دیگه.

2- من ویندوز لپ تاپ ( اورجینال ) دارم ولی آفیس اورجینال نیست . اخیراً که ویندوز رو آپدیت کردم میگه آفیس Geniun نیست ولی واردش میشه و send و receive هم داره. مشکلی در آینده نداره ؟ ( مثل محدودیت زمانی ) یهو نگیره قفلش کنه !!!
    1- البته یک یوزر هم میتونه چند اکانت مختلف تعریف کنه، ولی اشکال اینه که کاربران همه اکانت ها، به ایمیلهای یکدیگر دسترسی خواهند داشت.
    2- تا حالا نشنیدم که مایکروسافت درباره اورجینال بودن آفیس 2007 سخت بگیره. فکر نکنم مشکلی پیش بیاد. خودم هم 2007 دارم. ولی احتمالاً دیگه از آپدیت های آفیس 2007 محروم خواهید شد.

11. این کاربر از javad2625 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

outlook 2007 ای میل ها رو کجای هارد نگه میداره و برای بک آپ گرفتن از ای میلها چکار باید کرد؟
    می خوام پارتیشن هارد رو عوض کنم

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    -^.

پيش فرض

سلام من ایمیل یاهو دارم باید چیکار کنم ؟؟؟

داره خودمونی میشه foaad20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    فعلا تهران

پيش فرض

1- nدر قسمت تنظیمات اکانت، اکانت مربوطه را انتخاب کن و Modify را بزن تا تنظیمات اکانت ظاهر بشه (گزینه ها را تقریبی میگم و ممکنه اسم بعضی دکمه ها را اشتباه بگویم ولی شما میتونی پیدا کنی). در تنظیمات اکانت، قسمت Advanced یه گزینه هست به نام:
    Keep a copy of messages on server
    که آن گزینه را تیک بزن. ضمناً اگر اکانت جیمیل داری، در تنظیمات جیمیل هم باید تنظیم کنی که آیا می خواهی ایمیل ها پس از دانلود شدن از طریق سرویس POP3 داخل جیمیل آرشیو شوند یا پاک شوند یا چه اتفاقی برایشان بیفتد (به طور پیشفرض، آرشیو می شوند).

2- برای تعریف اکانت های مختلف برای نفرات مختلف، برای روی ویندوز، اکانت های مختلف درست کنید و هر نفر، آتلوک را برای خودش تنظیم کند. هر تعداد آدرس ایمیل را که بخواهد تعریف کند می تواند و از این حیث، محدودیتی ندارد.

3- تنظیمات اکانت را می توانی export کنی و به صورت یک فایل ذخیره کنی و داخل کامپیوتر دیگر، Import کنی. Contact ها را هم به صورت جداگانه می توانی export کنی و داخل کامپیوتر دیگر ایمپورت کنی. ایمیل ها را هم همینطور. اکسپورت و ایمپورت تنظیمات اکانت، از طریق قسمت Tools> Accounts انجام میشه و بقیه قضایا (فکر می کنم) از طریق File> Export.

اگه مشکلی داشتی بگو.
    سلام
    من ميخواستم همزمان با دوتا كامپيوتر و آوت لوك يه ميلم رو چك كنم ولي تو قسمتي كه شما گفتي نوشته:
    leave a copy of massages on the server???
    راستي ميشه طوري ست كرد كه تو يه بازه زماني ايميل هاي قديمي رو هم دانلود كنه؟؟؟
    با تشكر فراوان

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •